ŠPORTOVOSŤ+

BMW radu 4 Cabrio. Štyri sú viac.

ŠPORTOVOSŤ+

BMW radu 4 Cabrio. Štyri sú viac.

ŠPORTOVOSŤ+BMW radu 4 Cabrio. Štyri sú viac.

Zrýchlenie 0-100 km/h v sek. (BMW 430i Cabrio1)

6,4

Max. rýchlosť v km/h (BMW 430i Cabrio1)

250

Spotreba v l/100 km, kombinovaná (BMW 430i Cabrio1)

6,6–7,0

Emisie CO2 v g/km, kombinované (BMW 430i Cabrio1)

154–162

Čas otvárania strechy (BMW 430i Cabrio1)

cca. 20 sek.

BMW 430i Cabrio1 od

51 300 EUR

BMW radu 4 Cabrio: Užívajte si slnko, vietor a celú výnimočnosť jazdných zážitkov. So športovou agilitou, podporenou vzrušujúcou dynamikou, v kombinácii s atraktívnym aerodynamickým dizajnom a štýlovou výbavou s množstvom inovatívnych funkcií. S ultimatívnou modernosťou, ktorá definuje slobodu na štyroch kolesách.

VZRUŠUJÚCA AGILITA.

Zažite čistú slobodu s dynamikou vo forme, akú dokáže ponúknuť iba BMW radu 4 Cabrio. Efektívne motory s mimoriadnym ťahom, pre BMW typický zadný pohon, dokonalý pomer rozloženia hmotnosti na nápravy a doplnková 8-stupňová prevodovka Steptronic sa postarajú o jedinečné potešenie. Bezkonkurenčné jazdné vlastnosti a prvotriedny komfort sú úplnou samozrejmosťou.

„Tvoríme vysoko emotívny dizajn, ktorý je autentický a orientovaný na budúcnosť.“
ADRIAN VAN HOOYDONK, RIADITEĽ DIZAJNU BMW GROUP

LÁKAVÝ DIZAJN.

ŠTYLISTICKÁ DOKONALOSŤ.

Dizajn BMW radu 4 Cabrio je atraktívny bez ohľadu na to, či je skladacia pevná strecha otvorená alebo zatvorená – vďaka jedinečnej kombinácii športového vzhľadu, harmonických tvarov a dynamických línií. Každú jazdu tak premení na jasný prejav sebavedomia.
Read more

ŠPORTOVÁ PREDNÁ ČASŤ.

Predné partie BMW radu 4 Cabrio potvrdzujú inovatívne športové ambície tohto vozidla. Nápadné obličky dvojitej mreže chladiča spolu s moderne tvarovanými LED prednými svetlometmi sú signálom silnej estetiky. Veľké vzduchové vstupy s integrovanými LED hmlovými svetlometmi nezabudnuteľne kompletizujú dizajn.
Read more

ATLETICKÁ SILUETA KABRIOLETU.

Vizuálne predĺženie s výrazne tvarovanými bokmi je pevným základom športovej elegancie BMW radu 4 Cabrio. Silueta klinovitého tvaru splýva do expresívnych zadných partií a generuje vzrušujúcu dynamiku, tak pri otvorenej, ako aj pri zatvorenej skladacej pevnej streche.
Read more

EXPRESÍVNA ZADNÁ ČASŤ.

Pri pohľade zozadu inšpiruje BMW radu 4 Cabrio rezolútne širokým a pevným postojom, výrazným nárazníkom a integrovanými koncovkami výfuku. Nový dizajn dvojdielnych LED zadných svetiel podčiarkuje atraktívnu šírku a umocňuje dynamiku výzoru.
Read more

MODELY A VÝBAVA BMW RADU 4 CABRIO.

Chcete pridať svojmu BMW radu 4 Cabrio viac športovosti, alebo zvýrazniť jeho exkluzívny charakter? Rozličné modely a výbava, spolu s ponukou BMW Individual a pestrou paletou príslušenstva, vytvárajú množstvo príležitostí na individualizáciu vášho vozidla. Presne podľa vášho vkusu.

EXKLUZÍVNY INTERIÉR.

ELEGANCIA A ŠPORTOVOSŤ.

Exkluzívny interiér BMW radu 4 Cabrio kombinuje športovosť s modernou funkčnosťou. Početné informačné a komunikačné technológie, ako aj interiér s vysoko kvalitnými materiálmi a kokpit, dimenzovaný presne pre potreby vodiča, spolu vytvárajú vysoký štandard komfortu a praktickosti. K tomu sa pridáva unikátna atmosféra v podaní ambientného osvetlenia.
Read more

ORIENTÁCIA NA VODIČA.

Štandardný multifunkčný kožený volant je centrom kokpitu, orientovaného na vodiča. BMW Head-Up displej a nový multifunkčný prístrojový displej zreteľnou formou prezentujú informácie, relevantné pre jazdu. Navigačný systém Professional vám okrem iného zabezpečí dokonalú konektivitu – podobne ako aplikácia BMW Connected, ktorá prepojí váš smartfón s vaším BMW radu 4 Cabrio. *

* Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.
Read more

DOKONALÉ SPRACOVANIE.

Elegantná výbava interiéru BMW radu 4 Cabrio obsahuje pestrú paletu kvalitných materiálov, spracovaných v prvotriednej akosti. Vychutnajte si komfort, napríklad s doplnkovými špičkovými športovými sedadlami čalúnenými jemnou kožou s technológiou SunReflective a doplnkovým ohrievačom krku. Príjemnú atmosféru zvýrazňujú aj atraktívne interiérové lišty s ozdobnými lištami, ušľachtilé chrómované detaily a kontrastné prešívanie na palubnej doske.
Read more

JAZDNÁ DYNAMIKA.

DIZAJN SVETIEL.

RADOSŤ Z JAZDY JE RODINNÁ ZÁLEŽITOSŤ.

RADOSŤ Z JAZDY JE RODINNÁ ZÁLEŽITOSŤ.

Objavte čistú športovosť, progresívny dizajn a exkluzívny komfort celej modelovej rodiny BMW radu 4. Zažite ešte viac dynamiky v automobiloch BMW M4 s ich fascinujúcou DNA motoristického športu.

Read more

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW M4 Coupé(1):
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,1 (8,3)
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 209 (194)

  BMW 440i Gran Coupé(1):
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,6–6,8
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 154–159

  Hodnoty v zátvorkách platia pre vozidlo so 7-stupňovou M dvojspojkovou prevodovkou so systémom Drivelogic.

  Tu uvedené hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 boli stanovené na základe smernice EC 715/2007, vo verzii platnej k termínu schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlá so štandardnou výbavou vo verzii, vyrobenej pre trh v Nemecku. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje doplnkovú výbavu a rozličné rozmery diskov kolies a pneumatík.

  (1) Tieto hodnoty platili do 15.4.2018. Prosím overte si dostupnosť u vášho predajcu BMW.

  Hodnoty vozidiel označených indexom (3) už vychádzajú z novej smernice WLTP, sú však prevedené späť do hodnôt ekvivalentných pre normu NEDC, aby bolo možné porovnanie medzi vozidlami. [S ohľadom na tieto vozidlá, pre dane z vozidiel alebo iné poplatky, súvisiace (okrem iného aj) s emisiami CO2, sa hodnoty CO2 môžu od tu uvedených líšiť, v závislosti od zákonov na jednotlivých národných trhoch.]

  Hodnoty efektivity CO2 boli stanovené podľa smernice EC 1999/94 a podľa smernice Pkw-EnVKV a vychádzajú z hodnôt spotreby paliva a emisií CO2, stanovených podľa testovacieho cyklu NEDC.

  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.