BMW Apps BMW Connected BMW My Car Is Born

MY CAR IS BORN

Teraz k dispozícii s aplikáciou BMW Connected.

BMW Apps BMW Driver’s Guide

BMW DRIVER’S GUIDE

BMW know-how vždy na palube.

BMW Apps BMW Connected Classic

BMW CONNECTED CLASSIC

Váš osobný asistent mobility.

MY CAR IS BORN

Teraz k dispozícii s aplikáciou BMW Connected.

BMW DRIVER’S GUIDE

BMW know-how vždy na palube.

BMW CONNECTED CLASSIC

Váš osobný asistent mobility.

BMW Apps BMW katalógy

BMW KATALÓGY A UŽÍVATEĽSKÉ PRÍRUČKY.

Vždy aktuálne: Objavte zábavné aplikácie BMW, ktoré vás uvedú do sveta BMW a poskytnú vám najdôležitejšie informácie o vašom modeli BMW, priamo na vašom smartfóne alebo tablete.

BMW Apps BMW služby mobility BMW výbava

SLUŽBY MOBILITY A VÝBAVA.

Maximálna mobilita: Prepojte sa s vaším BMW alebo zjednodušte svoj mobilný život pomocou inteligentných služieb od BMW. Aplikácie zo sekcie Služby mobility a výbava vám ponúkajú praktické riešenia pre maximálny komfort.

BMW Apps BMW M BMW Motorsport

BMW M A BMW MOTORSPORT.

Radosť z jazdy je merateľná: Tieto aplikácie sú neodmysliteľným náradím pre športovo založených vodičov. Pomocou svojho smartfónu, hodiniek smartwatch alebo tabletu môžete analyzovať svoj jazdný štýl a výkonnostné údaje, zdieľať namerané výsledky s priateľmi a zdokonaľovať svoj výkon na asfalte, kúsok po kúsku.

BMW Apps BMW veľtrh BMW výstava

VEĽTRHY A VÝSTAVY.

Či už ste osobne priamo na mieste, alebo v komfortnej vzdialenosti, tieto aplikácie vás priblížia. Využite exkluzívne informácie z našich výstav a veľtrhov a ponorte sa do vzrušujúceho sveta BMW.

BMW Apps BMW Financial Services

FINANCIAL SERVICES.

Hľadáte dokonalé riešenie financovania vášho BMW, ktoré vám ponechá dostatok flexibility pre vaše ďalšie želania? BMW Financial Services vám ponúkajú na mieru šité koncepcie lízingu, úveru a poistenia – individuálne prispôsobené vašim potrebám a rozpočtu. Zvoľte si svoje osobné nastavenia v príslušných aplikáciách a zapojte sa priamo do vytvárania vašej dokonalej ponuky hneď od začiatku.

*Aplikácia My BMW je kompatibilná s vozidlami BMW z modelového roku 2014 a novšími v kombinácii s výbavou ConnectedDrive Services a vhodným smartfónom. Dostupnosť a funkčný rozsah aplikácie My BMW sa môžu v jednotlivých krajinách líšiť.

Zistiť viac