BMW Proactive Care 2024 prehľad

BMW PROACTIVE CARE.

DOBRÝ SERVIS MYSLÍ VOPRED.

Dostanete proaktívnu, individuálnu podporu v každej situácii. Chybové hlásenie vo vašom vozidle, váš najbližší servis, porucha alebo nehoda – ponúkame najlepšie riešenie pre vaše BMW. Takže relaxujte a užívajte si výhody BMW servis s Proactive Care.

BENEFITY

VAŠE VÝHODY S BMW SERVISOM S PROACTIVE CARE.

BMW Proactive Care 2024 Proactive ikona

Proaktívne.

BMW Proactive Care 2024 Convenient ikona

Komfortné.

BMW Proactive Care 2024 Transparent ikona

Transparentné.

BMW Proactive Care 2024 Professional ikona

Profesionálne.

BMW Proactive Care 2024 Free of charge ikona

Bezplatné.

POŽIADAVKY

ČO POTREBUJETE.

0:00
0:00 /  0:00

Váš kontrolný zoznam pre služby Proactive Care:

 

  • Aktívny BMW ConnectedDrive účet pre vaše BMW
  • Vozidlo priradené k vášmu BMW ID, buď v aplikácii My BMW, alebo na portáli My BMW
  • Vaše osobné údaje zaregistrované pod vaším BMW ID, s vaším aktuálnym telefónnym číslom, e-mailovou adresou a preferovaným BMW partnerom

 

Aby sme vás mohli kontaktovať, vyslovte súhlas so Zásadami ochrany osobných údajov vo vozidle a komunikáciou od vášho BMW partnera alebo BMW AG. Aby bol kontakt ešte jednoduchší, jednoducho povoľte upozornenia push v aplikácii My BMW.

AKO NA TO

AKO TO FUNGUJE.

BMW Proactive Care 2024 Ako na to

Senzory vo vozidle včas rozpoznajú potrebu servisu alebo možné funkčné poruchy a prenesú ich do BMW. Potom vás budeme proaktívne kontaktovať buď prostredníctvom aplikácie My BMW, e-mailom alebo priamo vo vozidle. V naliehavých prípadoch vás budeme telefonicky kontaktovať.

PROACTIVE CARE KAŽDÝ DEŇ

OPTIMÁLNA PODPORA KAŽDÝ DEŇ.

Veľmi zaneprázdnení ľudia môžu občas zabudnúť na svoj bežný servis. My vám to pripomenieme! Ak je potrebné vykonať servis bŕzd, dostanete od nás upozornenie, aby ste si mohli dohodnúť servisný termín v čase, keď vám to vyhovuje. Ak sa vám pokazí vozidlo alebo sa stanete účastníkom nehody, dostanete rýchlu a odbornú pomoc od našej asistenčnej služby BMW Roadside Assistance.

0:00
0:00 /  0:00
BMW Proactive Care 2024 BMW asistenčná služba

BMW ROADSIDE ASSISTANCE.

Náš servisný prísľub v každej situácii: Sme proaktívni a budeme tu pre vás v prípade nehody alebo poruchy. 24 hodín denne, 365 dní v roku – počas celej životnosti vášho vozidla.

BMW Proactive Care 2024 BMW servis bŕzd

BMW SERVIS BŔZD.

Ohlásili snímače vášho vozidla, že vaše brzdy potrebujú servis? Skontrolujeme brzdový systém, vrátane brzdových kotúčov, platničiek a brzdovej kvapaliny a presvedčíme sa, že je všetko opravené a v správnom funkčnom stave.

BMW Proactive Care 2024 Aplikácia My BMW

APLIKÁCIA MY BMW.

Začať vo svete BMW servisu s Proactive Care je jednoduché. Aplikácia My BMW vás informuje o termíne servisu, pravdepodobných nákladoch a priebehu servisu. Či už chcete skontrolovať stav brzdovej kvapaliny alebo si dohodnúť termín opravy online: aplikácia My BMW je digitálnym odkazom na vaše BMW a naše služby.

ČASTÉ OTÁZKY.

VIAC BMW SLUŽIEB.

„Vy relaxujte. My sa postaráme.“ – Tento prísľub nájdete vo všetkých BMW službách, ktoré pre vás neustále zlepšujeme a rozvíjame.