430i xDrive Gran Coupe

SHOP THE LOOK

430i xDrive Gran Coupe

BMW 430i xDrive Gran Coupé

THE NEW

4

ÚPLNE NOVÉ BMW RADU 4 GRAN COUPÉ.

UŽ OD 594 €

MESAČNE*

BMW 430i xDrive Gran Coupé[1]: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 7,9–7,1; Emisie CO₂ v g/km (kombinované, WLTP): 179–162
 

[1] Predbežné hodnoty a/alebo chýbajúce hodnoty, ktoré neboli k dispozícii v čase uzávierky.

 

*Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Poistenie je možné doplniť do splátok u našich obchodných partnerov. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

 

RADOSŤ Z JAZDY.

Nové BMW radu 4 Gran Coupé kombinuje športový výkon s elegantným dizajnom a dynamickým zážitkom z jazdy. K moderným dizajnovým prvkom, ktoré skrášľujú exteriér, patrí veľký geometrický obličkový tvar chladiča BMW v mriežkovom štýle a športové zadné svetlá s novým vzhľadom. Vychutnajte si inovatívnu technológiu, štýlové čalúnenie a výnimočný komfort v interiéri. Objavte všetky modelové varianty nového BMW radu 4 Gran Coupé, možnosti jeho výbavy, technické údaje plus veľa riešení pre úver a lízing.

TECHNICKÉ ÚDAJE

VARIANTY.

   430i xDrive Gran Coupe
   BMW 430i xDrive Gran Coupé

   Výkon[1]

   180 kW (245 k)

   Krútiaci moment[1]

   400 Nm

   0-100 km/h[1]

   6,1 s

   Max. rýchlosť[1]

   250 km/h

   BMW 430i xDrive Gran Coupé[1]: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 7,9–7,1; Emisie CO₂ v g/km (kombinované, WLTP): 179–162


   [1] Predbežné hodnoty a/alebo chýbajúce hodnoty, ktoré neboli k dispozícii v čase uzávierky.

   Exteriér vozidla BMW radu 4 Gran Coupé (G26) s typickou formálnou stránkou

   ŠTÝLOVÝ VZHĽAD. DLHODOBÝ DOJEM.

   Široká línia strechy podčiarkuje elegantný vzhľad nového vozidla BMW radu 4 Gran Coupé. Pôsobivé čisté línie exteriéru zdôrazňuje dvojitá obličková mriežka chladiča orámovaná matným chrómom, zadné svetlá s precíznymi optickými vlastnosťami a okrúhly kryt koncovky výfuku. Vnútri neprestáva ohromovať prepracovaný kokpit vozidla s volantom s dvoma špicami a výduchmi ventilácie v tvare včelích plástov. Dynamický pohon vozidla BMW 430i xDrive Gran Coupé je zárukou nezabudnuteľných chvíľ na každej ceste.

   VAŠE NOVÉ BMW RADU 4 GRAN COUPÉ.

    InfoI content placeholder

    DIZAJN EXTERIÉRU

    DYNAMICKÉ V KAŽDOM OHĽADE.

    BMW radu 4 Gran Coupé (G26): lesklé obloženie M Shadowline

    O NIEČO TMAVŠIE. O JEDEN ODTIEŇ PREPRACOVANEJŠIE.

    Lesklé exteriérové obloženie M Shadow Line sa hodí ku každému lakovaniu, ktoré pre svoje BMW zvolíte. Okná a zrkadlá lemované čiernou farbou zdôrazňujú siluetu vozidla.

    DIZAJN INTERIÉRU

    ZLOŽENIE KOMFORTU A ELEGANCIE.

    BMW radu 4 Gran Coupé (G26): nový dizajn kokpitu a prístrojovej dosky

    VÄČŠÍ VÝKON, VIAC FUNKCIÍ, LEPŠÍ PREHĽAD.

    Nastúpte si a relaxujte. Kombinácia výduchov ventilácie v tvare včelích plástov a vymodelovanej prístrojovej dosky vytvára priestor pre jedinečný zážitok z jazdy. Vychutnajte si atmosférický zážitok z osvetľovacieho systému s dynamickým kaskádovým osvetlením.

    BMW radu 4s Gran Coupé: financovanie a lízing

    LÍZING A FINANCOVANIE

    VAŠE NOVÉ BMW RADU 4 GRAN COUPÉ

    Úver so zvýhodneným úrokom*

               420i

    420d

    430d xDrive

    Cenníková cena modelu s DPH

                               52,600 €

                       55,250 €

                        64,700 €

    Dĺžka financovania

    48

    48

    48

    Splátka vopred

    50%

     50%

    50%

    Mesačná splátka bez poistenia

        594 €

        624 €

         730 €

    Obohaťte si svoj individuálny lízingový produkt alebo pôžičku o atraktívne služby a poistenie v jednom balíku.

     

    All in. Simply smart. BMW Financial Services

    Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Poistenie je možné doplniť do splátok u našich obchodných partnerov. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

    TECHNOLÓGIE

    INTELIGENTNÁ ASISTENCIA.

    BMW radu 4 Gran Coupé (G26): BMW iDrive OS 8.5

    ZÍSKAJTE EŠTE LEPŠÍ PRÍSTUP K VŠETKÝM FUNKCIÁM.

    Nová úvodná obrazovka s rýchlym prístupom k položkám. Vďaka operačnému systému BMW 8.5 máte zábavné funkcie a kontakty vždy na dosah ruky.

    ASISTENČNÉ SYSTÉMY A KONEKTIVITA.

    Váš pozorný asistent.

    Driving Assistant Professional vás aktívne udržiava v jazdnom pruhu pri jazde rýchlosťou až do 210 km/h a s bezpečným odstupom. Ak je to potebné, vaše BMW zabrzdí až do úplného zastavenia a dokáže sa tiež samo rozbehnúť. Skutočná pomoc hlavne v hustej premávke.

    Viac kamier pre jednoduchšie parkovanie.

    Parkovací asistent Plus poskytuje vynikajúci prehľad pri parkovaní. Pridané kamery prenášajú 3D zobrazenie okolia vozidla na váš iDrive displej. Takže ihneď vidíte, koľko miesta na manévrovanie vám ešte ostáva.

    Jazdite s trvalo zapnutými diaľkovými svetlami.

    Vaše BMW sa automaticky postará o to, aby ostatní účastníci cestnej premávky neboli oslepení svetlometom BMW Selective Beam. Nemusíte manuálne stlmiť svetlomety. A vždy budete mať optimálny výhľad na vozovku pred vami. 

    Nechajte kľúč od vozidla doma.

    Z kompatibilných mobilných zariadení sa stane váš BMW Digital Key. Svoje BMW tiež môžete odomknúť a naštartovať buď pomocou smartfónu, alebo inteligentných hodiniek. Digital Key je možné zdieľať až s piatimi ľuďmi.

    Uvidíte viac už na prvý pohľad.

    BMW Head-Up displej premieta navigáciu a pre jazdu relevantné informácie priamo do vášho zorného poľa. Augmented View zobrazí navigačné navádzanie so živými videoobrazmi na iDrive displeji a na prístrojovom paneli.

    ČASTO KLADENÉ OTÁZKY O BMW RADU 4 GRAN COUPÉ.

    ĎALŠIE MOŽNOSTI VÝBAVY

    MOŽE SA VÁM TIEŽ PÁČIŤ.

    Spotreba paliva a emisie CO₂.

    BMW 430i xDrive Gran Coupé[1]: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 7,9–7,1; Emisie CO₂ v g/km (kombinované, WLTP): 179–162


    [1] Predbežné hodnoty a/alebo chýbajúce hodnoty, ktoré neboli k dispozícii v čase uzávierky.

    Jazdné výkony benzínových motorov platia pre palivo s oktánovým číslom RON 98. Hodnoty spotreby paliva platia pre vozidlá, používajúce referenčné palivá v súlade so smernicou EÚ 715/2007. Použité môžu byť aj palivá s oktánovým číslom RON 91 a vyšším, s maximálnym podielom etanolu 10 % (E10). BMW odporúča palivo s oktánovým číslom RON 95. Pre vysokovýkonné automobily BMW odporúča palivo s oktánovým číslom RON 98.

    Hodnoty spotreby paliva, emisií CO₂, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO₂, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.