BMW radu 4 Coupé G22 2020 predobočný pohľad
430i Coupé
Shop The Look
Cena51.900 €
Spotreba paliva, kombinovaná4,6–8,2 l/100 km
Motor a typ palivaBenzínNafta

THE 4

BMW RADU 4 COUPÉ.

Cena51.900 €
Spotreba paliva, kombinovaná4,6–8,2 l/100 km
Motor a typ palivaBenzínNafta

  BMW radu 4 Coupé očarí svojou unikátnou estetikou, športovou dynamikou, ako aj vysoko kvalitným interiérom. Kombinácia unikátneho dizajnu a pozoruhodnej kvality vo výsledku prináša mimoriadnu atraktivitu.

  Zistiť viac

  THE 4 Coupé.

  Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

  DIZAJN EXTERIÉRU BMW RADU 4 COUPÉ.

  Provokatívne, nezávislé, ostré: BMW radu 4 Coupé svojím nezameniteľným dizajnom exteriéru dáva najavo svoju rebelskú individualitu. Špecifické predné partie s unikátnymi BMW obličkami zvýrazňujú maximálnu nezávislosť a symbolizujú expresívny vzhľad BMW radu 4 Coupé.

  Zistiť viac
  BMW radu 4 Coupé metalíza G22 2020 Arctic Race Blue bočný pohľad disky z ľahkej zliatiny modelka v aute otvorené dvere

  DIZAJN INTERIÉRU BMW RADU 4 COUPÉ.

  Komplexnosť v úspornej forme: Dizajn interiéru BMW radu 4 Coupé kladie dôraz na vodiča ako stredobod pozornosti. Spolu s funkčnou štylistikou interiéru tvorí precízny dizajnový jazyk a vysoká kvalita dizajnových prvkov modernú a nezávislú auru.

  Zistiť viac
  BMW radu 4 Coupé G22 2020 interiér strana predného spolujazdca

  JAZDNÁ DYNAMIKA.

  Pohon a komponenty podvozka BMW radu 4 Coupé.

  Športové jazdné vlastnosti, optimálny handling a vysoká agilita: V oblasti výkonu a jazdnej dynamiky poskytuje BMW radu 4 Coupé vzrušujúce pôžitky. So silnými motormi TwinPower Turbo a dokonalo zladenými komponentmi podvozka je športové kupé pripravené na všetky výzvy.
  Benzínový 4-valec BMW TwinPower Turbo BMW radu 4 Coupé G22 2020

  Benzínový 4-valec TwinPower Turbo.

  Aktuálna generácia 2,0-litrového benzínového 4-valca TwinPower Turbo garantuje maximálnu radosť z jazdy. Je typický svojím agilným priebehom výkonu a vynikajúcimi reakciami už od nízkych otáčok, pričom zároveň disponuje nízkou spotrebou a emisiami.
  Naftový 4-valec BMW TwinPower Turbo BMW radu 4 Coupé G22 2020

  Naftový 4-valec TwinPower Turbo.

  Technológia TwinPower Turbo novej generácie dáva 2,0-litrovým 4-valcovým naftovým motorom agilný priebeh výkonu, ako aj spontánne reakcie už od nízkych otáčok. Prepĺňanie turbodúchadlom s variabilnou geometriou a priame vstrekovanie common-rail sú zárukou exemplárnej úspornosti a nízkych emisií týchto pohonných jednotiek.
  xDrive logo BMW radu 4 Coupé G22 2020

  BMW xDrive.

  Inteligentný systém pohonu všetkých kolies BMW xDrive plynulo a variabilne rozdeľuje hnaciu silu motora medzi prednú a zadnú nápravu, pre extra trakciu, jazdnú dynamiku a bezpečnosť v každej situácii. Elektronicky riadené prerozdeľovanie pohonu dokáže už v zárodku eliminovať nedotáčavosť alebo pretáčavosť a zlepšiť tak agilitu aj stabilitu.
  Podvozok BMW radu 4 Coupé G22 2020

  Podvozok.

  Štandardný podvozok poskytuje vysokú mieru presnosti, agility aj komfortu pruženia. Dosahuje to pomocou dvojitých priečnych ramien prednej nápravy, vyrobených z hliníka, ako aj sofistikovanou konštrukciou päťprvkovej zadnej nápravy, spolu s precíznym vyladením všetkých komponentov.
  Prevodovka Steptronic Sport BMW radu 4 Coupé G22 2020

  Prevodovka Steptronic Sport.

  8-stupňová prevodovka Steptronic Sport ponúka mimoriadne dynamické radenie. V automatickom aj manuálnom režime, voliacou pákou aj pádlami na volante – pre komfort na cestách, ale aj pre mimoriadne dynamickú jazdu. V režime SPORT a s voliacou pákou v ľavej pozícii S/M sa radenie prispôsobí maximalizácii jazdných výkonov.

  INOVATÍVNE TECHNOLÓGIE.

  Digitálne služby a asistenčné systémy vodiča v BMW radu 4 Coupé.

  Driving Assistant Professional BMW radu 4 Coupé G22 2020

  Driving Assistant Professional.

  Driving Assistant Professional ponúka optimálny komfort a bezpečnosť počas kritických alebo monotónnych dopravných situácii. Okrem obsahu balíka výbavy Driving Assistant zahŕňa aj prvky ako Asistent riadenia a jazdného pruhu s rozšírenou funkčnosťou, Asistent núdzového zastavenia a Asistent udržiavania jazdného pruhu s aktívnou ochranou pred bočným nárazom.
  Integrácia smartfónu BMW radu 4 Coupé G22 2020

  Integrácia smartfónu.

  Prečo by ste sa mali vzdať funkcií svojho smartfónu vo vašom BMW, keď ich tam môžete využívať ako zvyčajne? Integrácia smartfónu prepojí váš smartfón s vaším vozidlom bezdrôtovo cez Apple CarPlay a Android Auto. Vďaka tomu môžete komfortne využívať známe funkcie a rozličné aplikácie priamo cez jeho iDrive displej.

  Remote Software Upgrade BMW radu 4 Coupé G22 2020

  Remote Software Upgrade.

  Vždy najnovšia verzia softvéru na palube. Remote Software Upgrade sa postará o to, aby bolo vaše BMW vždy ako nové. Stačí stiahnuť aktualizácie cez aplikáciu My BMW alebo cez SIM kartu zabudovanú vo vozidle a nainštalovať ich. Takýmto spôsobom sa dajú aktivovať aj ďalšie dostupné funkcie vo vašom vozidle.

  MODELY BMW RADU 4 COUPÉ.

  BMW RADU 4 COUPÉ.

  • 17-palcové disky z ľahkej zliatiny V-spoke style 778
  • Prahové lišty predné s hliníkovou vložkou a označením BMW
  • Asistent pozornosti
  • Športový kožený volant s multifunkčným ovládaním
  • Tónované sklá s ochranou proti prehriatiu
  BMW radu 4 Coupé G22 2020 základná výbava metalíza Sunset Orange predobočný pohľad

  M SPORT PRO BALÍK.

  • M Shadowline s rozšíreným rozsahom
  • M zadný spojler vo vysokolesklom čiernom spracovaní
  • M Sport brzdy so strmeňmi vo vysokolesklom červenom spracovaní
  • Športový zvuk v interiéri v jazdných režimoch SPORT a SPORT+
  • M bezpečnostné pásy
  BMW radu 4 Coupé G22 2020 M Sport Pro balík metalíza Brooklyn Grey predobočný pohľad
  • BMW RADU 4 COUPÉ.
  • M SPORT PRO BALÍK.

  ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO A BMW M PERFORMANCE DIELY PRE BMW RADU 4 COUPÉ.

  Ten dobre známy príjemný pocit.

  Všetci vodiči športového BMW radu 4 Coupé si vychutnávajú radosť z jazdy ako štandard. Originálne BMW príslušenstvo existuje preto, aby splnilo vaše špeciálne požiadavky. Ponúkame bohatý výber individuálnych doplnkov a extra prvkov, dokonalo zladených s vaším BMW radu 4 Coupé po stránke kvality, dizajnu aj výkonu, so zárukou maximálnej pridanej hodnoty – nech už máte na mysli čokoľvek. Vysoko kvalitné príslušenstvo z ponuky BMW M Performance dielov zvýrazní dynamický charakter tohto nápadného športového kupé.
  BMW držiak lyží a snowboardov, s bočným výsuvom BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

  BMW držiak lyží a snowboardov, s bočným výsuvom.

  Uzamykateľný BMW držiak lyží a snowboardov, ktorý sa dá na bokoch rozšíriť, poskytuje bezpečné uchytenie až piatich párov lyží alebo snowboardov a uľahčuje nakladanie vyšších vozidiel. Dá sa kombinovať s akýmkoľvek BMW strešným nosičom a pojme aj lyžiarske palice.
  BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0 BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

  BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0.

  BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0 je ľahký, zároveň však pevný a unesie záťaž až do 60 kg. Manipulácia s ním je pozoruhodne jednoduchá a prepraví dva štandardné alebo elektrické bicykle (s možnosťou rozšírenia pre tretí). Funkcia odklopenia zároveň umožní kedykoľvek prístup do batožinového priestoru.
  BMW bezdrôtová nabíjacia stanica univerzálna BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

  BMW bezdrôtová nabíjacia stanica univerzálna.

  Bezdrôtové nabíjanie, kedykoľvek a kdekoľvek: BMW bezdrôtová nabíjacia stanica univerzálna umožňuje komfortné a efektívne nabíjanie smartfónu vo vozidle bez použitia kábla. Mobilný telefón je pritom stabilne a bezpečne uložený. Obzvlášť inteligentné: Integrovaný powerbank sa jednoducho vyberá a umožňuje bezdrôtové nabíjanie aj mimo vozidla.
  M Performance predný splitter karbónový BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

  M Performance predný splitter, karbónový.

  Na prvý pohľad to myslí vážne: M Performance predný splitter vyrobený z karbónu zvýrazní mužný štýl vozidla vysoko exkluzívnym spôsobom. Unikátny vzhľad motoršportu pre každého, kto odmieta kompromisy.
  Ísť na produkt
  M Performance lišty vysokolesklé čierne, pravá aj ľavá, BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

  M Performance lišty vysokolesklé čierne, pravá aj ľavá.

  Autentická atmosféra motoršportu: Vysoko kvalitné M Performance lišty na predný nástavec boli zladené s vozidlom v aerodynamickom tuneli a umožňujú športovejšiu jazdu. Sú vyrobené z extra pevného polyuretánu a dodajú vozidlu nápadný pretekársky vzhľad aj svojou vysokolesklou čiernou farbou.
  Ísť na produkt
  M Performance volant BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

  M Performance volant.

  Rukolapné fakty: Vďaka vencu potiahnutému Alcantarou sa M Performance volant obzvlášť príjemne a pevne drží – pre športovejší pocit z reakcií riadenia. Jeho špecifický dizajn a stredová značka z červenej kože zvýrazňujú štýl motoršportu.
  Ísť na produkt

  TECHNICKÉ ÚDAJE BMW RADU 4 COUPÉ.

  BMW 430i Coupé.

  Výkon v kW (k):

  180 (245)

  Zrýchlenie 0–100 km/h v sek:

  5,9

  Kombinovaná spotreba paliva:

  6,6–7,4 (WLTP)

  Kombinované emisie CO2:

  149–167 (WLTP)

  BMW radu 4 Coupé G22 technické údaje skica

  CENY, ÚVER A LÍZING PRE BMW RADU 4 COUPÉ.

  BMW radu 4 Coupé (G22) metalíza Arctic Race Blue, zadný pohľad s osobou

  BMW FINANCIAL SERVICES PRE BMW RADU 4 COUPÉ.

  Dosiahnite svoj cieľ rýchlo a flexibilne s na mieru šitými produktmi financovania od BMW Financial Services. Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam. Zistite viac o atraktívnych možnostiach úveru alebo o výhodných ponukách lízingu pre vaše BMW radu 4 Coupé.

  BMW SERVICES.

  SERVIS A ASISTENČNÉ SLUŽBY PRE BMW RADU 4 COUPÉ.

  BMW Service Inclusive

  BMW Service Inclusive.

  #whateverhappens: Všestranná a bezstarostná jazda pre elektrické vozidlá: Tento balík vám ponúka plnú transparentnosť a jednoduché plánovanie. Sami si zvolíte dĺžku 4 alebo 6 rokov – prípadne 3 roky ak máte vozidlo na lízing. Obsah servisného balíka:
  • Servis kontroly vozidla
  • Servis mikrofiltrov
  • Servis brzdovej kvapaliny
  Zistiť viac o BMW Service Inclusive
  BMW Teleservices

  BMW Teleservices.

  Inovatívne služby Teleservices od BMW ConnectedDrive pre váš automobil BMW vám pomôžu zbaviť sa starostí: Keď je nutná údržba, alebo keď sa objaví porucha, poskytnú vášmu vybranému BMW servisnému partnerovi všetky relevantné údaje vozidla. Váš servisný partner vás následne bude kontaktovať a dohodne si s vami termín. Takto sa môžete spoľahnúť na rýchly a jednoduchý servis bez toho, aby ste na všetko museli myslieť sami. Jediné podmienky: Vaše vozidlo musí byť zaregistrované online na BMW ConnectedDrive portáli a musíte mať zvoleného servisného partnera. Objavte hneď teraz spôsoby, akými môžu BMW Teleservices vniesť viac komfortu do vášho života.
  Zistiť viac o BMW Teleservices
  BMW Roadside Assistance

  BMW Roadside Assistance.

  Bezplatná asistenčná služba BMW Roadside Assistance je k dispozícii pre všetkých BMW vodičov nonstop, 365 dní v roku. Stačí jediný telefonát a naši odborníci vám pomôžu buď po telefóne, alebo aj priamo na mieste, ak si to situácia vyžiada.
  Zistiť viac o BMW Roadside Assistance
  Pracovník BMW radí zákazníkovi

  MÁTE ZÁUJEM O OSOBNÚ KONZULTÁCIU?

  Ak máte otázky, požadujete ďalšie informácie, alebo si prajete špecifické ponuky na BMW radu 4 Coupé, prosím kontaktujte BMW partnera vo vašej oblasti. Náš odborný BMW servisný personál vám ochotne poskytne individuálne poradenstvo telefonicky, ale aj priamo na mieste.

  Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

  SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO2.

  BMW M440i xDrive Coupé:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,5–8,2
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 170–186

   

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

  Zistiť viac

  SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO₂.

  BMW M440i xDrive Coupé:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,5–8,2
  Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 170–186


  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO₂, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO₂, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

   

  Zistiť viac

  SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO₂.

  • BMW M440i xDrive Coupé:
   Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,5–8,2
   Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 170–186

   Hodnoty spotreby paliva, emisií CO₂, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO₂, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.