Rozličné modely BMW M s rôznymi farbami vo formácii V

BMW INDIVIDUAL.

ŠTÝL VERZUS VŠEDNOSŤ.

Dávate prednosť štýlu pred konvenciami. A máte radi neočakávané rovnako tak ako unikátne. Tak prečo to neukážete? Prostredníctvom BMW, presne podľa vašich preferencií. BMW Individual zvýrazní váš charakter exkluzívnym spôsobom. Či už pomocou fascinujúceho laku, ušľachtilého celokoženého čalúnenia alebo dokonalo koordinovaných vysoko kvalitných detailov. Vyčleňte sa z davu s vaším osobným štýlom a vyberte si prvky pre exteriér aj interiér, ktoré zaručene pritiahnu pozornosť. Veď predsa aj štýl je otázkou charakteru.

Zistiť viac
BMW INDIVIDUAL.ŠTÝL VERZUS VŠEDNOSŤ.

SLOBODA DIZAJNU MÁ SVOJE MENO.

Exkluzívny spôsob vyjadrenia charakteru: Zažite fascinujúce umelecké diela, dokonalé edície a inšpirujúce prvky výbavy BMW Individual – a preskúmajte množstvo rozličných príležitostí BMW Individual pomocou vybraných vzoriek.

Zistiť viac
BMW M3 Sedan G80 2021 BMW Individual Verde Mantis a BMW M3 Sedan G80 2021 BMW Individual Mint Green tvárou pri sebe detailný pohľad zhora

BMW INDIVIDUAL LAKY KAROSÉRIE: VŠESTRANNÉ VYJADRENIE VAŠEJ OSOBNOSTI.

Dajte voľný priechod svojej kreativite: BMW Individual vám umožní vybrať si z viac než 100 fascinujúcich lakov karosérie – pre exkluzívny dizajn vášho dokonalo osobného BMW. Od Macau Blue po Lime Rock Grey. Od Fire Orange po Frozen Black. Matný alebo metalický, nápadný alebo decentný – každý lak inšpiruje svojou brilantnosťou a obdivuhodnou sýtosťou farby. Vo výsledku pritiahne vysoká kvalita našich lakov pohľady k vášmu BMW zo všetkých strán. A to všade: pred vaším domom, na kľukatom alpskom priesmyku aj pod palmami na prímorskom bulvári. V každom prípade máte záruku bezhraničného charakteru.

BRILANTNÝ METALICKÝ ŠTÝL.

BMW M4 Competition Coupé G82 2021 BMW Individual metalíza Thundernight predobočný pohľad detailný zhora

Žiarivé vyhliadky pre vysoký výkon. Metalické laky od BMW Individual dokonalo zvýraznia špecifické kontúry vášho BMW odrazom svetla, obzvlášť na priamom slnku. Zároveň môžete obdivovať unikátne trblietavé efekty, vytvorené zmenou uhla dopadu svetla, v kombinácii s unikátnou hĺbkou farby. Túto extra špeciálnu pridanú hodnotu dokáže vášmu BMW priniesť viacero farieb – pre súlad s vaším osobným štýlom.

FASCINUJÚCI MATNÝ VZHĽAD.

BMW M4 Competition Coupé G82 2021 metalíza Frozen Dark Grey statický predný pohľad detailný zhora

Doprajte svojmu BMW ešte viac atraktivity: s matnými lakmi od BMW Individual. Autoritatívne zvýraznia atletický a silný dizajnový jazyk vášho vozidla, pričom mu zároveň dodajú ultra moderný výzor. A to najlepšie je, že matné laky nechajú vzrušujúco vyniknúť súhru precízne tvarovaných povrchov takmer za každých svetelných podmienok – a takto vytvárajú maximálnu expresívnosť každého jedného detailu.

BMW Individual je exkluzívna individualizačná ponuka od BMW M, ktorá vám umožní dosiahnuť prekvapujúco nezávislý efekt a zároveň maximálnu expresívnosť.
Markus Flasch, CEO, BMW M GmbH

BMW INDIVIDUAL LAKY KAROSÉRIE PRE MODELY BMW X.

Štyri rozličné modely BMW X vo formácii na vidieckej ceste

Exkluzívnymi a vysoko kvalitnými lakmi BMW Individual dodáte svojmu modelu X výnimočný výzor. Či už pomocou jasných farieb Atlantis, Le Mans Blue alebo Java Green, alebo fascinujúcimi matnými odtieňmi Frozen Black či Frozen Marina Bay Blue, športový exteriér dokážete priblížiť vašim individuálnym preferenciám – a povýšiť vaše SAC alebo SAV na ešte osobnejšiu a exkluzívnejšiu úroveň. Máte záujem? BMW Individual vizualizér vám umožní získať prvý informatívny dojem.

BMW M4 Competition Edition x KITH s celokoženým čalúnením BMW Individual Merino Black a M karbónové škrupinové sedačky v M trikolóre

BMW INDIVIDUAL KOŽENÉ ČALÚNENIE: ÚŽASNÁ VNÚTORNÁ HODNOTA.

Vyjadrite svoj štýl. A urobte to na úrovni. Rozhodnite sa pre bezchybnú jemnú kožu BMW Individual Merino. Interiér vášho BMW premení na exkluzívnu a zároveň osobnú vizitku. A na najlepšie na tom všetkom je, že vám BMW Individual ponúka obdivuhodne pestrú paletu materiálov, farieb a kombinácií.
Športové, elegantné aj luxusné, jednofarebné aj dvojfarebné, s diskrétnym aj výrazným kontrastným prešívaním, vrátane kombinácií s najkvalitnejšou Alcantarou. Tento bohatý výber exkluzívnych kožených čalúnení vám umožní vytvoriť si do najmenších detailov osobné a individuálne BMW, presne podľa vašich preferencií.

BMW Individual umožňuje našim zákazníkom plávať proti prúdu s absolútnym štýlom, prekonávať aktuálne štandardy a pritom zároveň vyjadrovať svoj osobný charakter.
Lothar Schupet, vedúci zákazníckeho poradenstva, manažment značky BMW M
BMW Individual drevené interiérové lišty Fineline Black s hliníkovou intarziou detailný pohľad

BMW INDIVIDUAL INTERIÉROVÉ LIŠTY: DOKONALÝ POVRCH.

Atraktivita, ktorá prekonáva hranice: Úžasné interiérové lišty od BMW Individual vám umožnia zvýrazniť exkluzivitu, športovosť alebo luxus interiéru vášho BMW. Presne podľa vášho vkusu a v súlade s charakterom vášho vozidla. Všetky interiérové lišty majú zároveň jedno spoločné: Vyrábajú sa z najkvalitnejších materiálov, prechádzajú dômyselným spracovaním a inšpirujú excelentnou povrchovou úpravou. Či už hliníková sieťovina, karbón alebo pravé drevo – vášmu BMW nimi dodáte markantný kontrast, alebo dosiahnete efekt bezchybne decentného zladenia interiérových aj ozdobných líšt s koženým čalúnením.

BMW M4 Competition Coupé G82 2021 BMW Individual Signal Green statický pohľad predný

VYTVORTE SI SVOJ AUTOMOBIL S VÝBAVOU BMW INDIVIDUAL.

BMW Individual vizualizér vám umožní vytvoriť si presný obraz o tom, ako bude vyzerať vami vysnívané BMW Individual. Vytvorte si svoj osobný dizajn vrátane odtieňa laku, čalúnenia, ozdobných interiérových líšt a diskov kolies z ľahkej zliatiny. Inšpirujte sa – BMW Individual vám to umožní.
BMW Individual M Shadow Line predné svetlá detailný pohľad
BMW Individual prahová lišta BMW M Town detailný pohľad
BMW M5 Sedan M obličky M Shadow Line

DOKONALO KOORDINOVANÉ VYCHYTÁVKY.

Dodajte svojmu BMW dotyk osobitosti. S exkluzívnymi dizajnovými prvkami od BMW Individual. S expresívnymi diskami kolies s farebným zvýraznením, individualizovanými prahmi dverí, vyšívanými opierkami hlavy, luxusným čalúnením vrátane dvojfarebného a trojfarebného, alebo volantom potiahnutým Alcantarou, s typicky pevným uchopením a elegantným vzhľadom. Alebo si vyberte vysokolesklé čierne detaily balíka M Shadow Line, dokonalo koordinované s lakom vozidla – napríklad rám obličiek, kryty vonkajších zrkadiel alebo zadný spojler. Atraktívne aj nezameniteľné sú svetlá M Shadow Line v čiernej úprave všetkých chrómovaných častí v hlavných jednotkách predných svetlometov. Akokoľvek sa rozhodnete, vysoko kvalitné prvky špeciálnej výbavy BMW Individual vás výrazne odlíšia a prispôsobia výzor vášho BMW na mieru vášho vkusu.

EXKLUZÍVNE ŠPECIÁLNE EDÍCIE BMW M.

BMW M4 Competition x KITH a BMW M2 Edition designed by FUTURA 2000 predstavujú dva špeciálne modely, vyrobené v prísnej limitovanej malej sérii, ktoré rovnakou mierou ohromili medzinárodných expertov aj verejnosť. Aj keď obe edície boli vypredané v rekordnom čase, stále stojí za to preskúmať úlohu, ktorú pri ich vytvorení zohralo BMW Individual.

Zistiť viac
BMW M4 Competition Edition x KITH G82 2020 BMW Individual Black na sivom podklade pohľad zhora

EDITION x KITH – VLÁDCA ULÍC.

Móda spojená s vysokým výkonom. Módna značka Kith z New Yorku sa spája s BMW M. Obdivuhodným výsledkom je BMW M4 Competition x KITH. Nezameniteľné vozidlo, ktoré kombinuje dizajn a dynamiku, mestskú autentickosť a silu, ako aj vášeň a vysoký výkon, tým najlepším možným spôsobom. Špeciálnou vychytávkou exteriéru je nápadné logo Kith, ako aj tri BMW Individual laky, dostupné pre vozidlo: Frozen Black, Frozen Dark Silver a Frozen Brilliant White. Pastvou pre oko v interiéri sú exkluzívne M karbónové škrupinové sedadlá v trikolóre s typickými M farbami: čiernou, svetlo modrou a červenou.
BMW M2 Edition designed by FUTURA 2000 F87 2020 BMW Individual Frozen Black predobočný pohľad ručne maľovaný predný nástavec detailný pohľad

EDITION FUTURA 2000. UMENIE ULICE.

Hybná sila umenia: BMW M2 Edition designed by FUTURA 2000 je prísne limitovaná edícia, ktorá vyniká hlavne ručne vytvorenými prvkami dizajnu. Ich autor, umelec FUTURA 2000 z New Yorku, je známy svojím typickým využitím farieb, koncentrickými tvarmi a kinetickými kompozíciami. Pre túto edíciu vytvoril medzinárodne renomovaný zástupca street artu štýl pre kompaktný športový automobil v značnom rozsahu pre exteriér aj interiér – a tým unikátne zvýraznil jeho rebelský charakter. Špeciálnu pozornosť si tu zaslúžia interiérové lišty BMW Individual na palubnej doske a stredovej konzole. Sú ručne maľované umelcom, vďaka čomu je každé jedno vozidlo unikátnym výtvorom.
BMW M3 Competition Sedan G80 2021 BMW Individual metalíza Isle of Man Green jazdný záber v zákrute

PRESKÚMAJTE SILU MODELOV BMW M.

Adrenalínom nabitá dynamika vo vrcholnej forme: vysokovýkonné automobily od BMW M. Na mieru šité pre individuálny vzhľad s exkluzívnymi dizajnovými prvkami od BMW Individual. Nechajte sa inšpirovať bohatosťou fascinujúceho športového naturelu.
BMW M4 CS G82 2021 bočný pohľad s M Performance dielmi

PONUKA BMW M PERFORMANCE DIELOV.

Maximálna dávka športovej individuality: BMW M Performance diely ponúkajú produkty, odvodené z motoršportu, ktoré vám bez výnimky poskytnú nekompromisnú kvalitu, výnimočnú estetiku a dokonalú dynamiku. Umožnia vám pridať vášmu BMW nesporný pretekársky charakter.
BMW M760Li xDrive Sedan G11 G12 2019 metalíza Frozen Dark Silver bočný pohľad v mestskom prostredí

UNIKÁTNA: BMW LUXUSNÁ TRIEDA.

Zažite dokonalosť exkluzívnych automobilov – s progresívnym dizajnom, expresívnym výkonom a agilnou jazdnou dynamikou, v športovom a elegantnom prostredí. Objavte BMW luxusnú triedu.
BMW M2 Edition designed by FUTURA 2000 F87 2020 dva modely vo V formácii na sivom podklade pohľad zhora

MODERNÁ CESTA PREZENTÁCIE UMENIA.

Zistite všetko o výraznom kultúrnom zapojení BMW Group v oblasti moderného a súčasného umenia, jazzu, klasickej hudby, architektúry a dizajnu.

Spotreba paliva a emisie CO2.

BMW M2 Competition:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): –
Emisie CO2 v g/km (kombinované): –


BMW M3 Sedan:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,0–10,2
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 227–231

BMW M3 Competition Sedan:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,8
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 223–224

BMW M4 Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,9–10,1
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 226–230

BMW M4 Competition Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,8
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 223–224

BMW M5 Competition:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,1–11,3
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 253–259

BMW M8 Competition Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,2–11,4
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 257–260

BMW M8 Competition Cabrio:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,4–11,6
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 261–264

BMW X6 M:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,0–13,5
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 297–306

BMW X6 M Competition:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,0–13,5
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 297–306

BMW M340i xDrive Sedan:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,5–8,2
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 172–188

BMW Z4 M40i Roadster:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,9–8,0
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 181–182

BMW M760Li xDrive Sedan:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): –
Emisie CO2 v g/km (kombinované): –

BMW M850i xDrive Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,7–10,8
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 244–247

BMW M850i xDrive Cabrio:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,8–10,9
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 246–248

BMW X7 M50i:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12,3–12,8
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 280–293

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.  Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

. .

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO2.

 • BMW M2 Competition:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): –
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): –


  BMW M3 Sedan:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,0–10,2
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 227–231

  BMW M3 Competition Sedan:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,8
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 223–224

  BMW M4 Coupé:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,9–10,1
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 226–230

  BMW M4 Competition Coupé:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,8
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 223–224

  BMW M5 Competition:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,1–11,3
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 253–259

  BMW M8 Competition Coupé:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,2–11,4
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 257–260

  BMW M8 Competition Cabrio:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,4–11,6
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 261–264

  BMW X6 M:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,0–13,5
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 297–306

  BMW X6 M Competition:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,0–13,5
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 297–306

  BMW M340i xDrive Sedan:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,5–8,2
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 172–188

  BMW Z4 M40i Roadster:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,9–8,0
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 181–182

  BMW M760Li xDrive Sedan:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): –
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): –

  BMW M850i xDrive Coupé:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,7–10,8
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 244–247

  BMW M850i xDrive Cabrio:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,8–10,9
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 246–248

  BMW X7 M50i:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12,3–12,8
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 280–293

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

  . .