520d Touring

SHOP THE LOOK

520d Touring

BMW 520d Touring - Konfigurieren

THE NEW

5

NOVÉ BMW RADU 5 TOURING.

BMW 520d Touring: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 5,9 - 5,3; Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 154 - 140

VYCHUTNAJTE SI JAZDNÝ KOMFORT. KAŽDÝ DEŇ.

Nové vozidlo BMW radu 5 Touring má potrebné predpoklady na to, aby vám spríjemnilo deň. Má 570 - 1700 l batožinový priestor na všetko, čo si chcete vziať so sebou, vrátane bicyklov alebo kočíkov. Pocit komfortu nestratíte ani na dlhých cestách. Dôvodom je štedrý interiér. Nechýbajú digitálne vychytávky ako veľká obrazovka BMW Curved Display. A každý deň bude vzrušujúci vďaka športovému výkonu 145 kW (197 k). Objavte varianty tohto modelu, možnosti jeho výbavy, technické údaje plus veľa riešení pre úver a lízing.

TECHNICKÉ ÚDAJE

VARIANTY.

   520d Touring
   520d Touring

   Výkon

   145 kW (197 k)

   Krútiaci moment

   400 Nm

   0–100 km/h

   7,5 s

   Max. rýchlosť

   220 km/h

   BMW 520d Touring: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 5,9 - 5,3; Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): {techdata.emissionsWltpCombined}

   ZOSTAVTE SI

   VAŠE NOVÉ BMW RADU 5 TOURING.

    InfoI content placeholder

    DIZAJN INTERIÉRU

    PRIESTRANNÁ ELEGANCIA.

    Dostatok priestoru pre vaše plány. Do veľkého batožinového priestoru si môžete odložiť golfové palice, batožinu a dokonca aj bicykle. Ich ukladanie vám zjednodušia praktické priečinky, očká a závesné háky.

    PRAKTICKOSŤ, KOMFORT A ZÁBAVA.

    PLNE INTEGROVANÝ VIDEO STREAMING.

    Sledujte komfortne filmy a seriály na iDrive displeji vo vašom BMW. Videá vo vysokom rozlíšení skrátia čakanie a ponúkajú najlepšiu možnú zábavu[1].

    DIZAJN EXTERIÉRU

    DOKONALOSŤ Z KAŽDEJ PERSPEKTÍVY.

    BMW 520d Touring: udržateľnosť

    UDRŽATEĽNOSŤ.

    BMW Group si ako globálna spoločnosť uvedomuje, že je dôležitou súčasťou spoločnosti, a preto preberá zodpovednosť za otázku udržateľnosti. Zistite viac o zásade obehového hospodárstva a o tom, aké opatrenia prijímame v snahe obmedziť množstvo CO2 a šetriť zdroje.

    JAZDNÁ DYNAMIKA

    NOVÁ DIMENZIA RADOSTI Z JAZDY.

    Komfortné, športové a priestranné: Nové BMW radu 5 Touring je dokonalým spoločníkom na dlhé cesty. 

    TECHNOLÓGIE

    INTELIGENTNE K DISPOZÍCII.

    Vždy v správnom pruhu a so správnym odstupom.

    Driving Assistant Professional udržiava vaše vozidlo vo vašom pruhu a s bezpečným odstupom od vozidla pred vami pri jazde rýchlosťou až do 210 km/h. Extra výhoda – hlavne v hustej premávke. V núdzi vaše BMW zabrzdí až do úplného zastavenia vozidla a dokáže sa tiež samo rozbehnúť.

    Vaše BMW samo zaparkuje.

    Môžete zaparkovať bez toho, aby ste vôbec sedeli vo vozidle. Parking Assistant Professional automaticky zaparkuje a vyvedie vaše BMW z parkovacieho miesta. Tento jazdný manéver vykonajte prvýkrát do 200 m a potom si ho uložte.

    Uvidíte viac ako iba to, čo máte pred sebou.

    Dosiahnite cieľ cesty ešte presnejšie. BMW Head-Up displej premieta navigáciu a pre jazdu relevantné informácie priamo do vášho zorného poľa. Augmented View zobrazí navigačné navádzanie so živým video obrazom na iDrive displeji alebo na prístrojovom paneli.

    Viac než len kľúč.

    BMW Digital Key Plus vám umožní použiť váš smartfón ako kľúč od vozidla, s možnosťou jeho digitálneho zdieľania až s piatimi ďalšími osobami. Len čo sa priblížite k vášmu BMW, automaticky ho odomkne, v sprievode svetelnej projekcie. Zároveň prispôsobí interiér vašim preferenciám, v závislosti od vami zvoleného osobného profilu.

    BMW radu 5 Touring: financovanie a lízing

    LÍZING A FINANCOVANIE

    VAŠE NOVÉ BMW RADU 5 TOURING.

    Obohaťte si svoj individuálny lízingový produkt alebo pôžičku o atraktívne služby a poistenie v jednom balíku.

     

    All in. Simply smart. BMW Financial Services

    PROACTIVE CARE V NOVOM BMW RADU 5 TOURING.

    Servis – presne vtedy, kedy ho potrebujete.

    Vždy o krok vpredu. Či už nastal čas na servis, alebo sa opotrebovali pneumatiky, budeme vás včas kontaktovať. Termín si môžete dohodnúť priamo pomocou správy v aplikácii My BMW. A následne môžete v pohode pokračovať v jazdení.

    ČASTÉ OTÁZKY O NOVOM BMW RADU 5 TOURING.

    Spotreba paliva a emisie CO₂.

    BMW 520d Touring: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 5,9 - 5,3; Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 154 - 140

     

     

     [1]Jednotlivé služby a funkcie nemusia byť k dispozícii na všetkých trhoch a vo všetkých jazykoch a môžu si vyžadovať samostatné predplatné.

     

    Jazdné výkony benzínových motorov platia pre palivo s oktánovým číslom RON 98. Hodnoty spotreby paliva platia pre vozidlá, používajúce referenčné palivá v súlade so smernicou EÚ 715/2007. Použité môžu byť aj palivá s oktánovým číslom RON 91 a vyšším, s maximálnym podielom etanolu 10 % (E10). BMW odporúča palivo s oktánovým číslom RON 95. Pre vysokovýkonné automobily BMW odporúča palivo s oktánovým číslom RON 98.

     

    Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste. .