BMW i5 eDrive40

SHOP THE LOOK

BMW i5 eDrive40

BMW i5 Limousine G60E

THE NEW

i5

BMW i

ÚPLNE PRVÉ ČISTO ELEKTRICKÉ BMW i5.

BMW i5[1]: Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP): 16,0–20,5; Elektrický dojazd v km (kombinovaný, WLTP): 457–579

[1] Dojazd závisí od rozličných faktorov, ako sú predovšetkým: individuálny jazdný štýl, charakter trasy, vonkajšia teplota, použitie kúrenia/klimatizácie a tepelná predpríprava. 

BMW i5 eDrive40

Výkon

250 kW (340 k)

0–100 km/h

6 sek.

Max. rýchlosť

193 km/h

Dojazd

až do 582 km

BMW i5[1]: Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP): 16,0–18,8; Elektrický dojazd v km (kombinovaný, WLTP): 499–579

[1] Dojazd závisí od rozličných faktorov, ako sú predovšetkým: individuálny jazdný štýl, charakter trasy, vonkajšia teplota, použitie kúrenia/klimatizácie a tepelná predpríprava. Krátkodobé navýšenie výkonu oproti uvedenej menovitej hodnote na menej než 10 sekúnd.

ZOSTAVTE SI

SVOJE NOVÉ BMW i5 SEDAN.

  InfoI content placeholder

  TECHNOLÓGIE

  BMW i5: PODPORUJE SVOJHO VODIČA NA CESTÁCH.

  ASISTENČNÉ SYSTÉMY A KONEKTIVITA.

  0:00
  0:00 /  0:00
  Trasy optimalizované pre nabíjanie BMW i5 Sedan G60 BEV
  Systém proti krádeži BMW i5 Sedan G60 BEV

  Vždy v správnom jazdnom pruhu a v správnej vzdialenosti.

  Driving Assistant Professional udržiava vaše vozidlo bezpečne v jeho jazdnom pruhu, s potrebným odstupom, až do rýchlosti 210 km/h. Je to výhoda hlavne v hustej premávke. V núdzovej situácii bude vaše BMW brzdiť až do zastavenia a dokáže sa tiež samo rozbehnúť.

  Vaše BMW zaparkuje za vás.

  Parkujte aj bez toho, aby ste boli vo vozidle. Parkovací asistent Professional vaše BMW automaticky zaparkuje aj vyparkuje. A zapamätá si až 200 metrov dlhý manéver, ktorý mu predvediete a potom uložíte.

  Servis – presne vtedy, keď ho potrebujete.

  Vždy o krok napred. Či už v prípade plánovaného servisu, alebo pri opotrebovaných pneumatikách: Vždy vás budeme kontaktovať v predstihu. Termín si môžete dohodnúť priamo pomocou správy v aplikácii My BMW. A potom v pohode pokračovať v jazdení.

  Nabíjanie bez obchádzok.

  Trasy optimalizované pre nabíjanie vám odporučia najlepšie možnosti nabíjania po ceste. Buď cez BMW Maps alebo z aplikácie My BMW. A v blízkosti vašej obľúbenej reštaurácie, ak si to prajete.

  Váš očitý svedok na palube.

  Udržte si prehľad o vašom BMW i5 aj na diaľku. Interiérové a exteriérové kamery zaznamenajú prípadný incident pri pokuse o vlámanie. V núdzovej situácii dostanete automatickú notifikáciu.

  Vidíte nielen to, čo je pred vami.

  BMW Live Cockpit Professional premieta najdôležitejšie jazdné informácie priamo do vášho zorného poľa, aby ste nemuseli odpútať pohľad od cesty. Augmented View pridá do obrazu cesty pred vami grafické symboly pre zjednodušenie navigácie.

  Viac než len kľúč.

  BMW Digital Key Plus vám umožní použiť váš smartfón ako kľúč od vozidla a digitálne ho zdieľať až s piatimi osobami. Len čo sa priblížite k svojmu BMW, automaticky sa odomkne, v sprievode svetelnej prezentácie. Interiér sa prispôsobí osobnému profilu s vašimi preferenciami.

  VYBERTE SI VZHĽAD

  ZVOĽTE SI VZHĽAD PRE VAŠE NOVÉ BMW i5.

  BMW i5 eDrive40
  BMW i5 eDrive40
  BMW i5 eDrive40

  BMW i5 eDrive40

  OSOBITOSŤ • M Sport Pro • 6,0 sek. z 0 na 100 km/h • 250 kW (340 k)

  +60
  Už od
  94 726,00 €

  BMW i5 eDrive40

  ESENCIA • Maximálny rozsah • 6,0 sek. z 0 na 100 km/h • 250 kW (340 k)

  +39
  Už od
  76 435,00 €

  BMW i5 eDrive40

  ROVNOVÁHA • M Sport • 6,0 sek. z 0 na 100 km/h • 250 kW (340 k)

  +52
  Už od
  88 937,00 €

  DOJAZD A NABÍJANIE

  TO NAJLEPŠIE Z ELEKTRICKEJ JAZDY V NOVOM BMW i5.

  JEDNODUCHÉ DOSIAHNUTIE CIEĽA: JAZDA A NABÍJANIE S BMW i5.

  Zistiť viac

  Príklad trasy

  Zobraziť ďalšie príklady trasy
   Zastávka/zastávky

   Potrebné nabíjacie zastávky

   Toto je pravdepodobný počet zastávok na nabíjanie, ktoré budete na svojej trase potrebovať.

    

   Do úvahy sa berú iba existujúce nabíjacie body (k termínu 25. apríla 2023) s najkratším možným vybočením a počiatočným stavom nabitia na 100 %.

    

   Vysokovýkonné nabíjacie stanice (napr. zo siete IONITY) sú uprednostňované, keďže nabijú vaše vozidlo maximálnym nabíjacím výkonom.

   Zostávajúci stav nabitia batérie

   Zobrazená hodnota je zostávajúcim stavom nabitia batérie pri dorazení do cieľa po absolvovaní danej vzdialenosti, pri batérii nabitej na 100 % pri začiatku jazdy.

   h

   Celkový čas nabíjania

   Toto je celkový čas, ktorý pravdepodobne budete potrebovať na nabíjanie, na vašej trase. Do úvahy sa berú iba existujúce nabíjacie body (k termínu 25. apríla 2023) s najkratším možným vybočením a počiatočným stavom nabitia na 100 %.

   Vysokovýkonné nabíjacie stanice (napr. zo siete IONITY) sú uprednostňované, keďže nabijú vaše vozidlo maximálnym nabíjacím výkonom.

   h

   Celkový čas cesty vrátane nabíjania

   Zobrazený čas cesty je súčtom odhadovaného času jazdy plus času nabíjania, ak potrebujete do trasy zahrnúť aj nabíjacie zastávky.

    

   Predpokladá sa, že cestujete najrýchlejšou trasou bez hustej premávky alebo iného zdržania.

   Ďalšie dôležité informácie: Nabíjací výkon závisí od miery nabitia, okolitej teploty, individuálneho jazdného profilu a použitia doplnkových spotrebičov. Čas nabíjania platí pre okolitú teplotu 23 °C po predošlej jazde a môžu sa odlišovať z dôvodu používateľských zvyklostí. Zobrazené hodnoty platia pre model so základnou konfiguráciou. Hodnoty sa môžu líšiť v prípade, že má to isté vozidlo iné prvky výbavy.

    

   S aplikáciou My BMW budete mať prehľad o dojazde a stave nabíjania, kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Jednoducho si naplánujete trasy optimalizované pre nabíjanie a odošlete ich do vozidla. Stiahnite si aplikáciu a zoznámte sa s ňou v skúšobnom režime.

   Zistiť viac

   Časy nabíjania pre

   Verejné nabíjanie

   Vysokovýkonná nabíjacia stanica

   Svoje BMW i5 teraz môžete nabíjať ozaj rýchlo na vysokovýkonných nabíjacích staniciach (napr. na tých zo siete IONITY). Jednosmerný prúd (DC), dostupný na týchto staniciach, ponúka podstatne vyšší nabíjací výkon než striedavý prúd (AC), ktorý máte k dispozícii napr. v domácej zásuvke. Preto sú vysokovýkonné nabíjacie stanice ako tieto obzvlášť vhodné pre dlhé cesty.

    

   Na zobrazení vidíte minimálny čas, potrebný pre nabitie z 10 na 80 % pri maximálnom nabíjacom výkone vozidla. V rámci tohto rozsahu je nabíjanie najrýchlejšie a tiež šetrí batériu.

    

   Pohľad do mapy vám ukáže všetky vysokovýkonné nabíjacie stanice v rámci siete BMW Charging. (plantosť k dátumu 22. 3. 2023)

   Rýchlonabíjacia stanica

   Ak potrebujete rýchlo nabíjať v meste alebo počas cestovania, správnou voľbou je rýchlonabíjacia stanica. Je to preto, lebo jednosmerný prúd (DC) na takejto stanici ponúka podstatne vyšší nabíjací výkon než striedavý prúd (AC), napríklad ten, ktorý je dodávaný do vašej domácej zásuvky. Preto sú takého rýchlonabíjacie stanice obzvlášť vhodné vtedy, keď cestujete.

    

   Na zobrazení vidíte minimálny čas, potrebný pre nabitie batérie z 10 % na 80 % s nabíjacím výkonom 50 kW. V tomto rozsahu je dobíjanie najrýchlejšie a zároveň šetrné k batérii.

    

   Mapa vám zobrazí všetky rýchlonabíjacie stanice v rámci siete BMW Charging (platí k dátumu 22. 3. 2023) 

   AC nabíjacia stanica

   Verejné nabíjacie stanice so striedavým prúdom (AC) nájdete takmer všade. Sú obzvlášť vhodné pre pravidelné nabíjanie v priebehu dlhšieho času – napríklad cez noc, alebo kým ste v práci. 

    

   Na zobrazení nájdete minimálny čas nabíjania v rozsahu 0–100 % kapacity batérie s maximálnym výkonom 22 kW. Nabíjací výkon závisí aj od výbavy vo vozidle.

    

   Mapa vám zobrazí všetky nabíjacie stanice so striedavým prúdom (AC) v rámci siete BMW Charging (platí k dátumu 22. 3. 2023)

   Nabíjanie doma

   Wallbox / Flexibilná rýchlonabíjačka

   Doma môžete nabíjať svoje BMW i5 zariadením wallbox alebo cez Flexibilnú rýchlonabíjačku.

    

   Obe využívajú striedavý prúd (AC). V závislosti od vozidla, doplnkovej výbavy a konkrétneho trhu poskytuje wallbox maximálny nabíjací výkon do 22 kW, Flexibilná rýchlonabíjačka do 11 kW.

    

   Na zobrazení vidíte minimálny čas nabíjania, potrebný pre nabitie 0-100 % s nabíjacím výkonom 11 kW.

   Nabíjací výkon závisí od miery nabitia, okolitej teploty, individuálneho jazdného profilu a použitia doplnkových spotrebičov, ako aj od zvoleného vozidla samotného. Časy nabíjania platia pre okolitú teplotu 23 °C po predošlej jazde a môžu sa odlišovať podľa charakteristík použitia.

    

   Aplikácia My BMW vám umožní udržať si kontrolu nad dojazdom aj nabíjaním, kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Jednoducho si naplánujete aj pre nabíjanie optimalizované trasy a odošlete ich do vozidla. Stiahnite si aplikáciu a vyskúšajte si ju v testovacom režime.

    

    

   MOŽNOSTI NABÍJANIA.

   0:00
   0:00 /  0:00

   UDRŽATEĽNOSŤ.

   BMW i5 je príspevkom aj na ceste k udržateľnejšej budúcnosti. Aplikovaním sekundárnych materiálov a využitím zelenej energie v procese výroby optimalizujeme uhlíkovú stopu BMW i5 už skôr, než vám ho odovzdáme. Počas jazdy sa inovatívne technológie EfficientDynamics postarajú o dokonalú rovnováhu medzi efektivitou a výkonom. Navyše, BMW i5 po prvýkrát prináša aj možnosť voľby vegánskeho interiéru.

   STOPA VOZIDLA BMW

   NAŠÍM CIEĽOM JE TRANSPARENTNOSŤ.

   Stopa vozidla BMW vám poskytne informácie o celom životnom cykle BMW. Na základe určujúcich faktorov poskytuje prehľad o vybraných ekologických a sociálnych dopadoch vášho vozidla. Vďaka tomu sa následne môžete informovane rozhodnúť.

   Dizajn

   TO NAJLEPŠIE Z EXTERIÉRU.

   DIZAJN INTERIÉRU.

   TO NAJLEPŠIE Z INTERIÉRU.

   Financovanie s 0 % úrokom

   FINANCOVANIE VÁŠHO VYSNÍVANÉHO BMW S 0 % ÚROKOM.

   Užite si radosť z jazdy s novým BMW a my sa postaráme o výhodné financovanie vášho vozidla. Práve teraz máte ideálnu príležitosť ušetriť svoje peniaze vďaka našej špeciálnej ponuke financovania od BMW Financial services. Využite mimoriadne výhodné financovanie vášho vysnívaného BMW s 0 % úrokom, ktoré je určené iba pre podnikateľov a korporátnych klientov. Financovanie na 24 mesiacov môžete vďaka BMW Financial Services uplatniť pri kúpe nového BMW. Ponuka je časovo obmedzená do 30. júna 2024.* 

   i5

   Úver s 0% navýšením

        i5 eDrive40

   Cenníková cena modelu s DPH

   71 000 €

   Dĺžka financovania

      24

   Splátka vopred

   50% 

   Mesačná splátka bez poistenia 1.-11.

      1 € 

   Mesačná splátka bez poistenia 12.

       17 739 €

   Mesačná splátka bez poistenia 13.-23.

        1 €

   Mesačná splátka bez poistenia 24.

        17 739 €

   * Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Poistenie je možné doplniť do splátok u našich obchodných partnerov. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

   ÚVER A LÍZING

   BMW FINANCIAL SERVICES PRE NOVÉ BMW i5.

   Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam.

   PORADENSTVO A SLUŽBY

   ČASTÉ OTÁZKY O NOVOM BMW i5.