FAQ.

Otázky a odpovede o BMW TeleServices.

Chcete sa dozvedieť niečo o BMW TeleServices? Tu nájdete odpovede na tie najčastejšie kladené otázky.

Zistiť viac
 • Koľko stojí využívanie týchto služieb?

  Využívanie BMW TeleServices je bezplatné v kombinácii s doplnkovou výbavou ConnectedDrive Services alebo systémom BMW Emergency Call. V tom prípade sa služby dajú využiť prostredníctvom SIM karty zabudovanej vo vozidle, doma aj v zahraničí.

 • Pre ktoré vozidlá BMW sú služby BMW TeleServices k dispozícii?

  Výbava BMW TeleServices (SA6AE) je k dispozícii pre každé BMW s výbavou BMW ConnectedDrive Services (SA6AK) alebo BMW Emergency Call (SA6AC).
  Podrobnejšie informácie vám poskytne váš BMW Servisný partner.

 • Ktorému BMW servisnému partnerovi sa odošle BMW TeleService volanie ako predvolenému?

  Vaše vozidlo odošle údaje do BMW. Váš preferovaný BMW servisný partner k nim následne získa prístup. Predvoleným príjemcom a servisným partnerom je predajca BMW, ktorý vám dodal vaše BMW.

 • Môžem zmeniť predvoleného BMW servisného partnera pre moje vozidlo?

  BMW servisného partnera môžete zmeniť kedykoľvek. Napríklad ak ste sa presťahovali a chcete sa uistiť, že nový BMW servisný partner dostane vaše údaje, prosím použite ConnectedDrive Hotline alebo sa skontaktujte s vaším preferovaným BMW servisným partnerom.

 • Ako si zabezpečím dostupnosť služieb BMW TeleServices vo svojom jazdenom vozidle a ako o tom informujem svojho BMW servisného partnera?

  BMW TeleServices musia byť aktivované vo vozidle a priradené k vášmu vybranému BMW servisnému partnerovi. Viac informácií vám poskytne váš BMW servisný partner.

 • Na čo musím myslieť pri predaji vozidla?

  Informujte kupujúceho o funkčnosti BMW TeleServices. Ďalšie informácie nájdete na www.bmw.com/teleservices. Zároveň informujte kupujúceho o formulári na zmenu preferovaného BMW servisného partnera.

 • Ako sa dajú služby BMW TeleServices vo vozidle aktivovať?

  BMW TeleServices bývajú aktivované už pri odovzdaní vozidla. Ak máte ohľadom toho akékoľvek otázky, prosím obráťte sa na vášho BMW servisného partnera.

 • Ako sa dajú služby BMW TeleServices vo vozidle deaktivovať?

  BMW TeleServices sa dajú deaktivovať kedykoľvek. BMW TeleServices však môžete vypnúť iba v rámci kompletného deaktivovania všetkej konektivity vozidla. To znamená, že sa vypne aj SIM karta, vstavaná vo vozidle. Následne nebude aktívny ani systém núdzového volania vo vozidle.
  Viac informácií o deaktivovaní nájdete na stránke www.bmw.sk/connecteddrive