BENEFITY MY BMW PRE VÁS.

My BMW vám poskytuje personalizovaný prístup do sveta BMW. Na tomto portáli nájdete inovatívne BMW služby a produkty, práve pre vás.

Zistiť viac

FUNKCIE V SKRATKE.

Registrácia do služby My BMW prináša množstvo výhod, vrátane personalizovaných a exkluzívnych ponúk, pohodlného spôsobu správy vašich údajov a možnosti odosielať servisné požiadavky priamo tomu BMW partnerovi, ktoré si vyberiete. Služba My BMW vám taktiež umožňuje uložiť si svoje konfigurácie vozidiel a kedykoľvek ich meniť..

Zistiť viac
Moje BMW konfigurácie.

Moje konfigurácie.

Ktorá farba vyzerá najlepšie? Aký motor by ste si mali zvoliť pre vaše ďalšie BMW a akú doplnkovú výbavu potrebujete? Zistíte to takmer okamžite s BMW konfigurátorom. Tu si môžete uložiť vlastné jedinečné konfigurácie vozidiel a, samozrejme, môžete si ich kedykoľvek pozrieť a zmeniť.

Zistiť viac
Moje BMW aktivity

Aktivity a ponuky.

Služba My BMW ponúka exkluzívne produkty a služby – personalizované a špeciálne prispôsobené vašim potrebám. Po registrácii na vás čakajú vzrušujúce aktivity a zaujímavé témy.

Zistiť viac
Moje BMW vozidlá

Moje vozidlá

Zabezpečte si neustály prístup ku všetkému, čo potrebujete vedieť o vašom BMW. V službe My BMW nájdete všetky fakty a údaje o vašich vozidlách.

Zistiť viac
Moja BMW používateľská príručka

Online používateľská príručka

Online používateľská
príručka v službe My BMW zaručuje, že budete mať vždy najnovšie informácie o všetkých funkciách a vlastnostiach vášho BMW.

Zistiť viac