BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW iX xDrive50 Aventurine Red na pobreží

78.550 €

Cena

viac ako 600 km*

Dojazd

Elektrina (BEV)

Motor a typ paliva

THE iX

Nové BMW iX.

78.550 €

Cena

viac ako 600 km*

Dojazd

Elektrina (BEV)

Motor a typ paliva

PRVÉ BMW iX: PRIEKOPNÍK NOVEJ ÉRY.

Zrodené z vízie. Vytvorené pre elektrickú mobilitu. Vďaka efektívnej BMW eDrive technológii a plne elektrickému pohonu všetkých kolies dosahuje BMW iX výnimočný dojazd a poskytuje mohutnú akceleráciu z pokoja. Inteligentný BMW Operating System 8 sa vždy sám aktualizuje a dá sa ovládať úplne intuitívne.

Zistiť viac

POROVNAJTE BMW xDRIVE40 A BMW xDRIVE50.

BMW iX xDrive50

 • Dojazd viac ako 600 km*
 • Akcelerácia z 0 na 100 km/h za menej ako 5s
 • Rýchlonabíjanie - viac ako 120 km za 10 minút
 • Už od 98 200 €
BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW iX xDrive50 fakty

BMW iX xDrive40

 • Dojazd viac ako 400 km*
 • Akceperácia z 0 na 100 km/h za menej ako 6 sekúnd
 • Rýchlonabíjanie - viac ako 90 km za 10 minút
 • Už od 78 550 €
BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW iX xDrive40 fakty
 • BMW iX xDrive50
 • BMW iX xDrive40

Kliknutím na „Chcem nové BMW iX“ sa uistíte, že sa najnovšie čisto elektrické BMW Sports Activity Vehicle vydá na cestu k vám. Vami vybraný predajca sa s vami skontaktuje a odpovie na vaše otázky. 

Zistiť viac

BUĎTE MEDZI PRVÝMI.

Zvoľte si svoju preferovanú metódu objednávky jedného z prvých modelov BMW iX už dnes. Váš BMW partner sa vám ozve, aby ju vytvoril. Zároveň sa môžete zaregistrovať na príjem exkluzívnych správ o BMW iX.

Zistiť viac

DOJAZD VYŠE 600 KM* S BMW iX.

BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW iX xDrive50 Aventurine Red na ulici dojazd

BMW iX xDrive50 s dojazdom vyše 600 km* (BMW iX xDrive40: vyše 400 km*) je dokonalé vozidlo pre každý deň, ideálne do mesta aj na dlhé trate. Disponuje excelentnou aerodynamikou s hodnotou cx iba 0,25 – bezkonkurenčnou v segmente – aj vďaka svojmu vysoko efektívnemu dizajnu, čo prispieva k jeho nízkej spotrebe elektrickej energie menej než 21 kWh/100 km

BMW iX S VÝKONOM 500 KONÍ*.

BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW iX xDrive50 Aventurine Red na ulici výkon

Dva silné elektrické motory a elektrický pohon všetkých kolies xDrive poskytujú BMW iX vynikajúcu dynamiku: 500 koní* výkonu rozbehne BMW iX xDrive50 z 0 na 100 km/h za menej než 5 sekúnd* (BMW iX xDrive40: 300 koní*; 0-100 km/h za cca. 6 sekúnd). Okamžite dostupný krútiaci moment a neprerušované zrýchlenie z pokoja umožňujú BMW iX reagovať precízne a spontánne na každý pohyb pedálu akcelerátora. Zároveň predvádza toto SAV pozoruhodne sebaistý a typicky elektrický handling.

BMW iX i20 2021 elektrické SUV čas nabíjania

120 KM DOJAZDU ZA 10 MINÚT.

BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW iX xDrive50 Aventurine Red nabíjanie BMW Wallbox

S nabíjacím výkonom až do 200 kW (BMW iX xDrive40: do 150 kW) dokážete nabiť batériu BMW iX na verejnej rýchlonabíjacej stanici z 10 na 80 % celkovej kapacity za menej než 40 minút. Doma môžete svoje BMW iX xDrive50 komfortne nabiť zariadením BMW Wallbox s výkonom do 11 kW na 100 % kapacity batérie za menej než 11 hodín (BMW iX xDrive40: menej než 8 hodín). BMW flexibilná rýchlonabíjačka, Mode 3 kábel pre rýchle verejné nabíjanie a karta BMW Charging Card pre prístup k verejnej nabíjacej sieti BMW Charging za atraktívnych podmienok, sú súčasťou výbavy.

DIZAJN BMW iX PO NOVOM.

BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW iX xDrive50 Aventurine Red bočný pohľad exteriér

Čisté povrchy a pár minimalistických línií dodávajú BMW iX jeho unikátne monolitický tvar. Každý detail plynulo zapadá do moderného dizajnového jazyka a dodáva vozidlu vzhľad, ako keby bolo vytesané z jediného kusa. Aerodynamicky vysoko efektívny exteriérový dizajn prispel k dosiahnutiu vynikajúcej hodnoty cx iba 0,25 – vrátane detailov ako „streamflow“ a grafika bočných okien zužujúcich sa smerom dozadu. Po prvýkrát sa na BMW SAV objavujú zapustené kľučky a bezrámové okná dverí, čím na prvý pohľad odhaľujú jeho priekopníckeho ducha.

SHY TECH KONCEPCIA BMW iX.

BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW iX xDrive50 Aventurine Red predný pohľad BMW obličky Shy Tech

Koncepcia Shy Tech sa zameriava na posádku a umožňuje modernej technológii v BMW iX nenápadne splynúť s pozadím, až kým ju priamo nepotrebujete alebo nechcete. Táto neviditeľná inteligencia sa prejavuje na mnohých detailoch exteriéru a interiéru – napríklad na obličkách, ktoré sú chytrým povrchom pre kamerovú technológiu, radarové funkcie, špičkové senzory a prvky kúrenia. A sú tu tiež neviditeľne zapracované reproduktory audiosystému a minimalistický dizajn tlačidiel v kabíne.

To najlepšie z dizajnu exteriéru BMW iX.

BMW iX elektrické SUV Aventurine Red i20 predný pohľad

Predný dizajn.

Predná časť BMW iX prináša novú futuristickú interpretáciu s expresívnym vyjadrením. Vertikálne orientované obličky markantne zvýrazňujú progresívny vzhľad SAV, v kombinácii s najštíhlejšími dvojitými prednými svetlometmi, aké sa kedy v BMW sériovo vyrábali.
BMW iX elektrické SUV Aventurine Red i20 bočný pohľad

Bočný pohľad.

Ohromujúce obdĺžnikovité kontúry okolo kolies sebavedomo priťahujú pozornosť, v štýle typickom pre prvé modely BMW X. Zapustené kľučky, bezrámové okná dverí, grafika bočných okien zužujúcich sa smerom dozadu a „streamflow“ sú harmonicky integrované do celkového vzhľadu, pre celkovo vysoko moderný dojem.
BMW iX elektrické SUV Aventurine Red i20 zadný pohľad

Zadný dizajn.

Veľké povrchy, najštíhlejšie zadné svetlá BMW Group a plynulo integrované dvere batožinového priestoru zaisťujú moderný vzhľad. Veľké prvky difúzora optimalizujú aerodynamiku a spolu s plochým prekrytím podlahy predlžujú dojazd.

ŽIVOTNÝ PRIESTOR NA KOLESÁCH.

BMW iX i20 2021 elektrické SUV interiér Suite koža Castanea

Kabína BMW iX je unikátnym miestom pre relax, s architektúrou inšpirovanou moderným interiérovým dizajnom. Jeho prvky, ako napríklad plochá palubná doska s veľkou obrazovkou BMW Curved Display a štíhle sedadlá, pripomínajú kusy nábytku svojou vysokou kvalitou a voľbou farieb aj materiálov. Voľne stojaca „plávajúca“ stredová konzola, absencia stredového tunela a najväčšia panoramatická sklenená strecha, aká kedy bola inštalovaná v BMW, vytvárajú pocit pozoruhodného vnútorného priestoru, ktorý vás láka zotrvať v ňom.

BMW iDRIVE.

BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW iDrive ovládač interiér Suite kokpit

Nový systém BMW iDrive vás vtiahne do úplne nového holistického zážitku. A po prvýkrát budete môcť so svojím BMW komunikovať prirodzene a intuitívne. Spoznajte svojho inteligentného digitálneho asistenta, ktorý reaguje na váš hlas aj gestá a maximálne vám spríjemní pobyt vo vašom BMW iX. Okrem haptického užívateľského rozhrania môžete ovládať kompletný infotainment vášho BMW iX prirodzenejšie než kedykoľvek predtým.

To najlepšie z dizajnu interiéru BMW iX.

BMW iX i20 2021 elektrické SUV kokpit interiérový dizajn Suite Castanea

Minimalistický dizajn interiéru.

Dizajn interiéru je moderný a redukovaný iba na to nevyhnutné – a viditeľné je to aj na zobrazovacích a ovládacích prvkoch. Centrálny ovládací prvok – sklenený iDrive ovládač na stredovej konzole – je lemovaný elegantným ovládacím panelom z dreva s certifikátom FSC. Svojou aktívnou haptikou a ovládacími schopnosťami nahrádza konvenčné tlačidlá pre voľbu položiek menu iDrive.
BMW iX i20 2021 elektrické SUV vzadu interiérový dizajn Suite Castanea

Salónne sedadlo vzadu.

Zadné sedadlo poskytuje veľkorysý priestor a pohodovú atmosféru v štýle salónika, vďaka eliminácii stredového tunela a plynulému prechodu krajov sedadla do obkladu dverí. Zadné sedadlo môže byť vybavené vyhrievaním a 3D reproduktormi integrovanými v opierkach hlavy. Zadné operadlo môže byť delené a sklopné v pomere 40 : 20 : 40 pre variabilný nárast batožinového priestoru.
BMW iX i20 elektrické SUV panoramatická sklenená strecha interiér

Panoramatická sklenená strecha.

Veľkoplošná sklenená strecha Sky Lounge poskytuje pocit otvoreného priestoru, pre uvoľnenú atmosféru luxusného salónika v interiéri. Dá sa elektrochromaticky zatieniť pre viac súkromia a keďže tým odpadá nutnosť použiť mechanickú roletu, posádka má ešte viac miesta nad hlavou, s modernejším pocitom.
BMW iX i20 elektrické SUV BMW Curved Display interiér

BMW Curved Display.

BMW Curved Display, teraz prvýkrát v sériovej výrobe, je centrálnou zobrazovacou a ovládacou jednotkou pre plne digitálny stupeň BMW iX. 12,3-palcový info displej splýva so 14,9-palcovým iDrive displejom a spolu vytvárajú jednoliaty celok, ktorý pôsobí na palubnej doske ako voľne sa vznášajúci rám obrazu.

SPOZNAJTE BMW iX VO VIDEU.

BMW iX i20 2021 elektrické SUV video

HOLISTICKÁ KONCEPCIA UDRŽATEĽNOSTI V BMW iX.

BMW iX i20 2021 elektrické SUV interiér Suite udržateľnosť

Pri porovnaní s podobne výkonným dieselovým SAV vyprodukuje BMW iX za celý životný cyklus až o 45 % menej emisií skleníkových plynov, vďaka rozsiahlej koncepcii udržateľnosti. To zahŕňa množstvo opatrení, ako je napríklad využitie výlučne obnoviteľných zdrojov energie v produkcii a použitie prírodných a recyklovaných materiálov v interiéri. Príkladmi sú koža Castanea, farbená prírodným extraktom z olivových listov, alebo koberčeky zo 100 % Econylu.

SPOTREBA ELEKTRICKEJ ENERGIE A EMISIE CO2.


* predbežné údaje, podľa meracieho cyklu WLTP

BMW iX xDrive40(1):
Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km: 20
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 0

BMW iX xDrive50(1):
Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): menej než 21
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 0

Hodnoty označené indexom (1) sú predbežné.

 

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2,

ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac

Spotreba elektrickej energie a emisie CO₂.

 • * predbežné údaje, podľa meracieho cyklu WLTP

  BMW iX xDrive40(1):
  Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km: 20
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 0

  BMW iX xDrive50(1):
  Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): menej než 21
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 0

  Hodnoty označené indexom (1) sú predbežné.

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

  Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.