Žena používa MyModes na dotykovom displeji BMW iDrive.

BMW iDRIVE.

Na základe prirodzeného dialógu medzi vodičom a vozidlom (vo vybraných svetových jazykoch) vám BMW iDrive ponúka jazdný zážitok presne prispôsobený vašim preferenciám.

BMW iDRIVE.Na základe prirodzeného dialógu medzi vodičom a vozidlom (vo vybraných svetových jazykoch) vám BMW iDrive ponúka jazdný zážitok presne prispôsobený vašim preferenciám.

BMW iDrive vám prináša plne intuitívny In-Car Experience. BMW iDrive spája BMW Operating System, novú generáciu zobrazovacích aj ovládacích prvkov a ultra vysoko výkonnú konektivitu. Dostupnosť tých správnych informácií na správnom mieste priamo na vašej obrazovke BMW Curved Display premení vaše vozidlo na zdroj multisenzorických zážitkov.

Zistiť viac

BMW iDRIVE S FUNKCIOU QUICK SELECT.

BMW Operating System vám svojou evolúciou prináša užívateľské rozhranie s najintuitívnejším rýchlym prístupom, živými widgetmi a pre hlasové pokyny optimalizovaným ovládaním.
BMW interiér Užívateľské rozhranie na obrazovke BMW Curved Display

Užívateľské rozhranie s funkciou QuickSelect.

Nové užívateľské rozhranie s funkciou QuickSelect je prehľadné a intuitívne. Jeho optimalizovaná štruktúra menu so symbolmi, vrátane tlačidla Home na dolnej časti obrazovky, vás kedykoľvek presmeruje priamo na úvodnú obrazovku alebo iné často používané menu, ako je napríklad klimatizácia. Navigačná mapa alebo iné individuálne voliteľné zobrazenia, napríklad My Modes, zostávajú neustále viditeľné v pozadí.

BMW interiér BMW Curved Display s widgetmi a My Modes v pozadí

Personalizácia a interaktivita so živými widgetmi.

Na strane vodiča sa nachádzajú živé widgety, ktoré prehľadne zobrazujú kľúčové informácie – dokonca už skôr než by ste otvorili aplikáciu. Vertikálne posúvanie prepína medzi jednotlivými widgetmi. Zobrazujú informácie vrátane aktuálneho stavu vozidla alebo počasia. Takže teraz uvidíte všetko dôležité ihneď. Individuálne voliteľné prvky, napríklad My Modes, sú vždy viditeľné v pozadí.

BMW interiér BMW Curved Display žena ovláda menu dotykom

Intuitívne ovládanie dotykom a hlasom.

Dizajn a menu sú inšpirované smartfónmi a systematicky vytvorené pre dotykové a hlasové ovládanie. Widgety vám umožnia vychutnať si intuitívnu navigáciu posúvaním. Dotykové ovládanie poskytuje priamy prístup k funkciám a konfigurovaniu ďalších nastavení.

ZAŽITE BMW iDRIVE S FUNKCIOU QUICK SELECT.

BMW iDrive s funkciou QuickSelect vo videu

BMW OPERATING SYSTEM 8.5.

BMW interiér muž sa pozerá na BMW Maps displej a Operating System 8.5

BMW Operating System 8.5 vám umožní pohybovať sa v celom menu na jednej úrovni pomocou dotyku, hlasovými pokynmi alebo BMW iDrive ovládačom. Úvodná obrazovka s funkciou QuickSelect je prehľadná a intuitívne optimalizovaná pre BMW Curved Display. Cez ikony na dolnom kraji zobrazenia sa dostanete priamo k médiám, klimatizácii a hlavnému menu, pre telefonovanie a navigáciu, alebo pre návrat na úvod v ktoromkoľvek okamihu. Hry AirConsole a video streaming vám ponúkajú nový digitálny obsah na dosah ruky.[1] 

BMW OPERATING SYSTEM 9.

BMW interiér BMW Maps displej a Operating System 9

BMW Operating System 9 je rovnako jednoduchý, intuitívny a priamočiary na použitie ako BMW Operating System 8.5 – dotykom aj hlasom. Využiť môžete aj množstvo služieb konektivity a aplikácií, napríklad navigáciu, telefón a BMW Intelligent Personal Assistant, na neobmedzený čas. Doplnkový balík BMW Digital Premium rozšíri váš digitálny zážitok o ďalšie funkcie pre BMW Maps, ďalšie aplikácie a streaming zábavy vrátane dátového objemu.[2] 

VŠESTRANNÁ KONEKTIVITA.

Digitálne produkty a služby BMW ConnectedDrive vám ponúkajú množstvo užitočných funkcií, napríklad BMW Intelligent Personal Assistant. Tieto inteligentné a inovatívne prvky sú vytvorené pre zlepšenie vášho užívateľského zážitku zo systému BMW iDrive.
BMW interiér žena sa pozerá na BMW Curved Display

Personalizácia cez BMW ID.

Premeňte každé BMW na svoje vlastné. Pomocou vášho osobného BMW ID bude každé BMW poznať vaše osobné nastavenia. Okrem sedadla a zrkadiel sa vašim preferenciám a potrebám prispôsobia aj režimy My Modes a digitálne zobrazenia.

BMW interiér BMW Curved Display a volant

Aktualizácie BMW ConnectedDrive Upgrade.

Aktualizácie BMW ConnectedDrive Upgrade udržiavajú vaše BMW v aktuálnom stave po digitálnej stránke. Teraz budete dostávať pravidelné funkčné aktualizácie a vylepšenia cez Remote Software Upgrade. Môžete si tiež flexibilne objednať dodatočné nové individuálne prvky a balíky, cez obchod BMW ConnectedDrive Store.[3]

Viac o aktualizáciách BMW ConnectedDrive Upgrade
BMW interior BMW Curved Display and steering wheel

BMW Intelligent Personal Assistant.

Vždy k dispozícii: BMW Intelligent Personal Assistant. Využite svoju prirodzenú reč (vo svetových jazykoch) pre intuitívne ovládanie rozličných funkcií vozidla, alebo pre získanie informácií o stave vozidla a trase cesty. Váš digitálny expert priamo vo vozidle vám ochotne vysvetlí všetky prvky vášho BMW.

FAQ: NAJČASTEJŠIE KLADENÉ OTÁZKY A ODPOVEDE NA TÉMU BMW iDRIVE.

 • Čo je BMW iDrive?
 • Aké dodatočné funkcie mi ponúkne BMW Intelligent Personal Assistant v mojom vozidle so systémom BMW iDrive?
 • Kedy a v ktorých modeloch BMW bude uvedený nový BMW iDrive, ktorá má BMW Operating System 8.5 a BMW Operating System 9?
 • Aké výhody ponúkajú BMW Operating System 8.5 a BMW Operating System 9?
 • Čo majú BMW Operating System 8.5 a BMW Operating System 9 spoločné?
 • V čom podstatnom sa líšia BMW Operating System 8.5 a BMW Operating System 9?
 • Aké sú výhody predplatného BMW Digital Premium pre zákazníka?
 • Je možná aktualizácia verzie BMW Operating System 8 alebo BMW Operating System 8.5 na verziu BMW Operating System 9 s doplnkovou výbavou BMW Digital Premium?
 • V čom sa BMW Operating System 8.5 podobá na BMW Operating System 8?
 • V čom sa BMW Operating System 8.5 a BMW Operating System 8 líšia?
 • Je možné aktualizovať BMW Operating System 8 na BMW Operating System 8.5?

BMW CONNECTED DRIVE: ĎALŠIE INFORMÁCIE A ODKAZY.

BMW ConnectedDrive prehľad žena so smartfónom pred BMW

SPÄŤ NA PREHĽAD.

Chcete preskúmať ďalšie produkty a služby od BMW ConnectedDrive? Kliknite sem pre návrat na prehľad.
BMW ConnectedDrive Zákaznícka podpora BMW pracovník servisu BMW odovzdáva kľúče zákazníkovi

ZÁKAZNÍCKA PODPORA BMW.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky ohľadom služieb a produktov BMW ConnectedDrive, stačí sa obrátiť na zákaznícku podporu BMW.
BMW ConnectedDrive Zákaznícka podpora BMW pracovník servisu BMW odovzdáva kľúče zákazníkovi

ZÁKAZNÍCKA PODPORA BMW.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky ohľadom služieb a produktov BMW ConnectedDrive, stačí sa obrátiť na zákaznícku podporu BMW.