MÁGIA KAŽDÉHO OKAMIHU.

MÁGIA KAŽDÉHO OKAMIHU.

MÁGIA KAŽDÉHO OKAMIHU.

My v Bayerische Motoren Werke veríme predovšetkým v jedno: v odvahu myslieť po novom. Táto črta je pevne zakódovaná v našej DNA a ovplyvňuje všetko, čo robíme. Rúcame bariéry, posúvame hranice, objavujeme horizonty a dosahujeme nové úspechy – nezávisle a nekompromisne. Pýtame sa na všetko a neakceptujeme „nie“ ako odpoveď. Smelo ideme stále ďalej a stále znovu objavujeme sami seba. Preto vidíme iba jediný smer: dopredu – pri snahe dosahovať maximum, pri stúpaní na novú úroveň, pri stanovovaní budúcich výziev pre priekopníkov súčasnosti. Ako prémiový automobilový partner vytvárame unikátne a inšpiratívne okamihy na celej našej ceste. Pretože takto sa rodí nová forma luxusu.

NOVÁ FORMA LUXUSU.

Zistite, ako stále znovu objavujeme sami seba.

BMW CONCEPT M8 GRAN COUPÉ.

BMW CONCEPT M8 GRAN COUPÉ.

KRÁSA POHYBU.

KRÁSA POHYBU.

Fascinujúca udalosť a unikátny okamih. BMW očarilo návštevníkov Art Basel v Miami neopakovateľným predstavením: BMW Concept radu 8 s 300 osvetlenými autonómne lietajúcimi dronmi v dokonalej choreografii. Bola to pocta vizionárskej technickej dokonalosti a strhujúcej estetike pohybu.

DVAJA VIZIONÁRI, JEDNA VÍZIA.

Lonneke Gordijn a Ralph Nauta sú umelci, ktorí stoja za projektom Duo Studio Drift. Stretli sa na Akadémii dizajnu v holandskom Eindhovene a v roku 2006 spolu otvorili Studio Drift v Amsterdame. Ich umelecké dielo sa zameriava na interaktívne expozície pozostávajúce z filmov, skulptúr a ďalších objektov. Množstvo inšpirácie čerpajú z prírody, ktorú imitujú vo svojej práci s použitím špičkových technológií. Tento ich prístup prináša pri každom projekte vzrušujúce a jedinečné výsledky.

MAJSTROVSKÉ DIELO.

Majstrovský výkon s majstrovským umením: Studio Drift odprezentovalo v Art Basel v Miami svoju najnovšiu kreáciu nazvanú „Franchise Freedom“ s úchvatným predstavením, ktorého stredobodom bolo BMW Concept radu 8. Do vzduchu sa vznieslo 300 osvetlených autonómne letiacich dronov. Tento exponát bol inšpirovaný letovými formáciami škorcov. Po dôkladnom štúdiu pohybu ich kŕdľov bol vyvinutý špeciálny algoritmus a ten sa následne naprogramoval do dronov. Dvojica umelcov predviedla excelentnú reprodukciu prírodného fenoménu prostredníctvom fascinujúcej hry svetla a pohybu.

RETROSPEKTÍVA.

Po predstavení s dronmi vyjadrilo Studio Drift svoj obdiv: „BMW verilo našej myšlienke a ako spoločnosť chápe komplikovanosť a mnohostrannosť inovatívnych procesov,“ uviedla Lonneke Gordijn.

8 CONCEPT.

8 CONCEPT.

X7 CONCEPT IPERFORMANCE.

X7 CONCEPT IPERFORMANCE.

INŠPIROVANÉ JEDINEČNOSŤOU.

Zažite dokonalú jedinečnosť s BMW Individual.

Farby a materiály BMW Individual, ktoré okamžite identifikujú BMW M760Li xDrive ako luxusné stelesnenie najvyššej možnej exkluzivity, emotívne zvýrazňujú osobné vyjadrenie individuality. Nechajte sa inšpirovať bohatou paletou rozmanitej výbavy a objavte umenie BMW Individual – jedinečnosť sa predsa začína na čistom liste papiera.

MORE EXKLUZÍVNYCH MOŽNOSTÍ.

Dnes, presne tak ako pri jeho zrode pred 25 rokmi, BMW Individual ešte stále aplikuje princípy ručne vyrábanej precíznosti. A pri tej príležitosti BMW Individual uvádza výnimočný a unikátny model, na oslavu svojej štvrťstoročnice: BMW Individual M760Li Inspired by Nautor´s Swan. Toto umelecké dielo bolo vytvorené v kooperácii s tradičným fínskym výrobcom jácht Nautor´s Swan, ako óda na luxus a exkluzivitu. Je to majstrovský automobilový exemplár s jedinečným námorným dizajnom, čo vo výsledku prinieslo unikátnu súhru oceánu a cesty, vďaka špeciálnym prvkom z tíkového dreva – a so silným 12-valcovým motorom, ktorý je schopný v ktoromkoľvek momente vygenerovať nezabudnuteľné jazdné zážitky.