Muž v zimnom kabáte stojaci vo dverách svojho BMW

„MÔJ PLÁN NA ZIMU: BYŤ NA VŠETKO PRIPRAVENÝ”.

Vždy pripravený na jazdu. Vďaka širokej ponuke BMW príslušenstva na jeseň a zimu a BMW servisným službám.

„MÔJ PLÁN NA ZIMU: BYŤ NA VŠETKO PRIPRAVENÝ”.Vždy pripravený na jazdu. Vďaka širokej ponuke BMW príslušenstva na jeseň a zimu a BMW servisným službám.

Keď ostatní ležia na gauči a hľadajú výhovorky, vy ďalej jazdíte. Nič vám nebráni previesť sa horským priesmykom, vychutnať si celodenný výlet v meste alebo zájsť na miesta, ktoré vám prinášajú radosť a potešenie. Vietor a nepriaznivé počasie? Pre vás žiadny problém. Ste ideálne pripravení na každú výzvu: s BMW príslušenstvom na jeseň a zimu. Objavte fascinujúce momenty tohto ročného obdobia a zažite služby a príslušenstvo, ktoré je dokonale prispôsobené vášmu BMW.

Zistiť viac

„VYROBENÉ ŠPECIÁLNE PRE MŇA, ABY BOLO VŠETKO POD KONTROLOU”.

Vysoko kvalitné originálne BMW disky kolies z ľahkej zliatiny a kompletné zimné sady kolies s rozmermi 18'', 19'' alebo 20''.

Keď sa ocitnete uprostred zimy, môže byť výzvou aj bežná cesta domov. Pre neobmedzenú radosť z jazdy a maximálnu bezpečnosť by ste mali staviť na tie najlepšie kolesá a pneumatiky. Originálne BMW kolesá a pneumatiky sú vyrobené na mieru pre vaše BMW. Vyrobené v spolupráci s najväčšími výrobcami pneumatík (napr. Bridgestone, Continental, Dunlop a Goodyear), poskytujú BMW pneumatiky označené hviezdičkou tie najlepšie jazdné vlastnosti, optimálnu priľnavosť a vysokú bezpečnosť – aby ste mali vždy všetko pod kontrolou.

Zistiť viac
BMW disk kolesa z ľahkej zliatiny, 19 palcov, M Double spoke 698 M

19'' M Double-spoke 698 M.

Vysoko kvalitný, 19'' M disk kolesa z ľahkej zliatiny Double spoke style 698 M v úprave Orbit Gray. Kompletné zimné koleso s TPMS a kompatibilné so snehovými reťazami, s run-flat pneumatikou Bridgestone Blizzak LM-001 RFT, rozmer kolesa 7,5J x 19 s pneumatikou 245/50 R19 105V XL RSC.

Zistiť viac
BMW disk kolesa z ľahkej zliatiny, 19 palcov, M Performance Double spoke 786 M

19" M Performance Double-spoke 786 M.

Vysoko kvalitné 19’’ M Performance kovaný disk kolesa Double-spoke 786 M v čiernej matnej Jet Black s farebným logom M a frézovaným nápisom M Performance. Kompletné zimné koleso s TPMS a kompatibilné so snehovými reťazami, s run-flat pneumatikou Pirelli Winter Sottozero 3 r-f MOE, rozmer kolesa 8J x 19 s pneumatikou 245/40 R19 98V XL RSC.

Zistiť viac
BMW disk kolesa z ľahkej zliatiny, 18 palcov, M Performance Double spoke 796 M

18" M Performance Double-spoke 796 M.

Vysoko kvalitné 18’’ M Performance disk kolesa z ľahkej zliatiny Double-spoke 796 M v čiernej matnej Jet Black, s farebným logom M a kompatibilný so snehovými reťazami. Kompletné zimné koleso s TPMS a kompatibilné so snehovými reťazami, s run-flat pneumatikou Bridgestone Blizzak LM-001 RFT, rozmer kolesa 7,5J x 18 s pneumatikou 225/45 R18 95H XL RSC.

Zistiť viac
BMW disk kolesa z ľahkej zliatiny, 18 palcov, Radial-spoke 388

18" Radial-Spoke 388.

Prémiový 18“ disk kolesa z ľahkej zliatiny v úprave Ferric Grey s viditeľnými skrutkami kolies a zapustenými lúčmi, ktoré prepožičiavajú vozidlu výrazný atletický vzhľad. Kompletné zimné koleso kompatibilné so snehovými reťazami, s run-flat pneumatikou Continental Winter Contact TS830P SSR, rozmer kolesa 7,5J x 18 s pneumatikou 225/40 R18 92V RSC.

Zistiť viac
BMW disk kolesa z ľahkej zliatiny, 20 palcov, Star-spoke 748 M

20" Star-spoke 748 M.

Vysoko kvalitný 20’’ M disk kolesa z ľahkej zliatiny Star-spoke 748 M v matnej čiernej Jet Black prepožičiava vozidlu mimoriadne športový vzhľad. TPMS kompletné koleso s pneumatikou typu all-terrain General Grabber AT3, veľkosť disku kolesa 9J x 20 s pneumatikou s rozmermi 275/45 R20 110V XL, vhodné pre jazdu v teréne a kompatibilné so snehovými reťazami.

Zistiť viac

BMW SERVIS KOLIES A PNEUMATÍK.

BMW servis kolies a pneumatík v BMW servise

BMW SERVIS KOLIES A PNEUMATÍK.

Je dobré zveriť dôležité veci do správnych rúk.

Správne pneumatiky pre zimné obdobie: využite BMW servis pneumatík – nielenže vymeníme vaše pneumatiky, ale skontrolujeme aj hĺbku dezénu a brzdy. Naša ponuka pre maximálny komfort: vaše letné pneumatiky vyčistíme a uskladníme ich pre vás do jari.

ORIGINÁLNE BMW PNEUMATIKY OZNAČENÉ HVIEZDIČKOU.

Originálne BMW pneumatiky označené hviezdičkou

ORIGINÁLNE BMW PNEUMATIKY OZNAČENÉ HVIEZDIČKOU.

Kvalita, skúsenosti a bezpečnosť, sú najvyššie priority, pokiaľ ide o kolesá a pneumatiky.

Označenie hviezdičkou znamená, že pneumatika bola vyrobená špeciálne pre BMW – a v súlade s najvyššími normami BMW. Vývoj pneumatík začína už v počiatočnom štádiu vývoja vozidla a môže trvať až tri roky, pričom vrcholí rozsiahlym testovaním. Pneumatiky s označením hviezdičkou sa testujú v šiestich všeobecných oblastiach: bezpečnosť, opotrebovanie, komfort, účinnosť a – charakteristické pre BMW – v dvoch oblastiach radosti z jazdy: jazdný štýl a správanie sa pri športovej jazde. Okrem toho sú vyvíjané v spolupráci s vybranými prémiovými výrobcami (napr. Bridgestone, Dunlop, Goodyear a Pirelli). Jednoducho požiadajte svojho BMW servisného partnera o pneumatiky označené hviezdičkou – precízne vyrobené, testované a bezpečné.

Muž s dôverou hľadí do diaľky

BMW SERVISNÉ SLUŽBY
A ORIGINÁLNE BMW
PRÍSLUŠENSTVO NA JESEŇ
A ZIMU.

Najlepšie riešenie každej výzvy.

BMW SERVISNÉ SLUŽBY
A ORIGINÁLNE BMW
PRÍSLUŠENSTVO NA JESEŇ
A ZIMU.

Najlepšie riešenie každej výzvy.

„SO SPRÁVNYM PRÍSLUŠENSTVOM ZVLÁDNEM AKÉKOĽVEK POČASIE”.

Perfektne pripravení. Vďaka BMW príslušenstvu na jeseň a zimu a množstvu inteligentných nápadov pre exteriér a interiér.

Dážď je rovnakou súčasťou jesene ako sneh a ľad počas zimy – žiadny z týchto fenoménov by pre vás nemal byť prekážkou. Či už je to výjazd s deťmi, prechádzka so psom alebo víkendový výlet do lyžiarskeho strediska – nech ste kdekoľvek, s inteligentnými riešeniami z palety originálneho BMW príslušenstva ste perfektne vybavení a môžete sa plne sústrediť na svoj čas strávený s blízkymi a na krásu týchto ročných období.
BMW X3 v modrej farbe na zasneženej ceste, trojštvrťový predný pohľad
BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 je vysoko citlivá Full-HD kamera, ktorá zaznamenáva situáciu pred a za vozidlom, aj keď je zaparkované. V prípade otrasov a mimoriadneho pohybu okolo vozidla kamera automaticky zaznamená situáciu, aby zdokumentovala prípadné nehody alebo (pokus o) vlámanie do vozidla.
Univerzálna BMW bezdrôtová nabíjacia stanica

Univerzálna BMW bezdrôtová nabíjacia stanica.

Bezdrôtové nabíjanie, kedykoľvek a kdekoľvek: Vďaka univerzálnej BMW bezdrôtovej nabíjacej stanici môžete svoj smartfón nabíjať pohodlne a efektívne vo vozidle bez použitia kábla. Mobilný telefón je uložený v stabilnej a bezpečnej polohe. Mimoriadna inteligencia: Integrovaný zdroj Powerbank je vyberateľný a umožňuje bezdrôtové nabíjanie aj mimo vozidla.
K produktu
BMW podlahové rohože do každého počasia, predné

BMW podlahové rohože do každého počasia, predné.

Tvarovo presné, odolné BMW podlahové rohože do každého počasia so zvýšeným okrajom a elegantným dizajnom chránia priestor pre nohy vpredu pred vlhkosťou a nečistotami. Sú čierne a majú kvalitnú vložku z nehrdzavejúcej ocele.
K produktu
BMW LED dverové projektory

BMW LED dverové projektory.

Inovatívne BMW LED dverové projektory sa automaticky aktivujú pri otvorení dverí a prostredníctvom vymeniteľnej grafiky premietajú obraz na zem vedľa vozidla. K dispozícii je niekoľko motívov na dokonalé osvetlenie nástupného priestoru v individuálnom štýle.
BMW strešný nosič

BMW strešný nosič.

Základný strešný nosič sa dá kombinovať so všetkými BMW strešnými nosičmi a strešnými boxami, pričom dokonale dopĺňa vzhľad a dizajn vozidla. Mimoriadne ľahko sa montuje a spĺňa najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti vďaka svojej odolnej konštrukcii a uzamykaciemu systému s ochranou proti odcudzeniu.
BMW strešný box 520, čierna/titánová strieborná

BMW strešný box 520, čierna/titánová strieborná.

BMW strešný box pridáva ďalší batožinový priestor. Ocenený cenou za dizajn red dot Design Award ukazuje dokonalú figúru aj z hľadiska štýlu. Moderný strešný box v čiernej farbe s bočnými panelmi v titánovej striebornej, sa dodáva v troch rôznych veľkostiach: 320, 420 a 520 litrov. Všetky tri verzie sú kompatibilné s BMW základným strešným nosičom. Vzhľadom na to, že sa dá otvoriť z oboch strán a na každej strane je vybavený trojitým centrálnym uzamykaním, veľmi ľahko sa nakladá a je chránený proti odcudzeniu.
BMW držiak lyží a snowboardu

BMW držiak lyží a snowboardu.

Uzamykateľný BMW držiak lyží a snowboardu, ktorý sa dá na bokoch rozšíriť, poskytuje bezpečné uchytenie až piatich párov lyží alebo snowboardov a uľahčuje nakladanie vyšších vozidiel. Dá sa kombinovať s akýmkoľvek BMW základným strešným nosičom a pojme aj lyžiarske palice.
BMW rohož do batožinového priestoru

BMW rohož do batožinového priestoru.

Odolná, protišmyková, vodotesná rohož so zvýšenou hranou po celom obvode chráni batožinový priestor pred nečistotami a vlhkosťou. Povrchová úprava v čiernej farbe s čiernou vložkou z nehrdzavejúcej ocele dokonale dopĺňa interiér.

„PERFEKTNÝ SERVIS: PRE MŇA NEVYHNUTNOSŤ”.

Uvoľnené cestovanie. S balíkmi služieb na mieru od BMW servisu.

Sústreďte sa na cestu. My sa postaráme o všetko ostatné. Objavte prirodzenú krásu prírody, tešte sa na ostré zákruty vedúce k cieľu, užívajte si jazdu po pobreží a panoramatické výhľady z horských priesmykov. Jazdite s bezstarostným pocitom, že o všetko ostatné sa postaráme my.

Zistiť viac
Muž za volantom BMW

BMW Service Inclusive.

Uvoľnite sa a sústreďte sa len na to, na čom skutočne záleží – radosť z jazdy. S balíkom BMW Service Inclusive si to môžete dovoliť. Jednorazovou platbou získate všetky servisné a údržbárske služby na vami zvolenú dobu.

Výhody pre zákazníka:

 • Finančná úspora v porovnaní s nákupom jednotlivých služieb.
 • Úplná kontrola nákladov a transparentnosť.
 • Rôzne balíky pre rôzne potreby a pre nové a ojazdené vozidlá.
 • Servisní špecialisti s odbornosťou BMW a originálnymi BMW náhradnými dielmi.
 • Služba automaticky prechádza na nových vlastníkov, čím sa zvyšuje hodnota vozidla pri ďalšom predaji.
 • Platí u autorizovaných BMW servisných partnerov na celom svete.


Zistiť viac
Otec a syn obdivujú interiér klasického automobilu značky BMW

BMW Value Service.

Najazdili ste so svojim BMW množstvo kilometrov a zažili ste toľko dobrodružstiev, že svoje BMW poznáte do najmenšieho detailu. Preto ho milujete. Aby ste si boli istí, že táto láska pretrvá čo najdlhšie, potrebujete servisného partnera, ktorý pozná vaše BMW a vaše požiadavky rovnako dobre. Práve na to je tu BMW Value Service: prémiová služba za atraktívnu a transparentnú cenu „all inclusive“. Takže presne viete, čo môžete očakávať.

Výhody pre zákazníka:

 • Vysoko kvalitný, pohodlný a nákladovo efektívny servis od odborníkov spoločnosti BMW.
 • Použitie originálnych náhradných dielov BMW.
 • Všetky diely a služby sú zahrnuté v cene „all-inclusive“.
 • Ceny sú vždy transparentné, otvorené a zrozumiteľné.
 • BMW Value Service ponúka vhodný servis pre každý model BMW.


Zistiť viac
Žena z bočného profilu pred BMW

BMW Asistenčná služba.

BMW je vždy spoľahlivo k vašim službám – samozrejme aj v prípade neočakávanej situácie. S asistenčnou službou BMW Breakdown Assistance získate vždy rýchlu a komplexnú podporu, 365 dní v roku, bez ohľadu na okolnosti. Keď nám zavoláte, postaráme sa o všetko potrebné v prípade poruchy. Aj po telefóne vám môžeme poskytnúť dôležité informácie a v prípade potreby iniciovať ďalšie kroky. Môžete zostať úplne pokojní a užívať si maximálnu pohodu a mobilitu. Vaše BMW je u našich odborníkov v najlepších rukách. Autorizovaný BMW servisný partner uvedie vaše BMW do pôvodného stavu – jednoznačný bonus z hľadiska zachovania hodnoty a životnosti vozidla. Asistenčná služba BMW Breakdown Assistance poskytuje odbornú a profesionálnu podporu v konzistentnej BMW kvalite: od telefonického hovoru až po pokračovanie vašej cesty v nedotknutom vozidle.

Zistiť viac