BMW M550d xDrive Touring G31 metalíza Azurite Black zadobočný pohľad BMW M550d xDrive Touring

THE 5

BMW M

BMW M550d xDRIVE TOURING: MODELY A VÝBAVA

THE 5BMW M550d xDRIVE TOURING: MODELY A VÝBAVA

Dokonalý priebeh výkonu zjednotený so športovou charizmou a pozoruhodnou všestrannosťou: BMW M550d xDrive Touring vám vyrazí dych. S bohatým arzenálom exkluzívnej výbavy, dizajnových detailov, inteligentných asistenčných systémov a inovatívnych digitálnych služieb vám ponúka všetko, čo potrebujete do rýchleho jazdného pruhu.

Zistiť viac

DIZAJN A JAZDNÁ DYNAMIKA BMW M550D xDRIVE TOURING.

Vysoký výkon vo vrcholnej forme.

BMW M550d xDrive Touring vás ohromí atletickou charizmou, extrémne športovým silovým potenciálom a unikátnou všestrannosťou. Objavte atraktívnu výbavu z oblasti dizajnu, pohonu a podvozka.
M aerodynamický balík BMW M550d xDrive Touring G31 metalíza Azurite Black detailný pohľad BMW obličky

M aerodynamický balík.

M aerodynamický balík podčiarkuje športovosť dizajnu vozidla a optimalizuje prúdenie vzduchu. Obsahuje nástavec pod predným nárazníkom s väčšími vzduchovými vstupmi, špeciálne bočné prahové nástavce a nástavec pod zadným nárazníkom s vložkou difúzora. Koncovky výfukov sú v chrómovanom spracovaní.
M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 664 M BMW M550d xDrive Touring G31 metalíza Azurite Black detailný pohľad koleso

M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 664 M.

19-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 664 M Cerium Grey, leštené, so zmiešanými pneumatikami, vpredu 8J x 19, pneumatiky 245/40 R19, vzadu 9J x 19, pneumatiky 275/35 R19.
M kožený volant BMW M550d xDrive Touring G31 kokpit

M kožený volant.

M kožený volant s multifunkčnými tlačidlami a integrovaným čelným airbagom vodiča má trojramenný dizajn. Jeho veniec je potiahnutý kožou Walknappa Black s čiernym prešívaním a vybavený opierkami na palce, pre priamy a športový pocit z riadenia.
Adaptívne LED predné svetlomety BMW M550d xDrive Touring G31 metalíza Azurite Black detailný pohľad svetlomet

Adaptívne LED predné svetlomety.

Adaptívne LED predné svetlomety obsahujú aj systém BMW Selective Beam, odbočovacie svetlá a Adaptívne predné svetlomety. Farba ich svetla je veľmi podobná dennému. Poskytujú optimálne osvetlenie vozovky, lepšiu viditeľnosť a výrazne nižšie zaťaženie vodiča počas jazdy v tme. Vďaka ikonickému dizajnu štyroch svetelných prstencov vozidlo jasne identifikujete ako BMW aj v noci.
Radový naftový 6-valec BMW M TwinPower Turbo BMW M550d xDrive Touring G31 motor BMW M550d xDrive Touring BMW radu 5 Touring M Performance

Radový naftový 6-valec BMW M TwinPower Turbo.

Radový naftový 6-valec M TwinPower Turbo v BMW M550d je výnimočný v každom ohľade. Špičkové technológie ako sekvenčné prepĺňanie so štyrmi turbodúchadlami a priame vysokotlakové vstrekovanie paliva common-rail spolu s krútiacim momentom 760 Nm produkujú mimoriadnu dynamiku v každej jazdnej situácii.
Adaptívny M podvozkový balík Professional BMW M550d xDrive Touring G31 BMW radu 5 Touring M Performance

Adaptívny M podvozkový balík Professional.

Adaptívny M podvozkový balík Professional kombinuje technológiu Adaptívneho M podvozka so stabilizáciou náklonov a Integrálnym aktívnym riadením. Výsledok: maximálna možná jazdná stabilita a dynamika.
BMW xDrive BMW M550d xDrive Touring G31 metalíza Azurite Black detailný zadný pohľad

BMW xDrive.

Inteligentný systém pohonu všetkých kolies BMW xDrive plynulo a variabilne rozdeľuje hnaciu silu motora medzi prednú a zadnú nápravu, pre maximálnu trakciu, jazdnú dynamiku a bezpečnosť v každej situácii. Elektronicky riadené prerozdeľovanie pohonu dokáže už v zárodku eliminovať nedotáčavosť alebo pretáčavosť a zlepšiť tak agilitu aj stabilitu.
M Sport brzdy BMW M550d xDrive Touring G31 metalíza Azurite Black detailný pohľad koleso

M Sport brzdy.

M Sport brzdy s viacpiestikovými tmavomodrými strmeňmi s logom M disponujú pozoruhodným brzdným výkonom. Sú prispôsobené extrémne dynamickému potenciálu vozidla a umožnia dosiahnuť mimoriadne športový štýl jazdy s excelentným brzdením aj za mokra.

ASISTENČNÉ SYSTÉMY VODIČA A KONEKTIVITA V BMW M550D xDRIVE TOURING.

Inteligentne a bezpečne na ceste – dokonca aj v rýchlom jazdnom pruhu. Inteligentné BMW asistenčné systémy vodiča, ako napríklad bezpečnostný balík Driving Assistant Plus vrátane kolízneho varovania a ochrany, alebo Parkovací asistent Plus s automatickým parkovacím a cúvacím asistentom, pridajú k radosti z jazdy aj unikátny komfort. Navyše, inovatívne a všestranné riešenia konektivity od BMW vás udržia v spojení všade: Vďaka výbave ako napríklad WiFi hotspot získa vaše BMW prístup na internet s rýchlosťou LTE. Služba Concierge Service vám k tomu pridá odpovede na vaše otázky 365 dní v roku a automaticky vás navedie k najbližšej reštaurácii.

Driving Assistant Plus BMW M550d xDrive Touring G31 kokpit

Driving Assistant Plus.

Driving Assistant Plus je výbava, ktorá zvýši komfort a bezpečnosť vašej jazdy v monotónnych a nebezpečných situáciách, napríklad v kolónach, hustej premávke alebo na dlhých trasách. V dobrých rukách ste aj pri zmene jazdného pruhu.
Parkovací asistent Plus BMW M550d xDrive Touring kokpit

Parkovací asistent Plus s 3D View.

Balík výbavy Parkovací asistent Plus zjednodušuje parkovanie a manévrovanie s vozidlom. Obsahuje systém Surround View s funkciami Top View, Remote 3D View, PDC a Parkovací asistent s lineárnym navádzaním, ktorý dokáže vozidlo zaparkovať priečne aj pozdĺžne, plne automaticky. Systém počas jazdy nízkou rýchlosťou okolo zaparkovaných vozidiel premeriava potenciálne voľné miesta.
Diaľkovo ovládané parkovanie BMW M550d xDrive Touring G31 BMW Display Key

Diaľkovo ovládané parkovanie.

Funkcia Diaľkovo ovládané parkovanie umožňuje vodičovi pohodlne vystúpiť z vozidla a následne ho pomocou diaľkového ovládania prednou časťou zaparkovať do tesnej garáže alebo na úzke miesto a následne s ním aj vycúvať von. Diaľkovým ovládačom na aktivovanie parkovania z priestoru mimo vozidla je kľúč BMW Display Key.
BMW Head-Up displej BMW M550d xDrive Touring G31

BMW Head-Up displej.

Plnofarebný BMW Head-Up displej premieta pre jazdu relevantné informácie priamo do zorného poľa vodiča, čo mu umožní lepšie sa sústrediť na riadenie vozidla. Zobrazí informácie ako aktuálnu rýchlosť jazdy, navigačné pokyny, údaje od systému Speed Limit Info s indikáciou zákazu predbiehania, ako aj zoznamy položiek telefónneho adresára či zábavného systému.
Mobilná kompatibilita vrátane bezdrôtového nabíjania BMW M550d xDrive Touring G31 kokpit

Mobilná kompatibilita vrátane bezdrôtového nabíjania.

Mobilná kompatibilita vrátane bezdrôtového nabíjania obsahuje bezdrôtový nabíjací port a dodatočné USB porty. Strešná anténa zlepšuje príjem mobilného signálu. Súčasne môžu byť cez Bluetooth pripojené dva mobilné telefóny a jeden audio prehrávač. Ďalšie súčasti výbavy: Bluetooth Office a technická príprava pre WiFi hotspot.
Príprava pre Apple CarPlay® BMW M550d xDrive Touring G31 kokpit

Príprava pre Apple CarPlay®.

Prečo by ste sa mali vzdať funkcií svojho zariadenia iPhone v BMW, keď ich tam môžete využívať ako zvyčajne? Príprava pre Apple CarPlay® vám poskytne diaľkový prístup k telefonovaniu, ako aj k aplikáciám iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify alebo Apple Music. Zároveň môžete využiť tlačidlo hlasového ovládania na volante pre prístup k Siri, hlasovému asistentovi Apple.
Concierge Service BMW M550d xDrive Touring G31 kokpit

Concierge Service.

Bude zajtra v Ríme slnečno? Kedy odlieta môj let? Služba Concierge Service vám pomôže pri cestovaní a podporí každú vašu požiadavku jediným stlačením tlačidla. Či už na rezerváciu reštaurácie, hotela alebo kina. Túto službu môžete využiť dokonca aj na platby. Kdekoľvek ste a čokoľvek potrebujete, služba Concierge Service je tu vždy pre vás.
WiFi hotspot BMW M550d xDrive Touring G31 kokpit

WiFi hotspot.

Zúčastňujte sa konferenčných video hovorov na tablete alebo si pozrite poslednú epizódu vášho obľúbeného seriálu na smartfóne. WiFi hotspot vás pripojí na internet s rýchlosťou LTE (ak je k dispozícii) cez SIM kartu inštalovanú vo vozidle. Vy a vaši pasažieri môžete surfovať na webe až s desiatimi zariadeniami.
On-Street Parking Information BMW M550d xDrive Touring G31 kokpit

On-Street Parking Information.

On-Street Parking Information zjednoduší vyhľadanie voľného parkovacieho miesta na uliciach veľkomiest tým, že vám zobrazí pravdepodobnosť ich výskytu na displeji vášho BMW navigačného systému. Ulice na navigačnej mape, kde sú pravdepodobné voľné miesta, sú vyznačené modrou farbou, čo umožňuje vodičovi pri hľadaní uprednostniť konkrétne zóny.
Microsoft Office 365 BMW M550d xDrive Touring G31 kokpit

Microsoft Office 365.

Pracujte vo svojom vozidle tak, ako keby ste boli vo svojej kancelárii, s Microsoft Office 365. Diktujte e-maily, zúčastňujte sa na stretnutiach prostredníctvom Skype for Business, spravujte svoje kontakty, koordinujte termíny a vytvárajte úlohy a pripomienky. To všetko priamo cez váš smartfón a vaším prirodzeným hlasom. Začať môžete okamžite s vaším existujúcim kontom Microsoft Office 365 Business.
BMW M550d xDrive Touring G31 metalíza Azurite Black bočný pohľad

BMW M550d xDRIVE TOURING: MOTORY A TECHNICKÉ ÚDAJE.

Spotreba paliva a emisie CO2.

BMW M550d xDrive Touring:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,3–7,8
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 191–205

 

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2,
ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.
 

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW M550d xDrive Touring:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,3–7,8
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 191–205

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

  Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2,

  ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.