BMW servis predajca BMW a zákazníci BMW stoja pred servisom BMW

BEZSTAROSTNÁ RADOSŤ Z JAZDY. PRE KAŽDÉHO VODIČA A PRE KAŽDÉ BMW.

#whateverhappens BMW Service.

Prečo sa starať o vek? Namiesto počítania rokov je oveľa príjemnejšie počítať nezabudnuteľné okamihy v živote. To isté platí pre vaše BMW. Nejde o to, koľko má rokov, ale o to, čo s ním ešte stále môžete zažiť. A preto existuje služba BMW Service. 

Vďaka prvotriednym ponukám služieb BMW ste vy a vaše BMW v dobrých rukách. Skúsení odborníci používajú originálne náhradné diely BMW, aby zabezpečili, že vaše BMW zostane originálom. Od balíkov dlhodobých služieb, ako napríklad BMW Service Inclusive, bezkontaktné ponuky služieb na My BMW Service, až po predĺženú záruku a asistenčné služby BMW v prípade porúch a nehôd: ponúkame vám komplexný sortiment. Prémiové služby – pre každý model BMW, pre vaše individuálne potreby a pre množstvo bezstarostných kilometrov, ktoré vás čakajú. 

Zistiť viac
BEZSTAROSTNÁ RADOSŤ Z JAZDY. PRE KAŽDÉHO VODIČA A PRE KAŽDÉ BMW.#whateverhappens BMW Service.

ABY STE MALI ISTOTU, ŽE ZOSTANE ORIGINÁLNYM BMW.

Pozrite sa na servis BMW.

Technik BMW u partnera BMW

SERVIS Z PRVEJ RUKY.

Bezstarostné potešenie z jazdy vďaka službe BMW servis.

U vášho servisného partnera BMW ste vy a vaše BMW vždy v tých najlepších možných rukách. Objavte naše atraktívne riešenia a balíky služieb – pre každý model BMW, pre vaše individuálne požiadavky a pre mnoho bezstarostných kilometrov, ktoré sú ešte len pred vami.

BMW servis Bezkontaktný BMW servis on-line

BEZKONTAKTNÝ BMW SERVIS.

Individuálne služby – nech ste kdekoľvek.

BMW servis – kedykoľvek a kdekoľvek. Mnohé služby od BMW si môžete rezervovať a sledovať pohodlne on-line. Využite váš čas na skutočne dôležité veci v živote.

BMW servis Muž s balíkom BMW Service Inclusive sedí uvoľnene u predajcu BMW

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Univerzálny a bezproblémový servis pre vaše BMW.

Nie je vždy ľahké robiť všetko po svojom. Pre väčší pokoj v duši je tu služba BMW Service Inclusive. Vďaka jednej platbe máte počas vami zvoleného obdobia kryté všetky zahrnuté položky servisu a údržby. Bez skrytých nákladov. Takže viete, čo môžete v budúcnosti očakávať: perfektné služby pre vaše BMW bez ohľadu na to, koľko má rokov. Pretože naša ponuka je atraktívna aj pre modely BMW s väčším počtom najazdených kilometrov.

BMW servis Originálny motorový olej BMW Muž a žena bezstarostne ležia na kapote BMW

ORIGINÁLNY MOTOROVÝ OLEJ BMW.

Výkon. Účinnosť. Ochrana.

Originálne motorové oleje BMW optimálne podporujú vlastnosti motorov BMW a zaisťujú špičkový výkon, vysokú účinnosť a maximálnu ochranu – a tým aj maximálnu životnosť motora vo vašom BMW.

BMW SERVICE.

Vďaka jednej z najväčších sietí predajcov na svete a veľkej dostupnosti originálnych dielov je tu pre vás BMW po celom svete aj vo vašom okolí so špičkovými službami prispôsobenými na mieru vašim potrebám.

Zistiť viac

BMW SERVIS: VAŠE EXKLUZÍVNE VÝHODY

 • 01

BEZKONTAKTNÝ BMW SERVIS.

Služba My BMW Service ponúka funkcie, ktoré uľahčujú život tak, ako nikdy predtým. Vždy stredobodom pozornosti: myšlienka spojiť tie najlepšie služby a digitálnosť. Maximálna nezávislosť a úspora času. Dohodnite si stretnutie napríklad pomocou nášho on-line plánovača stretnutí: kedykoľvek a kdekoľvek. Alebo môžete zostať v spojení s vašim BMW pomocou aplikácie My BMW. Je to váš osobný asistent, ktorý má neustále nové funkcie.

S našou inteligentnou video komunikáciou sa môžete pozerať cez plecia našich odborníkov, zatiaľ čo je vaše BMW v dielni. Úplná kontrola nad ďalšími objednávkami služieb za každých okolností. A s našou digitálnou recepčnou službou môžete vaše BMW bezkontaktne odovzdať zúčastneným servisným partnerom, aby vykonali servis a vyhli ste sa čakaniu.

Zistiť viac

PREHĽAD VÁŠHO EXKLUZÍVNEHO BENEFITY:

BEZKONTAKTNÉHO BMW SERVISU.

BMW servis – kedykoľvek a bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Mnohé služby od BMW si môžete rezervovať a sledovať pohodlne on-line. Využite váš čas na skutočne dôležité veci v živote.

BMW servis Bezkontaktná on-line návšteva servisu BMW

BMW on-line návšteva.

Či už ide o servis bŕzd, oleja alebo inú ponuku servisu: s on-line plánovaním návštev BMW vám ponúkame pohodlné riešenie pre rezerváciu vašej ďalšej návštevy servisu. Rýchle, jednoduché, kedykoľvek on-line.
Nájsť BMW servisného partnera
BMW servis Bezkontaktný BMW servis Aktualizácia softvéru na diaľku

BMW aktualizácia softvéru na diaľku.

Je príjemné vedieť, že jazdíte s BMW, ktoré má vždy najnovší a aktuálny softvér. Presne to vám ponúka služba Aktualizácia softvéru na diaľku – pohodlne a bez stresu. Postará sa o to, aby vaše vozidlo malo vždy najnovší softvér a jeho aktualizácie sťahuje na diaľku, tak ako ste na to zvyknutí z vášho smartfónu. Vďaka tomu zostane vaše vozidlo vždy na špičkovej úrovni a ušetríte čas.
Nájsť BMW servisného partnera
BMW servis Bezkontaktný BMW servis Služba BMW Pick-up & Delivery

Služba BMW Pick-up & Delivery.

Váš čas patrí iba vám – preto vám ponúkame našu službu vyzdvihnutia a vrátenia. Či už ide o plánovaný servis, kontrolu alebo výmenu oleja, vyzdvihneme vaše BMW u vás doma, odvezieme ho do nášho servisu a potom vám ho vrátime domov.
Nájsť BMW servisného partnera
BMW servis Bezkontaktný BMW servis Video zo servisu BMW

Video zo servisu BMW.

Vďaka videu z BMW servisu je teraz údržba ešte jednoduchšia. Potom, ako prinesiete vaše BMW do nášho servisu, dostanete správu s videom zo servisu vášho vozidla a prehľadom nákladov. Akonáhle zadáte objednávku na servisné úkony, ktoré ste uviedli jednotlivo, BMW servis začne robiť svoju prácu.
Nájsť BMW servisného partnera

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Ten úžasný pocit, keď sa nemusíte o nič starať.

Jednoducho to pustite z hlavy a sústreďte sa na to, na čom skutočne záleží – radosť z jazdy. Pokoj v duši vďaka službe BMW Service Inclusive. Pretože s týmto servisným plánom zaplatíte iba raz a potom budete mať zaplatené všetky príslušné opravy a údržbu v budúcnosti, a to po dobu, ktorú si určíte. To zaručuje, že vaše BMW bude vždy v tých najlepších rukách u ktoréhokoľvek zo zúčastnených servisných partnerov BMW na celom svete.

Zistiť viac

VAŠE EXKLUZÍVNE BENEFITY:

 • 01

*Rozsah, trvanie a počet najazdených kilometrov je možné predĺžiť až na 10 rokov a 200 000 km, a to až po dobu 9 mesiacov od skončenia platnosti zmluvy. Zmluvné obdobie/počet najazdených kilometrov začína plynúť dátumom prvej registrácie.

Zistiť viac

PREHĽAD BALÍKA BMW SERVICE INCLUSIVE.

Nie je vždy ľahké robiť všetko po svojom. Pre väčší pokoj v duši je tu služba BMW Service Inclusive. Vďaka jednej platbe máte počas vami zvoleného obdobia kryté všetky zahrnuté položky servisu a údržby. Bez skrytých nákladov. Takže viete, čo môžete v budúcnosti očakávať: perfektné služby pre vaše BMW bez ohľadu na to, koľko má rokov. Pretože naša ponuka je atraktívna aj pre modely BMW s väčším počtom najazdených kilometrov. Vyberte si balík, ktorý je presne prispôsobený vašim potrebám.

Zistiť viac
BMW servis Balík BMW Service Inclusive pre nové vozidlá

Balík BMW Service Inclusive pre nové vozidlá.

Tento balík je ideálny pre vozidlá, ktoré ešte neabsolvovali prvú servisnú prehliadku. Doba trvania alebo počet najazdených kilometrov vybraného balíka platí od dátumu prvej registrácie.

Obsah servisného balíka:

 • Servis motorového oleja, vrátane doplneného množstva
 • Kontrola vozidla v súlade so špecifikáciami BMW
 • Servis vzduchového filtra
 • Servis palivového filtra (v naftových motoroch)
 • Servis mikrofiltrov
 • Servis zapaľovacích sviečok (pre benzínové motory)
 • Servis brzdovej kvapaliny
Zistiť viac
BMW servis Balík BMW Service Inclusive pre jazdené vozidlá

Balík BMW Service Inclusive pre jazdené vozidlá.

Tento balík je ideálny pre vozidlá, ktoré už absolvovali prvú servisnú prehliadku. Doba trvania alebo počet najazdených kilometrov pre balík Service Inclusive vyhradený pre jazdené vozidlá začína plynúť automaticky v deň nasledujúceho servisu vášho vozidla BMW.

Obsah servisného balíka:

 • Servis motorového oleja, vrátane doplneného množstva
 • Kontrola vozidla v súlade so špecifikáciami BMW
 • Servis vzduchového filtra
 • Servis palivového filtra (v naftových motoroch)
 • Servis mikrofiltrov
 • Servis zapaľovacích sviečok (pre benzínové motory)
 • Servis brzdovej kvapaliny
Zistiť viac
BMW servis Balík BMW Service Inclusive pre elektrické vozidlá

Balík BMW Service Inclusive pre elektrické vozidlá.

Všestranná a bezstarostná jazda pre elektrické vozidlá: Tento balík vám ponúka plnú transparentnosť a jednoduché plánovanie. Sami si zvolíte dĺžku 4 alebo 6 rokov – prípadne 3 roky ak máte vozidlo na lízing.

Obsah servisného balíka:

 • Kontrola vozidla
 • Servis mikrofiltrov
 • Servis brzdovej kvapaliny
Zistiť viac

BALÍK BMW SERVICE INCLUSIVE PLUS: PRE TÝCH, KTORÍ CHCÚ VŠETKO.

To, čo už bolo dobré, je teraz ešte lepšie: s balíkom BMW Service Inclusive Plus budete môcť využívať nielen položky tvoriace príslušný balík Service Inclusive, ale navyše získate aj nárok na najdôležitejšie opravy z dôvodu opotrebovania zodpovedajúce servisným požiadavkám. Balík BMW Service Inclusive Plus je k dispozícii pre všetky nové vozidlá alebo najneskôr do 3 mesiacov od prvej registrácie. Počet najazdených kilometrov alebo doba trvania vybraného balíka platí od dátumu prvej registrácie.

Zistiť viac
BMW Service Inclusive
Balík BMW Service Inclusive Plus*

*Ponuky balíkov BMW Service Inclusive Plus sú k dispozícii iba priamo pri kúpe vášho nového vozidla.

Zistiť viac

Atraktívne ponuky služieb pre váš model BMW, ktorý má 5 rokov alebo viac.

S vašim BMW ste už najazdili toľko kilometrov. A zažili ste toľko dobrodružstiev, že dokonale poznáte vaše BMW. A preto ho tak milujete. Aby ste sa uistili, že táto láska vydrží ešte mnoho ďalších rokov, potrebujete servisného partnera, ktorý pozná vaše BMW a vaše potreby rovnako dobre ako vy. A tu prichádza balík BMW Value Service: služba určená špeciálne pre modely BMW, ktoré majú 5 alebo viac rokov, a to za atraktívnu a transparentnú cenu all inclusive.

Zistiť viac

VAŠE EXKLUZÍVNE BENEFITY:

PREHĽAD BALÍKA BMW VALUE SERVICE.

BMW servis Prehľad balíka BMW Value Service
BMW servis Balík BMW Value Service Servis motorového oleja BMW

Servis oleja BMW.

Aby bolo zaistené správne fungovanie motora vášho BMW a jeho dlhá životnosť, pri našich službách používame výlučne mimoriadne kvalitný motorový olej BMW, ktorý je optimálne prispôsobený vášmu modelu, ako aj originálne olejové filtre BMW. Odpadový olej a olejové filtre likvidujeme správnym spôsobom. Servis zahŕňa aj výmenu batérie v kľúči od vozidla.* *Rozsah služieb sa môže líšiť v závislosti od radu, modelu, typu motora a servisného intervalu.
BMW servis Balík BMW Value Service Servis brzdových kotúčov a doštičiek BMW

Servis brzdových kotúčov a doštičiek BMW.

Brzdy sú bezpečnostným komponentom vášho BMW, ktorý je vystavený najväčšiemu namáhaniu. O to dôležitejšie je, aby boli v dokonalom stave a aby ste si mohli byť na cestách vždy istí svojou bezpečnosťou. Originálne brzdové kotúče a doštičky BMW majú špičkovú kvalitu, ich úroveň opotrebovania je extrémne nízka a pevnosť komponentov zas mimoriadne vysoká. Dokonalá súhra všetkých komponentov vám ponúka tie najlepšie možné hodnoty pre jazdné vlastnosti.
BMW servis Balík BMW Value Service Servisná prehliadka BMW

Servisná prehliadka BMW.

Najneskôr po dvoch rokoch je čas na kontrolu vášho BMW. Základná verzia obsahuje kontrolu hladín kvapalín, ako je motorový olej, brzdová kvapalina a jednotka stieračov čelného skla. V cene je aj kontrola karosérie, pneumatík a samozrejme brzdového systému a osvetlenia vozidla. Interný výstražný systém vo vašom BMW indikuje, kedy by je potrebné vykonať servis BMW, a ktorých oblastí sa týka.* *Rozsah služieb sa môže líšiť v závislosti od radu, modelu, typu motora a servisného intervalu.

ORIGINÁLNY MOTOROVÝ OLEJ BMW.

VAŠE EXKLUZÍVNE BENEFITY:

*Osvedčená úspora paliva s olejmi BMW Longlife-01 FE (LL01 FE 0W-30), LL12FE 0W-30, LL17FE+ 0W-20; (i) v teste WLTP (Celosvetový harmonizovaný postup testovania ľahkých vozidiel) v porovnaní s motorovými olejmi BMW Longlife-01 (testované na vozidle BMW).
**Na základe štandardných testov tvorby usadenín v odvetví.
***Na základe štandardných testov NOACK v odvetví.
****Platí pre všetky stupne 0W. Stupne 5W zaisťujú výkon aj v nízkych teplotách, a to až pri teplote –35 °C.

Zistiť viac

PREHĽAD ORIGINÁLNYCH MOTOROVÝCH OLEJOV BMW.

Výkon. Účinnosť. Ochrana.

Motorové oleje BMW TwinPower Turbo podporujú vlastnosti motorov BMW a prispievajú k maximálnemu výkonu a vysokej účinnosti, pretože pomáhajú chrániť motor pred opotrebovaním a koróziou. Pomáhajú tak udržiavať motor čistý a predlžujú jeho životnosť. S originálnymi motorovými olejmi BMW TwinPower Turbo ste vždy na tej správnej strane. Či už si „vyberiete“ motorové oleje zo striebornej kategórie, motorové oleje „Premium Efficiency“ zo zlatej kategórie alebo motorové oleje „BMW M Performance“ z červenej kategórie – objavíte ideálny originálny motorový olej BMW pre motor vášho BMW a budete si užívať dlhodobý výkon.

Originálny motorový olej BMW Kategória BMW TwinPower Turbo Silver

Kategória BMW TwinPower Turbo Silver.

Kategória BMW TwinPower Turbo Silver. Motorové oleje pre udržateľnú radosť z jazdy: Tieto oleje nielenže prispievajú k dobrému výkonu motora, ale tiež pomáhajú udržiavať dôležité časti motora čisté a chránia motor.
Originálny motorový olej BMW Kategória BMW TwinPower Turbo Gold

Kategória BMW TwinPower Turbo Gold.

Kategória BMW TwinPower Turbo Gold. Motorové oleje pre výnimočný výkon: Motorové oleje zo „zlatej“ kategórii stanovujú nové štandardy a prispievajú k dosiahnutiu špičkového výkonu motora a vysokej ochrane motora. Oleje s označením „FE“ na štítku (= úspora paliva) vykazujú tiež úsporu paliva v NEDC v porovnaní s motorovými olejmi BMW Longlife-01.
Originálny motorový olej BMW Kategória BMW TwinPower Turbo Red

Kategória BMW TwinPower Turbo Red.

Doplnenie adrenalínu: Motorové oleje z kategórie „M TwinPower Turbo“ sú prispôsobené špecifickým požiadavkám vysokovýkonných motorov BMW M a poskytujú výnimočnú ochranu ložísk a špičkový výkon aj v extrémnych podmienkach.
„MYSLÍM, ŽE DOBRE NEMUSÍ BYŤ DRAHÉ. ANI DOBRÝ SERVIS.“

„NAJLEPŠÍ POCIT NA SVETE? KEDY VŠETKO DOKONALE ZAPADÁ.“

Zachovajte si skutočný pocit. S originálnymi dielmi BMW.

Vaše BMW poskytuje maximálny výkon každý deň a pre plnú funkčnosť je nevyhnutná interakcia všetkých dielov. Mali by ste sa preto spoliehať na originálne diely BMW: dokonalý výkon dosiahnete iba vtedy, ak sú všetky diely presne zosúladené s požiadavkami každého jednotlivého modelu BMW. Originálne nové diely BMW podliehajú rovnakým štandardom kvality ako vozidlá BMW – od plánovania dizajnu až po zabezpečenie kvality. Presnosť uloženia a vysoko kvalitné spracovanie každého originálneho nového dielu BMW zaisťuje dokonalú interakciu všetkých komponentov vo vašom BMW - pre optimálny výkon, maximálnu bezpečnosť a životnosť.

ZÁRUKA OD BMW.

RADOSŤ Z JAZDY ZARUČENÁ.

Každý, kto si kúpi BMW ako nové vozidlo, má zaručenú radosť z jazdy. A ešte viac: Mimoriadne vysoký štandard kvality, ktorý je stále implementovaný aj do toho najmenšieho komponentu, je prísľubom toho, že BMW si zachová svoje kvality aj mnoho rokov a tisíce kilometrov po prvej registrácii – na čo sa môžete spoľahnúť.

Váš servisný partner BMW predĺžil záruku na karosériu na celkovo dvanásť rokov a záruku na lak na tri roky. Na celé vozidlo (s výnimkou spotrebných dielov), všetky originálne diely BMW a originálne príslušenstvo BMW, sa vzťahuje dvojročná záruka bez obmedzenia počtu kilometrov od odovzdania vozidla. Takže si môžete zachovať radosť z jazdy – zaručene.

Lorem ipsum
Lorem ipsum
Lorem ipsum

LOREM IPSUM.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi, aenea.

BMW SERVIS: NAJDÔLEŽITEJŠIE OTÁZKY A ODPOVEDE.

 • Čo je BMW servis?
 • Čo je balík BMW Service Inclusive?
 • Koľko stojí balík BMW Service Inclusive?
 • Aké intervaly je užitočné nastaviť medzi návštevami servisu BMW a aké sú odporúčané servisné intervaly pre moje vozidlo?
 • Koľko stojí kontrola oleja u môjho servisného partnera BMW?
 • Koľko stojí výmena oleja u môjho servisného partnera BMW?
 • Ktorý olej je vhodný pre moje BMW?
 • Čo je BMW VIN a kde ho nájdem?

ĎALŠIE PRODUKTY A SLUŽBY PRE VAŠE BMW.