BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 Sophisto Grey bočný pohľad

THE 5

BMW RADU 5 TOURING: MODELY A VÝBAVA

Nakonfigurujte si BMW radu 5 Touring presne podľa svojich osobných preferencií. Vyberte si aj z bohatého arzenálu atraktívnych dizajnových detailov, motorov, prvkov jazdnej dynamiky, asistenčných systémov vodiča a digitálnych služieb.

Zistiť viac
THE 5BMW RADU 5 TOURING: MODELY A VÝBAVA

MODELY A VÝBAVA.

BMW radu 5 Touring

Už v základnej verzii výbavy inšpiruje BMW radu 5 Touring svojou všestrannosťou a bohatým arzenálom funkčných prvkov na zvýšenie komfortu aj bezpečnosti.

BMW radu 5 Touring G31 2020 základná výbava Sophisto Grey

Už v základnej verzii výbavy inšpiruje BMW radu 5 Touring svojou všestrannosťou a bohatým arzenálom funkčných prvkov na zvýšenie komfortu aj bezpečnosti.

 • Exteriér

 • Interiér

Luxury Line

Luxury Line zvýrazní elegantnú stránku vozidla. Elegantné dizajnové prvky z vysokolesklého chrómu dodajú exteriéru exkluzívny vzhľad. Štýlový dojem je prítomný aj v interiéri. Tu sú základom luxusu prvotriedne kožené čalúnenie a vysoko kvalitné interiérové lišty.

BMW radu 5 Touring 530i G31 2020 Luxury Line Mineral White

Luxury Line zvýrazní elegantnú stránku vozidla. Elegantné dizajnové prvky z vysokolesklého chrómu dodajú exteriéru exkluzívny vzhľad. Štýlový dojem je prítomný aj v interiéri. Tu sú základom luxusu prvotriedne kožené čalúnenie a vysoko kvalitné interiérové lišty.

 • Exteriér

 • Interiér

M Sport balík

M Sport balík dodáva vozidlu ešte viac športovosti. Okrem ostrejšieho vzhľadu exteriéru aj interiéru garantuje M Sport balík aj intenzívnejšiu radosť z jazdy. Napríklad M Sport podvozok a M aerodynamický balík citeľne optimalizujú jazdnú dynamiku.

BMW radu 5 Touring 530e G31 2020 M Sport balík Tansanite Blue II

M Sport balík dodáva vozidlu ešte viac športovosti. Okrem ostrejšieho vzhľadu exteriéru aj interiéru garantuje M Sport balík aj intenzívnejšiu radosť z jazdy. Napríklad M Sport podvozok a M aerodynamický balík citeľne optimalizujú jazdnú dynamiku.

 • Exteriér

 • Interiér

PLUG-IN HYBRIDNÉ MODELY BMW RADU 5 TOURING: BMW 520e, BMW 530e A BMW 530e xDRIVE.

Objavte benefity a technické vychytávky modelov BMW radu 5 Touring s inovatívnym hybridným pohonom: 520e, 530e a 530e xDrive.

To najlepšie z oboch svetov: Plug-in hybridné modely BMW radu 5 Touring, teda BMW 520e, BMW 530e a BMW 530e xDrive, vám umožnia zažiť udržateľnú mobilitu a efektívnu jazdnú dynamiku. Preskúmajte množstvo výhod týchto inovatívnych hybridných vozidiel a zistite viac o ich pohonnej koncepcii, jazdnej dynamike, o nabíjaní BMW Charging a praktických službách od BMW ConnectedDrive.

Plug-in hybrid BMW radu 5 Touring 2021 G31 predný pohľad nabíjanie
Plug-in hybrid BMW radu 5 Touring 2021 G31 bočný pohľad nabíjanie

Plug-in hybridná technológia BMW radu 5 Touring.

V dokonalej harmónii: Plug-in hybridné modely BMW radu 5 Touring – BMW 520e, BMW 530e a BMW 530e xDrive – kombinujú elektrickú pohonnú technológiu BMW eDrive s výkonným spaľovacím motorom BMW. Obe pohonné jednotky spolu produkujú jazdný zážitok, ktorý spája maximálnu efektivitu so špičkovou radosťou z jazdy – a v závislosti od jazdného režimu buď s nulovými lokálnymi emisiami, alebo so vzrušujúco vysokým krútiacim momentom a dostatočnými rezervami aj na dlhé cesty. V BMW 530e xDrive je pohon všetkých kolies BMW xDrive, unikátny pre plug-in hybridy tohto segmentu, zárukou optimálnej dynamiky s extra trakciou. K efektívnemu charakteru jazdy prispieva aj takzvaná rekuperácia, pri ktorej sa kinetická energia vozidla mení na elektrickú a využíva sa na nabíjanie jeho batérie.
Preskúmať elektromobilitu BMW
Plug-in hybrid BMW radu 5 Touring 2021 G31 predobočný pohľad jazdný na ceste

Režimy pohonu plug-in hybridov BMW radu 5 Touring.

Čisto elektricky a bez emisií cestou do práce, alebo dynamicky a s dostatočným dojazdom na víkendový výlet: Hybridné modely BMW radu 5 Touring – 520e, 530e a 530e xDrive – vám poskytnú obe možnosti. Využite výhody inteligentných pohonných režimov, ktoré garantujú optimálnu súhru spaľovacieho a elektrického motora pre každú situáciu. Pre fascináciu z futuristickej technológie a unikátne jazdné zážitky.
Preskúmať elektromobilitu BMW
Plug-in hybrid BMW radu 5 Touring 2021 G31 bočný pohľad nabíjanie

Nabíjanie plug-in hybridov BMW radu 5 Touring.

Doma aj na cestách: BMW Charging vám ponúka na mieru šité riešenia pre nabíjanie vášho BMW radu 5 Touring s hybridným pohonom. Okrem štandardného nabíjacieho kábla pre bežné domáce zásuvky, ktorý je súčasťou výbavy vozidla, môžete zvoliť aj BMW Wallbox, pre mimoriadne komfortné, bezpečné a rýchlejšie nabíjanie. Smart Wallbox od nášho partnera vám ponúka aj ďalšie služby pre inteligentné nabíjanie. Inštalačný servis sa postará o bezproblémovú a správnu montáž zariadení Wallbox. Flexibilná rýchlonabíjačka vám ponúkne maximálnu flexibilitu pre nabíjanie doma a umožní vám nabíjať vaše plug-in hybridné BMW z každej domácej či priemyselnej zásuvky, vďaka rozličným adaptérom. Okrem štandardného nabíjacieho kábla obsahuje program dodávok pre plug-in hybridné BMW radu 5 Touring aj nabíjací kábel pre verejné nabíjanie (Mode 3) a tiež kartu BMW Charging Card, ktorá vám ponúka atraktívne podmienky verejného nabíjania*. Čas nabíjania (0-100 %) pre BMW radu 5 Touring BMW 520e, BMW 530e a BMW 530e xDrive je približne 3,6 hodiny s nabíjacím výkonom 3,7 kW (BMW Wallbox, flexibilná rýchlonabíjačka, verejné nabíjacie stanice) alebo približne 6 hodín s nabíjacím výkonom 2,3 kW (domáca zásuvka). * Ponuka na jednotlivých trhoch sa môže líšiť.
Zistiť viac o téme nabíjania
Plug-in hybrid BMW radu 5 Touring 2021 G31 navigačný systém detailný pohľad

Digitálne služby pre plug-in hybridy BMW radu 5 Touring.

Získajte viac z každého metra vašej jazdy: BMW vám ponúka inovatívne digitálne služby, ktoré zvýšia komfort vášho každodenného využívania BMW 520e, 530e alebo 530e xDrive Touring. BMW Connected Charging vás spoľahlivo nasmeruje k najbližšej voľnej nabíjacej stanici na vašej trase a poskytne vám dodatočné informácie o tom, či je práve voľná, aké má ceny a kde v okolí môžete najlepšie stráviť čas nabíjania. Pomocou aplikácie My BMW budete mať k dispozícii presný prehľad o stave nabíjania aj o posledných nabíjacích cykloch. Push notifikácia vás upozorní napríklad na to, keď je vozidlo plne nabité. Ďalšie digitálne služby, ako napríklad BMW Intelligent Personal Assistant alebo Integrácia smartfónu, vám ešte viac zjednodušia každodenné jazdenie – pre viac radosti z vášho BMW radu 5 Touring s plug-in hybridným pohonom.
Preskúmať elektromobilitu BMW

E-MOBILITA.

Ak sa chcete dozvedieť viac o priekopníckej koncepcii elektromobility BMW, spolu s podrobnosťami o vašich osobných benefitoch a možnostiach, ste tu na správnom mieste. Tu nájdete informácie na tému elektromobility, plug-in hybridov, BMW i, nabíjania, dojazdu a mnohé ďalšie.

Zistiť viac

JAZDNÁ DYNAMIKA A EFEKTIVITA BMW RADU 5 TOURING.

Prehľad technológií pohonu a podvozka.

Všetko je pripravené pre čistú radosť z jazdy. Od výnimočne hospodárneho naftového 4-valcového motora až po vysokootáčkový charakter a pozoruhodný krútiaci moment benzínového 6-valca. BMW radu 5 Touring dodá športovú dynamiku každej jazde. S dokonalo vyladenými technológiami podvozka a pohonu ako sú Adaptívny podvozok, Integrálne aktívne riadenie alebo inteligentný pohon všetkých kolies xDrive, je zaručená optimálna trakcia aj maximálna radosť z jazdy.

Benzínový 6-valec BMW TwinPower Turbo BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020

Radový benzínový 6-valec BMW TwinPower Turbo.

Sebavedomá sila, zamatovo hladký chod a emotívny zvuk sú typickými črtami radového benzínového 6-valca BMW TwinPower Turbo z novej generácie agregátov BMW EfficientDynamics. Je vybavený technológiami Double-VANOS, Valvetronic, High Precision Injection a TwinScroll turbodúchadlom, vďaka ktorým generuje výkon 245 kW (333 k).
Naftový 4-valec BMW TwinPower Turbo BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020

Naftový 4-valec BMW TwinPower Turbo.

Technológia BMW TwinPower Turbo novej generácie dáva 2,0-litrovým 4-valcovým naftovým motorom agilný priebeh výkonu, ako aj spontánne reakcie už od nízkych otáčok. Prepĺňanie turbodúchadlom s variabilnou geometriou a priame vstrekovanie common-rail sú zárukou exemplárnej úspornosti a nízkych emisií týchto pohonných jednotiek.
BMW xDrive BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020

xDrive.

Inteligentný systém pohonu všetkých kolies BMW xDrive plynulo a variabilne rozdeľuje hnaciu silu motora medzi prednú a zadnú nápravu, pre maximálnu trakciu, jazdnú dynamiku a bezpečnosť v každej situácii. Elektronicky riadené prerozdeľovanie pohonu dokáže už v zárodku eliminovať nedotáčavosť alebo pretáčavosť a zlepšiť tak agilitu aj stabilitu.
Integrálne aktívne riadenie BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 predobočný pohľad jazdný

Integrálne aktívne riadenie.

Integrálne aktívne riadenie kombinuje podporu, založenú na variabilnom pomere riadenia prednej nápravy, s natáčaním kolies zadnej nápravy. Pri nižších rýchlostiach sa zadné kolesá natáčajú opačne než predné, čo výrazne zvyšuje agilitu a manévrovacie schopnosti. Od rýchlosti približne 60 až 80 km/h sa zadné kolesá natáčajú v rovnakom smere ako predné, čím sa zvyšuje stabilita aj komfort jazdy.
Adaptívny podvozok BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 detailný pohľad tlačidlo Start/Stop

Adaptívny podvozok.

Adaptívny podvozok umožňuje ideálne prispôsobovať charakteristiku tlmenia každej jazdnej situácii, pre zvýšenie komfortu pruženia aj dynamiky. Okrem štandardného režimu COMFORT, optimalizovaného pre komfortnú jazdu, ponúka aj režim SPORT s dynamicky tuhším nastavením tlmičov.
Vzduchové odpruženie zadnej nápravy s reguláciou svetlej výšky BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020

Vzduchové odpruženie zadnej nápravy s reguláciou svetlej výšky.

Zadná náprava so vzduchovým odpružením a reguláciou svetlej výšky garantuje stabilný komfort jazdy, bez ohľadu na zaťaženie vozidla. Svetlá výška zostáva na stálej úrovni aj pri výrazne naloženom vozidle, čo prispieva aj k vysokej jazdnej bezpečnosti.
Mild-hybrid technológia BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 podvozok

Mild-hybrid technológia.

Mild-hybrid technológia slúži na rekuperáciu kinetickej energie počas brzdenia a podporuje spaľovací motor pri zrýchľovaní. To znižuje spotrebu paliva aj emisie a zároveň poskytuje dynamickú výhodu. Mild-hybrid technológia tiež urýchľuje a zvyšuje komfort funkcie Auto Start/Stop.

DIZAJN A FUNKČNOSŤ BMW RADU 5 TOURING.

Dizajnové detaily exteriéru a interiéru.

Štýlovo do budúcnosti: Moderná výbava a dizajnové detaily, ako napríklad predné svetlomety BMW Laserlight alebo LED zadné svetlá, podčiarkujú pokrokový charakter BMW radu 5 Touring. S inovatívnymi technológiami a prvkami, ako sú okrem iného 12,3-palcový displej systému iDrive alebo Ambientné osvetlenie, zvýrazňuje luxusný a funkčný interiér komfort a eleganciu tohto prémiového kombi.

BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 bočný pohľad statický
Panoramatická sklenená strecha BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér

Panoramatická sklenená strecha.

Keď je panoramatická sklenená strecha otvorená, interiér sa napĺňa čerstvým vzduchom. Keď je zatvorená, zalieva kabínu denným svetlom pre príjemnú atmosféru. Otvára a zatvára sa plne automaticky na povel tlačidla, ako aj kľúčom od vozidla a je vybavená funkciou nadvihnutia, odsunutia, elektrickou slnečnou roletou a veterným deflektorom.
Ťažné zariadenie BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020

Ťažné zariadenie.

Ťažné zariadenie s elektricky sklopným hákom a stabilizačným systémom je schválené pre prívesy s hmotnosťou až do 2 000 kg. Stabilizačný systém pri hrozbe rozkývania prívesu automaticky brzdí ťažné vozidlo. Hák ťažného zariadenia sa dá elektricky sklopiť pod zadný nárazník, úplne mimo dohľad.
Balík batožinového priestoru BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020

Balík batožinového priestoru.

Balík batožinového priestoru zvyšuje jeho funkčnosť prostredníctvom takmer plynulo nastaviteľného sklonu zadného operadla, vrátane pozície „cargo“. K tomu pridáva dve kotviace koľajnice s dvoma posuvnými upevňovacími okami, napínací popruh s plastovým rámom na pravom bočnom paneli a multifunkčný hák.
BMW Individual aerodynamické kolesá 1001 I BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020

BMW Individual aerodynamické kolesá 1001 I.

20-palcové BMW Individual aerodynamické kolesá 1001 I Jet Black 3D leštené, so zmiešanými runflat pneumatikami, vpredu 8J x 20, pneumatiky 245/35 R20, vzadu 9J x 20, pneumatiky 275/30 R20.
BMW obličky BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 detailný predný pohľad

Predná ozdobná mriežka.

Veľká jednodielna predná ozdobná mriežka – známa tiež ako BMW obličky – je charakteristický dizajnový prvok, ktorý zaručí výrazný a dynamický vzhľad vášho vozidla. Farba vertikálnych líšt a rámu obličiek závisí od výbavovej línie.
BMW Laserlight BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 detailný predný pohľad

BMW Laserlight.

V laserovom režime diaľkových svetiel predĺži BMW Laserlight ich dosah až do 650 m, teda takmer na dvojnásobok v porovnaní s konvenčnými svetlami. Lepšia viditeľnosť v tme výrazne zvyšuje bezpečnosť. Modré zvýraznenie a nápis „BMW Laser“ na predných svetlometoch aj vizuálne podčiarknu technologické štandardy a športovosť vozidla.
LED zadné svetlá BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 detailný zadný pohľad

LED zadné svetlá.

Trojrozmerné zadné svetlá so svojím charakteristickým tvarom písmena L a expresívnymi osvetľovacími prvkami vo full-LED technológii identifikujú vozidlo ako BMW aj po tme.
Viditeľné lichobežníkové koncovky výfuku BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 detailný zadný pohľad

Koncovka výfuku, viditeľná, lichobežníková.

Viditeľné lichobežníkové koncovky výfuku, jedna vľavo a jedna vpravo, chrómované.
BMW radu 5 Touring Individual G31 Facelift 2020 predobočný pohľad statický
BMW radu 5 Touring Individual G31 Facelift 2020 predobočný pohľad statický
BMW radu 5 Touring Individual G31 Facelift 2020 predobočný pohľad statický
Celokožené čalúnenie BMW radu 5 Touring Individual G31 Facelift 2020 interiér kokpit
Celokožené čalúnenie BMW radu 5 Touring Individual G31 Facelift 2020 interiér kokpit
Celokožené čalúnenie BMW radu 5 Touring Individual G31 Facelift 2020 interiér kokpit
Interiérové lišty BMW radu 5 Touring Individual G31 Facelift 2020 interiér kokpit
Interiérové lišty BMW radu 5 Touring Individual G31 Facelift 2020 interiér kokpit
Interiérové lišty BMW radu 5 Touring Individual G31 Facelift 2020 interiér kokpit

BMW INDIVIDUAL KOLEKCIA PRE BMW RADU 5 TOURING.

Funkčnosť v súlade s individualitou. Pomocou exkluzívnych a vysoko kvalitných BMW Individual prvkov, ako sú napríklad úžasné BMW Individual aerodynamické kolesá 1001 I, môžete pridať ešte viac silných charakteristík vášmu BMW radu 5 Touring. Elegantné BMW Individual laky Aventurine Red, Tanzanite Blue alebo Alvite Grey vám umožnia ideálne zladiť športový exteriér s vašimi preferenciami, zatiaľ čo elegantné celokožené čalúnenia vo farbách ako Caramel, Tartufo alebo Smoke White, dodajú niečo výnimočné interiéru.

TECHNOLÓGIE BMW RADU 5 TOURING.

Digitálne služby a inteligentné asistenčné systémy vodiča.

BMW radu 5 Touring je vám vždy k službám. Špičkové asistenčné systémy a prvky konektivity garantujú maximálnu bezpečnosť a komfort, zatiaľ čo inovatívne kancelárske a zábavné funkcie s prehľadom informujú a postarajú sa o relax. A vďaka inteligentným digitálnym službám zostanete v ideálnom spojení počas celej cesty – pre bezstarostnú a pohodovú mobilitu.

Info displej BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit
BMW Live Cockpit Professional BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional s navigačnou funkciou obsahuje dve vysoko kvalitné zobrazovacie jednotky, vrátane 12,3-palcového displeja systému iDrive s dotykovým ovládaním a plne digitálneho 12,3-palcového prístrojového displeja. BMW Operating System 7 sa riadi aj pomocou ovládača iDrive Touch Controller.
Connected Package Professional BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

Connected Package Professional.

Concierge Service, Remote Services, BMW Maps, integrácia smartfónu alebo In-Car Experiences? Prečo by ste si jednotlivé prvky objednávali samostatne, keď ich môžete mať všetky? Connected Package Professional vám umožní získať všetky tieto služby od BMW ConnectedDrive.
BMW Maps BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

BMW Maps – Connected Navigation.

BMW Maps – Connected Navigation ohromí presnosťou predpokladaného času príjazdu, extrémne rýchlou kalkuláciou trasy a zjednodušeným zadávaním cieľa. To je možné free-textovým vkladaním. Dynamická kalkulácia trasy na báze cloudu okamžite prispôsobí odporúčania trasy všetkým zmenám v aktuálnej dopravnej situácii.
Integrácia smartfónu BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

Integrácia smartfónu.

Prečo by ste sa mali vzdať funkcií svojho smartfónu vo vašom BMW, keď ich tam môžete využívať ako zvyčajne? Integrácia smartfónu umožní vášmu vozidlu podporovať Apple CarPlay® a Android Auto® pomocou jeho bezdrôtového spojenia s vozidlom. Vďaka tomu môžete komfortne využívať známe funkcie a rozličné aplikácie aj vo vozidle.
Connected Music BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

Connected Music.

Počúvajte svoju obľúbenú hudbu všade, kde ste. Klasiku na diaľnici, jazz v rušnej mestskej premávke alebo pop pri pohodovej jazde. Connected Music vám umožní priame streamovanie viac než 30 miliónov skladieb bez obmedzení cez Spotify, hudobného partnera BMW, pomocou SIM karty, nainštalovanej vo vašom vozidle.
Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound systém BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér detail dvere

Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound systém.

Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound systém s dvoma diamantovými vysokotónovými reproduktormi disponuje výkonom 1400 W a vynikajúcou štúdiovou kvalitou zvuku pre každé sedadlo vo vozidle. 16 starostlivo rozmiestnených reproduktorov je zárukou očarujúceho zvukového zážitku. Reproduktory sú podsvietené a aj vizuálne tak zvýrazňujú vynikajúcu zvukovú kvalitu systému.
BMW Digital Key BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020

BMW Digital Key.

Prečo by ste si mali brať kľúč, keď máte so sebou smartfón? Svoje BMW môžete zamknúť, odomknúť a dokonca naštartovať s digitálnym kľúčom Digital Key. Dokonca môžete povoliť používanie vášho BMW až piatim ďalším vodičom, ak majú kompatibilný iPhone*. Zároveň vám to umožní okrem iného obmedziť výkon pohonu alebo maximálnu rýchlosť, napríklad pre vodičov začiatočníkov. *BMW Digital Key je kompatibilný iba s vybranými zariadeniami iPhone. Zoznamy kompatibilných zariadení iPhone nájdete na stránke bmw.com/digitalkey
BMW Intelligent Personal Assistant BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

BMW Intelligent Personal Assistant.

"Hey BMW. Who are you?" Nebolo by úžasné, keby vaše BMW bolo aj vaším osobným asistentom? Komunikujte so svojím vozidlom s pomocou výbavy Intelligent Personal Assistant. Pozná vás, každý deň sa zlepšuje a pomôže vám v každej situácii. Môžete si určiť aj svoje vlastné aktivačné slovo. Vysvetlí vám všetko o vozidle a pomôže vám spoznať vaše BMW ešte lepšie.
Remote Software Upgrade BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

Remote Software Upgrade.

Vždy najnovší softvér na palube. Remote Software Upgrade sa postará o to, aby bolo vaše BMW vždy v aktuálnom stave. Stiahnutie aktualizácií softvéru je veľmi jednoduché, cez aplikáciu My BMW, alebo pomocou SIM karty vo vozidle, rovnako ako ich následná inštalácia. Takýmto spôsobom je možné vo vašom BMW aktivovať aj ďalšie dostupné funkcie.
Asistent cúvania BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

Asistent cúvania.

Asistent cúvania uloží posledných 50 m jazdy vpred rýchlosťou do 35 km/h, aby v prípade potreby dokázal zacúvať späť. Vodič vďaka tomu nemusí točiť volantom a môže sa koncentrovať na sledovanie okolia vozidla.
Driving Assistant Professional BMW radu 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional vám ponúka optimálny komfort a bezpečnosť počas náročných alebo monotónnych situácií v premávke. Okrem obsahu balíka výbavy Driving Assistant je jeho súčasťou aj Asistent riadenia a jazdného pruhu s rozšírenou funkčnosťou, Asistent núdzového zastavenia a Asistent udržiavania jazdného pruhu s aktívnou ochranou pred bočnou kolíziou.

SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO2.

BMW 530e Touring(1):
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): x,x-x,x
Emisie CO2 v g/km (kombinované): xxx-xxx


BMW 530i Touring:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,1–8,0
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 161–181


Hodnoty označené indexom (1) sú predbežné.


Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

 

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2,

 

ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW 530i Touring:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,5–7,3
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 148–167

  BMW 530e Touring:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,5–1,9
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 35–43

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

  * BMW Digital Key je kompatibilný iba s vybranými zariadeniami iPhone. Zoznam kompatných zariadení iPhone nájdete na bmw.com/digitalkey