BMW Digital Key aplikácia My BMW App muž otvára BMW radu 4 Coupé svojím smartfónom

BMW DIGITAL KEY.

Digitálny kľúč pre vaše BMW – jednoducho na smartfóne alebo na BMW KeyCard.

Takto premeníte váš smartfón na digitálny kľúč: Cez aplikáciu My BMW dokážete vytvoriť BMW Digital Key a uložiť ho na váš iPhone – ak je kompatibilný. To vám umožní zamknúť aj odomknúť vaše BMW a dokonca naštartovať bez nutnosti použitia klasického kľúča. Zároveň môžete až piatim ďalším osobám umožniť používanie vášho BMW. Svoje vozidlo môžete odomknúť a naštartovať dokonca až do piatich hodín po prípadnom vybití batérie telefónu. K dispozícii máte aj možnosť nastaviť kľúčovú kartu vozidla BMW Key Card ako digitálny kľúč.

Zistiť viac
BMW DIGITAL KEY.Digitálny kľúč pre vaše BMW – jednoducho na smartfóne alebo na BMW KeyCard.
BMW Digital Key vysvetlenie funkcií a benefitov v inštruktážnom videu

VIAC O BMW DIGITAL KEY A JEHO FUNKCIÁCH SA DOZVIETE V NAŠOM INŠTRUKTÁŽNOM VIDEU.

BMW DIGITAL KEY: POZVITE ĎALŠÍCH POUŽÍVATEĽOV.

BMW Digital Key inštalácia až piatich používateľov muž so smartfónom pred BMW X5

BMW Digital Key môže zdieľať až päť ďalších osôb.

Rodina, priatelia, obchodní partneri: Používanie vášho BMW môžete povoliť až piatim ďalším osobám s kompatibilným zariadením iPhone tým, že im odošlete pozvánku z aplikácie Wallet na vašom smartfóne a pridáte ich ako používateľov. Praktický prvok je to aj pre vodičov začiatočníkov. Pri prenose funkcie BMW Digital Key môžete pomocou zaškrtávacieho zoznamu stanoviť obmedzenia. Limitom pre konkrétny kľúč môže byť napríklad znížený výkon motora, alebo nemožnosť vypnutia Dynamickej kontroly stability (DSC) a systému Intelligent Safety.

Poznámka: Dostupné obmedzenia sa líšia v závislosti od modelu. Iba hlavný kľúč (master key) môže cez Apple Wallet pridať ďalších užívateľov. Cez hlavný kľúč (master key) sa dá povolenie kedykoľvek zrušiť. Zdieľané digitálne kľúče nie je možné poskytnúť tretím osobám.

BMW KEYCARD.

Muž otvára svoje BMW pomocou BMW KeyCard vo funkcii digitálneho kľúča

Využívajte BMW KeyCard vo funkcii digitálneho kľúča.

Zamykajte a odomykajte vaše BMW rýchlo a jednoducho pomocou BMW KeyCard. NFC karta vo veľkosti kreditnej karty nie je pri dodaní aktivovaná. Na jej aktiváciu je potrebný štandardný kľúč od vozidla alebo aktívna funkcia Digital Key. Pre aktiváciu karty BMW KeyCard ju položte do priestoru pre smartfón a postupujte podľa pokynov na displeji vozidla.

POŽIADAVKY PRE BMW DIGITAL KEY.

BMW Digital Key je súčasťou výbavy Komfortný vstup (SA 322).

Pre jeho využívanie potrebujete kompatibilný model BMW, ako aj kompatibilný iPhone s nainštalovanou aplikáciou My BMW.

BMW Digital Key sa dá nastaviť pomocou aplikácie My BMW. Na tento účel je nutné, aby bolo vozidlo spárované s BMW ID. Počas nastavovania musíte sedieť vo vozidle a z bezpečnostných dôvodov musíte mať obidva štandardné kľúče pri sebe. Stlačte na aplikácii tlačidlo „link“ a postupujte podľa pokynov. Pre nastavenie BMW Digital Key je nutný internet alebo Wi-Fi pripojenie.

Dostupnosť modelov sa na jednotlivých trhoch môže líšiť.

Zoznam kompatibilných zariadení iPhone a operačných systémov sa môže líšiť v závislosti od modelu vozidla a softvéru.

Zistiť viac

BMW CONNECTED DRIVE: ĎALŠIE INFORMÁCIE A ODKAZY.

BMW ConnectedDrive Zákaznícka podpora

ZÁKAZNÍCKA PODPORA BMW.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky ohľadom služieb a produktov BMW ConnectedDrive, stačí sa obrátiť na zákaznícku podporu BMW.
BMW ConnectedDrive FAQ často kladené otázky žena so smartfónom pri okne

FAQ.

Naša sekcia často kladených otázok (FAQ) vám poskytne informácie o mnohých témach, súvisiacich so službami a produktmi BMW ConnectedDrive.
BMW Driver’s Guide aplikácia digitálny manuál k vozidlu smartfón

BMW DRIVER’S GUIDE.

BMW Driver’s Guide je digitálna užívateľská príručka k vozidlu pre vybrané modely BMW – vrátane detailov o vozidle, výbave, vyhľadávania obrázkov a vysvetľujúcich animácií.
BMW ConnectedDrive digitálne služby prehľad žena so smartfónom pred BMW

SPÄŤ NA PREHĽAD.

Chcete preskúmať ďalšie produkty a služby od BMW ConnectedDrive? Kliknite sem pre návrat na prehľad.