BMW SERVIS.

BEZSTAROSTNÁ RADOSŤ Z JAZDY. PRE KAŽDÉHO VODIČA A PRE KAŽDÉ BMW #WHATEVERHAPPENS

Vy a vaše BMW ste v najlepších možných rukách u vášho BMW servisného partnera. Od balíkov dlhodobých služieb, ako je balík BMW Service Inclusive, cez atraktívne all-inclusive ceny balíkov BMW FIT Servis, až po naše balíky BMW Repair and Care a mnoho ďalších individuálnych služieb. Vždy máme pre vás optimálnu ponuku – pre každý model BMW, pre vaše potreby a pre mnoho bezstarostných kilometrov, ktoré sú ešte len pred vami.

  Muž obsluhujúci svoj smartfón

  REZERVUJTE SI VÁŠ TERMÍN V SERVISE BMW ON-LINE – RÝCHLO A JEDNODUCHO.

  Dobré služby začínajú on-line – rýchlo, jednoducho a kedykoľvek. Či už ide o servis bŕzd, výmenu oleja alebo iný servisný úkon: s on-line plánovaním návštev BMW vám ponúkame pohodlné riešenie pre rezerváciu vašej ďalšej návštevy servisu. Koniec koncov, nikto nepozná vaše vozidlo tak dobre ako naši špecialisti v servise BMW. Jednoducho si vyberte požadovaný servis a potom vyhľadajte dostupné termíny u vášho miestneho servisného partnera BMW.

  APLIKÁCIA MY BMW.

  Žena so smartfónom pred BMW

  Vaše benefity.

  • Flexibilné on-line plánovanie návštev
  • Prehľad možností servisu a čakajúcich prác na údržbe vášho BMW
  • Rýchla asistenčná služba BMW vďaka automatickému prenosu údajov o vozidle a polohe
  • Pohodlné ovládanie a monitorovanie vozidla bez ohľadu na vašu polohu
  • Nové funkcie a aktualizácie spojené s vaším BMW
  Zistiť viac
  Žena so smartfónom sediaca v BMW

  Tri kroky k aplikácii My BMW.

  1. Stiahnite si bezplatnú aplikáciu My BMW z Apple Store alebo Google Play Store.
  2. Prihláste sa pomocou vášho BMW ID alebo si vytvorte nový účet.
  3. Zadajte identifikačné číslo vozidla vášho BMW a pripojte vaše vozidlo k aplikácii My BMW.
  Zistiť viac

  BMW KONTROLA A ÚDRŽBA.

  BMW SERVICE INCLUSIVE.

  Balík BMW Service Inclusive, BMW pred letnou scenériou s modelom

  Jednoducho všetko pustite z hlavy a sústreďte sa na to, na čom skutočne záleží – na čistú radosť z jazdy. Balík BMW Service Inclusive vám to umožní. Koniec koncov, zaplatíte fixnú sumu iba raz a všetky zahrnuté servisné práce a práce na údržbe budú v budúcnosti kryté počas obdobia, ktoré si vyberiete. Zároveň bude vaše BMW vždy v tých najlepších rukách a to platí pre všetkých zúčastnených servisných partnerov BMW na celom svete.

  BALÍK BMW FIT SERVIS.

  Balík BMW Value Service, BMW stojace pred garážou s modelmi

  Niečo, s čím môžete počítať: BMW FIT Servis. Či už ide o brzdy, olej alebo mikrofilter, jedna vec je jasná: so službou BMW FIT Servis sú diely a servisné hodiny zahrnuté v jednej atraktívnej a transparentnej cene. Táto špičková ponuka platí pre všetky modely BMW staršie ako päť rokov – pretože čím staršie je vaše vozidlo, tým sú naše servisné podmienky atraktívnejšie.

  BMW PREDĹŽENÁ ZÁRUKA.

  Predĺžená záruka BMW, žena a muž sedia v BMW a pozerajú sa z okna

  Užite si väčšiu bezpečnosť až na 5 rokov. S predĺženou zárukou BMW máte možnosť predĺžiť si štandardnú dvojročnú záruku na 3 až 5 rokov alebo na 200 000 kilometrov. Využite komplexné služby, ako sú rýchle opravy s BMW originálnymi dielmi, a vychutnajte si upokojujúci pocit pripravenosti na všetko.

  VIAC SLUŽIEB BMW PRE VÁS.

  Sme tu vždy pre vás – s odborným personálom, najmodernejšími technikami opráv a BMW originálnymi dielmi. Naši odborníci zabezpečia rýchly a odborný návrat vášho vozidla do pôvodného stavu, aby vaše BMW zostalo originálnym BMW. Dokonca aj v prípade nehody alebo poruchy vám naši špecialisti poskytnú pomoc kdekoľvek a kedykoľvek. Výhody balíka BMW Breakdown Assistance, ktorý vám pomôže rýchlym a nekomplikovaným spôsobom.
  Balík BMW Roadside Assistance, odborník na BMW Roadside Assistance hovorí s vodičom

  BMW Roadside Assistance.

  Balík BMW Roadside Assistance je vám k dispozícii bezplatne 24 hodín denne – 365 dní v roku. Kontaktujte nás prostredníctvom aplikácie My BMW alebo priamo z vášho vozidla cez iDrive v ponuke BMW ConnectedDrive a odborníci vám poskytnú kompetentnú pomoc buď telefonicky, alebo priamo na mieste.

  Balík BMW Repair & Care, špecialista BMW leští vozidlo

  Balík BMW Repair and Care.

  Či ide o nehodu alebo len o kozmetickú opravu: Vždy sa môžete spoľahnúť na odborníkov v našich certifikovaných servisoch a lakovniach BMW. Opravia akékoľvek väčšie či menšie poškodenie, podľa najvyšších štandardov kvality, ktoré sú dokonale prispôsobené vášmu BMW.

  Objaviť teraz
  Zvolávacia akcia, dvaja muži pri konverzácii

  Zvolávacia akcia BMW.

  Bezpečnosť našich zákazníkov a produktov je pre nás prvoradá. Preto neustále vykonávame kontroly kvality. Identifikačné číslo vozidla môžete použiť na kontrolu, či sa na vaše BMW v súčasnosti vzťahujú nejaké zvolávacie akcie. V takýchto prípadoch BMW znáša náklady na všetky zvolávacie akcie a súvisiace servisné aktivity.

  Zistiť viac
  Kontroly a údržba vozidla BMW, ruka na kapote BMW

  Kontroly a údržba vozidla BMW.

  Naši experti v BMW pracujú s inovatívnymi dielenskými technológiami a originálnymi dielmi BMW. To zaisťuje váš pôžitok z jazdy a bezpečnosť, ako aj zachovanie hodnoty vášho BMW. Nezáleží na tom, či jazdíte na novom BMW alebo na staršom modeli.

  Služby BMW Teleservices, žena obsluhujúca displej v BMW

  BMW Teleservices.

  Služby BMW Teleservices robia váš život pohodlnejším: Ak je potrebná údržba alebo v prípade poruchy dostane vami preferovaný servisný partner BMW všetky podstatné informácie o vozidle a následne vás bude kontaktovať, aby ste si dohodli termín. Jednou z požiadaviek je, že musíte vaše vozidlo zaregistrovať on-line na portáli BMW ConnectedDrive a určiť servisného partnera.

  Objaviť teraz
  Originálne diely BMW, špecialista BMW montuje originálny diel BMW

  BMW Originálne diely.

  Aby vaše BMW zostalo plne funkčné, musí medzi všetkými dielmi existovať dokonalá súhra. Preto by ste si mali vyberať originálne diely BMW: Či už ide o nové originálne diely BMW alebo originálne repasované použité diely BMW – každý originálny diel BMW ponúka maximálnu kvalitu pre optimálny výkon.

  Objaviť teraz

  BMW SERVIS: NAJDÔLEŽITEJŠIE OTÁZKY A ODPOVEDE.

  • Čo je BMW servis?
  • Ako často si mám naplánovať návštevu servisu BMW a aké sú odporúčané servisné intervaly pre moje vozidlo?
  • Ako zistím, ktorý servisný úkon potrebuje moje BMW?
  • Kde je moje najbližšie servisné stredisko BMW?
  • Aké sú náklady na kontrolu u servisného partnera BMW?
  • Čo je číslo BMW VIN a kde ho nájdem?

  Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.