Balík BMW Value Service, muž a žena pred garážou s vozidlom BMW X5

ATRAKTÍVNA PONUKA PRE MODELY BMW, KTORÉ MAJÚ 5 ROKOV A VIAC.

BMW FIT SERVIS #WHATEVERHAPPENS

ATRAKTÍVNA PONUKA PRE MODELY BMW, KTORÉ MAJÚ 5 ROKOV A VIAC. BMW FIT SERVIS #WHATEVERHAPPENS


  Má vaše BMW 5 rokov alebo viac? Ak áno, program BMW FIT Servis vám ponúka ideálne riešenie pre bezpečnosť a zachovanie hodnoty vášho BMW. Či už pri kontrole vozidla alebo v prípade jeho opotrebovania – s programom BMW FIT Servis získate práce, ktoré požadujete, za atraktívnu cenu. Využite atraktívne podmienky a ten príjemný pocit z vedomia, že vaše BMW je v tých najlepších rukách. #whateverhappens

  Zistiť viac

  VAŠE EXLUZÍVNE VÝHODY PROGRAMU BMW FIT SERVIS.

  • 01 Atraktívna cenová ponuka pre modely staršie ako 5 rokov
  • 02 Najvyššia úroveň kvality služieb vďaka BMW servisným expertom
  • 03 Dlhodobé zachovanie hodnoty vášho BMW
  • 04 Použitie BMW originálnych dielov
  • 05 Udržateľný životný cyklus dielov pri oprave Value Repair

  ČO JE PROGRAM BMW FIT SERVIS?

  Program BMW FIT Servis je exkluzívna ponuka pre modely BMW staršie ako 5 rokov. Či už potrebujete výmenu oleja, servis bŕzd alebo kontrolu vozidla: naše atraktívne ceny zahŕňajú servisný čas, ako aj všetky potrebné BMW originálne diely.

  Zistiť viac

  PREHĽAD PROGRAMU BMW FIT SERVIS.

  Sme ideálnym partnerom, ktorý vám pomôže a zaistí, že si ešte dlho budete môcť užívať číru radosť z jazdy s vaším BMW. S programom BMW FIT Servis vám ponúkame servis, ktorý je rovnako kvalitný, ako aj nákladovo efektívny, a to vďaka odborným znalostiam špecialistov BMW a používaniu BMW originálnych dielov.

  Zamestnanec servisu BMW Value Service sa pozerá dovnútra vozidla

  KONTROLA VOZIDLA.

  S našimi inovatívnymi diagnostickými a programovacími technológiami skontrolujeme dôležité funkcie vášho BMW a okamžite odstránime všetky chyby súvisiace s jeho vekom – kľúčový faktor pre zaistenie toho, že vaše vozidlo zostane v bezpečí a zachová si svoju hodnotu.
  Zamestnanec servisu BMW Value Service pracuje na vozidle

  BALÍK WEAR & TEAR.

  Aj kvalitné diely sa časom opotrebujú. Preto za vás skontrolujeme brzdy, mikrofiltre a lišty stieračov – a v prípade potreby ich vymeníme výlučne za originálne diely BMW.
  Zamestnanec servisu BMW Value Service drží alternátor

  FIT SERVIS.

  V prípade modelov BMW starších ako 5 rokov používame starostlivo repasované BMW originálne diely, ktoré podliehajú úplne rovnakým požiadavkám na kvalitu BMW ako nové diely. S našim programom FIT Servis sa postaráme o to, aby opravy zostali udržateľné a za atraktívnu cenu pre vás.

  • Kontrola vozidla podrobne
  • Balík Wear & Tear podrobne
  • Program FIT Servis podrobne
  Muž s balíkom BMW Service Inclusive pred BMW i4 na pobreží

  BMW SERVICE INCLUSIVE.

  Nechceli by ste si užiť úplne bezstarostnú jazdu? Vďaka balíku BMW Service Inclusive vám vieme poskytnúť ponuky prispôsobené na mieru, aby sme vám z dlhodobého hľadiska ušetrili náklady na údržbu. Rozšírenie balíka na balík BMW Service Inclusive Plus navyše pokrýva náklady z dôvodu opotrebovania. A s pohodlnou jednorazovou platbou, ktorá kryje všetko, na čo máte nárok počas trvania vami vybranej doby platnosti alebo počtu najazdených kilometrov.
  Muž a žena so servisným balíkom BMW pred BMW iX u servisného partnera BMW

  PLNÝ ROZSAH SERVISU BMW.

  Preskúmajte naše ďalšie atraktívne servisné ponuky a nájdite dokonalý servis – pre váš model BMW, pre vaše individuálne potreby a pre bezstarostný pôžitok z jazdy.