BMW radu 4 Coupé G22 2020 metalíza Arctic Race Blue zadobočný pohľad zadné svetlá

THE 4

TO NAJLEPŠIE Z BMW RADU 4 COUPÉ: MODELY A VÝBAVA

Narušte status quo s BMW radu 4 Coupé. Tu môžete preskúmať všetky informácie o množstve dizajnových vychytávok, exkluzívnej výbavy a prvotriednych digitálnych služieb. Zistite, ako posiela unikátne BMW radu 4 Coupé s výkonnými motormi aj dokonalo ladenými ďalšími konštrukčnými prvkami radosť z jazdy do nových výšin.

Zistiť viac
THE 4 TO NAJLEPŠIE Z BMW RADU 4 COUPÉ: MODELY A VÝBAVA

MODELY A VÝBAVA

Bohatá výbava Individual a modelové verzie BMW radu 4 Coupé.

Základný model

Už v základnej verzii výbavy inšpiruje BMW radu 4 Coupé svojím extravagantným dizajnom a funkčnými prvkami na zvýšenie komfortu aj bezpečnosti.

BMW radu 4 Coupé G22 2020 základná výbava metalíza Arctic Race Blue

Už v základnej verzii výbavy inšpiruje BMW radu 4 Coupé svojím extravagantným dizajnom a funkčnými prvkami na zvýšenie komfortu aj bezpečnosti.

 • Základná výbava

Model M Sport

Model M Sport dodáva vozidlu ešte viac športovosti. Okrem ostrejšieho vzhľadu exteriéru aj interiéru garantuje model M Sport aj intenzívnejšiu radosť z jazdy. M Sport podvozok, M Sport brzdy a M aerodynamický balík citeľne optimalizujú jazdnú dynamiku.

BMW radu 4 Coupé G22 2020 M Sport balík metalíza Arctic Race Blue predobočný pohľad

Model M Sport dodáva vozidlu ešte viac športovosti. Okrem ostrejšieho vzhľadu exteriéru aj interiéru garantuje model M Sport aj intenzívnejšiu radosť z jazdy. M Sport podvozok, M Sport brzdy a M aerodynamický balík citeľne optimalizujú jazdnú dynamiku.

 • Exteriér

 • Interiér

BMW radu 4 Coupé metalíza Individual Dravite Grey G22 2020 predobočný pohľad statický
BMW radu 4 Coupé metalíza Individual Frozen Portimao Blue G22 2020 predobočný pohľad statický
BMW radu 4 Coupé metalíza Individual Frozen Deep Grey G22 2020 predobočný pohľad statický
BMW Individual koža s rozšíreným rozsahom Merino Ivory White BMW radu 4 Coupé G22 2020 interiér kokpit
BMW Individual koža s rozšíreným rozsahom Merino Fiona Red/Black BMW radu 4 Coupé G22 2020
BMW Individual koža s rozšíreným rozsahom Merino Fjord Blue/Black BMW radu 4 Coupé G22 2020 interiér
Drevené interiérové lišty s ozdobnými lištami Pearl Chrome BMW radu 4 Coupé Individual G22 2020 interiér
BMW Individual interiérové lišty Aluminium Fabric vysokolesklé s ozdobnými lištami Pearl Chrome BMW radu 4 Coupé G22 2020 interiér
Interiérové lišty vysokolesklé čierne s ozdobnými lištami Pearl Chrome BMW radu 4 Coupé Individual G22 2020 interiér
BMW Individual strop Anthracite BMW radu 4 Coupé G22 2020 interiér kokpit
Prahové lišty s označením BMW Individual BMW radu 4 Coupé G22 2020 interiér kokpit

BMW INDIVIDUAL PRE NOVÉ BMW RADU 4 COUPÉ.

Výnimočné, nezávislé, individuálne: Nové BMW radu 4 Coupé si priam pýta niečo, čo sa dokonalo hodí k vám, v podobe exkluzívnych a vysoko kvalitných prvkov výbavy od BMW Individual. Pripravte sa vyraziť na cestu s extravagantným leskom, ktorý vám dodajú fascinujúce BMW Individual laky. V kombinácii s pozoruhodnými 19-palcovými BMW Individual diskami z ľahkej zliatiny 793 I získa vozidlo vzhľad elegancie a sily. Podčiarknite svoj zmysel pre jedinečnosť aj v interiéri, vysoko kvalitnými BMW Individual lištami alebo obzvlášť luxusnými BMW Individual koženými čalúneniami.

JAZDNÁ DYNAMIKA.

Pohon a komponenty podvozka nového BMW radu 4 Coupé.

Športové jazdné vlastnosti, optimálny handling a vysoká agilita: V oblasti výkonu a jazdnej dynamiky poskytuje nové BMW radu 4 Coupé vzrušujúce jazdné pôžitky. So silnými motormi BMW TwinPower Turbo a dokonalo zladenými komponentmi podvozka je športové kupé pripravené na všetky výzvy.

Benzínový 4-valec BMW TwinPower Turbo BMW radu 4 Coupé G22 2020

Benzínový 4-valec BMW TwinPower Turbo.

Nová generácia 2,0-litrového benzínového 4-valca BMW TwinPower Turbo garantuje maximálnu radosť z jazdy. Je typický svojím agilným priebehom výkonu a vynikajúcimi reakciami už od nízkych otáčok, pričom zároveň disponuje nízkou spotrebou a emisiami.
Prevodovka Steptronic Sport BMW radu 4 Coupé G22 2020 Interiér

Prevodovka Steptronic Sport.

8-stupňová prevodovka Steptronic Sport ponúka mimoriadne dynamické radenie. V automatickom aj manuálnom režime, voliacou pákou aj pádlami na volante – pre komfort na cestách, ale aj pre mimoriadne dynamickú jazdu. V režime SPORT a s voliacou pákou v ľavej pozícii S/M sa radenie prispôsobí maximalizácii jazdných výkonov.
xDrive logo BMW radu 4 Coupé G22 2020

xDrive.

Inteligentný systém pohonu všetkých kolies BMW xDrive plynulo a variabilne rozdeľuje hnaciu silu motora medzi prednú a zadnú nápravu, pre extra trakciu, jazdnú dynamiku a bezpečnosť v každej situácii. Elektronicky riadené prerozdeľovanie pohonu dokáže už v zárodku eliminovať nedotáčavosť alebo pretáčavosť a zlepšiť tak agilitu aj stabilitu.
Podvozok BMW radu 4 Coupé G22 2020

Podvozok.

Štandardný podvozok poskytuje vysokú mieru presnosti, agility aj komfortu pruženia. Dosahuje to pomocou dvojitých priečnych ramien prednej nápravy, vyrobených z hliníka, ako aj sofistikovanou konštrukciou päťprvkovej zadnej nápravy, spolu s precíznym vyladením všetkých komponentov.
Naftový 4-valec BMW TwinPower Turbo BMW radu 4 Coupé G22 2020

Naftový 4-valec BMW TwinPower Turbo.

Technológia BMW TwinPower Turbo novej generácie dáva 2,0-litrovým 4-valcovým naftovým motorom agilný priebeh výkonu, ako aj spontánne reakcie už od nízkych otáčok. Prepĺňanie turbodúchadlom s variabilnou geometriou a priame vstrekovanie common-rail sú zárukou exemplárnej úspornosti a nízkych emisií týchto pohonných jednotiek.

INOVATÍVNE TECHNOLÓGIE.

Digitálne služby a asistenčné systémy vodiča v novom BMW radu 4 Coupé.

Digital Key BMW radu 4 Coupé G22 2020

Digital Key.

Prečo by ste si mali brať kľúč, keď máte so sebou smartfón? Svoje BMW môžete zamknúť, odomknúť a dokonca naštartovať s digitálnym kľúčom Digital Key. Dokonca môžete povoliť používanie vášho BMW až piatim ďalším vodičom, ak majú kompatibilný iPhone*. Zároveň vám to umožní okrem iného obmedziť výkon pohonu alebo maximálnu rýchlosť, napríklad pre vodičov začiatočníkov. *BMW Digital Key je kompatibilný iba s vybranými zariadeniami iPhone. Zoznam kompatibilných zariadení iPhone nájdete na stránke bmw.com/digitalkey
Driving Assistant Professional BMW radu 4 Coupé G22 2020

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional ponúka optimálny komfort a bezpečnosť počas kritických alebo monotónnych dopravných situácii. Okrem obsahu balíka výbavy Driving Assistant zahŕňa aj prvky ako Asistent riadenia a jazdného pruhu s rozšírenou funkčnosťou, Asistent zmeny jazdného pruhu, Asistent núdzového zastavenia a Asistent udržiavania jazdného pruhu s aktívnou ochranou pred bočným nárazom.
Parkovací asistent Plus BMW radu 4 Coupé G22 2020

Parkovací asistent Plus.

Parkovací asistent Plus zjednodušuje parkovanie a manévrovanie s vozidlom. Obsahuje okrem iného Surround View s funkciami Top View, Panorama View, ako aj pomoc pri priečnom parkovaní, funkciu núdzového brzdenia, funkciu Active PDC, Parkovací asistent s pozdĺžnym a priečnym navádzaním a Asistent cúvania.
Integrácia smartfónu BMW radu 4 Coupé G22 2020

Integrácia smartfónu.

Prečo by ste sa mali vzdať funkcií svojho smartfónu vo vašom BMW, keď ich tam môžete využívať ako zvyčajne? Integrácia smartfónu umožní vášmu vozidlu podporovať Apple CarPlay a Android Auto pomocou jeho bezdrôtového spojenia s vozidlom. Vďaka tomu môžete komfortne využívať známe funkcie a rozličné aplikácie aj vo vozidle.
Remote Software Upgrade BMW radu 4 Coupé G22 2020

Diaľková aktualizácia softvéru.

Chcete, aby bolo vaše BMW vybavené vždy najaktuálnejším softvérom? Diaľková aktualizácia softvéru sa postará o to, aby bolo vaše BMW vždy ako nové. Aktualizácie sa inštalujú na diaľku, presne ako na váš smartfón. Takýmto spôsobom sa dajú aktivovať aj ďalšie funkcie vo vašom vozidle.

Spotreba paliva a emisie CO2 BMW radu 4 Coupé.

BMW M440i xDrive Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): –
Emisie CO2 v g/km (kombinované): –


BMW 430i Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): –
Emisie CO2 v g/km (kombinované): –


Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.


Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2,


ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂ BMW radu 4 Coupé.

 • BMW M440i xDrive Coupé:­
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7.5 / 8.1
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 170 / 186

  BMW 430i sDrive Coupé:­
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,6 / 7,4
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 150 / 168

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

  Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.