Šesť modelov BMW M s lakom BMW Individual pohľad zhora

BMW INDIVIDUAL.

ŠTÝL VERZUS VŠEDNOSŤ.

Dávate prednosť štýlu pred konvenciami. A máte radi neočakávané rovnako tak ako unikátne. Tak prečo to neukážete? Prostredníctvom BMW, presne podľa vašich preferencií. BMW Individual zvýrazní váš charakter exkluzívnym spôsobom. Či už pomocou fascinujúceho laku, ušľachtilého celokoženého čalúnenia alebo dokonalo koordinovaných vysoko kvalitných detailov. Vyčleňte sa z davu s vaším osobným štýlom a vyberte si prvky pre exteriér aj interiér, ktoré zaručene pritiahnu pozornosť. Veď predsa aj štýl je otázkou charakteru.

Zistiť viac
BMW INDIVIDUAL.ŠTÝL VERZUS VŠEDNOSŤ.

SLOBODA DIZAJNU MÁ SVOJE MENO.

Exkluzívny spôsob vyjadrenia charakteru: Zažite fascinujúce umelecké diela, dokonalé edície a inšpirujúce prvky výbavy BMW Individual – a preskúmajte množstvo rozličných príležitostí BMW Individual pomocou vybraných vzoriek.

Zistiť viac
BMW M3 Sedan G80 2021 BMW Individual Verde Mantis a BMW M3 Sedan G80 2021 BMW Individual Mint Green tvárou pri sebe detailný pohľad zhora

BMW INDIVIDUAL LAKY KAROSÉRIE: VŠESTRANNÉ VYJADRENIE VAŠEJ OSOBNOSTI.

Dajte voľný priechod svojej kreativite: BMW Individual vám umožní vybrať si z viac než 100 fascinujúcich lakov karosérie – pre exkluzívny dizajn vášho dokonalo osobného BMW. Od Macau Blue po Lime Rock Grey. Od Fire Orange po Frozen Black. Matný alebo metalický, nápadný alebo decentný – každý lak inšpiruje svojou brilantnosťou a obdivuhodnou sýtosťou farby. Vo výsledku pritiahne prvotriedna kvalita našich lakov pohľady k vášmu BMW zo všetkých strán. A to všade: pred vaším domom, na kľukatom alpskom priesmyku aj pod palmami na prímorskom bulvári. V každom prípade máte záruku bezhraničného charakteru.

SILNÝ CHARAKTER, DEFINOVANÝ TOP KVALITOU.

BMW M3 Competition M xDrive Touring G81 2022 BMW Individual metalíza Verde Ermes BMW logo a BMW obličky detailný pohľad

Zvýraznite svoj vlastný charakter skutočnou exkluzivitou: Presne takú ambíciu má BMW Individual. Pomocou vozidla, ktoré presne spĺňa vaše individuálne požiadavky po stránke efektu, odtieňa, nekompromisnej kvality a dokonalosti ručnej práce. Práve preto sa množstvo lakov starostlivo aplikuje ručne a každý jeden komponent sa kontroluje samostatne, aby sa zaručilo uspokojenie najvyšších kvalitatívnych kritérií.

BMW M3 Sedan:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 10,0–10,1
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 227–231
 

BMW X7 M60i xDrive:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 12,1–12,9
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 274–292
 

BMW XM[1]:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 1,4–1,6
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 32–36
 

BMW M8 Competition Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 11,0–11,4
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 251–260
 

BMW M4 Competition Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 9,8–10,1
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 223–230

 

BMW M3 Competition M xDrive Touring:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 10,1–10,4
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 229–235
 

BMW M5 Competition Sedan:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 11,1–11,3
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 253–259
 

 

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac
 BMW radu 7 G70 BMW Individual Liquid Copper, predobočný pohľad statický

EXKLUZÍVNE DVOJFAREBNÉ LAKY.

Doprajte vášmu BMW radu 7 na cestách ešte viac farieb. Vysoko kvalitné dvojfarebné laky vám pri štylizácii vášho BMW radu 7 ponúkajú ešte viac slobody. Vyberte si preferovaný odtieň pre dolnú časť karosérie z pestrej palety lakov a skombinujte ho s jednou z dvoch kontrastných farieb, ktoré sú v ponuke pre hornú časť vozidla, pre vytvorenie výnimočne individuálneho vzhľadu. Precízne umiestnená línia Coach Line je dômyselnou signatúrou, oddeľujúcou obe farby od seba. Mimoriadna kvalita dvojfarebných lakov sa dosahuje dôkladným majstrovstvom, vrátane ručného maskovanie a leštenia, s cieľom dosiahnuť vo finiši dokonalý prechod

BRILANTNÝ METALICKÝ ŠTÝL.

BMW M4 Competition Coupé G82 2021 BMW Individual metalíza Thundernight predobočný pohľad detailný zhora

Žiarivé vyhliadky pre vysoký výkon. Metalické laky od BMW Individual dokonalo zvýraznia špecifické kontúry vášho BMW odrazom svetla, obzvlášť na priamom slnku. Zároveň môžete obdivovať unikátne trblietavé efekty, vytvorené zmenou uhla dopadu svetla, v kombinácii s unikátnou hĺbkou farby. Túto extra špeciálnu pridanú hodnotu dokáže vášmu BMW priniesť viacero farieb – pre súlad s vaším osobným štýlom.

FASCINUJÚCI MATNÝ VZHĽAD.

BMW M4 Competition Coupé G82 2021 metalíza Frozen Dark Grey statický predný pohľad detailný zhora

Doprajte svojmu BMW ešte viac atraktivity: s matnými lakmi od BMW Individual. Autoritatívne zvýraznia atletický a silný dizajnový jazyk vášho vozidla, pričom mu zároveň dodajú ultra moderný výzor. A to najlepšie je, že matné laky nechajú vzrušujúco vyniknúť súhru precízne tvarovaných povrchov takmer za každých svetelných podmienok – a takto vytvárajú maximálnu expresívnosť každého jedného detailu.

BMW INDIVIDUAL LAKY KAROSÉRIE PRE MODELY BMW X.

Rodina BMW X pohľad zhora vo formácii X

Exkluzívnymi a vysoko kvalitnými lakmi BMW Individual dodáte svojmu modelu X výnimočný výzor. Či už pomocou jasných farieb Atlantis, Le Mans Blue alebo Signal Green, alebo fascinujúcimi matnými odtieňmi Frozen Black či Frozen Marina Bay Blue, športový exteriér dokážete priblížiť vašim individuálnym preferenciám a povýšiť vaše SAC alebo SAV na ešte osobnejšiu a exkluzívnejšiu úroveň. Máte záujem? BMW Individual vizualizér vám umožní získať prvý informatívny dojem.

BMW XM G09 interiér BMW Individual koža Merino s exkluzívnym rozsahom žena sediaca na zadnom sedadle

BMW INDIVIDUAL KOŽENÉ ČALÚNENIE: ÚŽASNÁ VNÚTORNÁ HODNOTA.

Vyjadrite svoj individuálny štýl. Rozhodnite sa pre bezchybnú jemnú kožu BMW Individual Merino. Interiér vášho BMW premení na exkluzívnu a zároveň osobnú vizitku. A na najlepšie na tom všetkom je, že vám BMW Individual ponúka obdivuhodne pestrú paletu materiálov, farieb a kombinácií. Športové, elegantné aj luxusné, jednofarebné aj dvojfarebné, s diskrétnym aj výrazným kontrastným prešívaním, vrátane kombinácií s najkvalitnejšou Alcantarou. Tento bohatý výber exkluzívnych kožených čalúnení vám umožní vytvoriť si do najmenších detailov osobné a individuálne BMW, presne podľa vašich preferencií.

ŠTÝLOVÁ KOŽA MERINO S JEMNOU ŠTRUKTÚROU.

BMW M4 Cabrio G83 M karbónové sedadlá Fiona Red/Black

Tu sídli výnimočnosť. Vysoká kvalita BMW Individual kože Merino s jemnou štruktúrou sa začína výberom materiálov. Do procesu spracovania sa dostanú iba prémiové prírodné suroviny. Farebný odtieň sa dosahuje procesom sudovej pigmentácie, ktorá je obzvlášť šetrná voči materiálu. Namiesto povrchného farbenia kože trvá tento proces dlhé hodiny a dôkladne spracuje celý materiál. Koža vo výsledku ostane mäkká a jemná. Priedušnosť kože je dokonalým predpokladom pre zušľachtenie interiéru vášho BMW.

VZÁCNY KAŠMÍR.

BMW radu 7 G70 predné sedadlá Smoke White/Light Grey

Unikát: Zažite čistý komfort, exkluzívne vyhradený pre BMW radu 7, v podobe luxusnej kombinácie BMW Individual koža Merino/kašmír-vlna s exkluzívnym rozsahom. Ušľachtilá zmes kašmíru a vlny fascinuje nielen svojou nezvyčajnou mäkkosťou. Vďaka vysokej odolnosti a trvácnosti je tiež ideálna pre použitie v interiéri vášho BMW. Je priedušná, tepelne izolačná a spríjemňuje pocit zo sedenia v extrémnom teple aj chlade. Príjemná prírodná vôňa kompletizuje balík vysokej hodnoty tohto komfortného čalúnenia pre mnohé zmysly.

BMW Individual interiérové lišty Aluminium Fabric vysokolesklé

BMW INDIVIDUAL INTERIÉROVÉ LIŠTY: DOKONALÝ POVRCH.

Atraktivita, ktorá prekonáva hranice: Úžasné interiérové lišty od BMW Individual vám umožnia zvýrazniť exkluzivitu, športovosť alebo luxus interiéru vášho BMW. Vyberte si presne podľa vášho vkusu a v súlade s charakterom vášho vozidla. Všetky interiérové lišty však majú zároveň jedno spoločné: Vyrábajú sa z najkvalitnejších materiálov, prechádzajú dômyselným spracovaním a inšpirujú excelentnou povrchovou úpravou. Či už hliníková sieťovina, karbón alebo pravé drevo – vášmu BMW nimi dodáte markantný kontrast, alebo dosiahnete efekt bezchybne decentného zladenia interiérových aj ozdobných líšt s koženým čalúnením.

BMW M4 Competition Coupé G82 2021 BMW Individual Signal Green statický pohľad predný

VYTVORTE SI SVOJ AUTOMOBIL S LAKMI KAROSÉRIE BMW INDIVIDUAL.

BMW Individual vizualizér vám umožní vytvoriť si presný obraz o tom, ako bude vyzerať vami vysnívané BMW. Vyberte si svoju vlastnú preferovanú farbu, alebo sa nechajte inšpirovať – BMW Individual vám to umožní.
BMW Individual M Shadow Line predné svetlá detailný pohľad
BMW Individual prahová lišta BMW M Town detailný pohľad
BMW M5 Sedan M obličky M Shadow Line

DOKONALO KOORDINOVANÉ VYCHYTÁVKY.

Dodajte svojmu BMW dotyk osobitosti. S exkluzívnymi dizajnovými prvkami od BMW Individual. S expresívnymi diskami kolies s farebným zvýraznením, individualizovanými prahmi dverí, vyšívanými opierkami hlavy, luxusným čalúnením vrátane dvojfarebného a trojfarebného, alebo volantom potiahnutým Alcantarou, s typicky pevným uchopením a elegantným vzhľadom. Alebo si vyberte vysokolesklé čierne detaily balíka M Shadow Line, dokonalo koordinované s lakom vozidla – napríklad rám obličiek, kryty vonkajších zrkadiel alebo zadný spojler. Atraktívne aj nezameniteľné sú svetlá M Shadow Line v čiernej úprave všetkých chrómovaných častí v hlavných jednotkách predných svetlometov. Akokoľvek sa rozhodnete, vysoko kvalitné prvky špeciálnej výbavy BMW Individual vás výrazne odlíšia a prispôsobia výzor vášho BMW na mieru vášho vkusu.

EXKLUZÍVNE ŠPECIÁLNE EDÍCIE BMW M.

BMW M4 Competition x KITH a BMW M2 Edition designed by FUTURA 2000 predstavujú dva špeciálne modely, vyrobené v prísnej limitovanej malej sérii, ktoré rovnakou mierou ohromili medzinárodných expertov aj verejnosť. Aj keď obe edície boli vypredané v rekordnom čase, stále stojí za to preskúmať úlohu, ktorú pri ich vytvorení zohralo BMW Individual.

Zistiť viac

BMW M850i xDrive Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 10,5–10,8 
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP):  239–245
 

BMW M4 Competition Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 9,8–10,1
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 223–230
 

BMW i4 M50 Gran Coupé:
Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP):  18,1–22,5
Elektrický dojazd v km (kombinovaný, WLTP): 414–520

 

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac
BMW M3 Competition Sedan G80 2021 BMW Individual metalíza Isle of Man Green jazdný záber v zákrute

PRESKÚMAJTE SILU MODELOV BMW M.

Adrenalínom nabitá dynamika vo vrcholnej forme: vysokovýkonné automobily od BMW M. Na mieru šité pre individuálny vzhľad s exkluzívnymi dizajnovými prvkami od BMW Individual. Nechajte sa inšpirovať bohatosťou fascinujúceho športového naturelu.
BMW M4 CS G82 2021 bočný pohľad s M Performance dielmi

PONUKA BMW M PERFORMANCE DIELOV.

Maximálna dávka športovej individuality: BMW M Performance diely ponúkajú produkty, odvodené z motoršportu, ktoré vám bez výnimky poskytnú nekompromisnú kvalitu, výnimočnú estetiku a dokonalú dynamiku. Umožnia vám pridať vášmu BMW nesporný pretekársky charakter.
BMW M760Li xDrive Sedan G11 G12 2019 metalíza Frozen Dark Silver bočný pohľad v mestskom prostredí

UNIKÁTNA: BMW LUXUSNÁ TRIEDA.

Zažite dokonalosť exkluzívnych automobilov – s progresívnym dizajnom, expresívnym výkonom a agilnou jazdnou dynamikou, v športovom a elegantnom prostredí. Objavte BMW luxusnú triedu.
BMW M2 Edition designed by FUTURA 2000 F87 2020 dva modely vo V formácii na sivom podklade pohľad zhora

MODERNÁ CESTA PREZENTÁCIE UMENIA.

Zistite všetko o výraznom kultúrnom zapojení BMW Group v oblasti moderného a súčasného umenia, jazzu, klasickej hudby, architektúry a dizajnu.

Spotreba paliva a emisie CO2.

BMW M2 :
Spotreba paliva v l/100 km (kombinované, WLTP): 9,6–10,2
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 218–230
 

BMW M3 Sedan:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 10,0–10,1
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 227–231
 

BMW M3 Competition Sedan:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 9,8–10,1
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 223–230

BMW M3 Competition M xDrive Touring:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 10,1–10,4
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 229–235
 

BMW M4 Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 9,9–10,1
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 226–230
 

BMW M4 Competition Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 9,8–10,1
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 223–230

BMW i4 M50 Gran Coupé:
Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP):  18,1–22,5
Elektrický dojazd v km (kombinovaný, WLTP)[2]: 414–520
 

BMW M5 Competition:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 11,1–11,3
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 253–259

BMW M8 Competition Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 11,0–11,4
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 251–260


BMW M8 Competition Cabrio:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 11,2–11,6
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 255–264


BMW X3 M Competition:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 10,6–11,0
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 241–250

BMW X4 M Competition:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 10,5–10,8
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 238–247

BMW X5 M Competition:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 12,8–13,1
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 288–296

BMW X6 :
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,0–13,5
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 297–306


BMW X6 M Competition:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 12,6–12,9
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 284–293


BMW XM[1]:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 1,4–1,6
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 32–36

BMW M340i xDrive Sedan:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 7,8–8,5
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 177–192


BMW Z4 M40i Roadster:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 7,9–8,1
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 179–184


BMW i7 M70 xDrive Sedan[3]
Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP): 20,8–23,8
Elektrický dojazd v km (kombinovaný, WLTP)[2]: 488–560 
 

BMW M850i xDrive Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 10,5–10,8
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 239–245
 

BMW M850i xDrive Cabrio:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 10,7–11,0
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 243–249
 

BMW X5 M60i xDrive:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 11,5–12,5
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 261–283

BMW X6 M60i xDrive:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 11,4–13,3
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 258–279

BMW X7 M60i xDrive:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 12,1–12,9
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 274–292

BMW X7 M50i:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 12,3–12,8
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 280–293


Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO2.

 • BMW M2 Competition:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): –
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): –


  BMW M3 Sedan:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,0–10,2
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 227–231

  BMW M3 Competition Sedan:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,8
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 223–224

  BMW M4 Coupé:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,9–10,1
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 226–230

  BMW M4 Competition Coupé:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,8
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 223–224

  BMW M5 Competition:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,1–11,3
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 253–259

  BMW M8 Competition Coupé:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,2–11,4
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 257–260

  BMW M8 Competition Cabrio:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,4–11,6
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 261–264

  BMW X6 M:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,0–13,5
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 297–306

  BMW X6 M Competition:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,0–13,5
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 297–306

  BMW M340i xDrive Sedan:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,5–8,2
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 172–188

  BMW Z4 M40i Roadster:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,9–8,0
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 181–182

  BMW M760Li xDrive Sedan:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): –
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): –

  BMW M850i xDrive Coupé:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,7–10,8
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 244–247

  BMW M850i xDrive Cabrio:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,8–10,9
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 246–248

  BMW X7 M50i:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12,3–12,8
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 280–293

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

  . .