BMW Repair and Care, zamestnanec servisnej dielne

ZVERTE SVOJE BMW DO TÝCH NAJLEPŠÍCH RÚK.

SLUŽBA BMW REPAIR AND CARE.

ZVERTE SVOJE BMW DO TÝCH NAJLEPŠÍCH RÚK.SLUŽBA BMW REPAIR AND CARE.

  VYBERTE SI KVALITU NA OPRAVY A STAROSTLIVOSŤ.

  Každodenný život môže zanechať mnoho stôp, či už ide o malé škrabance alebo veľké poškodenia po nehode. Nech sa však stane čokoľvek, v našich certifikovaných servisoch a lakovniach BMW sú vám k dispozícii odborníci, ktorí zabezpečia, aby sa vaše vozidlo rýchlo vrátilo do bezchybného stavu. Pretože nikto nepozná vaše BMW tak ako my.

  Zistiť viac

  VAŠE VÝHODY NA PRVÝ POHĽAD.

  • 01 Zachovanie hodnoty vďaka certifikovanému procesu opravy.
  • 02 Vozidlo absolvuje všetky bezpečnostné kontroly.
  • 03 Dokonalá funkčnosť.
  • 04 Rýchle a bezproblémové vyriešenie.
  • 05 Ten dobrý pocit keď viete, že ste v tých najlepších rukách.

  CERTIFIKOVANÉ SERVISY A LAKOVNE BMW.

  Certifikované servisy a lakovne BMW, služba BMW Repair and Care

  Vyberte si opravy s najmodernejšou testovacou a diagnostickou technológiou. Naše štandardy slúžia ako kvalifikácia pre vlastné servisné a lakovnícke strediská spoločnosti BMW, ako aj pre nezávislé servisné a lakovnícke strediská, a zabezpečujú tak naše vysoké nároky na kvalitu. Vyškolení odborníci zabezpečia zachovanie hodnoty vášho BMW pomocou originálnych dielov BMW alebo systému BMW ColorSystem. Tak pre vozidlá BMW so spaľovacími motormi, ako aj pre naše elektrické vozidlá.

  OPRAVY PO NEHODÁCH BMW.

  Služba BMW Repair and Care, BMW opravy po nehodách, detail na výmenu mriežky chladiča BMW

  Nehody sa stávajú. Nemajte však obavy: naši odborníci sú vám k dispozícii s rýchlou a profesionálnou pomocou. Dokonca aj po nehode s komplexným poškodením karosérie, laku, elektroniky alebo bezpečnostných systémov. S odbornými znalosťami, originálnymi dielmi BMW alebo dielmi rovnocennej kvality a osvedčeným postupom opravy v každom jednotlivom prípade. Tento prístup zaručuje dokonalý vzhľad a bezchybné používanie všetkých funkcií vášho vozidla.

  Zistiť viac
  Služba BMW Repair and Care, opravy poškodení karosérie, zamestnanec servisnej dielne

  Opravy poškodení karosérie BMW.

  Karoséria má zásadný význam pre bezpečnosť cestujúcich vo vozidle. Ak dôjde k nehode, ktorá má za následok vážne poškodenie presahujúce obyčajnú preliačinu, naši špecialisti najprv určia rozsah poškodenia pomocou najmodernejších analytických a diagnostických nástrojov a potom uvedú vaše vozidlo do riadneho stavu. Tým sa zabezpečí, že sa nebudú robiť žiadne kompromisy z hľadiska vzhľadu a už vonkoncom nie z hľadiska bezpečnosti.

  Služba BMW Repair and Care, opravy poškodení laku, zamestnanec servisnej dielne

  Opravy poškodení laku BMW.

  Pri rozsiahlych opravách poškodeného laku používajú naši odborníci najnovšie technológie leštenia laku a systém ekologických vodných lakov BMW ColorSystem. Presnosť farebného odtieňa a precízne spracovanie v súlade s najnovšími štandardmi pre lakovanie a opravy BMW vedú k brilantnému výsledku, ktorý je vysoko odolný a zachováva hodnotu vášho BMW.

  KOZMETICKÉ OPRAVY BMW.

  Služba BMW Repair and Care, kozmetické opravy BMW, zamestnanec servisnej dielne

  Aj menšia nehoda si vyžaduje veľkú zručnosť. Na to slúžia kozmetické opravy BMW. Či už ide o malý škrabanec na laku alebo roztrhnuté čalúnenie, naši špecialisti pomocou inovatívnych technológií opravy rýchlo a jednoducho odstránia drobné poškodenia. A zabezpečia, že vaše BMW zostane originálnym BMW.

  Zistiť viac
  Služba BMW Repair and Care, opravy čelného skla BMW

  Opravy skla BMW.

  Aj malý kamienok môže spôsobiť veľké škody. Zdanlivo malý náraz kamienka môže rýchlo prerásť do praskliny čelného skla, ktorá si vyžiada nákladnú výmenu. Ak sa však poškodenie od kamienka nenachádza priamo v zornom poli vodiča, naši odborníci ho dokážu rýchlo a jednoducho opraviť.

  Služba BMW Repair and Care, opravy preliačin BMW, zamestnanec servisnej dielne

  Opravy preliačin BMW.

  Zanechala posledná cesta stopy na vašom vozidle? Naši odborníci vám pomôžu a odstránia z panelov karosérie preliačiny s priemerom až do 60 mm. Moderné techniky odstraňovania preliačin zabezpečia, aby sa pri oprave nepoškodil lakovaný povrch.

  Služba BMW Repair and Care, bodové opravy BMW, zamestnanec servisnej dielne

  Bodové opravy BMW.

  Naši odborníci rýchlo a presne odstránia minimálne poškodenia laku s priemerom do 25 mm na obvode a pri okrajoch a škrabance s dĺžkou do 100 mm. Vďaka špeciálnemu postupu práce nie je potrebné diel počas opravy demontovať.

  Služba BMW Repair and Care, opravy plastov BMW, zamestnanec servisnej dielne

  Opravy plastov BMW.

  Vďaka opravám plastov BMW je možné rýchlo a jednoducho odstrániť drobné poškodenia plastových dielov v exteriéri s priemerom do 25 mm – napríklad malú prasklinu na nárazníku. Naši odborníci dokážu s maximálnou starostlivosťou opraviť aj škrabance a odreniny.

  Služba BMW Repair and Care, opravy diskov kolies BMW, zamestnanec servisnej dielne

  Opravy diskov kolies BMW.

  Len chvíľková strata koncentrácie pri parkovaní môže viesť k poškodeniu disku kolesa. Naši špecialisti opravia poškodenie disku kolesa do hĺbky maximálne 1 mm vo vzdialenosti maximálne 5 cm od okraja disku pomocou inovatívneho plniča a následne ho nalakujú tak, aby dokonale ladilo s vaším BMW.

  Služba BMW Repair and Care, opravy interiéru BMW, zamestnanec servisnej dielne

  Opravy interiéru BMW.

  Život zanecháva svoje stopy. Či už ide o trhlinu alebo dieru v čalúnení alebo drobné odreniny, napríklad na ovládacích prvkoch, tieto stopy odstránime až do priemeru 15 mm alebo dĺžky až 40 mm. Odstrániť možno aj nepríjemné stopy po nečistotách alebo vyblednuté miesta.

  SLUŽBA BMW REPAIR AND CARE: NAJDÔLEŽITEJŠIE OTÁZKY A ODPOVEDE.

  • Ako môžem kontaktovať linku pre nehody BMW?
  • Čo mi môže ponúknuť služba BMW oprava po nehode?
  • Kedy je vhodná kozmetická oprava BMW?
  • Čo je systém BMW ColorSystem?

  SLUŽBY BMW.

  Služba BMW Repair and Care, servisné stredisko BMW, zamestnanec servisu BMW radí zákazníkovi

  Plný rozsah servisu BMW.

  Vy a vaše BMW ste v najlepších možných rukách u vášho servisného partnera BMW. Široká a rozmanitá ponuka zahŕňa dlhodobé balíky služieb, atraktívne jednorazové ceny a mnoho ďalších individuálnych služieb.

  Zistite viac
  Služba BMW Repair and Care, asistenčná služba pre prípad poruchy a nehody BMW, muž pri telefóne

  Asistenčná služba pre prípad poruchy a nehody BMW.

  Služby poskytované asistenčnou službou BMW pre prípad poruchy a nehody sú vám k dispozícii bezplatne 24 hodín denne – 365 dní v roku. Kontaktujte nás telefonicky, prostredníctvom aplikácie My BMW alebo priamo z vášho vozidla.

  Záruka predajcu BMW, služba BMW Repair and Care, sediaca žena s katalógom BMW v ruke

  Záruka predajcu BMW.

  Ak dôjde k najhoršiemu, využite komplexné služby, ako sú rýchle opravy s originálnymi dielmi BMW, a vychutnajte si upokojujúci pocit, že ste na všetko pripravení.

  Služba BMW Repair and Care, aplikácia My BMW, žena so smartfónom v rukách opretá o vozidlo BMW

  Aplikácia My BMW.

  Jednoduchý spôsob, ako spravovať termíny údržby a servisu pomocou aplikácie My BMW.

  Zistite viac