Muži s BMW iX v zasneženej krajine

ZIMNÉ RADOSTI.

UŽÍVAJTE SI STUDENÉ ROČNÉ OBDOBIA S BMW ORIGINÁLNYM PRÍSLUŠENSTVOM A SERVISOM.

Pri zmene ročných období je čas preskúmať krajinu. Pretože ani daždivé a chladné počasie nie je dôvodom na to, aby ste zostali doma. Je to príležitosť objaviť kúzelnú stránku nášho sveta. Ponúkame vám perfektné vybavenie, ktoré vám umožní jazdiť bezpečne a užívať si každý okamih cesty - bez ohľadu na to, kam vás zavedie. Zažite BMW servis, BMW kompletné zimné kolesá a BMW príslušenstvo na jeseň a zimu, ktoré je dokonale zladené s vašim BMW.

Zistiť viac
ZIMNÉ RADOSTI.UŽÍVAJTE SI STUDENÉ ROČNÉ OBDOBIA S BMW ORIGINÁLNYM PRÍSLUŠENSTVOM A SERVISOM.

ORIGINÁLNE BMW DISKY KOLIES Z ĽAHKEJ ZLIATINY A PRÍSLUŠENSTVO.

Radosť z jazdy nepozná zlé počasie.

Pre vodičov, ktorí chcú prezuť na nový dezén a užívať si optimálnu priľnavosť na jeseň a v zime, sme v spolupráci s prémiovými výrobcami pneumatík (napr. Dunlop, Goodyear, Michelin a Pirelli) vyvinuli špeciálne sezónne ponuky na pneumatiky s hviezdičkou. Pneumatiky BMW označené hviezdičkou poskytujú hladký chod, optimálnu priľnavosť a dokonalú bezpečnosť. Jedno je isté: Originálne BMW zimné kolesá a pneumatiky nie sú kompromisom v oblasti štýlu, ale vyjadrením postoja.

Príslušenstvo BMW na jeseň a zimu 17“ disk z ľahkej zliatiny BMW V-spoke style 618 vo farbe Reflex silver, kompletné zimné koleso

19“ M disk z ľahkej zliatiny s dizajnom Double-spoke 871 M vo farbe Jet Black, kompletné zimné koleso.

Vysokokvalitné 19“ M disky kolies z ľahkej zliatiny s dizajnom Double-spoke 871 M sú dodávané v čiernej farbe Jet Black. Kompletné zimné koleso so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách, rozmer disku 8J x 19 s rozmerom pneumatík 245/45 R19 102H XL.

Ísť na produkt
Príslušenstvo BMW na jeseň a zimu 17“ disk z ľahkej zliatiny BMW Y-spoke 896 vo farbe Refined Silver

17“ BMW disk z ľahkej zliatiny s dizajnom Y-spoke 896 vo farbe Refined Silver, kompletné zimné koleso.

Nápadný 17“ BMW disk z ľahkej zliatiny Y-spoke style 896 v rafinovanej striebornej farbe prepožičiavajú vozidlu veľmi jedinečný vzhľad. Kompletné zimné koleso so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách, kompatibilné so snehovými reťazami, rozmer disku 7J x 17 s rozmerom pneumatík 205/65 R17 100H XL.

Ísť na produkt
Príslušenstvo BMW na jeseň a zimu 21“ BMW aerodynamický disk Star-spoke style 1012 Bicolor

21“ BMW aerodynamický disk Star-spoke style 1012 Bicolor (farba Midnight Grey, leštený), kompletné zimné koleso.

Vysokokvalitný, leštený 21“ BMW aerodynamický disk Star-spoke style 1012 vo farbe Bicolor Midnight Grey a dodáva vozidlu individuálny vzhľad vďaka svojmu športovému nádychu. Kompletné zimné koleso so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách, rozmer disku 9J x 21 s rozmerom pneumatík 255/50 R21 109H XL.

Ísť na produkt
Príslušenstvo BMW na jeseň a zimu 21“ BMW aerodynamický disk Star-spoke style 1011 vo farbe Jet Black

21“ BMW aerodynamický disk Star-spoke style 1011 vo farbe Jet Black, kompletné zimné koleso.

Vysokokvalitný 21“ BMW aerodynamický disk Star-spoke style 1011 vo farbe Jet Black zaisťuje výrazný športový vzhľad. Kompletné zimné koleso so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách, rozmer disku 9J x 21 s rozmerom pneumatík 255/50 R21 109H XL.

Ísť na produkt
Príslušenstvo BMW na jeseň a zimu 19“ M disk z ľahkých zliatin Y-spoke style 859 M Bicolor

19“ M disk z ľahkých zliatin Y-spoke style 859 M Bicolor (vo farbe Jet Black, leštený), kompletné predné a zadné zimné kolesá.

Exkluzívny, leštený 19“ M disk z ľahkých zliatin Y-spoke style 859 M vo farbe Bicolor Jet Black zaisťuje mimoriadne športový vzhľad. Kompletné zimné koleso so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách, rozmer disku 8,5J x 19 s rozmerom pneumatík 245/40 R19 98V XL a kompletné zimné koleso na zadnú nápravu so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách, rozmer disku 9J x 19 s rozmerom pneumatík 255/40 R19 100V XL.

Ísť na produkt
Príslušenstvo BMW na jeseň a zimu BMW snehové reťaze BMW Comfort Plus

Snehové reťaze BMW Comfort Plus.

Snehové reťaze BMW Comfort Plus sa ľahko a bezpečne montujú vďaka samonapínaciemu systému a poskytujú tú najlepšiu možnú trakciu. Keďže sú dokonale prispôsobené pneumatikám, nevyžadujú žiadnu dodatočnú ochranu ráfika a integrovaná obruč z pružinovej ocele umožňuje veľmi jednoduchú montáž.

Ísť na produkt
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW súprava na opravu pneumatík

BMW súprava na opravu pneumatík.

Intuitívna BMW súprava na opravu pneumatík uľahčuje návrat na cestu v prípade defektu pneumatiky. Bez ohľadu na rozmery pneumatiky je možné opraviť poškodenie dezénu pneumatiky menšie ako 4 mm, čo vám umožní pokračovať v jazde k najbližšiemu servisnému partnerovi BMW.

Ísť na produkt
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW plávajúci kryt náboja

BMW plávajúci kryt náboja.

Plávajúci kryt náboja pozostáva z loga BMW, ktoré sa už neotáča spolu s kolesom, ale zostáva vo vodorovnej polohe. Kryt náboja kolesa sa dá namontovať na všetky BMW disky kolies z ľahkej zliatiny s rozstupom 112 mm.

Ísť na produkt
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW kryty ventilov s logom

BMW krytky ventilov s logom.

Vysokokvalitné hliníkové kryty ventilov BMW účinne chránia hliníkové ventily systému TPMS pred nečistotami a vlhkosťou. Zároveň vylepšujú vzhľad pneumatiky. Sada štyroch krytov ventilov. S logom BMW.

Ísť na produkt

BMW SERVIS KOLIES A PNEUMATÍK.

BMW servis kolies a pneumatík

Je dobré vedieť, že dôležité veci sú v najlepších rukách.

Správne pneumatiky pre zimné obdobie: príďte a nechajte si vykonať BMW servis pneumatík - nielenže vám vymeníme pneumatiky, ale skontrolujeme aj hĺbku dezénu a brzdy. Naša ponuka pre vaše maximálne pohodlie: vaše letné pneumatiky vyčistíme a uskladníme vám ich až do jari.

ORIGINÁLNE BMW PNEUMATIKY S OZNAČENÍM HVIEZDIČKOU.

Originálne BMW pneumatiky s označením hviezdičkou.

Kvalita, skúsenosti a bezpečnosť, sú najvyššie priority, pokiaľ ide o kolesá a pneumatiky

Označenie hviezdičkou znamená, že pneumatika bola vyrobená špeciálne pre BMW – a v súlade s najvyššími normami BMW. Vývoj pneumatík začína už v počiatočnom štádiu vývoja vozidla a môže trvať až tri roky, pričom vrcholí rozsiahlym testovaním. Pneumatiky s označením hviezdičkou sa testujú v šiestich všeobecných oblastiach: bezpečnosť, opotrebovanie, komfort, účinnosť a – charakteristické pre BMW – v dvoch oblastiach radosti z jazdy: jazdný štýl a správanie pri športovej jazde. Okrem toho sú vyvinuté v spolupráci s vybranými prémiovými výrobcami (napr. Dunlop, Goodyear, Michelin a Pirelli). Jednoducho požiadajte svojho BMW servisného partnera o pneumatiky označené hviezdičkou – precízne vyrobené, testované a bezpečné.

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO NA JESEŇ A ZIMU, EXTERIÉR.

Inšpiratívne, kdekoľvek sa pozriete.

Ak si chcete naplno užiť zimné počasie, musíte byť dobre vybavení. Žiadny problém s originálnym BMW príslušenstvom. Využite výhody vyššieho komfortu jazdy a objavte širokú škálu možností navrhnutých tak, aby sa vaše BMW stalo dokonalým spoločníkom pre vaše zimné plány.
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW strešný box 420 black/titanium silver.

BMW strešný box 420 Black/Titanium Silver.

Moderný BMW strešný box v čiernej farbe s titánovo striebornými bočnými panelmi má úložný objem 420 litrov a je kompatibilný so všetkými systémami strešných nosičov BMW. Možnosť otvárania z oboch strán zvyšuje komfort nakladania a trojité centrálne zamykanie sa postará o ochranu pred krádežou.

Ísť na produkt
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW strešný box 520 black/titanium silver.

BMW strešný box 520 Black/Titanium Silver.

Moderný BMW strešný box v čiernej farbe s titánovo striebornými bočnými panelmi má objem 520 litrov a je kompatibilný so všetkými systémami strešných nosičov BMW. Možnosť otvárania z oboch strán zvyšuje komfort nakladania a trojité centrálne zamykanie sa postará o ochranu pred krádežou.

Ísť na produkt
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW BMW držiak lyží a snowboardov, s bočným výsuvom

BMW držiak lyží a snowboardov, s bočným výsuvom.

Uzamykateľný BMW držiak lyží a snowboardov, ktorý sa dá na bokoch rozšíriť, poskytuje bezpečné uchytenie až piatich párov lyží alebo snowboardov a uľahčuje nakladanie vyšších vozidiel. Dá sa kombinovať s akýmkoľvek BMW strešným nosičom a pojme aj lyžiarske palice.

Ísť na produkt
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW LED projektory vo dverách

BMW LED projektory vo dverách.

Nové BMW LED projektory vo dverách so zvýšenou kvalitou projekcie a nadpriemernou životnosťou menia nastupovanie a vystupovanie na jedinečný zážitok. Aktivujú sa automaticky pri otvorení dverí a oblasť pri nich osvetlia individuálnou projekciou zobrazenia na zem vedľa vozidla. Vodič si sám môže zvoliť premietaný obraz pomocou výmenných okienok a môže sa rozhodnúť pre BMW logo alebo BMW M logo.

Ísť na produkt

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO NA JESEŇ A ZIMU, INTERIÉR.

Úžasné zvnútra.

Verné svojmu názvu, originálne BMW príslušenstvo je navrhnuté s jemnou precíznosťou a inšpirované čistým výkonom. Rozšírte svoj priestor, svoj štýl, svoju bezpečnosť - alebo všetko vyššie uvedené. Jednoduchý spôsob kombinácie bezpečnosti a štýlu.

BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW univerzálny držiak pre tablety s BMW bezpečnostným puzdrom pre systém Travel & Comfort

BMW univerzálny držiak pre tablety s BMW bezpečnostným puzdrom pre systém Travel & Comfort.

Univerzálny držiak je veľkostne nastaviteľný a pripevňuje sa k samostatne dostupnému základnému držiaku alebo k doplnkovej výbave „Travel & Comfort“. Poskytuje bezpečné ukotvenie pre širokú paletu tabletov Apple alebo Samsung s BMW bezpečnostným puzdrom od 7 do 11 palcov. Dá sa otáčať o 360° a zamknúť v akomkoľvek želanom náklone.

Ísť na produkt
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW základný nosič a BMW univerzálny háčik pre systém Travel & Comfort System

BMW univerzálny háčik pre systém Travel & Comfort.

Univerzálny hák z Travel & Comfort systému umožňuje zavesenie odevov alebo ľahkých tašiek na operadlo, na ich ochranu pred znečistením z podlahy. Vďaka nasúvacej spojke sa univerzálny hák dá jednoducho a nárazuvzdorne upevniť na samostatne dostupný základný nosič alebo na voliteľnú výbavu „Travel & Comfort“.

Ísť na produkt
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW vešiak na šaty pre systém Travel & Comfort

BMW vešiak na odevy pre Travel & Comfort systém.

BMW vešiak na odevy umožňuje ich zavesenie za zadnou stranou predného operadla. Vďaka zaklikávaciemu spojeniu sa jednoducho a bezpečne pripevňuje k samostatne dostupnému základnému držiaku alebo k doplnkovej výbave „Travel & Comfort“. Vďaka hotelovej funkcii (štandardný vešiak) sa dá využiť aj mimo vozidla. 

Ísť na produkt
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW koberčeky do každého počasia predné

BMW koberčeky do každého počasia predné.

Dokonalo rozmerovo pasujúce a odolné BMW koberčeky do každého počasia s vyvýšeným okrajom a elegantným dizajnom chránia predný priestor pre nohy pred vlhkosťou a znečistením. V čiernej farbe a nápisom BMW dokonale zapadnú do interiéru.

Ísť na produkt
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW rohož do batožinového priestoru

BMW rohož do batožinového priestoru.

Protišmyková, vodeodolná a robustná rohož do batožinového priestoru BMW so zvýšenými okrajmi na všetkých stranách a elegantným dizajnom chráni batožinový priestor pred nečistotami a vlhkosťou. Rohož je v čiernej farbe a s odznakom z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele s logom BMW a dokonale zapadá do interiéru batožinového priestoru.

Ísť na produkt
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro

BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro.

BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro pozostáva z kvalitných QHD a full HD kamier, ktoré monitorujú dianie pred vozidlom a za ním, a to aj keď je vozidlo zaparkované. Ak systém zaznamená vibrácie a nezvyčajný pohyb mimo vozidla, automaticky udalosť uloží, aby zdokumentoval možné nehody alebo (pokusy o) vlámanie.

Ísť na produkt
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW puzdro na kľúč, kožené

BMW puzdro na kľúč, kožené.

Vysokokvalitné puzdro na kľúč BMW je ochranný, vytvarovaný kryt pre kľúč s rádiovým signálom. Elegantné puzdro z čiernej Nappa kože s jemnými pórmi spoľahlivo ochráni kľúč pred nečistotami a poškriabaním. Mimoriadne praktické: na ovládanie funkčných tlačidiel nie je potrebné vyberať kľúč z puzdra.

Ísť na produkt
Žena sa vykláňa z okna vozidla

OBJAVTE BMW PRÍSLUŠENSTVO NA JESEŇ A ZIMU.

Pre vás je jazda cez horský priesmyk, deň v meste alebo výlet kamkoľvek, kam vás vaša fantázia zavedie, vždy pohodová. Objavte fascinujúce momenty, ktoré vám toto ročné obdobie môže ponúknuť s originálnym BMW príslušenstvom na jeseň a zimu. Vyberte si z množstva dizajnových možností, vďaka ktorým bude jesenný a zimný vzhľad vášho BMW presne podľa vašich predstáv. Štýlové vyjadrenie bez ohrozenia bezpečnosti.

BMW PRODUKTY NA STAROSTLIVOSŤ O VOZIDLO.

Vysoká kvalita a jemná starostlivosť o vaše BMW.

Postarajte sa o vaše vozidlo. Ponúkame vám správne nástroje na jasnú viditeľnosť a nádherný vzhľad v každej situácii - koniec koncov, vaše disky kolies neboli vyrobené tak, aby žiarili nadarmo.

Zistiť viac
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW teleskopická škrabka na ľad s kefou na sneh

BMW teleskopická škrabka na ľad s kefou na sneh.

Bez námrazy a snehu. Škrabka na ľad je vybavená škrabkou na ľad, ako aj kefou na sneh, ktorá vám umožní bez námahy odstrániť námrazu a sneh zo všetkých skiel vozidla. Vďaka plynule nastaviteľnej dĺžke rukoväte (od 78 do 100 cm) ľahko dosiahnete aj na okná veľkého vozidla.

Zistiť viac
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW súprava na starostlivosť, zimná edícia

BMW súprava na starostlivosť, zimná edícia.

Dobre pripravení na chladné ročné obdobie: BMW súprava na starostlivosť, zimná edícia je dokonale prispôsobená potrebám starostlivosti o vozidlo v zime. Kombináciu čistiacej kvapaliny s nemrznúcou zmesou, odmrazovačom čelného skla, čistiacim prípravkom na interiér a škrabkou na ľad môžete uložiť do dodávaného nepremokavého vrecúška.

Zistiť viac
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu Kvapalina do ostrekovačov čelného skla s nemrznúcou zmesou

Kvapalina do ostrekovačov čelného skla s nemrznúcou zmesou.

Zabraňuje zamrznutiu systémov ostrekovačov čelného skla a zaisťuje dokonalý výhľad bez šmúh v chladnom počasí prostredníctvom kvalitných čistiacich látok. S príjemnou vôňou Apricelle, typickou pre BMW.

Zistiť viac
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu Utierka z mikrovlákna na interiér vozidla

Utierka z mikrovlákna na interiér vozidla.

Optimálna starostlivosť o váš interiér: Vďaka špeciálnej technológii tkania je BMW utierka z mikrovlákna obzvlášť šetrná k povrchom interiéru.

Zistiť viac

NAJLEPŠIE DIELY JESENE: M PERFORMANCE DIELY.

Zažite vzrušujúci pocit motoršportu s exkluzívnymi M Performance dielmi.

Motoršport sa stáva všadeprítomným. Každý jeden BMW M Performance diel vyjadruje jasné stanovisko a dodáva vášmu BMW nefalšovaný športový charakter. K dispozícii máte bohatý arzenál príslušenstva v kategóriách aerodynamika, pohon, dizajn exteriéru, kokpit, podvozok a kolesá. Ste pripravení zažiť športovú individualitu?

Zistiť viac
Príslušenstvo BMW na jeseň a zimu 19“/20“ M kovaný disk z ľahkých zliatin Y-spoke style 963 M vo farbe Frozen Gunmetal Grey

19“/20“ M kované disky Y-spoke style 963 M vo farbe Frozen Gunmetal Grey, kompletné zimné koleso.

Vysokokvalitné 19“/20“ M kované disky Y-spoke style 963 M vo farbe Frozen Gunmetal Grey s vyfrézovaným nápisom M Performance svojim exkluzívnym dizajnom dodávajú vozidlu veľmi športový vzhľad. Kompletné zimné koleso so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách, rozmer disku 9,5J x 19 s rozmerom pneumatík 275/35 R19 100V XL a kompletné zimné koleso na zadnú nápravu so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách, rozmer disku 10,5J x 20 s rozmerom pneumatík 285/30 R20 99V XL. 

Zistiť viac
Príslušenstvo BMW na jeseň a zimu M kryty vonkajších spätných zrkadiel z uhlíkových vlákien

M kryty vonkajších spätných zrkadiel z uhlíkových vlákien.

Nápadné M kryty vonkajších spätných zrkadiel sú precízne ručne vyrobené z uhlíkových vlákien a zvýrazňujú technologicky vyspelý charakter vozidla. Ich dynamický dizajn je zárukou atraktívneho prémiového vzhľadu a pridáva ďalšie športové korenie.

Zistiť viac
Príslušenstvo BMW na jeseň a zimu M Performance titánový výfukový systém

M Performance titánový výfukový systém.

Dychberúci zvuk: M Performance výfukový systém zaujme nekompromisnou akustikou ako v motoristickom športe. Modul tlmiča a športových koncoviek je vyrobený výlučne z titánu pretekárskej kvality.

Zistiť viac
Príslušenstvo BMW na jeseň a zimu M Performance kryt operadla

M Performance kryt operadla z vlhčenej alkantary/uhlíkových vlákien.

M Performance kryty operadiel dodávajú sedadlám vysoko kvalitný pretekársky športový vzhľad. Čalúnenie opierok hlavy z uhlíkových vlákien bolo povrchovo upravené polyuretánovou farbou a vyleštené do vysokého lesku. Zostávajúca časť zadného panelu tvorí jemná alkantara. S integrovaným hliníkovým znakom M Performance.

Zistiť viac
Príslušenstvo BMW na jeseň a zimu M Performance lakťová opierka

M Performance lakťová opierka z alkantary.

Pretože aj malé detaily robia veľké rozdiely: Stredová M Performance lakťová opierka potiahnutá materiálom Alcantara dodáva kokpitu ešte viac exkluzívneho štýlu motoršportu. S výrazným prešívaním vo farbách M a nápisom M Performance.

Zistiť viac
Príslušenstvo BMW na jeseň a zimu M Performance ťažný popruh

M Performance ťažný popruh.

Červený ťažný popruh M Performance dopredu aj dozadu je predurčený na použitie na pretekárskej dráhe. Čierne logo M je vizuálnym premostením do motoristického športu. Rovnako ako štandardné ťažné oká, aj ťažný popruh sa ľahko pripevňuje. Praktické: Schválené pre premávku na verejných komunikáciách na mnohé modely a vzor výrezu pre kryt ťažného oka.

Zistiť viac
Príslušenstvo BMW na jeseň a zimu M Performance zaisťovací kolík dverí

M Performance zaisťovací kolík dverí.

Ideálny pútač pozornosti pre fanúšikov najsilnejších písmen na svete: zaisťovací kolík dverí M Performance je čerešničkou na torte každého športového interiéru. Zaisťovací kolík vyrobený z čierneho eloxovaného hliníka má farebné logo M a dokonale zapadá do vzhľadu ostatných komponentov M Performance. 

Zistiť viac
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu BMW kryty ventilov s logom M

BMW krytky ventilov s logom M.

Vysokokvalitné hliníkové kryty ventilov BMW účinne chránia hliníkové ventily systému TPMS pred nečistotami a vlhkosťou. Zároveň vylepšujú vzhľad pneumatiky. Sada štyroch krytov ventilov. S logom M.  

Zistiť viac

BMW SERVIS NA MIERU.

Počítajte s nespočetnými možnosťami.

Užite si zimu naplno a využite výhody vynikajúceho BMW servisu, kde sa naši odborníci postarajú o potreby vášho automobilu. Našou úlohou je zaistiť, aby bolo vaše BMW vždy v perfektnom stave, aby ste mohli prežiť jeseň a zimu bezpečne s neobmedzenou radosťou z jazdy.
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu Žena so zatvorenými očami v BMW X1
Muž s balíkom BMW Service Inclusive pred BMW i4 (G26) na pobreží

BMW Service Inclusive.

Jednoducho všetko pustite z hlavy a sústreďte sa na to, na čom skutočne záleží – na čistú radosť z jazdy. Balík BMW Service Inclusive vám to umožní. Koniec koncov, zaplatíte fixnú sumu iba raz a všetky zahrnuté servisné práce a práce na údržbe budú v budúcnosti kryté počas obdobia, ktoré si vyberiete. Zároveň bude vaše BMW vždy v tých najlepších rukách a to platí pre všetkých zúčastnených servisných partnerov BMW na celom svete.

Objaviť teraz
Balík BMW Value Service, muž a žena pred garážou s vozidlom BMW X5

BMW FIT Servis.

Niečo, s čím môžete počítať: BMW FIT Servis. Či už ide o brzdy, olej alebo mikrofilter, jedna vec je jasná: so službou BMW FIT Servis sú diely a servisné hodiny zahrnuté v jednej atraktívnej a transparentnej cene. Táto špičková ponuka platí pre všetky modely BMW staršie ako päť rokov – pretože čím staršie je vaše vozidlo, tým sú naše servisné podmienky atraktívnejšie.

Objaviť teraz
Servis BMW Žena a muž sa rozprávajú pred BMW iX

Plný rozsah servisu BMW.

Preskúmajte naše ďalšie atraktívne servisné ponuky a nájdite dokonalý servis – pre váš model BMW, pre vaše individuálne potreby a pre bezstarostný pôžitok z jazdy.

Objaviť teraz
Žena so smartfónom s aplikáciou My BMW pred BMW iX

Aplikácia My BMW.

Inteligentná, aktuálna a sofistikovaná: so svojím moderným dizajnom a intuitívnymi pokynmi pre používateľa vás aplikácia My BMW sprevádza úplne novým zážitkom z mobility. Naplánujte si najbližšiu cestu, skontrolujte stav svojho BMW, dohodnite si najbližší servisný termín alebo využitie niektorú z mnohých funkcií diaľkového ovládania.

Objaviť teraz