THE NEW

i5

BMW M

ÚPLNE PRVÉ ČISTO ELEKTRICKÉ BMW i5 M60 xDRIVE.

BMW i5 M60 xDrive: Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP): 20,6–18,2; Elektrický dojazd v km (kombinovaný, WLTP): 455–516

TECHNICKÉ ÚDAJE

VARIANTY.

Modely

Optional Label
  Optional Label

   Modely M

   BMW M
   Optional Label
    Optional Label
     i5 M60 xDrive Sedan
     Výkon
     442 kW (601 k)
     0–100 km/h
     3,8 s
     Max. rýchlosť
     230 km/h
     Dojazd
     až do 516 km
     BMW i5 M60 xDrive: Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP): 20,6–18,2; Elektrický dojazd v km (kombinovaný, WLTP): 455–516

     ZOSTAVTE SI

     BMW i5 M60 xDRIVE SEDAN.

      InfoI content placeholder
      [1] Očakávaná dostupnosť metalízy Fire Red je od 11/23.

      VÝKON

      JAZDÍ AKO BMW M.

      0:00
      0:00 /  0:00

      Výkonný motor a športová jazda: Nové BMW i5 M60 xDrive poskytne takú dynamiku, akú očakávate od BMW M – a to čisto elektricky. Video zobrazuje neaktuálne hodnoty.

      DIZAJN

      VYZERÁ AKO BMW M.

      CÍTITE SA AKO V BMW M.

      DOJAZD A NABÍJANIE

      ČISTO ELEKTRICKÉ.

      0:00
      0:00 /  0:00

      Jednoduché nabíjanie. Kedykoľvek a kdekoľvek. S riešeniami od BMW Charging pre nové BMW i5 M60 xDrive.

      JEDNODUCHÉ DOSIAHNUTIE CIEĽA: JAZDA A NABÍJANIE S BMW i5 M60 xDrive.

      Časy nabíjania pre

      Verejné nabíjanie

      Vysokovýkonná nabíjacia stanica

      Svoje vozidlo môžete nabíjať obzvlášť rýchlo na vysokovýkonnej nabíjacej stanici (napr. v sieti IONITY). Jednosmerný prúd (DC) na týchto staniciach ponúka výrazne vyššie nabíjacie výkony než striedavý prúd (AC), napríklad ten, ktorý je dodávaný do vašej domácej zásuvky. Preto sú takého vysokovýkonné stanice obzvlášť vhodné vtedy, keď cestujete.

       

      Na zobrazení vidíte minimálny čas, potrebný pre nabitie batérie z 10 % na 80 % s maximálnym nabíjacím výkonom vozidla. V tomto rozsahu je dobíjanie najrýchlejšie a zároveň šetrné k batérii.

       

      Mapa vám zobrazí všetky vysokovýkonné nabíjacie stanice v rámci siete BMW Charging (platí k dátumu 22. 3. 2023)

      Rýchlonabíjacia stanica

      Ak potrebujete rýchlo nabíjať v meste alebo počas cestovania, správnou voľbou je rýchlonabíjacia stanica. Je to preto, lebo jednosmerný prúd (DC) na takejto stanici ponúka podstatne vyšší nabíjací výkon než striedavý prúd (AC), napríklad ten, ktorý je dodávaný do vašej domácej zásuvky. Preto sú takého rýchlonabíjacie stanice obzvlášť vhodné vtedy, keď cestujete.

       

      Na zobrazení vidíte minimálny čas, potrebný pre nabitie batérie z 10 % na 80 % s nabíjacím výkonom 50 kW. V tomto rozsahu je dobíjanie najrýchlejšie a zároveň šetrné k batérii.

       

      Mapa vám zobrazí všetky rýchlonabíjacie stanice v rámci siete BMW Charging (platí k dátumu 22. 3. 2023)

      AC nabíjacia stanica

      Verejné nabíjacie stanice so striedavým prúdom (AC) nájdete takmer všade. Sú obzvlášť vhodné pre pravidelné nabíjanie v priebehu dlhšieho času – napríklad cez noc, alebo kým ste v práci. 

       

      Na zobrazení nájdete minimálny čas nabíjania v rozsahu 0–100 % kapacity batérie s maximálnym výkonom 22 kW. Nabíjací výkon závisí aj od výbavy vo vozidle.

       

      Mapa vám zobrazí všetky nabíjacie stanice so striedavým prúdom (AC) v rámci siete BMW Charging (platí k dátumu 22. 3. 2023)

      Nabíjanie doma

      Wallbox/Flexibilná rýchlonabíjačka

      Doma môžete svoje vozidlo nabíjať zariadením Wallbox alebo Flexibilnou rýchlonabíjačkou.

       

      V oboch prípadoch nabíjate striedavým prúdom (AC). V závislosti od vozidla a trhu poskytuje doplnkové zariadenie Wallbox maximálny nabíjací výkon až do 22 kW, Flexibilná rýchlonabíjačka umožní nabíjať výkonom do 11 kW. 

       

      Na zobrazení nájdete minimálny čas nabíjania v rozsahu 0–100 % kapacity batérie s maximálnym výkonom 11 kW.

      Nabíjací výkon závisí od miery nabitia, okolitej teploty, individuálneho jazdného profilu a použitia doplnkových spotrebičov, ako aj od zvoleného vozidla samotného. Časy nabíjania platia pre okolitú teplotu 23 °C po predošlej jazde a môžu sa odlišovať podľa charakteristík použitia.

       

      Aplikácia My BMW vám umožní udržať si kontrolu nad dojazdom aj nabíjaním, kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Jednoducho si naplánujete aj pre nabíjanie optimalizované trasy a odošlete ich do vozidla. Stiahnite si aplikáciu a vyskúšajte si ju v testovacom režime.

      MOŽNOSTI NABÍJANIA.

      0:00
      0:00 /  0:00

      UDRŽATEĽNOSŤ V BMW i5 M60 xDRIVE.

      BMW i5 M60 xDrive je príspevkom aj na ceste k udržateľnejšej budúcnosti. Aplikovaním sekundárnych materiálov a využitím zelenej energie v procese výroby optimalizujeme uhlíkovú stopu BMW i5 M60 xDrive už skôr, než vám ho odovzdáme. Počas jazdy sa inovatívne technológie EfficientDynamics postarajú o dokonalú rovnováhu medzi efektivitou a výkonom. Navyše, BMW i5 M60 xDrive po prvýkrát prináša aj možnosť voľby vegánskeho interiéru.

      Technológie

      INTELIGENTNÉ.

      ÚVER A LÍZING

      BMW FINANCIAL SERVICES PRE BMW i5 M60 xDRIVE.

      Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam.

      ČASTÉ OTÁZKY O BMW i5 M60 xDRIVE.