Príťažlivé estetické prvky a športová dynamika sú charakteristické pre BMW radu 4 Coupé. Výborne ich dopĺňa jedinečný jazdný pocit, za ktorý vozidlo vďačí nízko položenému ťažisku, ideálnemu rozloženiu hmotnosti medzi oboma nápravami, vysokej tuhosti karosérie a motorom s technológiou TwinPower Turbo. Modely Sport, Luxury a M Šport poskytujú bohaté možnosti prispôsobenia BMW radu 4 Coupé vášmu vkusu. Jednou z ponúkaných zaujímavostí sú nové Adaptívne LED svetlomety so systémom BMW Selective Beam (asistent diaľkových svetiel proti oslneniu). Inovatívne výduchy Air Breather nie sú iba zaujímavým dizajnovým prvkom, ale zároveň pomáhajú znižovať spotrebu paliva a emisie CO2. Ešte viac radosti z jazdy zabezpečí 8-stupňová prevodovka Steptronic Sport a asistenčné systémy vodiča ako napr. BMW Head-Up displej.

Prirodzená elegancia: BMW radu 4 Gran Coupé v sebe kombinuje fascinujúce vzhľadové prvky a výkon typický pre BMW s dômyselnou funkčnosťou. Spomeňme aspoň množstvo priestoru pre pasažierov, veľké dvere batožinového priestoru a jedinečné vzhľadové prvky. Dynamické jazdné vlastnosti vozidla ďalej zdôrazňuje Adaptívny M podvozok a efektívne motory TwinPower Turbo s vysokým výkonom. To všetko robí z BMW radu 4 Gran Coupé dokonalú zmes dynamiky, elegancie a komfortu.

BMW radu 4 Cabrio ponúka nový rozmer vzrušujúcemu športovému charakteru kombinovanému so štýlovou eleganciou. Športový charakter BMW radu 4 Cabrio má svoje korene v dynamickej prednej časti, širokom rozchode kolies a impozantnej zadnej časti. Skladacia pevná strecha poskytuje nefalšovanú radosť z jazdy na čerstvom vzduchu a jedinečný pocit z jazdy po celý rok. Jej splývavý tvar a dve rovnobežné línie po stranách zdôrazňujú jej eleganciu. Medzi najzaujímavejšie prvky patria doplnkové Adaptívne LED svetlomety so systémom BMW Selective Beam (asistent diaľkových svetiel proti oslneniu) a inovatívne výduchy Air Breather v blatníkoch predných kolies – aerodynamický prvok, ktorý pomáha znižovať spotrebu a emisie. Technológia TwinPower Turbo je zasa zárukou živého prejavu motora. Celkový koncept harmonicky dopĺňajú technológie BMW ConnectedDrive a špičkový interiér prispôsobený potrebám vodiča ponúkajúci vynikajúci komfort a inteligentnú funkčnosť pre aktívny životný štýl.

Zistiť viac