MÁGIA KAŽDÉHO OKAMIHU.
MÁGIA KAŽDÉHO OKAMIHU.
MÁGIA KAŽDÉHO OKAMIHU.

My v Bayerische Motoren Werke veríme predovšetkým v jedno: v odvahu myslieť po novom. Táto črta je pevne zakódovaná v našej DNA a ovplyvňuje všetko, čo robíme. Rúcame bariéry, posúvame hranice, objavujeme horizonty a dosahujeme nové úspechy – nezávisle a nekompromisne. Pýtame sa na všetko a neakceptujeme „nie“ ako odpoveď. Smelo ideme stále ďalej a stále znovu objavujeme sami seba. Preto vidíme iba jediný smer: dopredu – pri snahe dosahovať maximum, pri stúpaní na novú úroveň, pri stanovovaní budúcich výziev pre priekopníkov súčasnosti. Ako prémiový automobilový partner vytvárame unikátne a inšpiratívne okamihy na celej našej ceste. Pretože takto sa rodí nová forma luxusu.

NOVÁ FORMA LUXUSU.

Zistite, ako stále znovu objavujeme sami seba.

X7 CONCEPT iPERFORMANCE.

X7 CONCEPT iPERFORMANCE.

8 CONCEPT.

8 CONCEPT.

INŠPIROVANÉ JEDINEČNOSŤOU.

Zažite dokonalú jedinečnosť s BMW Individual.

Farby a materiály BMW Individual, ktoré okamžite identifikujú BMW M760Li xDrive ako luxusné stelesnenie najvyššej možnej exkluzivity, emotívne zvýrazňujú osobné vyjadrenie individuality. Nechajte sa inšpirovať bohatou paletou rozmanitej výbavy a objavte umenie BMW Individual – jedinečnosť sa predsa začína na čistom liste papiera.

MORE EXKLUZÍVNYCH MOŽNOSTÍ.

Dnes, presne tak ako pri jeho zrode pre 25 rokmi, BMW Individual ešte stále aplikuje princípy ručne vyrábanej precíznosti. A pri tej príležitosti BMW Individual uvádza výnimočný a unikátny model, na oslavu svojej štvrťstoročnice: BMW Individual M760Li Inspired by Nautor´s Swan. Toto umelecké dielo bolo vytvorené v kooperácii s tradičným fínskym výrobcom jácht Nautor´s Swan, ako óda na luxus a exkluzivitu. Je to majstrovský automobilový exemplár s jedinečným námorným dizajnom, čo vo výsledku prinieslo unikátnu súhru oceánu a cesty, vďaka špeciálnym prvkom z tíkového dreva – a so silným 12-valcovým motorom, ktorý je schopný v ktoromkoľvek momente vygenerovať nezabudnuteľné jazdné zážitky.