i5 M60 xDrive Sedan

SHOP THE LOOK

i5 M60 xDrive Sedan

THE NEW

i5

BMW M

ÚPLNE PRVÉ ČISTO ELEKTRICKÉ BMW i5 M60 xDRIVE.

BMW i5 M60 xDrive: Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP): 18,2–20,5; Elektrický dojazd v km (kombinovaný, WLTP): 457–515

i5 M60 xDrive Sedan

Výkon

442 kW (601 k)

0–100 km/h

3,8 s

Max. rýchlosť

230 km/h

Dojazd

až do 515 km

BMW i5 M60 xDrive: Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP): 18,2–20,5; Elektrický dojazd v km (kombinovaný, WLTP): 457–515

BMW i5 M60 xDRIVE SEDAN.

  InfoI content placeholder

  VÝKON

  JAZDÍ AKO BMW M.

  0:00
  0:00 /  0:00

  Výkonný motor a športová jazda: Nové BMW i5 M60 xDrive poskytne takú dynamiku, akú očakávate od BMW M – a to čisto elektricky. Video zobrazuje neaktuálne hodnoty.

  DIZAJN

  VYZERÁ AKO BMW M.

  CÍTITE SA AKO V BMW M.

  DOJAZD A NABÍJANIE

  ČISTO ELEKTRICKÉ.

  0:00
  0:00 /  0:00

  Jednoduché nabíjanie. Kedykoľvek a kdekoľvek. S riešeniami od BMW Charging pre nové BMW i5 M60 xDrive.

  JEDNODUCHÉ
  DOSIAHNUTIE CIEĽA:
  JAZDA A

  NABÍJANIE S BMW i5 M60 xDrive.

  Zistiť viac

  Range of

  Potrebné nabíjacie zastávky

  Toto je pravdepodobný počet zastávok na nabíjanie, ktoré budete na svojej trase potrebovať.

   

  Do úvahy sa berú iba existujúce nabíjacie body (k termínu 25. apríla 2023) s najkratším možným vybočením a počiatočným stavom nabitia na 100 %.

   

  Vysokovýkonné nabíjacie stanice (napr. zo siete IONITY) sú uprednostňované, keďže nabijú vaše vozidlo maximálnym nabíjacím výkonom.

  Celkový čas nabíjania

  Toto je celkový čas, ktorý pravdepodobne budete potrebovať na nabíjanie, na vašej trase. Do úvahy sa berú iba existujúce nabíjacie body (k termínu 25. apríla 2023) s najkratším možným vybočením a počiatočným stavom nabitia na 100 %.

  Vysokovýkonné nabíjacie stanice (napr. zo siete IONITY) sú uprednostňované, keďže nabijú vaše vozidlo maximálnym nabíjacím výkonom.

  Celkový čas cesty vrátane nabíjania

  Zobrazený čas cesty je súčtom odhadovaného času jazdy plus času nabíjania, ak potrebujete do trasy zahrnúť aj nabíjacie zastávky.

   

  Predpokladá sa, že cestujete najrýchlejšou trasou bez hustej premávky alebo iného zdržania.

  The figure indicated is the remaining charge level of the battery on arrival, with a 100% battery charge level at the start of the journey.

  The journey time indicated is the estimated driving time.
   
  It is assumed that you are travelling on the fastest route without any traffic hold-ups or other delays.

  Ďalšie dôležité informácie: Nabíjací výkon závisí od miery nabitia, okolitej teploty, individuálneho jazdného profilu a použitia doplnkových spotrebičov. Čas nabíjania platí pre okolitú teplotu 23 °C po predošlej jazde a môžu sa odlišovať z dôvodu používateľských zvyklostí. Zobrazené hodnoty platia pre model so základnou konfiguráciou. Hodnoty sa môžu líšiť v prípade, že má to isté vozidlo iné prvky výbavy.

   

  S aplikáciou My BMW budete mať prehľad o dojazde a stave nabíjania, kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Jednoducho si naplánujete trasy optimalizované pre nabíjanie a odošlete ich do vozidla. Stiahnite si aplikáciu a zoznámte sa s ňou v skúšobnom režime.

  Zistiť viac

  Loading Time

  Časy nabíjania pre

  Verejné nabíjanie

  Vysokovýkonná nabíjacia stanica

  Svoje BMW i5 M60 xDrive môžete nabíjať obzvlášť rýchlo na vysokovýkonnej nabíjacej stanici (napr. v sieti IONITY). Jednosmerný prúd (DC) na týchto staniciach ponúka výrazne vyššie nabíjacie výkony než striedavý prúd (AC), napríklad ten, ktorý je dodávaný do vašej domácej zásuvky. Preto sú takého vysokovýkonné stanice obzvlášť vhodné vtedy, keď cestujete.

   

  Na zobrazení vidíte minimálny čas, potrebný pre nabitie batérie z 10 % na 80 % s maximálnym nabíjacím výkonom vozidla. V tomto rozsahu je dobíjanie najrýchlejšie a zároveň šetrné k batérii.

   

  Mapa vám zobrazí všetky vysokovýkonné nabíjacie stanice v rámci siete BMW Charging (platí k dátumu 22. 3. 2023)

  Rýchlonabíjacia stanica

  Ak potrebujete rýchlo nabíjať v meste alebo počas cestovania, správnou voľbou je rýchlonabíjacia stanica. Je to preto, lebo jednosmerný prúd (DC) na takejto stanici ponúka podstatne vyšší nabíjací výkon než striedavý prúd (AC), napríklad ten, ktorý je dodávaný do vašej domácej zásuvky. Preto sú takého rýchlonabíjacie stanice obzvlášť vhodné vtedy, keď cestujete.

   

  Na zobrazení vidíte minimálny čas, potrebný pre nabitie batérie z 10 % na 80 % s nabíjacím výkonom 50 kW. V tomto rozsahu je dobíjanie najrýchlejšie a zároveň šetrné k batérii.

   

  Mapa vám zobrazí všetky rýchlonabíjacie stanice v rámci siete BMW Charging (platí k dátumu 22. 3. 2023)

  AC nabíjacia stanica

  Verejné nabíjacie stanice so striedavým prúdom (AC) nájdete takmer všade. Sú obzvlášť vhodné pre pravidelné nabíjanie v priebehu dlhšieho času – napríklad cez noc, alebo kým ste v práci. 

   

  Na zobrazení nájdete minimálny čas nabíjania v rozsahu 0–100 % kapacity batérie s maximálnym výkonom 22 kW. Nabíjací výkon závisí aj od výbavy vo vozidle.

   

  Mapa vám zobrazí všetky nabíjacie stanice so striedavým prúdom (AC) v rámci siete BMW Charging (platí k dátumu 22. 3. 2023)

  Nabíjanie doma

  Wallbox / Flexibilná rýchlonabíjačka

  Doma môžete svoje BMW i5 M60 xDrive nabíjať zariadením Wallbox alebo Flexibilnou rýchlonabíjačkou.

   

  V oboch prípadoch nabíjate striedavým prúdom (AC). V závislosti od vozidla a trhu poskytuje doplnkové zariadenie Wallbox maximálny nabíjací výkon až do 22 kW, Flexibilná rýchlonabíjačka umožní nabíjať výkonom do 11 kW. 

   

  Na zobrazení nájdete minimálny čas nabíjania v rozsahu 0–100 % kapacity batérie s maximálnym výkonom 11 kW.

  Filter charging stations

  Nabíjací výkon závisí od miery nabitia, okolitej teploty, individuálneho jazdného profilu a použitia doplnkových spotrebičov, ako aj od zvoleného vozidla samotného. Časy nabíjania platia pre okolitú teplotu 23 °C po predošlej jazde a môžu sa odlišovať podľa charakteristík použitia.

   

  Aplikácia My BMW vám umožní udržať si kontrolu nad dojazdom aj nabíjaním, kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Jednoducho si naplánujete aj pre nabíjanie optimalizované trasy a odošlete ich do vozidla. Stiahnite si aplikáciu a vyskúšajte si ju v testovacom režime.

  MOŽNOSTI NABÍJANIA.

  0:00
  0:00 /  0:00

  UDRŽATEĽNOSŤ V BMW i5 M60 xDRIVE.

  BMW i5 M60 xDrive je príspevkom aj na ceste k udržateľnejšej budúcnosti. Aplikovaním sekundárnych materiálov a využitím zelenej energie v procese výroby optimalizujeme uhlíkovú stopu BMW i5 M60 xDrive už skôr, než vám ho odovzdáme. Počas jazdy sa inovatívne technológie EfficientDynamics postarajú o dokonalú rovnováhu medzi efektivitou a výkonom. Navyše, BMW i5 M60 xDrive po prvýkrát prináša aj možnosť voľby vegánskeho interiéru.

  Technológie

  INTELIGENTNÉ.

  Vždy v správnom jazdnom pruhu a v správnej vzdialenosti.

  Driving Assistant Professional udržiava vaše vozidlo bezpečne v jeho jazdnom pruhu, s potrebným odstupom, až do rýchlosti 210 km/h. Je to výhoda hlavne v hustej premávke. V núdzovej situácii bude vaše BMW brzdiť až do zastavenia a dokáže sa tiež samo rozbehnúť.

  Vaše BMW zaparkuje za vás.

  Parkujte aj bez toho, aby ste boli vo vozidle. Parkovací asistent Professional vaše BMW automaticky zaparkuje aj vyparkuje. A zapamätá si až 200 metrov dlhý manéver, ktorý mu predvediete a potom uložíte.

  Vidíte nielen to, čo je pred vami.

  BMW Live Cockpit Professional premieta najdôležitejšie jazdné informácie priamo do vášho zorného poľa, aby ste nemuseli odpútať pohľad od cesty. Augmented View pridá do obrazu cesty pred vami grafické symboly pre zjednodušenie navigácie.

  Viac než len kľúč.

  BMW Digital Key Plus vám umožní použiť váš smartfón ako kľúč od vozidla a digitálne ho zdieľať až s piatimi osobami. Len čo sa priblížite k svojmu BMW, automaticky sa odomkne, v sprievode svetelnej prezentácie. Interiér sa prispôsobí osobnému profilu s vašimi preferenciami.

  ÚVER A LÍZING

  BMW FINANCIAL SERVICES PRE BMW i5 M60 xDRIVE.

  Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam.

  ČASTÉ OTÁZKY O BMW i5 M60 xDRIVE.