Originálne BMW diely Brzdové kotúče Skúšobná stolica

ORIGINÁLNE BMW DIELY.

ABY STE MALI ISTOTU, ŽE VAŠE BMW ZOSTANE ORIGINÁLNYM BMW.

Hľadáte to najlepšie pre vaše BMW? Potom sa rozhodnite pre originálne BMW náhradné diely. Na mieru vyvinuté, vyrobené a intenzívne testované pre vaše BMW. Zvyšujú bezpečnosť, spoľahlivosť a životnosť vášho BMW a zároveň zvyšujú jeho hodnotu pri ďalšom predaji.

VÝHODY PRE VÁS.

5 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ ORIGINÁLNE BMW DIELY.

Testovaná BMW kvalita.

Atraktívna hodnota za peniaze.

Trvalé zachovanie hodnoty.

Prvotriedne BMW odborné znalosti.

Záruka až 24 mesiacov.

ORIGINÁLNE BMW NOVÉ DIELY

NOVÉ A PRISPÔSOBENÉ VÁŠMU BMW.

V prípade opotrebovania alebo poškodenia dielu, alebo chybného dielu, ponúka BMW originálny BMW diel na mieru pre každú časť od uvedenia pôvodného modelu na trh až po minimálne dvanásť rokov od ukončenia výroby daného modelového radu. To zaručuje bezpečnosť a zachovanú hodnotu vášho BMW.

REPASOVANÉ DIELY

NEMUSÍ TO BYŤ VŽDY NOVÉ.

Originálne BMW diely 2023 Repasovanie

Starostlivo testované a pripravené na použitie. Repasované originálne BMW diely podliehajú rovnako prísnym kritériám kvality ako originálne BMW nové diely. Sú preto rovnako dobré pre vaše BMW a zároveň šetria životné prostredie. BMW tiež ponúka 24-mesačnú záruku na všetky repasované diely. Týmto spôsobom sa môžete úplne spoľahnúť na repasované originálne BMW diely. BMW ponúka pre vybrané modely nasledujúce repasované originálne diely:

  • automatické prevodovky
  • rozdeľovacie prevodovky
  • prevodky riadenia
  • turbodúchadlá
  • štartéry 
  • alternátory
  • hlavné jednotky

 

REPASOVANIE

5 KROKOV K NOVEJ KVALITE.

Originálne BMW diely 2023 Classic diely

ORIGINÁLNE BMW CLASSIC DIELY

ORIGINÁLNE BMW DIELY PRE KLASICKÉ VOZIDLÁ.

Pokiaľ ide o náhradné diely, oplatí sa spoliehať výlučne na originálne BMW diely, aby ste si ešte dlho mohli užívať svoje klasické vozidlo. Či už podvozok, elektronika alebo karoséria – BMW Classic diely sú dostupné u vášho predajcu BMW alebo v celoeurópskej sieti certifikovaných BMW Classic partnerov. Odborníci objednajú diely, ktoré potrebujú a namontujú ich so svojimi odbornými znalosťami.

Servis BMW

NAJLEPŠÍ SERVIS S ORIGINÁLNYMI BMW DIELMI.

A samozrejme, vo všetkých BMW servisoch používame originálne BMW diely. Spoľahnite sa na najvyššiu kvalitu a odborné znalosti pri každom servise, údržbe alebo oprave. Spoľahlivosť, bezpečnosť a radosť z jazdy zostanú zachované – nech sa stane čokoľvek. #WhateverHappens

Balík BMW Service Inclusive, BMW pred letnou scenériou s modelom

Balík BMW Service Inclusive.

Zaplaťte raz fixnú sumu a v budúcnosti budú všetky zahrnuté servisné a údržbárske práce pokryté počas vami zvoleného obdobia.

Balík BMW Value Service, BMW stojace pred garážou s modelmi

Balík BMW Value Service.

Naša prvotriedna ponuka platí pre všetky modely BMW staršie ako päť rokov – pretože čím staršie je vaše vozidlo, tým sú naše servisné podmienky atraktívnejšie.

BMW Repair and Care BMW oprava svetlometov

BMW Repair and Care

Či už nehoda alebo kozmetická oprava: Môžete dôverovať odborníkom v našich BMW certifikovaných karosárňach a lakovniach. Opravia akékoľvek väčšie či menšie poškodenie, pričom dodržiavajú najvyššie štandardy kvality a dokonale sa prispôsobia vášmu BMW.

Muž a žena so servisným balíkom BMW pred BMW iX u servisného partnera BMW

Plný rozsah servisu BMW.

Preskúmajte naše ďalšie atraktívne servisné ponuky a nájdite dokonalý servis – pre váš model BMW, pre vaše individuálne potreby a pre bezstarostný pôžitok z jazdy.

ČASTÉ OTÁZKY

ČASTÉ OTÁZKY NA TÉMU ORIGINÁLNE BMW DIELY.