BMW radu 4 Coupé G22 2020 predobočný pohľad
430i Coupe
Shop The Look
Cena48.200 €
Spotreba paliva, kombinovaná4,6–8,2 l/100 km
Motor a typ palivaBenzínNafta

THE 4

BMW RADU 4 COUPÉ.

Cena48.200 €
Spotreba paliva, kombinovaná4,6–8,2 l/100 km
Motor a typ palivaBenzínNafta

BMW radu 4 Coupé očarí svojou unikátnou estetikou, športovou dynamikou, ako aj vysoko kvalitným interiérom. Kombinácia unikátneho dizajnu a pozoruhodnej kvality vo výsledku prináša mimoriadnu atraktivitu.

Zistiť viac

THE 4 Coupé.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

DIZAJN EXTERIÉRU BMW RADU 4 COUPÉ.

Provokatívne, nezávislé, ostré: BMW radu 4 Coupé svojím nezameniteľným dizajnom exteriéru dáva najavo svoju rebelskú individualitu. Špecifické predné partie s unikátnymi BMW obličkami zvýrazňujú maximálnu nezávislosť a symbolizujú expresívny vzhľad BMW radu 4 Coupé.

Zistiť viac
BMW radu 4 Coupé metalíza G22 2020 Arctic Race Blue bočný pohľad disky z ľahkej zliatiny modelka v aute otvorené dvere

DIZAJN INTERIÉRU BMW RADU 4 COUPÉ.

Komplexnosť v úspornej forme: Dizajn interiéru BMW radu 4 Coupé kladie dôraz na vodiča ako stredobod pozornosti. Spolu s funkčnou štylistikou interiéru tvorí precízny dizajnový jazyk a vysoká kvalita dizajnových prvkov modernú a nezávislú auru.

Zistiť viac
BMW radu 4 Coupé G22 2020 interiér strana predného spolujazdca

JAZDNÁ DYNAMIKA.

Pohon a komponenty podvozka BMW radu 4 Coupé.

Športové jazdné vlastnosti, optimálny handling a vysoká agilita: V oblasti výkonu a jazdnej dynamiky poskytuje BMW radu 4 Coupé vzrušujúce pôžitky. So silnými motormi TwinPower Turbo a dokonalo zladenými komponentmi podvozka je športové kupé pripravené na všetky výzvy.
Benzínový 4-valec BMW TwinPower Turbo BMW radu 4 Coupé G22 2020

Benzínový 4-valec TwinPower Turbo.

Aktuálna generácia 2,0-litrového benzínového 4-valca TwinPower Turbo garantuje maximálnu radosť z jazdy. Je typický svojím agilným priebehom výkonu a vynikajúcimi reakciami už od nízkych otáčok, pričom zároveň disponuje nízkou spotrebou a emisiami.
Naftový 4-valec BMW TwinPower Turbo BMW radu 4 Coupé G22 2020

Naftový 4-valec TwinPower Turbo.

Technológia TwinPower Turbo novej generácie dáva 2,0-litrovým 4-valcovým naftovým motorom agilný priebeh výkonu, ako aj spontánne reakcie už od nízkych otáčok. Prepĺňanie turbodúchadlom s variabilnou geometriou a priame vstrekovanie common-rail sú zárukou exemplárnej úspornosti a nízkych emisií týchto pohonných jednotiek.
xDrive logo BMW radu 4 Coupé G22 2020

BMW xDrive.

Inteligentný systém pohonu všetkých kolies BMW xDrive plynulo a variabilne rozdeľuje hnaciu silu motora medzi prednú a zadnú nápravu, pre extra trakciu, jazdnú dynamiku a bezpečnosť v každej situácii. Elektronicky riadené prerozdeľovanie pohonu dokáže už v zárodku eliminovať nedotáčavosť alebo pretáčavosť a zlepšiť tak agilitu aj stabilitu.
Podvozok BMW radu 4 Coupé G22 2020

Podvozok.

Štandardný podvozok poskytuje vysokú mieru presnosti, agility aj komfortu pruženia. Dosahuje to pomocou dvojitých priečnych ramien prednej nápravy, vyrobených z hliníka, ako aj sofistikovanou konštrukciou päťprvkovej zadnej nápravy, spolu s precíznym vyladením všetkých komponentov.
Prevodovka Steptronic Sport BMW radu 4 Coupé G22 2020

Prevodovka Steptronic Sport.

8-stupňová prevodovka Steptronic Sport ponúka mimoriadne dynamické radenie. V automatickom aj manuálnom režime, voliacou pákou aj pádlami na volante – pre komfort na cestách, ale aj pre mimoriadne dynamickú jazdu. V režime SPORT a s voliacou pákou v ľavej pozícii S/M sa radenie prispôsobí maximalizácii jazdných výkonov.

INOVATÍVNE TECHNOLÓGIE.

Digitálne služby a asistenčné systémy vodiča v BMW radu 4 Coupé.

Driving Assistant Professional BMW radu 4 Coupé G22 2020

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional ponúka optimálny komfort a bezpečnosť počas kritických alebo monotónnych dopravných situácii. Okrem obsahu balíka výbavy Driving Assistant zahŕňa aj prvky ako Asistent riadenia a jazdného pruhu s rozšírenou funkčnosťou, Asistent núdzového zastavenia a Asistent udržiavania jazdného pruhu s aktívnou ochranou pred bočným nárazom.
Integrácia smartfónu BMW radu 4 Coupé G22 2020

Integrácia smartfónu.

Prečo by ste sa mali vzdať funkcií svojho smartfónu vo vašom BMW, keď ich tam môžete využívať ako zvyčajne? Integrácia smartfónu umožní vášmu vozidlu podporovať Apple CarPlay® a Android Auto® pomocou jeho bezdrôtového spojenia s vozidlom. Vďaka tomu môžete komfortne využívať známe funkcie a rozličné aplikácie aj vo vozidle.
Remote Software Upgrade BMW radu 4 Coupé G22 2020

Remote Software Upgrade.

Vždy najnovšia verzia softvéru na palube. Remote Software Upgrade sa postará o to, aby bolo vaše BMW vždy ako nové. Stačí stiahnuť aktualizácie cez aplikáciu My BMW alebo cez SIM kartu zabudovanú vo vozidle a nainštalovať ich. Takýmto spôsobom sa dajú aktivovať aj ďalšie dostupné funkcie vo vašom vozidle.

MODELY BMW RADU 4 COUPÉ.

BMW RADU 4 COUPÉ.

 • 17-palcové disky z ľahkej zliatiny V-spoke style 778
 • Prahové lišty predné s hliníkovou vložkou a označením BMW
 • Asistent pozornosti
 • Športový kožený volant s multifunkčným ovládaním
 • Tónované sklá s ochranou proti prehriatiu
BMW radu 4 Coupé G22 2020 základná výbava metalíza Sunset Orange predobočný pohľad

M SPORT PRO BALÍK.

 • M Shadowline s rozšíreným rozsahom
 • M zadný spojler vo vysokolesklom čiernom spracovaní
 • M Sport brzdy so strmeňmi vo vysokolesklom červenom spracovaní
 • Športový zvuk v interiéri v jazdných režimoch SPORT a SPORT+
 • M bezpečnostné pásy
BMW radu 4 Coupé G22 2020 M Sport Pro balík metalíza Brooklyn Grey predobočný pohľad
 • BMW RADU 4 COUPÉ.
 • M SPORT PRO BALÍK.

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO A BMW M PERFORMANCE DIELY PRE BMW RADU 4 COUPÉ.

Ten dobre známy príjemný pocit.

Všetci vodiči športového BMW radu 4 Coupé si vychutnávajú radosť z jazdy ako štandard. Originálne BMW príslušenstvo existuje preto, aby splnilo vaše špeciálne požiadavky. Ponúkame bohatý výber individuálnych doplnkov a extra prvkov, dokonalo zladených s vaším BMW radu 4 Coupé po stránke kvality, dizajnu aj výkonu, so zárukou maximálnej pridanej hodnoty – nech už máte na mysli čokoľvek. Vysoko kvalitné príslušenstvo z ponuky BMW M Performance dielov zvýrazní dynamický charakter tohto nápadného športového kupé.
BMW držiak lyží a snowboardov, s bočným výsuvom BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

BMW držiak lyží a snowboardov, s bočným výsuvom.

Uzamykateľný BMW držiak lyží a snowboardov, ktorý sa dá na bokoch rozšíriť, poskytuje bezpečné uchytenie až piatich párov lyží alebo snowboardov a uľahčuje nakladanie vyšších vozidiel. Dá sa kombinovať s akýmkoľvek BMW strešným nosičom a pojme aj lyžiarske palice.
BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0 BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0.

BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0 je ľahký, zároveň však pevný a unesie záťaž až do 60 kg. Manipulácia s ním je pozoruhodne jednoduchá a prepraví dva štandardné alebo elektrické bicykle (s možnosťou rozšírenia pre tretí). Funkcia odklopenia zároveň umožní kedykoľvek prístup do batožinového priestoru.
BMW bezdrôtová nabíjacia stanica univerzálna BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

BMW bezdrôtová nabíjacia stanica univerzálna.

Bezdrôtové nabíjanie, kedykoľvek a kdekoľvek: BMW bezdrôtová nabíjacia stanica univerzálna umožňuje komfortné a efektívne nabíjanie smartfónu vo vozidle bez použitia kábla. Mobilný telefón je pritom stabilne a bezpečne uložený. Obzvlášť inteligentné: Integrovaný powerbank sa jednoducho vyberá a umožňuje bezdrôtové nabíjanie aj mimo vozidla.
M Performance predný splitter karbónový BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

M Performance predný splitter, karbónový.

Na prvý pohľad to myslí vážne: M Performance predný splitter vyrobený z karbónu zvýrazní mužný štýl vozidla vysoko exkluzívnym spôsobom. Unikátny vzhľad motoršportu pre každého, kto odmieta kompromisy.
Ísť na produkt
M Performance lišty vysokolesklé čierne, pravá aj ľavá, BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

M Performance lišty vysokolesklé čierne, pravá aj ľavá.

Autentická atmosféra motoršportu: Vysoko kvalitné M Performance lišty na predný nástavec boli zladené s vozidlom v aerodynamickom tuneli a umožňujú športovejšiu jazdu. Sú vyrobené z extra pevného polyuretánu a dodajú vozidlu nápadný pretekársky vzhľad aj svojou vysokolesklou čiernou farbou.
Ísť na produkt
M Performance volant BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

M Performance volant.

Rukolapné fakty: Vďaka vencu potiahnutému Alcantarou sa M Performance volant obzvlášť príjemne a pevne drží – pre športovejší pocit z reakcií riadenia. Jeho špecifický dizajn a stredová značka z červenej kože zvýrazňujú štýl motoršportu.
Ísť na produkt

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW RADU 4 COUPÉ.

BMW 430i Coupé.

Výkon v kW (k) pri ot/min:

180 (245)/4500–6500

Zrýchlenie 0–100 km/h v sek:

5,9

Kombinovaná spotreba paliva:

6,6–7,4 (WLTP)

Kombinované emisie CO2:

149–167 (WLTP)

BMW radu 4 Coupé G22 technické údaje skica

CENY, ÚVER A LÍZING PRE BMW RADU 4 COUPÉ.

BMW radu 4 Coupé (G22) metalíza Arctic Race Blue, zadný pohľad s osobou

BMW FINANCIAL SERVICES PRE BMW RADU 4 COUPÉ.

Dosiahnite svoj cieľ rýchlo a flexibilne s na mieru šitými produktmi financovania od BMW Financial Services. Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam. Zistite viac o atraktívnych možnostiach úveru alebo o výhodných ponukách lízingu pre vaše BMW radu 4 Coupé.

BMW SERVICES.

SERVIS A ASISTENČNÉ SLUŽBY PRE BMW RADU 4 COUPÉ.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: Všestranná a bezstarostná jazda pre elektrické vozidlá: Tento balík vám ponúka plnú transparentnosť a jednoduché plánovanie. Sami si zvolíte dĺžku 4 alebo 6 rokov – prípadne 3 roky ak máte vozidlo na lízing. Obsah servisného balíka:
 • Servis kontroly vozidla
 • Servis mikrofiltrov
 • Servis brzdovej kvapaliny
Zistiť viac o BMW Service Inclusive
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

Inovatívne služby Teleservices od BMW ConnectedDrive pre váš automobil BMW vám pomôžu zbaviť sa starostí: Keď je nutná údržba, alebo keď sa objaví porucha, poskytnú vášmu vybranému BMW servisnému partnerovi všetky relevantné údaje vozidla. Váš servisný partner vás následne bude kontaktovať a dohodne si s vami termín. Takto sa môžete spoľahnúť na rýchly a jednoduchý servis bez toho, aby ste na všetko museli myslieť sami. Jediné podmienky: Vaše vozidlo musí byť zaregistrované online na BMW ConnectedDrive portáli a musíte mať zvoleného servisného partnera. Objavte hneď teraz spôsoby, akými môžu BMW Teleservices vniesť viac komfortu do vášho života.
Zistiť viac o BMW Teleservices
BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance.

Bezplatná asistenčná služba BMW Roadside Assistance je k dispozícii pre všetkých BMW vodičov nonstop, 365 dní v roku. Stačí jediný telefonát a naši odborníci vám pomôžu buď po telefóne, alebo aj priamo na mieste, ak si to situácia vyžiada.
Zistiť viac o BMW Roadside Assistance
Pracovník BMW radí zákazníkovi

MÁTE ZÁUJEM O OSOBNÚ KONZULTÁCIU?

Ak máte otázky, požadujete ďalšie informácie, alebo si prajete špecifické ponuky na BMW radu 4 Coupé, prosím kontaktujte BMW partnera vo vašej oblasti. Náš odborný BMW servisný personál vám ochotne poskytne individuálne poradenstvo telefonicky, ale aj priamo na mieste.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO2.

BMW M440i xDrive Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,5–8,2
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 170–186

 

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac

SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO₂.

 • BMW M440i xDrive Coupé:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,5–8,2
  Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 170–186

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO₂, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO₂, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.