BMW INDIVIDUAL.

Vyjadrenie osobnosti.

BMW Individual je odjakživa synonymom pre výnimočnú vášeň k detailom a skutočnú športovosť. Pre prvky výbavy, ktoré vynikajú dokonalosťou ručného spracovania a ktoré podčiarkujú charakter osobnosti svojou jedinečnosťou. Kolekcia BMW Individual inšpiruje najkvalitnejšími materiálmi a fascinujúcimi farebnými kombináciami – a takto vám ponúka maximálnu slobodu rozhodovania pri vašej individuálnej realizácii. Objavte neobmedzené možnosti BMW Individual a vytvorte si BMW, ktoré bude dokonalo odrážať váš charakter.

Zistiť viac
BMW INDIVIDUAL.Vyjadrenie osobnosti.

NEOBMEDZENÉ.

Rozmanité možnosti individualizácie exteriéru.

Záruka záplavy farieb: BMW Individual má pre vás pripravenú ponuku viac než 100 exkluzívnych odtieňov tej najvyššej ušľachtilosti. Matnými farbami zvýrazníte dynamický dizajn, metalické laky očaria neopakovateľným trblietaním a fascinujúco hlbokým leskom. Vytvorte si atraktívne dvojfarebné kombinácie alebo si spolu s našimi dizajnérmi namiešajte váš vlastný odtieň – pre maximálnu individualitu a štýl, pre skutočný odraz vašej osobnosti.

Zistiť viac

NEOBMEDZENÉ.

Rozmanité možnosti individualizácie exteriéru.

MATT VS. METALLIC.

Matné laky BMW Individual impozantne zvýrazňujú dynamický dizajnový jazyk každého BMW. Ani svetlo ani tieň nedokážu zakryť výhľad na fascinujúcu súhru precízne tvarovaných povrchov. V protiklade k tomu umožnia metalické laky BMW Individual každému jednému vozidlu zažiariť svojím vlastným výnimočným leskom. Vďaka neopakovateľným trblietavým efektom, nezameniteľným odrazom svetla a ohromujúco hlbokému lesku zanechajú trvalý dojem.

VÁŠEŇ PRE DETAILY.

Kombinácia farieb karosérie s prvkami ako sú pre BMW charakteristické obličky, výduchy Air Breather, intarzie v kľučkách dverí alebo zadné ozdobné lišty, dokáže vytvoriť vzhľad, doslova šitý na mieru. Či už je čierny, alebo je v niektorej z množstva ďalších povrchových úprav, každý detail BMW Individual sa stáva exkluzívnym zvýraznením harmonicky koordinovanej kompozície – alebo zámerne vytvoreného kontrastu.

„Manufaktúra BMW Individual je predĺženou rukou našich zákazníkov. Je nástrojom, ktorý im umožní prebudiť k životu svoje automobilové fantázie.“
Lothar Schupet, riaditeľ predaja pre regióny a marketingu BMW M GmbH

PALETA MATERIÁLOV.

Rozmanité možnosti individualizácie pre interiér.

Vychutnajte si slobodnú voľbu, ktorú vám dáva BMW Individual pri vytváraní interiéru vášho vozidla. Skombinujte kožu, hodváb, Alcantaru, drevo a množstvo iných hodnotných materiálov, s cieľom vytvoriť si prostredie, po akom ste vždy snívali. Vaše nápady nenarazia na žiadne obmedzenie: Manufaktúra BMW Individual splní každé vaše želanie – aj keby bolo veľmi nezvyčajné. Ak to nie je v rozpore s bezpečnostnými predpismi alebo typickými črtami značky, možné je všetko.

Zistiť viac

PALETA MATERIÁLOV.

Rozmanité možnosti individualizácie pre interiér.

ZLATÝ KLINEC.

Filigránske intarzie, ako umelecká ozdoba. Zapustené diamanty, ako neprehliadnuteľná pastva pre oči. Všetko z najušľachtilejších materiálov na svete. Interiérové lišty BMW Individual dokážu vniesť do vozidla neopakovateľnú atmosféru mnohými spôsobmi. Napríklad môžete premeniť letokruhy stromu, ktorý pre vás niečo znamená, do dekoratívneho prvku nevšednej nádhery. Alebo vyšperkovať exkluzívny charakter interiéru rýdzim striebrom.

NEZAMENITEĽNÉ.

Pri vytváraní detailov interiéru s bezchybnou jemnozrnnou kožou Merino vám BMW Individual ponechá úplnú slobodu rozhodovania. Od výberu farieb až po kompozíciu pozoruhodných dvojfarebných dizajnov koženého čalúnenia, všetko je možné. Majstrovské kontrastné prešívanie prispieva k exkluzívnemu charakteru. A individualizované monogramy alebo signety dodajú pečať vašej vlastnej osobnosti.

VÁŠ BMW INDIVIDUAL KONTAKT.

Pre viac informácií alebo otázok ohľadom BMW Individual prosím kontaktujte vášho miestneho BMW partnera. Radi vám zodpovieme aj na otázky, ktoré by ste mohli mať v súvislosti s manufaktúrou BMW Individual.

Váš kontakt na BMW Individual prostredníctvom e-mailu: contact@bmw-individual.de

25 ROKOV RUČNE VYRÁBANEJ DOKONALOSTI.

BMW Individual oslavuje svoje výročie.

Dnes, presne tak ako pred 25 rokmi, je BMW Individual vyjadrením osobnosti. Aplikovaním princípu ručne vyrábanej dokonalosti a skutočnej exkluzivity vzniká jednoznačné zameranie na zákazníka a jeho individuálnu osobnosť. Vďaka tejto ašpirácii sa v priebehu uplynulého štvrťstoročia zrodili nadčasovo fascinujúce modely BMW Individual s výnimočným charakterom.


Svoje 25. jubileum si BMW Individual pripomína špeciálnym majstrovským dielom: BMW Individual M760Li xDrive inspired by Nautor´s Swan. Tento unikátny model, vytvorený v spolupráci s prestížnym fínskym výrobcom jácht Nautor´s Swan, je ódou na individuálny luxus a dokonalé spracovanie: Útulne teplé tíkové drevo definuje jeho interiér a dych vyrážajúcim spôsobom symbolizuje hľadanie dokonalosti v kontexte vodného a vzdušného živlu.


Pre nasledujúcich 25 rokov je jedna vec jasná už teraz: BMW Individual zostane verné svojim zásadám a urobí všetko pre to, aby každý jeho zákazník dostal presné také BMW, aké dokonalo odráža jeho individualitu a osobnosť.
 

Zistiť viac

25 ROKOV RUČNE VYRÁBANEJ DOKONALOSTI.

BMW Individual oslavuje svoje výročie.

ZDROJE INŠPIRÁCIE.

Aplikácie BMW Individual.

Preskúmajte exkluzívny svet BMW Individual zo všetkých jeho stránok – interaktívne, smartfónom alebo tabletom. Naše intuitívne aplikácie prezentujú rozmanitosť kolekcie BMW Individual a neobmedzené možnosti manufaktúry BMW Individual.

Zistiť viac

Vyjadrenie vašej osobnosti.

Táto aplikácia mení fascináciu BMW Individual na interaktívny zážitok. Jej intuitívne prvky unikátnym štýlom prezentujú rozmanitosť kolekcie BMW Individual a unikátne možnosti manufaktúry BMW Individual. Exkluzívne prvky výbavy pre exteriér aj interiér vozidla odhaľujú ušľachtilé materiály. Načerpajte inšpiráciu a vytvorte si presne také BMW, aké zodpovedá vašej osobnosti.
Zistiť viac

Nový rozmer rozmanitosti.

BMW radu 7 je dokonalou symbiózou estetiky, dynamiky a komfortu. A predobrazom inovatívne moderného luxusu. Vylepšiť sa dá už jedine exkluzívnou doplnkovou výbavou BMW Individual. Vďaka aplikácii BMW Individual radu 7 Augmented Reality sa táto misia zmení na vzrušujúci zážitok. Preskúmajte neohrozenú rozmanitosť kolekcie BMW Individual a vytvorte si tento úžasný sedan presne podľa svojich preferencií – komfortne a intuitívne, pomocou smartfónu alebo tabletu. Špecialita: Váš osobný automobil snov si dokážete následne vychutnať zo všetkých strán, zblízka a v životnej veľkosti – pomocou aplikácie Augmented Reality.
Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW M4 Coupé:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,1 [8,3]
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 209 [194]

  BMW 540i Sedan:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,5–6,9
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 149–159

  BMW M760Li xDrive a BMW M760Li xDrive Model V12 Excellence:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12,8
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 294

  Hodnoty v hranatých zátvorkách platia pre vozidlo so sedemstupňovou M dvojspojkovou prevodovkou so systémom Drivelogic.

  Údaje o spotrebe paliva a emisiách CO2 závisia od použitého rozmeru diskov kolies a pneumatík. Hodnoty spotreby boli stanovené v súlade s jazdným cyklom ECE.

  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice "'New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland, alebo na internete: http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.