BMW M

BMW M135i xDrive stanovuje štandardy v kompaktnom segmente. S vysokootáčkovým 4-valcovým, benzínovým motorom M TwinPower Turbo, ponúka BMW M 135i xDrive čistú radosť z jazdy od prvej sekundy. Súhra perfektne vyladených technológií, ako napríklad M Sport diferenciál, BMW xDrive, prevodovka Steptronic Sport a M Sport riadenie, prináša vysokú agilitu a umožňuje dokonalý prejazd zákrut. Exteriér podčiarkuje atletický charakter výraznými detailami, ako napríklad M135i xDrive špecifická dvojitá mriežka chladiča so sieťovým dizajnom, M zadný spojler a dve 100 mm koncovky výfuku.

Dizajn a koncepcia vozidiel BMW radu 2 M odkazuje na historické korene spoločnosti BMW M GmbH. Tento model v sebe spája maximálnu športovosť a klasický pohon zadných kolies s precíznosťou a agilitou moderných M vozidiel. Charakteristický predný a zadný spojler optimalizuje prúdenie vzduchu a aerodynamiku. Športovo vyladený podvozok a silný radový, 6-valcový, benzínový motor M TwinPower Turbo, zaručujú dokonalý výkon.

Už staticky vzbudzuje BMW M4 Coupé všetko to, čo charakterizuje M vozidlá: výkonná dynamika, agilná športovosť a vzrušujúce DNA motoristického športu. S radovým, 6-valcovým, benzínovým motorom M TwinPower Turbo a 7-stupňovou M dvojspojkovou prevodovkou s funkciou Drivelogic a precíznymi nástrojmi ako M Servotronic, aktívny M diferenciál a adaptívne M pruženie je pripravené vstúpiť do ringu. Jeho protivník: fyzikálne zákony. Jeho tromf: charakter, ktorý dokonale spája človeka a stroj.

Otvorené pre maximálnu intenzitu. BMW M4 Cabrio vybavené radovým, 6-valcovým, benzínovým motorom M TwinPower Turbo s výkonom 431 konských síl a inováciami z motoristického športu, zaručuje najpriamejšie spojenie medzi adrenalínom nabitým výkonom a nekonečnou radosťou z jazdy. Zatiaľ čo M motor vďaka 7-stupňovej M dvojspojkovej prevodovke zabezpečuje plynulú akceleráciu až na hranicu možností, aktívny M diferenciál, adaptívne M pruženie alebo M Servotronic, umožňujú tú najprecíznejšiu jazdu. Je to neprekonateľný zážitok a nielen s otvorenou strechou. Katapultuje fascinujúcu jazdu s písmenom M na úplne novú úroveň.

Vzrušujúco elegantné. Výkonnejšie ako kedykoľvek predtým. Nová generácia modelu BMW M5 predstavuje dokonalé inžinierstvo a inovatívnu inteligenciu jazdy. Pre doteraz nepredstaviteľnú dynamiku jazdy až na hranici možností.

Mimoriadny výkon, špeciálne nastavenie podvozku, ktoré zahŕňa aj všetky príslušné riadiace systémy a charakteristické prvky v lesklej čiernej farbe - s týmito črtami má BMW M5 Competition jediný cieľ: čo najviac sa vzdialiť konkurencii.

BMW M550i xDrive a BMW M550d xDrive zapôsobia športovosťou, komfortom a skutočnou vhodnosťou na každodenné použitie. BMW M550i s výkonom 340 kW (462 k) poskytne množstvo dynamických zážitkov z jazdy. BMW M550d vyniká výkonom 294 kW (400 k), krútiacim momentom 760 Nm a mimoriadne vysokou účinnosťou. Dokonale prispôsobené komponenty, ako napríklad inteligentný pohon všetkých kolies BMW xDrive a adaptívny podvozok Adaptive M Suspension Professional, zabezpečujú optimálnu úroveň jazdnej stability a agility.

BMW X3 M v sebe spája dobrodružnú dušu modelu BMW X3 so športovými vlastnosťami BMW M. BMW X3 M so svojou DNA motoristického športu, ponúka jazdnú dynamiku na najvyššej úrovni – tá je ešte viac vyšperkovaná v modeli BMW X3 M Competition, ktorý je očarujúci na každej ceste vďaka svojmu maximálnemu výkonu a exkluzivite. Modely BMW X3 M40i a BMW X3 M40d ponúkajú pôsobivý pomer výkonu, komfortu a efektivity.

Model BMW X3 M Competition poháňa extrémne výkonný, 6-valcový, benzínový motor M TwinPower Turbo. S výkonom 375 kW (510 k) a krútiacim momentom 600 Nm akceleruje z 0 na 100 km/h za závratných 4,1 sekundy. Súhra pohonu M xDrive a aktívneho M diferenciálu, M pruženia a riadenia M Servotronic spolu s 8-stupňovou prevodovkou M Steptronic zabezpečuje maximálnu jazdnú dynamiku a agilitu.

BMW X3 M poháňa výkonný, 6-valcový, benzínový motor M TwinPower Turbo s výkonom 353 kW (480 k). Pôsobivý krútiaci moment 600 Nm zabezpečuje akceleráciu na 100 km/h za 4,2 sekundy. S pohonom M xDrive a aktívnym M diferenciálom, M pružením a riadením M Servotronic, ako aj s 8-stupňovou prevodovkou M Steptronic ponúka model BMW X3 M dynamiku najťažšieho kalibru.

Model BMW X3 M40i poháňa výkonný, 6-valcový, benzínový motor M TwinPower Turbo. Jeho výkon je 260 kW (354 k) a maximálny krútiaci moment dosahuje hodnotu 500 Nm. Vzájomné pôsobenie adaptívneho M pruženia, variabilného športového riadenia, M športových bŕzd v štandardnej výbave, pohonu BMW xDrive a 8-stupňovej prevodovky Steptronic Sport, optimalizuje priečne a pozdĺžne dynamické vlastnosti a zaručuje intenzívny športový zážitok.

Srdcom modelu BMW X3 M40d je 6-valcový naftový motor M TwinPower Turbo s dvomi turbodúchadlami TwinScroll a priamym vstrekovaním Common rail. Motor poskytuje výkon 240 kW (326 k) a obrovský krútiaci moment 680 Nm. O optimálnu jazdnú dynamiku sa stará adaptívne M pruženie, variabilné športové riadenie, M športové brzdy v štandardnej výbave, pohon BMW xDrive a 8-stupňová prevodovka Steptronic Sport.

Vozidlá BMW X4 M sú veľmi silné charaktery. Kombinujú atletickosť značky M s výrazným temperamentom modelu BMW X4. Výsledok: štyri mimoriadne emotívne športové vozidlá pre maximálnu vášeň a adrenalín. BMW X4 M so svojou DNA motoristického športu, ponúka jazdnú dynamiku na najvyššej úrovni – tá je ešte viac vyšperkovaná v modeli BMW X4 M Competition, ktorý je očarujúci na každej ceste vďaka svojmu maximálnemu výkonu a exkluzivite. Modely BMW X4 M40i a BMW X4 M40d ponúkajú pôsobivý pomer výkonu, komfortu a efektivity.

Model BMW X4 M Competition poháňa extrémne výkonný, 6-valcový, benzínový motor M TwinPower Turbo. Vysokootáčkový motor poskytuje výkon 375 kW (510 k) a akceleruje z 0 na 100 km/h vďaka krútiacemu momentu 600 Nm za 4,1 sekundy. Dokonalá súhra pohonu M xDrive a aktívneho M diferenciálu, M pruženia a riadenia M Servotronic spolu s 8-stupňovou prevodovkou M Steptronic zaručuje maximálnu jazdnú dynamiku a agilitu.

BMW X4 M poháňa výkonný, 6-valcový, benzínový motor M TwinPower Turbo s výkonom 353 kW (480 k). Pôsobivý krútiaci moment 600 Nm zabezpečuje akceleráciu na 100 km/h za 4,2 sekundy. S pohonom M xDrive a aktívnym M diferenciálom, M pružením a riadením M Servotronic, ako aj s 8-stupňovou prevodovkou M Steptronic ponúka model BMW X4 M dynamiku najťažšieho kalibru.

Model BMW X4 M40i poháňa výkonný, 6-valcový, benzínový motor M TwinPower Turbo. Jeho výkon je 260 kW (354 k) a maximálny krútiaci moment dosahuje hodnotu 500 Nm. Vzájomné pôsobenie adaptívneho M pruženia, variabilného športového riadenia, M športových bŕzd v štandardnej výbave, pohonu BMW xDrive a 8-stupňovej prevodovky Steptronic Sport, optimalizuje priečne a pozdĺžne dynamické vlastnosti a zaručuje intenzívny športový zážitok.

Srdcom modelu BMW X4 M40d je 6-valcový naftový motor M TwinPower Turbo s dvomi turbodúchadlami TwinScroll a priamym vstrekovaním Common rail. Motor poskytuje výkon 240 kW (326 k) a obrovský krútiaci moment 680 Nm. O optimálnu jazdnú dynamiku sa stará adaptívne M pruženie, variabilné športové riadenie, M športové brzdy v štandardnej výbave, pohon BMW xDrive a 8-stupňová prevodovka Steptronic Sport.

Či už hľadáte nové alebo jazdené vozidlo BMW M – na tejto stránke nájdete všetky informácie, testy a ponuky financovania a lízingu pre aktuálne modely BMW M a samozrejme aj predajcu, u ktorého si môžete vozidlo vyskúšať. M Power World ponúka exkluzívne informácie o M vysoko výkonných modeloch – a je to miesto pre každého, kto zdieľa spoločnú vášeň: vzrušenie z najsilnejšieho písmena na svete.

Zistiť viac