BMW Intelligent Personal Assistant zobrazenie na iDrive displeji

BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

Váš osobný asistent a automobilový expert, všade kam idete.

“Hey BMW, drive home.” BMW Intelligent Personal Assistant máte počas jazdy vždy po ruke ako vášho osobného asistenta. Môžete s ním hovoriť intuitívne, klásť mu otázky alebo komunikovať svoje nálady a potreby. Zároveň vám umožní úplne nový spôsob interakcie s vaším BMW: Vysvetlí vám funkcie vozidla, odpoviem vám na otázky o stave vozidla alebo zareaguje na vaše pokyny cez hlasové ovládanie. BMW Intelligent Personal Assistant vie, kto ste a postupne si stále lepšie pamätá vaše preferencie a požiadavky, čím vám umožní dokonalo sa vzájomne zladiť s vaším BMW, pre ešte komfortnejšie jazdné zážitky.

Zistiť viac
BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.Váš osobný asistent a automobilový expert, všade kam idete.
BMW Intelligent Personal Assistant vysvetlenie funkcií a benefitov v inštruktážnom videu

VIAC O BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT A JEHO FUNKCIÁCH SA DOZVIETE V NAŠOM INŠTRUKTÁŽNOM VIDEU.

BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT A JEHO FUNKCIE.

Osobný asistent, odborník na vozidlo, pozorný pasažier – BMW Intelligent Personal Assistant vás počas jazdy podporí množstvom inteligentných prvkov.

BMW Intelligent Personal Assistant odborník na vozidlo žena za volantom BMW

Odborník na vozidlo.

BMW Intelligent Personal Assistant nenechá žiadne otázky bez odpovedí. Je to na slovo vzatý odborník na vaše vozidlo a pozná každý detail vášho BMW. Od servisných požiadaviek, cez stav prevádzkových kvapalín, až po funkčnosť jednotlivých prvkov: Čokoľvek budete chcieť vedieť o svojom BMW, kedykoľvek budete potrebovať pomoc, bude vám k dispozícii a pomôže vám lepšie spoznať vaše vozidlo.
BMW Intelligent Personal Assistant osobný asistent

Osobný asistent.

Rozumie vašim potrebám a poskytne vám trvalo najvyššiu možnú podporu – vďaka tomu je BMW Intelligent Personal Assistant taký unikátny. Stačí vysloviť napríklad vetu „Hey BMW, drive home” a nájde cestu do vášho domova, alebo „Hey BMW, I´m hungry“ pre odporučenie reštaurácie – dokonca aj takej, ktorá má najlepšie hodnotenia, ak si to prajete. Dokáže tiež aktivovať vyhrievanie sedadiel či prehrať vašu obľúbenú hudbu. BMW Intelligent Personal Assistant si zapamätá vaše osobné preferencie a stále lepšie vás bude spoznávať.
BMW Intelligent Personal Assistant zobrazenie Automate My Habits na iDrive displeji

Automate My Habits.

Zapnete si vždy vyhrievanie sedadiel v chladnom počasí na tretí stupeň? Alebo otvoríte okno pri príjazde do práce, pre prístup k ovládaniu vstupnej rampy? Funkcia Automate My Habits vám umožní zvoliť si pravidlá pre vaše preferované nastavenia tak, aby si ich zapamätala a automaticky ich aktivovala. Vďaka tomu, že sa vaše BMW postará o váš dobrý pocit, si vy môžete vychutnávať jazdu. V budúcnosti pribudnú aj ďalšie možnosti automatizácie.
Žena hovorí s BMW Intelligent Personal Assistant počas riadenia svojho BMW.

Prirodzená interakcia.

BMW Intelligent Personal Assistant – stačí ho osloviť. Toto je samotná duša vášho BMW, pripravená kedykoľvek vám pomôcť. Pre interakciu s asistentom nepotrebujete žiadne tlačidlo ani nemusíte čakať na potvrdzovací tón. Nemusíte ani urobiť pauzu, počúva vás okamžite. Môžete sa napríklad opýtať: ‘Hey BMW, who are you?’ Alebo chcete dať svojmu asistentovi iné meno? Ak áno, tak povedzte: ‘Hey BMW, change the activation word.’

TECHNICKÉ POŽIADAVKY PRE BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

Technickými predpokladmi pre využitie BMW Intelligent Personal Assistant sú BMW Operating System 7 (alebo vyšší) s hlasovým rozoznávaním a ovládaním, ako aj doplnková výbava BMW Live Cockpit Professional (6U3) alebo BMW Live Cockpit Plus (6U2).

Pre zaistenie najaktuálnejšej verzie funkčného rozsahu vášho BMW Intelligent Personal Assistant je nutné pravidelne aktualizovať softvér vášho vozidla.

Zistiť viac

BMW CONNECTED DRIVE: ĎALŠIE INFORMÁCIE A ODKAZY.

BMW ConnectedDrive FAQ často kladené otázky žena so smartfónom pri okne

FAQ.

Naša sekcia často kladených otázok (FAQ) vám poskytne informácie o mnohých témach, súvisiacich so službami a produktmi BMW ConnectedDrive.
BMW ConnectedDrive Zákaznícka podpora

ZÁKAZNÍCKA PODPORA BMW.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky ohľadom služieb a produktov BMW ConnectedDrive, stačí sa obrátiť na zákaznícku podporu BMW.
BMW Driver’s Guide aplikácia digitálny manuál k vozidlu smartfón

BMW DRIVER’S GUIDE.

BMW Driver’s Guide je digitálna užívateľská príručka k vozidlu pre vybrané modely BMW – vrátane detailov o vozidle, výbave, vyhľadávania obrázkov a vysvetľujúcich animácií.
BMW ConnectedDrive digitálne služby prehľad žena so smartfónom pred BMW

SPÄŤ NA PREHĽAD.

Chcete preskúmať ďalšie produkty a služby od BMW ConnectedDrive? Kliknite sem pre návrat na prehľad.