520d Touring

SHOP THE LOOK

520d Touring

BMW 520d Touring - Konfigurieren

THE NEW

5

NOVÉ BMW RADU 5 TOURING.

BMW 520d Touring: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 5.9 - 5.3; Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 154 - 140

VYCHUTNAJTE SI JAZDNÝ KOMFORT. KAŽDÝ DEŇ.

Nové vozidlo BMW radu 5 Touring má potrebné predpoklady na to, aby vám spríjemnilo deň. Má 570 - 1700 l batožinový priestor na všetko, čo si chcete vziať so sebou, vrátane bicyklov alebo kočíkov. Pocit komfortu nestratíte ani na dlhých cestách. Dôvodom je štedrý interiér. Nechýbajú digitálne vychytávky ako veľká obrazovka BMW Curved Display. A každý deň bude vzrušujúci vďaka športovému výkonu 145 kW (197 k). Objavte varianty tohto modelu, možnosti jeho výbavy, technické údaje plus veľa riešení pre úver a lízing.

TECHNICKÉ ÚDAJE

VARIANTY.

    {model.description}
    {model.description}

    Výkon

    {model.power} kW ({model.horsePower} k)

    Krútiaci moment

    {model.systemMaxTorque} Nm

    0–100 km/h

    {model.acceleration} s

    Max. rýchlosť

    {model.topSpeed} km/h

    BMW 520d Touring: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): {techdata.consumptionWltpCombined}; Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): {techdata.emissionsWltpCombined}

    ZOSTAVTE SI

    VAŠE NOVÉ BMW RADU 5 TOURING.

     InfoI content placeholder

     DIZAJN INTERIÉRU

     PRIESTRANNÁ ELEGANCIA.

     Dostatok priestoru pre vaše plány. Do veľkého batožinového priestoru si môžete odložiť golfové palice, batožinu a dokonca aj bicykle. Ich ukladanie vám zjednodušia praktické priečinky, očká a závesné háky.

     PRAKTICKOSŤ, KOMFORT A ZÁBAVA.

     PLNE INTEGROVANÝ VIDEO STREAMING.

     Sledujte komfortne filmy a seriály na iDrive displeji vo vašom BMW. Videá vo vysokom rozlíšení skrátia čakanie a ponúkajú najlepšiu možnú zábavu[1].

     DIZAJN EXTERIÉRU

     DOKONALOSŤ Z KAŽDEJ PERSPEKTÍVY.

     BMW 520d Touring: udržateľnosť

     UDRŽATEĽNOSŤ.

     BMW Group si ako globálna spoločnosť uvedomuje, že je dôležitou súčasťou spoločnosti, a preto preberá zodpovednosť za otázku udržateľnosti. Zistite viac o zásade obehového hospodárstva a o tom, aké opatrenia prijímame v snahe obmedziť množstvo CO2 a šetriť zdroje.

     JAZDNÁ DYNAMIKA

     NOVÁ DIMENZIA RADOSTI Z JAZDY.

     Komfortné, športové a priestranné: Nové BMW radu 5 Touring je dokonalým spoločníkom na dlhé cesty. 

     TECHNOLÓGIE

     INTELIGENTNE K DISPOZÍCII.

     BMW radu 5 Touring: financovanie a lízing

     FINANCOVANIE A SLUŽBY

     BMW FINANCIAL SERVICES PRE NOVÉ BMW RADU 5 TOURING.

     Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam.

     PROACTIVE CARE V NOVOM BMW RADU 5 TOURING.

     ČASTÉ OTÁZKY O NOVOM BMW RADU 5 TOURING.

     Spotreba paliva a emisie CO₂.

     BMW 520d Touring : Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 5.9 - 5.3; Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 154 - 140

      

      

      [1]Jednotlivé služby a funkcie nemusia byť k dispozícii na všetkých trhoch a vo všetkých jazykoch a môžu si vyžadovať samostatné predplatné.

      

     Jazdné výkony benzínových motorov platia pre palivo s oktánovým číslom RON 98. Hodnoty spotreby paliva platia pre vozidlá, používajúce referenčné palivá v súlade so smernicou EÚ 715/2007. Použité môžu byť aj palivá s oktánovým číslom RON 91 a vyšším, s maximálnym podielom etanolu 10 % (E10). BMW odporúča palivo s oktánovým číslom RON 95. Pre vysokovýkonné automobily BMW odporúča palivo s oktánovým číslom RON 98.

      

     Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste. .