BMW radu 4 Cabrio v bielej farbe Mineral White

430i xDrive Convertible

SHOP THE LOOK

430i xDrive Convertible

THE NEW

4

NOVÉ BMW RADU 4 CABRIO.

BMW 430i xDrive Cabrio: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 7,3–8,0; Emisie CO₂ v g/km (kombinované, WLTP): 166–182

VŠETKO JE PRIPRAVENÉ NA ŠPORTOVÉ ZÁŽITKY.

Nové BMW radu 4 Cabrio je dôkazom toho, že sa dá elegantne skĺbiť športový duch s praktickými jazdnými vlastnosťami. Z jeho neodolateľného dizajnu exteriéru s výraznou obličkovou mriežkou chladiča a úzkymi svetlometmi priam vyžaruje štýl. Dokonca aj v štandardnej výbave má pohodlný a sofistikovaný interiér. Objavte všetky modelové varianty nového BMW radu 4 Cabrio, možnosti jeho výbavy, technické údaje plus množstvo riešení pre úver a lízing.

TECHNICKÉ ÚDAJE

VARIANTY.

   430i xDrive Convertible
   430i xDrive Convertible

   Výkon

   180 kW (245 k)

   Krútiaci moment

   400 Nm

   0-100 km/h

   6,3 s

   Max. rýchlosť

   250 km/h

   BMW 430i xDrive Cabrio: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 7,3–8,0; Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 166–182

   VAŠE NOVÉ BMW RADU 4 CABRIO.

    InfoI content placeholder

    DIZAJN

    TO NAJLEPŠIE Z DIZAJNU INTERIÉRU A EXTERIÉRU.

    BMW radu 4 Cabrio: mäkká látková strecha

    ZATVORENÁ PRIŤAHUJE POZORNOSŤ. OTVORENÁ PONÚKA NEOBMEDZENÚ SLOBODU.

    Mäkká strecha nového BMW radu 4 Cabrio sa môže popýšiť pôsobivým a precíznym spracovaním, znížením hluku v interiéri a izoláciou proti chladu. Látková mäkká strecha sa dá automaticky úplne otvoriť alebo zatvoriť počas jazdy s rýchlosťou do 50 km/h.

    TECHNOLÓGIE

    SPOJENIE SO SVETOM. DIGITÁLNE ZÁŽITKY NA CESTÁCH.

    ASISTENČNÉ SYSTÉMY A KONEKTIVITA.

    Vždy v správnom pruhu a so správnym odstupom.

    Driving Assistant Professional udržiava vaše vozidlo vo vašom pruhu a s bezpečným odstupom, pri jazde rýchlosťou až do 210 km/h. Extra výhoda – hlavne v hustej premávke. V núdzi vaše BMW zabrzdí až do úplného zastavenia a dokáže sa tiež samo rozbehnúť.

    Viac kamier pre jednoduchšie parkovanie.

    Parkovací asistent Plus poskytuje vynikajúci prehľad pri parkovaní. Pridané kamery prenášajú 3D zobrazenie okolia vozidla na váš iDrive displej. Takže ihneď vidíte, koľko miesta na manévrovanie vám ešte ostáva.

    Nechajte kľúče od auta doma.

    Všetko zvládne váš smartfón, z ktorého sa stane váš digitálny kľúč BMW. Stačí ho priložiť k rukoväti dverí a nastúpiť. Ak chcete BMW naštartovať, položte smartfón do príslušnej priehradky.

    Prehľad nielen o ceste.

    Dosiahnite cieľ cesty ešte presnejšie. BMW Head-Up displej premieta navigáciu a pre jazdu relevantné informácie priamo do vášho zorného poľa. Augmented View zobrazí navigačné navádzanie so živým video obrazom na iDrive displeji a na prístrojovom paneli.

    BMW radu 4 Cabrio: financovanie a lízing

    LÍZING A FINANCOVANIE

    VAŠE NOVÉ BMW RADU 4 CABRIO.

    Obohaťte si svoj individuálny lízingový produkt alebo pôžičku o atraktívne služby a poistenie v jednom balíku.

    All in. Simply smart. BMW Financial Services

    ČASTÉ OTÁZKY O NOVOM BMW RADU 4 CABRIO.

    Spotreba paliva a emisie CO₂.


    BMW 430i xDrive Cabrio: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 7,3–8,0; Emisie CO₂ v g/km (kombinované, WLTP): 166–182

    BMW M440i xDrive Cabrio: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 8,1–8,7; Emisie CO₂ v g/km (kombinované, WLTP): 182–197


    Jazdné výkony benzínových motorov platia pre palivo s oktánovým číslom RON 98. Hodnoty spotreby paliva platia pre vozidlá, používajúce referenčné palivá v súlade so smernicou EÚ 715/2007. Použité môžu byť aj palivá s oktánovým číslom RON 91 a vyšším, s maximálnym podielom etanolu 10 % (E10). BMW odporúča palivo s oktánovým číslom RON 95. Pre vysokovýkonné automobily BMW odporúča palivo s oktánovým číslom RON 98.

     

    Hodnoty spotreby paliva, emisií CO₂, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO₂, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste. .