BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 BMW Individual metalíza Frozen Grey predobočný jazdný záber s horami v pozadí
Cena62.850 €
Spotreba paliva, kombinované8.0–7.8 l/100 km
Motor a typ palivaBenzín

THE Z4

BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 BMW Individual metalíza Frozen Grey predobočný jazdný záber s horami v pozadí

BMW Z4 M40i ROADSTER.

Cena62.850 €
Spotreba paliva, kombinované8.0–7.8 l/100 km
Motor a typ palivaBenzín
THE Z4BMW Z4 M40i ROADSTER.

Otvorené, nízke a navrhnuté pre výkon. Širokou prednou časťou, veľkými kolesami, predĺženou kapotou a mnohými detailmi inšpirovanými motoršportom vám BMW Z4 M40i Roadster spoľahlivo zrýchli tep. Svoj športový charakter okamžite prejaví aj na ceste: Tento Roadster zmení túžbu po slobode na čistú radosť z jazdy.

DIZAJN EXTERIÉRU A INTERIÉRU BMW Z4 M40i ROADSTER.

Iskrí nadšením.

BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 BMW Individual metalíza Frozen Grey predobočný pohľad jazdný
Obličky so sieťovým dizajnom BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 BMW Individual metalíza Frozen Grey detailný pohľad predná časť

BMW obličky so sieťovým dizajnom.

Sieťový dizajn BMW obličiek, odlišný v závislosti od motorizácie, prispieva k dynamickému vzhľadu. Základný model má vysokolesklú čiernu sieťovú mrežu, výbavy Sport Line a M Sport majú matnú hliníkovú mrežu, v oboch prípadoch s chrómovaným rámom. BMW obličky špičkového modelu M40i sú celé v spracovaní Cerium Grey.
Výduchy Air Breather BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 BMW Individual metalíza Frozen Grey detailný pohľad

Výduchy Air Breather.

Výduchy Air Breather za prednými kolesami, spolu so Vzduchovými záclonami v prednom nástavci, výrazne znižujú turbulencie a zvyšujú plynulosť prúdenia v oblasti predných kolies, čím redukujú odpor vzduchu. Zároveň podčiarkujú športovosť vozidla aj ako vizuálny dekoratívny prvok.
M aerodynamický balík BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 BMW Individual metalíza Frozen Grey bočný pohľad

M aerodynamický balík.

M aerodynamický balík s M špecifickým predným nástavcom, bočnými prahovými nástavcami a zadným nástavcom vo farbe karosérie, s vložkou difúzora v metalíze Dark Shadow, vyžaruje čistú dynamiku. Tieto komponenty sú nielen vizuálnou ozdobou, ale aj vylepšením aerodynamiky vozidla.
Koncovky výfuku BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 BMW Individual metalíza Frozen Grey detailný pohľad zadná časť

Koncovky výfuku voľného tvaru.

Koncovka výfuku vo vysokolesklom chrómovanom spracovaní, na ľavej aj pravej strane, zvýrazňuje športový vzhľad vozidla.
M Sport sedadlá BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 interiér

M Sport sedadlá.

M Sport sedadlá s integrovanými opierkami hlavy, hlbokými sedákmi a vysokým bočnicami poskytujú vodičovi a spolujazdcovi ešte výraznejšiu bočnú oporu, aj v rýchlych zákrutách. Navyše, sedadlo vodiča a v závislosti od výbavy aj sedadlo spolujazdca, sa dajú presnejšie prispôsobiť postave vďaka integrovanej regulácii šírky operadla.
M kožený volant BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 kokpit

M kožený volant.

M kožený volant s multifunkčnými tlačidlami a logom M má športový trojramenný dizajn. Veniec je potiahnutý kožou Walknappa Black a vybavený tvarovanými opierkami na palce, pre priamy a športový pocit z riadenia, teda dynamický zážitok z jazdy.

JAZDNÁ DYNAMIKA BMW Z4 M40i ROADSTER.

Naplní vaše ambície.

Čelí každej výzve. BMW Z4 M40i Roadster potvrdí svoj športový pôvod v každej situácii. Vďaka najnovšej technológii, nízkej pozícii na ceste a systematickej optimalizácii hmotnosti dosahuje pozoruhodné jazdné výkony – a superlatívnu dynamiku.
Benzínový 6-valec M TwinPower Turbo BMW Z4 M40i Roadster G29 2019

Radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo.

Špičkový atlét, ktorý prináša čistú radosť z jazdy: Radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo disponuje mimoriadnym ťahom a výrazným charakteristickým M zvukom. Je vybavený technológiami Double-VANOS, Valvetronic, High Precision Injection a TwinScroll turbodúchadlom, vďaka ktorým generuje pozoruhodný výkon.
Adaptívny M podvozok BMW Z4 M40i Roadster G29 2019

Adaptívny M podvozok.

Adaptívny M podvozok, znížený o 10 mm, sa kedykoľvek dokáže elektronicky prispôsobiť podmienkam na ceste aj vodičskému štýlu. Zároveň má vodič k dispozícii možnosť meniť charakter podvozka pomocou Ovládača jazdného zážitku, s preferenciou na komfortnú alebo športovú jazdu s výrazne agilnejším handlingom.
M Sport diferenciál BMW Z4 M40i G29 Roadster 2019 detailný pohľad

M Sport diferenciál.

M Sport diferenciál optimalizuje trakciu a jazdnú stabilitu pri rýchlej jazde v zákrutách, pri akcelerácii zo zákrut, pri zmene jazdného pruhu alebo na rozličných povrchoch cesty. Trakcia sa optimalizuje pomocou elektronicky ovládaného zariadenia, ktoré redukuje rozdiel v otáčkach ľavého a pravého zadného kolesa.
Prevodovka Steptronic Sport BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 detailný pohľad interiér páka prevodovky

Prevodovka Steptronic Sport.

8-stupňová prevodovka Steptronic Sport s funkciou Launch Control ponúka mimoriadne dynamické radenie, tak automatické ako aj manuálne, voliacou pákou alebo radiacimi pádlami – pre komfortnú aj športovú jazdu. V režime SPORT alebo SPORT+ a s voliacou pákou v ľavej pozícii S/M sa radenie prispôsobí maximalizácii jazdných výkonov.
Variabilné športové riadenie BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 volant kokpit

Variabilné športové riadenie.

Variabilné športové riadenie vrátane systému Servotronic sa postará o priame a agilné reakcie na pokyny volantom pri optimálnej námahe potrebnej na jeho ovládanie. Prevodový pomer riadenia sa mení v závislosti od uhla natočenia volantu. Vďaka tomu sa zlepšuje handling pri dynamickej jazde a zároveň sa znižuje námaha nutná na točenie volantom pri parkovaní a manévrovaní.
M Sport brzdy BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 BMW Individual metalíza Frozen Grey bočný pohľad disk z ľahkej zliatiny

M Sport brzdy.

M Sport brzdy sú vybavené štvorpiestikovými pevnými strmeňmi vpredu a jednopiestikovými plávajúcimi strmeňmi vzadu s modrým lakovaním a logom M, ako aj väčšími kotúčmi, pre garanciu vysokého brzdného výkonu.
BMW Intelligent Personal Assistant BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 Displej systému iDrive

BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

ASISTENČNÉ SYSTÉMY VODIČA V BMW Z4 M40i ROADSTER.

Digitálne služby a inteligentné asistenčné systémy vodiča.

BMW Z4 M40i Roadster ponúka svojmu vodičovi množstvo inteligentných asistenčných systémov. Parkovací asistent, osobný hlasový asistent – tieto a ďalšie inovatívne technológie zvyšujú komfort a bezpečnosť jazdy. Zároveň umožňujú čiastočne autonómnu jazdu, v závislosti od situácie.

BMW Operating System 7 BMW Z4 Roadster G29

BMW Operating System 7.

Inovatívna ovládacia koncepcia BMW Operating System 7 umožňuje ešte jednoduchšie ovládanie funkcií vozidla napríklad hlasom, dotykovou obrazovkou a ovládačom iDrive – výrazne intuitívne. Za týmto účelom bola vylepšená aj funkčnosť ovládača iDrive. Teraz je možná priama voľba menu aplikácií.
Zistiť viac
BMW Intelligent Personal Assistant BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 Displej systému iDrive

BMW Intelligent Personal Assistant.

Nebolo by skvelé, keby sa vaše BMW správalo ako váš osobný expert na vozidlo? Komunikujte so svojím vozidlom pomocou systému BMW Intelligent Personal Assistant. Využívajte hlasové povely na ovládanie rozličných funkcií vozidla. Nechajte si vysvetliť všetko o vozidle, čo vám pomôže ešte lepšie spoznať vaše BMW.

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW Z4 M40i ROADSTER.

BMW Z4 M40i Roadster.

Výkon v kW (k) pri ot/min:

 250 (340)/5000–6500

Zrýchlenie 0–100 km/h v sek:

4,5

Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná):

7,9–8,0

Emisie CO₂ v g/km (kombinované):

181–182

 BMW Z4 M40i Roadster G29 bočný pohľad

CENY A FINANCOVANIE PRE BMW Z4 M40i ROADSTER.

BMW FINANCIAL SERVICES PRE BMW Z4 M40i ROADSTER.

BMW Z4 M40i Roadster G29 bočný pohľad pred budovou

Dosiahnite svoj cieľ rýchlo a flexibilne s na mieru šitými produktmi financovania od BMW Financial Services. Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam. Zistite viac o atraktívnych možnostiach úveru alebo o výhodných ponukách lízingu pre vaše BMW Z4 M40i Roadster.

BMW SERVICES.

SERVIS A ASISTENČNÉ SLUŽBY PRE BMW Z4 M40i ROADSTER.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: Všestranná a bezstarostná jazda pre elektrické vozidlá: Tento balík vám ponúka plnú transparentnosť a jednoduché plánovanie. Sami si zvolíte dĺžku 4 alebo 6 rokov – prípadne 3 roky ak máte vozidlo na lízing. Obsah servisného balíka:
  • Kontrola vozidla
  • Servis mikrofiltrov
  • Servis brzdovej kvapaliny
Zistite viac o BMW Service Inclusive
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

Inovatívne služby Teleservices od BMW ConnectedDrive pre váš automobil BMW vám pomôžu zbaviť sa starostí: Keď je nutná údržba, alebo keď sa objaví porucha, poskytnú vášmu vybranému BMW servisnému partnerovi všetky relevantné údaje vozidla. Váš servisný partner vás následne bude kontaktovať a dohodne si s vami termín. Takto sa môžete spoľahnúť na rýchly a jednoduchý servis bez toho, aby ste na všetko museli myslieť sami. Jediné podmienky: Vaše vozidlo musí byť zaregistrované online na BMW ConnectedDrive portáli a musíte mať zvoleného servisného partnera. Objavte hneď teraz spôsoby, akými môžu BMW Teleservices vniesť viac komfortu do vášho života.
Zistite viac o BMW Teleservices
BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance.

Bezplatná asistenčná služba BMW Roadside Assistance je k dispozícii pre všetkých BMW vodičov nonstop, 365 dní v roku. Stačí jediný telefonát a naši odborníci vám pomôžu buď po telefóne, alebo aj priamo na mieste, ak si to situácia vyžiada.
Zistite viac o BMW Roadside Assistance
Pracovník BMW radí zákazníkovi

MÁTE ZÁUJEM O OSOBNÚ KONZULTÁCIU?

Ak máte otázky, požadujete ďalšie informácie, alebo si prajete špecifické ponuky na BMW Z4 M40i Roadster, prosím kontaktujte BMW partnera vo vašej oblasti. Náš odborný BMW servisný personál vám ochotne poskytne individuálne poradenstvo telefonicky, ale aj priamo na mieste.

SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO₂.

  • BMW Z4 M40i Roadster:
    Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,9–8,0
    Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 181–182

    Hodnoty spotreby paliva, emisií CO₂, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO₂, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.