Šťastný pár v BMW X1 Mineral Grey vybavenom BMW letnými ponukami trojštvrťový bočný pohľad pod modrou oblohou

„PRE NEKONEČNÉ LETO.“

Zažiarte: Vďaka širokej ponuke BMW služieb a príslušenstva pre jarné a letné obdobie.

„PRE NEKONEČNÉ LETO.“Zažiarte: Vďaka širokej ponuke BMW služieb a príslušenstva pre jarné a letné obdobie.

Na jar a v lete máte skutočne čo objavovať. Je to ten pravý čas na vzrušujúce výlety a jedinečné chvíle v teplom počasí. S vaším BMW sa cesta stane neopísateľným zážitkom. Originálne BMW príslušenstvo je vyrobené na mieru pre vaše vozidlo. Široká škála odkladacích možností vám umožňuje rozšíriť úložný priestor alebo si vybrať z mnohých pohodlných riešení, aby vám nič nebránilo v ceste. Zameriavate sa jednoznačne na radosť z jazdy. Preto vám BMW ponúka kompetentný servis, aby ste sa vždy dostali bezpečne do cieľa.

BMW X1 xDrive20i:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,7-6,3
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 152–143

Zistiť viac

„SO SPRÁVNYM PRÍSLUŠENSTVOMI SA VAŠA CESTA STANE CIEĽOM.“

Praktické príslušenstvo na jar a leto.

Máte už dosť mestského života. Vyrazte na výlet a zažite dobrodružstvo. Nezáleží na tom, kam vás cesta zavedie, pretože s originálnym BMW príslušenstvom a BMW servisom bude naša cesta príjemná a bezpečná. Na čo ešte čakáte? Vyrazte tam, kam vás vaše srdce zavedie.

Bočný pohľad na BMW X1 Mineral Grey s BMW strešným boxom odstavené v lese BMW letné ponuky
BMW letné ponuky BMW vnútorná rohož do batožinového priestoru

BMW rohož do batožinového priestoru.

Perfektne tvarovaná BMW rohož do batožinového priestoru účinne chráni batožinový priestor pred znečistením a vlhkosťou. Zvýšené okraje zo všetkých strán a vynikajúca kvalita robustného a protišmykového materiálu poskytuje optimálnu ochranu. V čiernej farbe a s elegantným dizajnom dokonale zapadá do interiéru batožinového priestoru. Vložka X1, tiež v čiernej farbe, dodá ďalšie zvýraznenie.
K produktu
BMW letné ponuky BMW zadný nosič bicyklov Pro 2.0 pre exteriér

BMW zadný nosič bicyklov Pro 2.0.

BMW zadný nosič bicyklov Pro 2.0 je ľahký, ale robustný a dokáže uniesť až 60 kg. Veľmi ľahko sa s ním manipuluje a dokáže prepravovať dve bežné bicykle alebo elektrické bicykle (dá sa rozšíriť až pre tri bicykle). Funkcia naklápania umožňuje ľahký prístup do batožinového priestoru.
K produktu
BMW letné ponuky exteriérové BMW LED dverové projektory

BMW LED dverové projektory.

Nové BMW LED dverové projektory s vyššou kvalitou projekcie a nadpriemernou životnosťou robia z nastupovania a vystupovania jedinečný zážitok. Automaticky sa aktivujú pri otvorení dverí a úplne individuálne osvetľujú vstupný priestor premietaním obrazu na zem vedľa vozidla. Vodič si môže osobne zvoliť premietaný obraz pomocou vymeniteľných snímok a môže si vybrať medzi logom BMW a logom BMW M. Takže aj pri slabom osvetlení poskytujú BMW LED dverové projektory individuálny vzhľad vozidla. Jednoducho sa nainštalujú na miesto existujúcich nástupných svetiel a sú dokonale vhodné pre palubné napájanie BMW.
K produktu
BMW letné ponuky BMW univerzálny držiak pre tablety s puzdrom BMW Safety Case pre systém Travel & Comfort, interiér

BMW univerzálny držiak pre tablety s puzdrom BMW Safety Case pre systém Travel & Comfort.

Univerzálny držiak je rozmerovo nastaviteľný a je pripevnený na samostatne dostupnom základnom nosiči alebo na voliteľnom vybavení „Travel & Comfort“. Poskytuje bezpečné uchytenie pre širokú škálu tabletov Apple alebo Samsung s puzdrom BMW Safety Case od 7“ do 11“. Dá sa otáčať o 360° a zaistiť v ľubovoľnom požadovanom sklone.
K produktu
BMW letné ponuky BMW predné podlahové rohože do každého počasia, detail priestoru pre nohy

BMW predné podlahové rohože do každého počasia.

Tvarovo presné, odolné podlahové rohože do každého počasia so zvýšeným okrajom a elegantným dizajnom chránia priestor pre nohy vpredu pred vlhkosťou a nečistotami. BMW predné podlahové rohože do každého počasia sú čierne a majú vložku z nehrdzavejúcej ocele.
K produktu
BMW letné ponuky BMW univerzálna bezdrôtová nabíjacia stanica, interiér

Univerzálna BMW bezdrôtová nabíjacia stanica.

Bezdrôtové nabíjanie, kedykoľvek a kdekoľvek: Vďaka BMW univerzálnej bezdrôtovej nabíjacej stanici môžete svoj smartfón nabíjať pohodlne a efektívne vo vozidle bez použitia kábla. Mobilný telefón je uložený v stabilnej a bezpečnej polohe. Mimoriadna inteligencia: Integrovaná BMW univerzálna bezdrôtová nabíjacia stanica je vyberateľná a umožňuje bezdrôtové nabíjanie aj mimo vozidla.
K produktu
BMW letné ponuky BMW chladiaci box, interiér

BMW chladiaci box.

Elegantný BMW chladiaci box v čiernej farbe je pripojený k 12 V palubnej zásuvke a má kapacitu 13 litrov. Integrovaný chladiaci agregát ochladzuje vnútro boxu. BMW chladiaci box je možné pripevniť na sedadlo vozidla pomocou bezpečnostného pásu a tým zabezpečiť komplexnú ochranu pred prevrátením alebo skĺznutím.
K produktu
BMW letné ponuky BMW Advanced Car Eye, interiér

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 je vysoko citlivá Full-HD kamera, ktorá zaznamenáva situáciu pred a za vozidlom, aj keď je zaparkované. V prípade otrasov a mimoriadneho pohybu okolo vozidla kamera BMW Advanced Car Eye 2.0 automaticky zaznamená situáciu, aby zdokumentovala prípadné nehody alebo pokusy o vlámanie do vozidla.
K produktu

SADA OŠETROVACÍCH PROSTRIEDKOV, LETNÁ EDÍCIA.

BMW letné ponuky Letná sada ošetrovacích prostriedkov, detail

SADA OŠETROVACÍCH PROSTRIEDKOV, LETNÁ EDÍCIA.

Produkty obsiahnuté v tejto sade sú špeciálne vybrané tak, aby vyhovovali potrebám čistenia v lete. Atraktívny a univerzálny vak je vyrobený z celtoviny, ktorá sa veľmi ľahko čistí. Jednoduchý, ale dynamický štýl vaku zdôrazňuje vysokú kvalitu tejto sady a originálnych BMW produktov pre starostlivosť o vozidlo, ktoré obsahuje. Dizajn vaku je tiež ideálny na jeho použitie ako puzdra na laptop. Sada obsahuje: 1 x čistič diskov kolies (500 ml), 1 x odstraňovač hmyzu (500 ml), 1 x koncentrát pre ostrekovače čelného skla (1000 ml).

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Muž šoférujúci BMW, ktorý hľadí cez čelné sklo

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Uvoľnite sa a sústreďte sa len na to, na čom skutočne záleží – radosť z jazdy. S balíkom BMW Service Inclusive si to môžete dovoliť. Jednorazovou platbou získate všetky servisné a údržbárske služby na vami zvolenú dobu.
Vaše výhody:
• Finančná úspora v porovnaní s nákupom jednotlivých služieb.
• Úplná kontrola nákladov a transparentnosť.
• Rôzne balíky pre rôzne potreby a pre nové a ojazdené vozidlá.
• Servisní špecialisti s odbornosťou BMW a originálnymi BMW náhradnými dielmi.
• Služba automaticky prechádza na nových vlastníkov, čím sa zvyšuje hodnota vozidla pri ďalšom predaji.
• Platí u zúčastnených BMW servisných partnerov na celom svete.

Šťastné trio v BMW X1 Mineral Grey vybavenom BMW letnými ponukami trojštvrťový zadný pohľad na pláži BMW vybavenie

„CHCEM SLOBODU BEZ OBMEDZENÍ.“

Praktické príslušenstvo na jar a leto.

„CHCEM SLOBODU BEZ OBMEDZENÍ.“

Praktické príslušenstvo na jar a leto.

Aby ste sa na cestách cítili slobodní, musíte sa spoľahnúť na vaše pneumatiky. S originálnymi BMW letnými kolesami a pneumatikami budete v bezpečí v daždi aj na slnku. Originálne BMW kolesá a pneumatiky sú vyvinuté v spolupráci s vybranými prémiovými výrobcami a čakajú už len na vás, aby ste prevzali kontrolu nad nezabudnuteľným letom.

Zistiť viac

ORIGINÁLNE BMW LETNÉ SADY KOLIES.

BMW M Performance Double-spoke style 555 M Bicolor BMW letné pneumatiky

555 M

Kvalitné, hmotnostne optimalizované BMW M Performance 19“ disky kolies z ľahkej zliatiny Double-spoke style 555 M sú navrhnuté v matnej farbe Bicolor Jetblack, s lesklými lamelami so spätným zatočením lúčov a zvýrazňujú športovosť do najmenších detailov. Kompletné letné koleso TPMS, rozmer 8 J x 19 s rozmerom pneumatiky 235/35 R 19 91Y XL.

Zistiť viac
BMW M Performance Star-spoke style 749 M BMW letné pneumatiky

749 M

Kvalitné, hmotnostne optimalizované BMW M Performance 22“ disky kolies z ľahkej zliatiny Star-spoke style 749 M, vo farbe Bicolor Jet Black, leštené s nápisom M Performance a farebným logom M. Letná kompletná sada kolies s TPMS, predné kolesá: 9,5 J x 22 s pneumatikami 275/35 R 22 104Y XL, zadné kolesá: 10,5 J x 22 s pneumatikami 315/30 R 22 107Y XL.

Zistiť viac
BMW M Performance Y-spoke style 795 M BMW letné pneumatiky

795 M

Vysoko kvalitné BMW M Performance 20’’ kované disky kolies Y-spoke 795 M v matnej farbe Bicolor Ferric Grey, leštené, s farebným M logom a frézovaným nápisom M Performance. TPMS kompletná letná sada kolies s pneumatikami typu run-flat, veľkosť disku 8 J x 20 s pneumatikou s rozmermi 225/35 R 20 90Y XL RSC vpredu a 8.5J x 20 s pneumatikou s rozmermi 255/30 R 20 92Y XL RSC vzadu.

Zistiť viac
BMW M Performance Multi-spoke style 732 M BMW letné pneumatiky

732 M

Kvalitné BMW M Performance 20“ kované disky kolies z ľahkej zliatiny Multi-spoke style 732 M, vo farbe Bicolor Night Gold, leštené, s farebným logom M. TPMS kompletná letná sada kolies s pneumatikami typu run-flat, veľkosť disku 8J x 20 s pneumatikou s rozmermi 245/35 R20 95Y XL RSC vpredu a 8.5J x 20 s pneumatikou s rozmermi 275/30 R20 97Y XL RSC vzadu.

Zistiť viac
BMW M Performance Y-spoke style 863 M BMW letné pneumatiky

863 M

Vysoko kvalitné BMW M Performance 20“ kované disky kolies Y-spoke style 863 M v matnej farbe Ferric Grey s farebným M logom dodávajú vozidlu mimoriadne športový vzhľad. TPMS kompletná letná sada kolies, veľkosť disku 9,5 J x 20 s pneumatikou s rozmermi 275/35 ZR 20 (102Y) XL vpredu a 10,5 J x 20 s pneumatikou s rozmermi 285/35 ZR 20 (104Y) XL vzadu.

Zistiť viac
MW M Performance Double-spoke style 717 M BMW letné pneumatiky

717 M

Kvalitné BMW M Performance 20“ disky kolies z ľahkej zliatiny Double-spoke style 717 M, v matnej farbe Jet Black, hmotnostne optimalizované a s logom M. Kompletné letné koleso TPMS s pneumatikami typu run-flat, rozmer 8 J x 20 s pneumatikou 225/40 R 20 94Y RSC.

Zistiť viac

BMW SERVIS KOLIES A PNEUMATÍK.

BMW letné ponuky Pneuservis BMW servisný pracovník, ktorý opravuje BMW

BMW SERVIS KOLIES A PNEUMATÍK.

Vaše zimné a letné pneumatiky nielen vymieňame, ale profitujete aj z kontroly hĺbky dezénu a kontroly bŕzd. Ponúkame výmenu kolies a pneumatík (vrátane vyváženia) a prvotriednu hodnotu za peniaze. Vykonávame kontrolu a údržbu s maximálnou starostlivosťou a odbornosťou. A vďaka nášmu profesionálnemu skladovaniu kolies (vrátane umývania a vyváženia) sa vyhnete stresu a ušetríte priestor.

BMW TELESERVICES.

BMW letné ponuky BMW Teleservices žena stojaca pred BMW, ktorá používa smartfón

BMW TELESERVICES.

Vďaka inovatívnym službám BMW Teleservices v rámci BMW ConnectedDrive vám vaše BMW pomôže zbaviť sa zbytočných starostí: v prípade potreby údržby alebo v prípade poruchy poskytne vášmu preferovanému BMW servisnému partnerovi všetky relevantné údaje o vozidle. Váš servisný partner vás potom bude kontaktovať a dohodne si s vami termín. Takže sa môžete spoľahnúť na rýchlu a priamu službu a nemusíte myslieť na všetko sami. Jediná požiadavka: registrácia vášho vozidla online na portáli BMW ConnectedDrive a výber servisného partnera. Objavte hneď teraz, ako môžu služby BMW Teleservices priniesť do vášho života viac pohodlia.

„NA VYJADRENIE POSTOJA NEPOTREBUJEM SLOVÁ.“

Najvýraznejšie prvky exteriéru, interiéru a príslušenstva.

Je čas ukázať uliciam svoju skutočnú povahu: zapnite režim turbo a vybavte svoje BMW dielmi M Performance pre ešte vyššiu dávku športovosti, štýlu a jedinečnosti.

Zistiť viac
BMW M Performance dvojitá mriežka chladiča Iconic Glow BMW letné ponuky

BMW M Performance dvojitá mriežka chladiča Iconic Glow.

BMW M Performance dvojitá mriežka chladiča Iconic Glow dodáva vozidlu jedinečné vyžarovanie. LED osvetlenie nastavuje exkluzívnu scénu pre BMW dvojitú mriežku chladiča a zónu pred vozidlom od otvorenia po naštartovanie a od vypnutia zapaľovania až po uzamknutie vozidla.

Zistiť viac
BMW M Performance zadný difúzor, karbónový, BMW letné ponuky

BMW M Performance zadný difúzor, karbónový.

100% najmodernejšia technológia. 100% športový charakter. 100% nadšenie. BMW M Performance zadný difúzor s novým, jedinečným karbónovým vzhľadom je ručne vyrobený. Vytvára ešte modernejší a športový výraz vozidla robí ešte pôsobivejším.

Zistiť viac
BMW M Performance BMW kryty vonkajších spätných zrkadiel, karbónové BMW letné ponuky

BMW M Performance kryty spätných zrkadiel, karbónové.

Karbón s novým, jedinečným vzhľadom, precízne ručne vyrábaný: výrazné BMW M Performance kryty vonkajších spätných zrkadiel podčiarkujú high-tech charakter vozidla. Ich dynamický dizajn poskytuje pútavý prémiový vzhľad a individuálny atletický akcent.

Zistiť viac
BMW M Performance predný spojler, čierny, BMW letné ponuky

BMW M Performance predný spojler, čierny lesklý

Pre žiarivý, atletický vzhľad: BMW M Performance predný spojler v lesklej čiernej úprave poskytuje optimálne aerodynamické hodnoty a zvýrazňuje svalnatý vzhľad vozidla mimoriadne exkluzívnym spôsobom. Jedinečný športový vzhľad pre každého, kto odmieta kompromisy.

Zistiť viac
BMW M Performance 19“ disky kolies z ľahkej zliatiny Double-Spoke 555 M Bicolor BMW letné ponuky

BMW M Performance 19“ disky kolies z ľahkej zliatiny Double-Spoke.

Kvalitné, hmotnostne optimalizované BMW M Performance 19“ disky kolies z ľahkej zliatiny Double-Spoke Style 555 M sú navrhnuté v matnej farbe Bicolor Jet Black, s lesklými lamelami so spätným zatočením lúčov a zvýrazňujú športovosť do najmenších detailov. Kompletné letné koleso TPMS, rozmer 8 J x 19 s rozmerom pneumatiky 235/35 R 19 91Y XL.

Zistiť viac
BMW M Performance strešný spojler, lesklý čierny, BMW letné ponuky

BMW M Performance strešný spojler.

Pôsobivý dizajn: BMW M Performance strešný spojler vyrobený z PUR plastu a lakovaný lesklou čiernou farbou dodáva zadnej časti vozidla elegantný, atletický výraz. Súčasne prispieva k optimalizácii aerodynamiky. Zadný spojler je perfektne prispôsobený dizajnu vozidla a môže byť nalakovaný vo farbe vozidla.

Zistiť viac
BMW M Performance volant s lištou volantu z karbónu/Alcantara, BMW letné ponuky

BMW M Performance volant, lišta.

Jedinečná kombinácia: BMW M Performance volant je zušľachtený alcantarou a karbónom a podčiarkuje tak športový vzhľad M Performance volantu. Karbón s otvorenými pórmi zaisťuje nezameniteľný vzhľad. S označením M Performance.

Zistiť viac