ELEGANCIA+

BMW radu 4 Gran Coupé. Štyri sú viac.

ELEGANCIA+

BMW radu 4 Gran Coupé. Štyri sú viac.

ELEGANCIA+BMW radu 4 Gran Coupé. Štyri sú viac.

Zrýchlenie 0-100 km/h v sek. (BMW 440i Gran Coupé1)

5,1

Max. rýchlosť v km/h (BMW 440i Gran Coupé1)

250

Spotreba v l/100 km, kombinovaná (BMW 440i Gran Coupé1)

6,6–6,8

Emisie CO2 v g/km, kombinované (BMW 440i Gran Coupé1)

154–159

Objem batožinového priestoru v ltr.

480–1300

BMW 440i Gran Coupé1 od

54 750 EUR

Športové kupé kombinované s elegantnou štvordverovou koncepciou. Výsledok? Viac štýlu, viac priestoru, viac dynamiky. Akékoľvek sú vaše očakávania od jazdného zážitku, BMW radu 4 Gran Coupé ich naplní. Len čo nasadnete do kokpitu, nebudete mať žiadne pochybnosti o dokonalo vytvorenej športovej elegancii.

FASCINUJÚCI PREJAV.

BMW radu 4 Gran Coupé prináša novú definíciu radosti z jazdy. Jeho agilná dynamika je podporená vzrušujúcou akceleráciou, ultra presným handlingom a dokonalou jazdnou stabilitou – dokonca aj v ostrých zákrutách a náročných situáciách. Inteligentná odľahčená konštrukcia garantuje novú úroveň efektivity v kombinácii s fascinujúcou výkonnosťou silných motorov.

„Je veľmi emotívne stretnúť na ceste automobil, ktorý poznáte od úplne prvého náčrtu.“
ADRIAN VAN HOOYDONK, RIADITEĽ DIZAJNU BMW GROUP

LÁKAVÝ DIZAJN.

ČISTÁ ESTETIKA.

Príťažlivú silu BMW radu 4 Gran Coupé pocítite od prvého okamihu. Vďačí za to svojmu unikátnemu dizajnu, ktorý je dokonalou syntézou elegancie, estetiky a športovosti.
Read more

ŠPORTOVÁ PREDNÁ ČASŤ.

Predná časť BMW radu 4 Gran Coupé je vyjadrením dynamickej elegancie. Nápadné obličky dvojitej mreže chladiča spolu s moderne tvarovanými LED prednými svetlometmi sú signálom silnej estetiky. Veľké vzduchové vstupy s integrovanými LED hmlovými svetlometmi nezabudnuteľne kompletizujú dizajn.
Read more

ATLETICKÁ KUPÉ SILUETA.

BMW radu 4 Gran Coupé evokuje silu a športovosť vďaka dlhej štíhlej bočnej siluete s jemne splývajúcou líniou strechy a nápadnými kontúrami bokov. Bočné bezrámové okná sa pridávajú k celkovému dojmu ľahkosti a citlivo tvarovaného agilného dizajnu.
Read more

EXPRESÍVNA ZADNÁ ČASŤ.

Zadné partie BMW radu 4 Gran Coupé upútajú rezolútnym postojom, ktorý definuje aj markantný nárazník s integrovanými koncovkami výfuku. Zadné dvojdielne LED svetlá s novým dizajnom zvýrazňujú šírku karosérie a pridávajú expresívnosť dynamickému štylistickému jazyku.
Read more

MODELY A VÝBAVA BMW RADU 4 GRAN COUPÉ.

Chcete pridať svojmu BMW radu 4 Gran Coupé viac športovosti, alebo zvýrazniť jeho exkluzívny charakter? Rozličné modely a výbava, spolu s ponukou BMW Individual a pestrou paletou príslušenstva, vytvárajú množstvo príležitostí na individualizáciu vášho vozidla. Presne podľa vášho vkusu.

EXKLUZÍVNY INTERIÉR.

ELEGANCIA A ŠPORTOVOSŤ.

Exkluzívny interiér BMW radu 4 Gran Coupé kombinuje športovosť s modernou funkčnosťou. Početné informačné a komunikačné technológie, ako aj interiér s vysoko kvalitnými materiálmi a kokpit, dimenzovaný presne pre potreby vodiča, spolu vytvárajú vysoký štandard komfortu a praktickosti. K tomu sa pridáva unikátna atmosféra v podaní ambientného osvetlenia.
Read more

ORIENTÁCIA NA VODIČA.

Štandardný multifunkčný kožený volant je centrom kokpitu, orientovaného na vodiča. BMW Head-Up displej a nový multifunkčný prístrojový displej, v oboch prípadoch dostupné ako doplnková výbava, zreteľnou formou prezentujú informácie, relevantné pre jazdu. Navigačný systém Professional vám okrem iného zabezpečí dokonalú konektivitu – podobne ako aplikácia BMW Connected, ktorá prepojí váš smartfón s vaším BMW radu 4 Gran Coupé. *

* Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.
Read more

DOKONALÉ SPRACOVANIE.

Elegantná výbava interiéru BMW radu 4 Gran Coupé obsahuje pestrú paletu kvalitných materiálov, spracovaných v prvotriednej akosti. Vychutnajte si komfort, napríklad s doplnkovými špičkovými športovými sedadlami čalúnenými jemnou kožou. Príjemnú atmosféru zvýrazňujú aj atraktívne interiérové lišty s ozdobnými lištami, ušľachtilé chrómované detaily a kontrastné prešívanie na palubnej doske.
Read more

JAZDNÁ DYNAMIKA.

DIZAJN SVETIEL.

RADOSŤ Z JAZDY JE RODINNÁ ZÁLEŽITOSŤ.

RADOSŤ Z JAZDY JE RODINNÁ ZÁLEŽITOSŤ.

Objavte čistú športovosť, progresívny dizajn a exkluzívny komfort celej modelovej rodiny BMW radu 4. Zažite ešte viac dynamiky v automobiloch BMW M4 s ich fascinujúcou DNA motoristického športu.

Read more

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW M4 Coupé(1):
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,1 (8,3)
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 209 (194)

  BMW 440i Gran Coupé(1):
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,6–6,8
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 154–159

  Hodnoty v zátvorkách platia pre vozidlo so 7-stupňovou M dvojspojkovou prevodovkou so systémom Drivelogic.

  Tu uvedené hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 boli stanovené na základe smernice EC 715/2007, vo verzii platnej k termínu schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlá so štandardnou výbavou vo verzii, vyrobenej pre trh v Nemecku. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje doplnkovú výbavu a rozličné rozmery diskov kolies a pneumatík.

  (1) Tieto hodnoty platili do 15.4.2018. Prosím overte si dostupnosť u vášho predajcu BMW.

  Hodnoty vozidiel označených indexom (3) už vychádzajú z novej smernice WLTP, sú však prevedené späť do hodnôt ekvivalentných pre normu NEDC, aby bolo možné porovnanie medzi vozidlami. [S ohľadom na tieto vozidlá, pre dane z vozidiel alebo iné poplatky, súvisiace (okrem iného aj) s emisiami CO2, sa hodnoty CO2 môžu od tu uvedených líšiť, v závislosti od zákonov na jednotlivých národných trhoch.]

  Hodnoty efektivity CO2 boli stanovené podľa smernice EC 1999/94 a podľa smernice Pkw-EnVKV a vychádzajú z hodnôt spotreby paliva a emisií CO2, stanovených podľa testovacieho cyklu NEDC.

  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.