Originálne BMW príslušenstvo na jeseň a zimu | BMW.nsc

JESEŇ A ZIMA, OBJAVENÉ NANOVO.

S ORIGINÁLNYM BMW PRÍSLUŠENSTVOM, ZIMNÝMI KOLESAMI A SERVISOM.

JESEŇ A ZIMA, OBJAVENÉ NANOVO.S ORIGINÁLNYM BMW PRÍSLUŠENSTVOM, ZIMNÝMI KOLESAMI A SERVISOM.

Objavte krásu chladného obdobia s originálnym BMW príslušenstvom.

Život sa odohráva vonku. Dokonca aj v chladnom období roka. Vaše BMW je dokonalým spoločníkom na vašich cestách za poznaním v chladných zimných mesiacoch. Najmä vtedy, keď je na toto obdobie ideálne vybavené. Objavte možnosti. #WhateverHappens.

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO NA JESEŇ A ZIMU. EXTERIÉR.

Keď sa dni skracujú, každá chvíľa by mala byť zážitkom. So správnou výbavou pre viac úložného priestoru a komfort pri preprave nemusíte robiť žiadne obete a môžete si užívať väčšiu flexibilitu a slobodu.
BMW strešný box Originálne BMW príslušenstvo na jeseň a zimu

BMW strešný box s úložným priestorom 520 litrov.

Strešný box Black/Titanium Silver je zamykateľný, prístupný z oboch strán, má úložný objem 520 litrov a je kompatibilný so všetkými systémami strešných nosičov BMW.

Ísť na produkt
BMW nosič lyží a snowboardov Originálne BMW príslušenstvo na jeseň a zimu

BMW držiak lyží a snowboardov, s bočným výsuvom.

Poskytuje bezpečný základný nosič pre až päť párov lyží alebo štyroch snowboardov a uľahčuje nakladanie u vyšších vozidiel.

Ísť na produkt
BMW obojstranná rohož do batožinového priestoru s upevňovacími bodmi na batožinu Originálne BMW príslušenstvo na jeseň a zimu

Trvácne a vodeodolné.

Rozmerovo presná BMW obojstranná rohož do batožinového priestoru BMW s upevňovacími bodmi na batožinu zabráni vášmu nákladu v posúvaní a poškodeniu aj znečisteniu.

Ísť na produkt
BMW zadný nosič bicyklov Pro 2.0 Originálne BMW príslušenstvo na jeseň a zimu

Bezpečná preprava bicyklov.

Ľahký a pevný BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0 pre dva klasické alebo elektrické bicykle. Maximálne prípustné zaťaženie 60 kg, možnosť kompaktného zloženia.

Ísť na produkt
BMW ochranná rohož nakladacej hrany Originálne BMW príslušenstvo na jeseň a zimu

Praktické: BMW ochranná rohož nakladacej hrany.

Pripevňuje sa pomocou pohyblivých hákov a popruhov k zadným upevňovacím bodom v batožinovom priestore a chráni nakladaciu hranu pri nakladaní a vykladaní.

Ísť na produkt

ORIGINÁLNE BMW KOMPLETNÉ ZIMNÉ KOLESÁ A PRÍSLUŠENSTVO.

Originálne BMW sady zimných kolies a pneumatík zaisťujú excelentné jazdné vlastnosti aj keď je mokro a ľad. S našimi kompletnými zimnými kolesami cestujete bezpečne a profitujete z procesu rýchlej montáže.
BMW snehové reťaze Kolesá a pneumatiky Originálne BMW príslušenstvo na jeseň a zimu
21" M disk kolesa z ľahkej zliatiny Y-spoke style 741 M vo farbe Bicolour Originálne príslušenstvo BMW na jeseň a zimu a zimu

21" M disk kolesa z ľahkej zliatiny Y-spoke style 741 M.

21" M disk kolesa z ľahkej zliatiny Y-spoke style 741 M vo farbe Bicolour Orbit Grey, leštený. Kompletné predné zimné koleso so senzorom merania tlaku a run-flat pneumatikou.

Ísť na produkt
19" M Performance disk kolesa z ľahkej zliatiny Y-spoke 898 M vo farbe Frozen Gunmetal Grey Originálne BMW príslušenstvo na jeseň a zimu

19" M Performance disk z ľahkej zliatiny Y-spoke 898 M.

19" M Performance disk kolesa z ľahkej zliatiny Y-spoke style 898 M vo farbe Frozen Gunmetal Grey. Kompletné predné zimné koleso so senzorom merania tlaku a run-flat pneumatikou.

Ísť na produkt
19" M disk kolesa z ľahkej zliatiny double-spoke style 871 M vo farbe Jet Black Originálne príslušenstvo BMW na jeseň a zimu a zimu

19" M disk kolesa z ľahkej zliatiny double-spoke style 871 M.

19-palcový M disk z ľahkej zliatiny Double-spoke style 871 M Jet Black. Kompletné zimné koleso s kontrolou tlaku v pneumatikách, rozmer disku 8J x 19.

Ísť na produkt
BMW snehové reťaze Comfort Originálne BMW príslušenstvo na jeseň a zimu

BMW snehové reťaze Comfort.

BMW snehové reťaze Comfort sa ľahko montujú a poskytujú najlepšiu možnú trakciu.

Ísť na produkt

BMW SLUŽBY NA ZIMNÉ OBDOBIE.

Čo potrebuje moje BMW, aby bolo ideálne vybavené na jeseň a zimu? A ako sa môžem uistiť, že som dobre pripravený na zimnú dovolenku? Ak máte akékoľvek otázky, naši BMW servisní partneri vám v prípade potreby radi poradia a postarajú sa o všetky dôležité detaily.

Zistiť viac
BMW výmena kolies Servis kolies a pneumatík Originálne BMW príslušenstvo na jeseň a zimu

SERVIS KOLIES A PNEUMATÍK BMW.

Vymeníme vám kolesá, aby ste vždy jazdili bezpečne. Je to rýchle, efektívne a za dobrú cenu. Kontrola dezénu pneumatiky a bŕzd je samozrejme súčasťou balenia. A vaše letné kolesá? Na požiadanie ich správne uskladníme. To vám ušetrí čas a drahocenný priestor.
Zimná kontrola BMW príslušenstvo na jeseň a zimu

BMW ZIMNÁ KONTROLA.

Naši BMW servisní experti otestujú vaše vozidlo s pomocou BMW diagnostických systémov. Pneumatiky, brzdy, svetlá, jednotka stieračov a ďalšie podstúpia starostlivú kontrolu a súčasne obnovíme stav tesnení a zámkov dverí. Výsledok: vaše BMW je perfektne pripravené na zimnú sezónu:

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO. INTERIÉR.

S naším praktickým Originálnym BMW príslušenstvom do interiéru cestujete s ešte väčším komfortom a individualitou. Vaše BMW zostáva miestom, kde sa môžete cítiť pohodlne, aj keď je vonku zima a mokro.
BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro Originálne BMW príslušenstvo na jeseň a zimu

Ďalšie oči pre vaše vozidlo.

QHD a full-HD kamery systému BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro automaticky zaznamenajú to, čo sa deje pred vozidlom a za ním, v prípade incidentu.

Ísť na produkt
BMW držiak tabletu Pro pre systém Travel & Comfort Originálne BMW príslušenstvo na jeseň a zimu

BMW držiak tabletu Pro pre systém Travel & Comfort.

Spoľahlivý držiak na tablety s BMW bezpečnostným puzdrom (ochranným obalom). Držiak, ktorý sa dá nastaviť do rozličných pozícií a uhlov, sa pripevní k doplnkovej výbave Travel & Comfort, alebo k základnému držiaku.

Ísť na produkt
BMW skladací stolík pre systém Travel & Comfort Originálne BMW príslušenstvo na jeseň a zimu

BMW skladací stolík pre systém Travel & Comfort.

Skladací stolík s integrovaným držiakom na nápoje, ktorý sa dá pripevniť na základný nosič alebo na voliteľnú výbavu systému „Travel & Comfort“ pomocou nasúvacej spojky.

Ísť na produkt
BMW koberčeky do každého počasia, predné Originálne BMW príslušenstvo na jeseň a zimu

Čisté a upravené: BMW koberčeky do každého počasia.

Presne nasadená ochrana proti vlhkosti a nečistotám v priestore pre nohy. S čiernym dizajnom a aplikáciou z nehrdzavejúcej ocele dokonalo pasuje do interiéru.

Ísť na produkt

ORIGINÁLNE PRODUKTY BMW CARE.

Dokonca ani sneh, blato a mrazivé teploty nespomalia vaše objaviteľské cesty počas chladných dní, pretože naše originálne BMW Care produkty sú vyrobené presne pre toto ročné obdobie. Mimoriadne kvalitné, mäkké a účinné, udržiavajú vaše BMW v najlepšom možnom stave.

Zistiť viac
BMW súprava na starostlivosť, zimná Originálne BMW príslušenstvo na jeseň a zimu

Čistenie a starostlivosť počas zimy.

Dobre pripravení na chladné ročné obdobie: BMW súprava na starostlivosť, zimná edícia je dokonale prispôsobená potrebám starostlivosti o vozidlo v zime.

Zistiť viac
Teleskopická BMW škrabka na ľad s kefou na sneh Originálne BMW príslušenstvo na jeseň a zimu

Rýchlo odstráňte sneh a ľad z čelných skiel.

Teleskopická BMW škrabka na ľad s kefou na sneh je praktickým spoločníkom. Vďaka nastaveniu dĺžky pohodlne dosiahnete na celé čelné sklo aj na väčších vozidlách.

Zistiť viac
BMW čistiaci prostriedok s nemrznúcou zmesou Originálne BMW príslušenstvo na jeseň a zimu

Jasný výhľad za každého počasia.

BMW čistiaci prostriedok s nemrznúcou zmesou zabraňuje zamrznutiu systému ostrekovačov a zabezpečuje optimálnu viditeľnosť.

Zistiť viac
BMW obchod Originálne BMW príslušenstvo na jeseň a zimu

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO. KOMPLETNÝ SORTIMENT.

Hľadáte veľmi špeciálne príslušenstvo? V našom obchode nájdete široký sortiment originálneho BMW príslušenstva do každého počasia. Od kolies a prepravných riešení až po produkty pre starostlivosť. A okrem toho aj mnohé ďalšie.

BMW SERVIS.

#WHATEVERHAPPENS.

Pretože vždy sa môže stať niečo nepredvídané, je dobré byť pripravený. Nech vás vaše cesty zavedú kamkoľvek, BMW je tu, aby vás podporilo v každej situácii širokou škálou servisných možností.

BMW Service Hub Originálne BMW príslušenstvo na jeseň a zimu

Kompletný rozsah BMW servisu.

Vy a vaše BMW ste v najlepších možných rukách u vášho servisného partnera BMW. Široká a rozmanitá ponuka zahŕňa dlhodobé balíky služieb, atraktívne jednorazové ceny a mnoho ďalších individuálnych služieb.

Zistite viac
Proaktívna starostlivosť, kontrola a údržba Originálne BMW príslušenstvo na jeseň a zimu

Proaktívna starostlivosť, kontrola a údržba.

Naše predvídavé služby zistia, kedy vaše BMW potrebuje servis alebo opravu v dostatočnom predstihu. Keď to bude potrebné, budete včas kontaktovaní, aby ste sa mohli bez obáv vydať na akúkoľvek cestu.

Zistite viac
BMW Repair and Care Originálne BMW príslušenstvo na jeseň a zimu

BMW Repair and Care

Či už ide o nehodu alebo kozmetickú opravu, BMW certifikované karosárne a lakovne opravia väčšie a menšie poškodenia podľa najvyšších kvalitatívnych štandardov s prácou optimálne prispôsobenou vášmu BMW.

Zistite viac