BMW X3 M AUTOMOBILY.

Štyri výkonné modely BMW X3, ktoré vytvárajú športový rozdiel.

BMW X3 M COMPETITION.

Maximálna dynamika jazdy a exkluzivita.
 • Extrémne výkonný, 6-valcový, benzínový motor M TwinPower Turbo
 • M xDrive s aktívnym M diferenciálom a 8-stupňovou prevodovkou M Steptronic s Drivelogic
 • Exkluzívne dizajnové prvky a výbavy
 • 375 kW/510 k, 600 Nm, 0–100 km/h za 4,1 sek.
BMW X3 M Competition v metalickej farbe Donington Grey, exteriér.

BMW X3 M.

Dynamika jazdy na najvyššej úrovni.
 • Extrémne výkonný, 6-valcový, benzínový motor M TwinPower Turbo
 • M xDrive s aktívnym M diferenciálom
 • 8-stupňová prevodovka M Steptronic s Drivelogic
 • 353 kW/480 k, 600 Nm, 0–100 km/h za 4,2 sek.
BMW X3 M vo farbe Alpine White, exteriér.

BMW X3 M40i.

Mimoriadne vyvážený pomer výkonu a vhodnosti na každodenné jazdenie.
 • M TwinPower Turbo 6-valcový benzínový motor
 • BMW xDrive
 • 8-stupňová prevodovka Steptronic
 • 260 kW/354 k, 500 Nm, 0–100 km/h za 4,8 sek.
BMW X3 M40i v metalickej farbe Black Sapphire, exteriér.

BMW X3 M40d.

Výkon a efektivita bez kompromisov.
 • M TwinPower Turbo 6-valcový naftový motor
 • BMW xDrive
 • 8-stupňová prevodovka Steptronic
 • 240 kW/326 k, 680 Nm, 0–100 km/h za 4,9 sek.
BMW X3 M40d v metalickej farbe Phytonic Blue, exteriér.
 • BMW X3 M COMPETITION.
 • BMW X3 M.
 • BMW X3 M40i.
 • BMW X3 M40d.

BMW X3 M COMPETITION A BMW X3 M.

Výkonové vlastnosti.

Dva modely, jedinečný výkon: všetky komponenty hnacieho ústrojenstva a podvozku podčiarkujú pretekárske korene značky BMW M. Doplnené o nefalšovaný X charakter zabezpečujú v každom teréne typickú radosť z jazdy s písmenom M.
BMW X3 M Competition v metalickej farbe Donington Grey, exteriér, predný pohľad z vtáčej perspektívy.
BMW X3 M Competition a BMW X3 M, extrémne výkonný, 6-valcový, benzínový motor M TwinPower Turbo.

Vysokovýkonný radový benzínový 6-valec BMW M TwinPower Turbo.

Vysokovýkonný radový benzínový 6-valec BMW M TwinPower Turbo disponuje špičkovým priebehom výkonu a zamatovo hladkým chodom, v kombinácii so športovým zvukom. Vďaka technológiám Double-VANOS, Valvetronic, High Precision Injection a dvom turbodúchadlám generuje výkon 353 kW (480 k), v modeli Competition dokonca až 375 kW (510 k).
BMW X3 M Competition a BMW X3 M, motor, M Carbon vzpera.

M Carbon vzpera.

M Carbon vzpera zvyšuje tuhosť prednej časti a prispieva k lepšej precíznosti a presnosti riadenia. Komponent z polyméru zosilneného karbónom je mimoriadne ľahký a po otvorení kapoty motora vytvára nefalšovanú pretekársku atmosféru. Vďaka nemu je aj tu dokonale vyjadrený športový potenciál vozidla.
BMW X3 M Competition v metalickej farbe Donington Grey, exteriér, M pruženie.

M pruženie.

M pruženie zvýrazňuje úžasný dynamický potenciál vozidla. Okrem troch režimov jazdy COMFORT, SPORT a SPORT+, si vodič môže zvoliť spomedzi troch rôznych nastavení dynamickej kontroly stability (DSC), aby prispôsobil úroveň stabilizácie svojmu preferovanému štýlu jazdy.
BMW X3 M Competition a BMW X3 M, interiér, Control Display, M xDrive.

M xDrive.

BMW M xDrive a aktívny M diferenciál zaručuje maximálnu trakciu a dynamiku jazdy pri športovom a každodennom využití. Vďaka špecifickej M technológii sa dá vozidlo v každej situácii precízne ovládať a bezpečne kontrolovať na akomkoľvek povrchu, dokonca aj pri prudkej akcelerácii z ostrej zákruty.
BMW X3 M Competition a BMW X3 M, interiér, M radiaca páka, 8-stupňová prevodovka M Steptronic.

8-stupňová prevodovka M Steptronic.

8-stupňová prevodovka M Steptronic s Drivelogic ponúka viacero možnosti radenia prevodových stupňov: od extrémne dynamického po mimoriadne komfortné a plynulé pre úsporu paliva. Vodič môže meniť prevodové stupne aj manuálne pomocou radiacej páky alebo pádlami pod volantom, alebo môže nastaviť automatický režim a nechať pracovať prevodovku.
BMW X3 M Competition a BMW X3 M, interiér, kokpit, M kožený volant, M Servotronic.

M Servotronic.

V každej jazdnej situácii poskytuje riadenie M Servotronic tú správnu úroveň podpory jej optimálnym prispôsobením podľa aktuálnej rýchlosti vozidla. Okrem toho zabezpečuje priamy a presný pocit z riadenia v každej rýchlosti. Systém je špecificky nastavený pre potreby vozidiel M a ponúka tri rôzne nastavenia, ktoré sa dajú zvoliť stlačením tlačidla.
BMW X3 M Competition v metalickej farbe Donington Grey, exteriér, M disky kolies z ľahkej zliatiny s M Compound brzdami.

M Compound brzdy.

V dôsledku použitia rôznych materiálov dosahujú M Compound brzdy nielen vynikajúce hodnoty spomalenia, ale aj vysokú stabilitu a dlhú životnosť a tiež zníženie hmotnosti, čo má pozitívny vplyv na agilitu, dynamiku a zrýchlenie. Brzdové strmene lakované modrou metalickou farbou s označením M predstavujú vysoko výkonný M brzdový systém. Kvôli špecifickej konštrukcii sa po dlhej, nízkej alebo extrémne vysokej záťaži môže vyskytnúť dočasný hluk bŕzd, ktorý po krátkom čase opäť zmizne. Aby sa zabránilo funkčnému hluku, je vhodné brzdu zaťažovať v pravidelných intervaloch silnejším brzdením. S vlhkosťou na brzdových kotúčoch môžete brzdový systém „vybrzdiť“ do sucha, aby sa zabránilo hluku. Funkčné zvuky nemajú žiadny vplyv na výkon, prevádzkovú bezpečnosť a stabilitu bŕzd.
BMW X3 M Competition v metalickej farbe Donington Grey, exteriér, zadný pohľad s M Sport výfukovým systémom.

M Sport výfukový systém.

M Sport výfukový systém zabezpečuje dynamický zvuk, ktorý sa dá meniť integrovaným mechanizmom výfukového ventilu. Programy SPORT a SPORT+, ktoré sa dajú zvoliť tlačidlami dynamiky jazdy, sú zvýraznené ešte intenzívnejším zvukom motora, zatiaľ čo programy orientované na komfort nastavia tichší zvuk motora.

BMW X3 M COMPETITION.

Dizajnové vlastnosti.

Muskulárne proporcie a perfektne skoordinované M dizajnové prvky v lesklej čiernej farbe dodávajú modelu BMW X3 M Competition auru maximálneho výkonu. Vo vnútri sa športový charakter spája s exkluzívnymi detailami a vytvára tak jedinečný celkový zážitok.
BMW X3 M Competition v metalickej farbe Donington Grey, exteriér, trojštvrťový predný pohľad.
BMW X3 M Competition v metalickej farbe Donington Grey, exteriér, predná časť s M mriežkou chladiča v lesklej čiernej farbe.

M mriežka chladiča.

Výrazná M mriežka chladiča v čiernej lesklej farbe s označením modelu dominuje dizajnu prednej časti v dynamickom štýle M. Čierne lesklé dvojité lišty mriežky chladiča sú vizuálne inšpirované charakteristickými M diskami kolies z ľahkej zliatiny v štýle dvojitých lúčov. M mriežka chladiča predstavuje jasný výraz športových ambícií vozidla a naznačuje, aká obrovská sila sa ukrýva pod kapotou.
BMW X3 M Competition v metalickej farbe Donington Grey, exteriér, zadná časť s nápisom „X3 M Competition“.

Označenie „X3 M Competition”.

Čierne označenie „X3 M Competition“ na zadnej časti odkazuje na obrovský dynamický potenciál vozidla.
BMW X3 M Competition v metalickej farbe Donington Grey, exteriér, M štrbiny v čiernej lesklej farbe s označením modelu.

M štrbiny.

Charakteristické M štrbiny s označením modelu, ktoré dodávajú karosérii trojrozmerný atletický nádych, podčiarkujú obrovský potenciál vozidla a sľubujú mimoriadny zážitok z jazdy. Znázorňujú dynamickú kombináciu technickej dokonalosti a strhujúceho dizajnu, ktorá je od začiatku synonymom modelov M.
BMW X3 M Competition v metalickej farbe Donington Grey, exteriér, M vonkajšie spätné zrkadlá v čiernej lesklej farbe s označením modelu.

M vonkajšie spätné zrkadlá.

Aerodynamicky optimalizované M vonkajšie spätné zrkadlá sú výrazným prvkom športového a dynamického M dizajnu. Pripevnené ku karosérii tvarom dvojitého mostíka podčiarkujú nádhernú estetiku vozidla a prehlbujú pocit dokonalého inžinierstva do posledného detailu. Prídavné LED smerové svetlá dokonale zapadajú do dlhej, úzkej drážky.
BMW X3 M Competition v metalickej farbe Donington Grey, exteriér, M strešný spojler.

M strešný spojler.

M strešný spojler s výrazným tvarom zabezpečuje lepší prítlak zadnej nápravy pri vyšších rýchlostiach. Súčasne prepožičiava trojštvrťovému zadnému pohľadu charakteristickú športovosť a sľubuje mimoriadne dynamický zážitok z jazdy.
BMW X3 M Competition, interiér, M športové sedadlá čalúnené kožou ‘Merino’ a Alcantarou.

M Sport sedadlá.

M Sport predné sedadlá, nastaviteľné viacerými smermi, so škrupinovým tvarom a čiastočne integrovanými opierkami hlavy, poskytujú vynikajúcu bočnú oporu. Okrem iného je možné regulovať aj šírku ich operadla. Ich špeciálny dizajn s osvetleným logom M je optimálnym doplnkom športových schopností vozidla.
BMW X3 M Competition, interiér, interiérové lišty „Carbon Fibre“.

Interiérové lišty „Carbon Fibre“.

Interiérové lišty „Carbon Fibre“ na prístrojovom paneli, dverách a stredovej konzole so zvýrazňovacou lištou v perleťovej chrómovej úprave.
BMW X3 M Competition, interiér, kokpit, M kožený volant s multifunkčným ovládaním.

M kožený volant.

M kožený volant s multifunkčným ovládaním, znakom M, chrómovými prvkami a integrovaným airbagom, má tvar dvojitého lúča. Veniec volantu je čalúnený čiernou kožou s farebným kontrastným prešívaním a obsahuje tvarované plochy, vďaka ktorým dokonale padne do ruky. Vodič môže použiť tlačidlá M Drive na voľbu želaných nastavení aj počas jazdy.
BMW X3 M Competition, interiér, M radiaca páka.

M radiaca páka.

Spínače pre voľbu troch nastavení radenia prevodových stupňov Drivelogic sa nachádza vedľa loga M na hornej strane M radiacej páky. Tlačidlo P pre zaradenie parkovacej polohy je priamo pod nimi. V manuálnom režime „S“ môže vodič radiť prevodové stupne manuálne pomocou radiacej páky v typickom štýle M; v režime „D“ prebieha radenie prevodových stupňov automaticky.
BMW X3 M Competition, interiér, kokpit, M prístrojový panel.

M prístrojový panel.

M špecifický prístrojový panel obsahuje nasledujúce ukazovatele: rýchlomer, otáčkomer, palivomer a teplomer oleja – ako aj indikátor stavu M dynamických jazdných systémov: riadenia, podvozka, motora, systému Drivelogic a pohonu M xDrive. Okrem toho si v pravej časti panelu tiež môžete nechať zobraziť informácie o pneumatikách, športové ukazovatele, navigačnú trasu, spotrebu a médiá.
BMW X3 M Competition, interiér, kokpit, červené tlačidlo Štart/Stop.

Tlačidlo Štart/Stop.

Červené tlačidlo Štart/Stop sa nachádza na stredovej konzole a používa sa na naštartovanie motora bez použitia kľúča po odomknutí vozidla. Dá sa použiť aj na vypnutie motora. Kľúč od vozidla sa rozpozná automaticky bez toho, aby ste ho museli vložiť do zapaľovania.
BMW X3 M Competition, interiér, prahová lišta s označením Competition.

Prahové lišty s označením Competition.

Vodiča a spolujazdca vítajú pri nastupovaní do vozidla prahové lišty s označením „X3 M Competition“. Čierne označenie na prahových lištách predných dverí vyžaruje kvalitu a exkluzivitu.
BMW X3 M Competition, interiér, M bezpečnostné pásy.

M bezpečnostné pásy.

M bezpečnostné pásy s predpínačom a obmedzovačom sily majú jemný tkaný akcent v typických farbách M a zvýrazňujú vysokú kvalitu a športovú atmosféru interiéru.
BMW X3 M vo farbe Alpine White, exteriér, trojštvrťový bočný pohľad.
BMW X3 M vo farbe Alpine White, exteriér, predná časť, M mriežka chladiča s chrómovými prvkami a označením modelu.
BMW X3 M vo farbe Alpine White, exteriér, 20-palcové M disky kolies z ľahkej zliatiny vo farbe Orbit Grey.
BMW X3 M vo farbe Alpine White, exteriér, M štrbiny s chrómovými prvkami a označením modelu.
BMW X3 M vo farbe Alpine White, exteriér, kryty spätných zrkadiel vo farbe karosérie.
BMW X3 M vo farbe Alpine White, exteriér, zadná časť s označením modelu.
BMW X3 M vo farbe Alpine White, exteriér, zadná časť s koncovkami výfuku v chrómovom prevedení.
BMW X3 M, interiér, športové sedadlá čalúnené čiernou kožou „Vernasca“.
BMW X3 M, interiér, kokpit, M kožený volant s M kontrastným prešívaním.

BMW X3 M.

Športové vyjadrenie dobrodružnej povahy: BMW X3 M. Výkonné proporcie a expresívne M dizajnové prvky sebavedomo odkazujú na športovú DNA tohto X modelu. Leštené 20-palcové M disky kolies z ľahkej zliatiny vo farbe Orbit Grey dodávajú vozidlu suverénny postoj. Chrómové prvky na ráme mriežky chladiča a chrómové koncovky výfuku zvýrazňujú exkluzívny športový charakter. Atletický výraz pokračuje aj v interiéri. Športové sedadlá vodiča a spolujazdca čalúnené čiernou kožou „Vernasca“ poskytujú dokonalý komfort sedenia – v každodennom živote, ako aj pri rýchlej jazde na pretekárskom okruhu. Exkluzívny interiér dotvárajú kvalitné detaily, ako napríklad čalúnenie stropu BMW Individual v antracitovej farbe alebo M kožený volant so špecifickým M kontrastným prešívaním.

BMW X3 M40i A BMW X3 M40d.

Dizajn a jazdná dynamika.

Výkonný dizajn, športová jazdná dynamika. S exkluzívnymi prvkami vo vnútri a vonku, ako aj balíkom technológií orientovaných na výkon, odhaľujú modely BMW X3 M40i a BMW X3 M40d svoju športovú DNA.
BMW X3 M40i a BMW X3 M40d v metalickej farbe Black Sapphire, jazda, exteriér, bočný pohľad pred horskou scenériou so svetelnými pásmi.
BMW X3 M40i a BMW X3 M40d v metalickej farbe Black Sapphire, exteriér, trojštvrťový predný pohľad.

Exkluzívny dizajn.

Exkluzívne dizajnové prvky zvýrazňujú dynamický potenciál modelov BMW X3 M40i a BMW X3 M40d vnútri aj vonku. Patria sem najmä väčšie nasávacie otvory vzduchu, mriežka chladiča, lišty mriežky chladiča a kryty spätných zrkadiel vo farbe Cerium Grey, športové sedadlá, M kožený volant s pádlami radenia prevodových stupňov a exkluzívne označenie M40i na prístrojoch, prahových lištách a na zadnej časti.
BMW X3 M40i a BMW X3 M40d, interiér, kokpit s M koženým volantom.

M kožený volant.

M kožený volant s multifunkčným ovládaním a integrovaným airbagom s trojlúčovým dizajnom. Veniec volantu obšitý čiernou kožou „Walknappa“ a čiernym prešívaním s tvarovanými plochami, zabezpečuje priame, atletické riadenie.
BMW X3 M40i a BMW X3 M40d, interiér, športové sedadlá pre vodiča a spolujazdca.

Športové sedadlá pre vodiča a spolujazdca.

Individuálne nastaviteľné športové sedadlá pre vodiča a spolujazdca s viacerými možnosťami manuálneho nastavenia, vrátane šírky operadla, posuvu a sklonu operadla a sedacej časti. Vďaka väčšej výške čalúnenia sedacej časti a operadla a vynikajúcemu bočnému tvarovaniu poskytujú excelentnú ergonómiu a vysoký stupeň bočného vedenia.
BMW X3 M40i a BMW X3 M40d v metalickej farbe Black Sapphire, exteriér, predná časť s M aerodynamickým balíkom.

M aerodynamický balík.

M aerodynamický balík podčiarkuje atletický charakter vozidla a zlepšuje obtekanie vzduchu. Balík obsahuje predný nárazník s väčšími nasávacími otvormi vzduchu, špeciálne bočné prahy a zadný nárazník s difúzorom. Koncovky výfuku sú v chrómovom prevedení.
BMW X3 M40i v metalickej farbe Black Sapphire, jazda, exteriér, trojštvrťový zadný pohľad pred kulisami mesta so svetelnými pásmi.

Jazdná dynamika a agilita.

BMW X3 M40i a BMW X3 M40d ponúkajú výnimočnú precíznosť a agilitu. Dynamické priečne a pozdĺžne charakteristiky sú výrazne vylepšené a zaručujú intenzívnu radosť z jazdy vďaka úplne novému nastaveniu podvozka, špecifické M Performance nastavenia variabilného športového riadenia, M Sport brzdám v základnej výbave a pohonu všetkých kolies BMW xDrive s dôrazom na zadné kolesá.
BMW X3 M40i a BMW X3 M40d v metalickej farbe Black Sapphire, jazda, exteriér, bočný pohľad s otáčajúcim sa diskom kolesa z ľahkej zliatiny.

Adaptívny M podvozok.

Adaptívny M podvozok sa dá kedykoľvek elektronicky nastaviť a prispôsobiť podmienkam vozovky a jazdným podmienkam. Okrem toho môže vodič nastaviť charakteristiku podvozku ovládačom jazdných režimov na práve uprednostňovaný jazdný štýl – od komfortného až po mimoriadne športový s výrazne agilnou ovládateľnosťou.
BMW X3 M40i a BMW X3 M40d v metalickej farbe Black Sapphire, exteriér, disk kolesa z ľahkej zliatiny s M Sport brzdou.

M Sport brzda.

M Sport brzdy so štvorpiestikovými pevnými strmeňmi vpredu a dvojpiestikovými plávajúcimi strmeňmi vzadu s označením M a veľkými brzdovými kotúčmi pre mimoriadne vysoký brzdný účinok.
BMW X3 M40i a BMW X3 M40d v metalickej farbe Black Sapphire, exteriér, zadná časť s M Sport výfukovým systémom.

M Sport výfukový systém.

M Sport výfukový systém zabezpečuje dynamický zvuk, ktorý určuje zvolený jazdný režim a mení sa integrovaným mechanizmom výfukového ventilu. Programy SPORT a SPORT+, ktoré sa dajú zvoliť spínačom režimu jazdy, sú zvýraznené ešte intenzívnejším zvukom motora, zatiaľ čo programy orientované na komfort nastavia tichší zvuk motora.
BMW X3 M40i a BMW X3 M40d, interiér, radiaca páka, 8-stupňová prevodovka Steptronic Sport.

Prevodovka Steptronic Sport.

8-stupňová prevodovka Steptronic Sport umožňuje športové radenie prevodových stupňov. Či už automaticky alebo manuálne pomocou radiacej páky, alebo pádlami pod volantom – pre komfortné plachtenie alebo dynamickú športovú jazdu. V režime SPORT a s radiacou pákou v ľavej polohe S/M, sú zmeny prevodových stupňov nakonfigurované pre maximálny výkon.
BMW X3 M40i a BMW X3 M40d, interiér, kokpit, M kožený volant, variabilné športové riadenie.

Variabilné športové riadenie.

Variabilne športové riadenie Servotronic sa stará o presné a agilné reakcie počas jazdy už pri minimálnom otočení volantu. Reaguje na natočenie volantu rozdielnymi pomermi riadenia. Pritom zlepšuje manévrovateľnosť pri športovej jazde a redukuje pohyby volantu pri parkovaní a odbočovaní.

M TWINPOWER TURBO BENZÍNOVÝ MOTOR.

BMW X3 M40i, M TwinPower Turbo radový 6-valcový benzínový motor.

V spojení s 8-stupňovou prevodovkou Steptronic Sport ponúka motor radový, 6-valcový, benzínový motor M TwinPower Turbo v modeli BMW X3 M40i pôsobivú dynamiku vďaka suverénnemu výkonu. S turbodúchadlom TwinScroll, plne variabilným časovaním ventilov Valvetronic a vstrekovaním High-Precision, generuje výkon 260 kW (354 k) a maximálny krútiaci moment 500 Nm.

M TWINPOWER TURBO NAFTOVÝ MOTOR.

BMW X3 M40d, M TwinPower Turbo 6-valcový naftový motor.

M TwinPower Turbo 6-valcový naftový motor modelu BMW X3 M40d vyniká vysokým výkonom a efektivitou. S dvomi turbodúchadlami TwinScroll s variabilnou geometriou lopatiek a priamym vstrekovaním CommonRail poskytuje tento odľahčený motor výkon 240 kW (326 k) a pôsobivý krútiaci moment 680 Nm. To zaručuje excelentný pohon a vysokú jazdnú dynamiku.

BMW X3 M AUTOMOBILY.

Asistenčné systémy vodiča a konektivita.

Zameranie na to dôležité. S inovatívnymi asistenčnými systémami vodiča a komfortnými funkciami v sieťovo prepojenom kokpite sú modely BMW X3 M vybavené najmodernejšou technikou – pre mobilitu súčasnosti na najvyššej úrovni.
M automobily BMW X3, BMW Intelligent Personal Assistant

BMW Intelligent Personal Assistant.

„Hey, BMW. Who are you?“ Nebolo by skvelé, keby sa vaše BMW správalo ako váš osobný asistent? Komunikujte so svojím vozidlom pomocou systému BMW Intelligent Personal Assistant. Spozná vás, každým dňom sa zlepšuje a pomôže v každej situácii. Môžete si zvoliť aj vaše vlastné aktivačné slovo. Vysvetlí vám všetko o vozidle a pomôže vám ešte lepšie spoznať vaše BMW.
M automobily BMW X3, Wi-Fi hotspot

Wi-Fi hotspot.

Zúčastňujte sa konferenčných video hovorov na tablete alebo si pozrite poslednú epizódu vášho obľúbeného seriálu na smartfóne. WiFi hotspot vás pripojí na internet s rýchlosťou LTE (ak je k dispozícii) cez SIM kartu inštalovanú vo vozidle. Vy a vaši pasažieri môžete surfovať na webe až s desiatimi zariadeniami.
M automobily BMW X3, BMW Maps Connected Parking

BMW Maps Connected Parking.

Aby ste skutočne došli až do cieľa: BMW Maps – Connected Parking vás zbaví komplikovaného hľadania parkovacieho miesta a spoľahlivo vás navedie na najbližšie voľné miesto k cieľu vašej cesty. Vaše BMW vám odporučí voľné miesta vo veľkých parkovacích domoch alebo na ulici a odporučí vám trasu s najvyššou pravdepodobnosťou výskytu dostupného miesta.
BMW X3 M, technické údaje

TECHNICKÉ ÚDAJE M AUTOMOBILOV BMW X3.

TECHNICKÉ ÚDAJE.

Zvoľte si model

Hmotnosť

Pohotovostná hmotnosť EU v kg 2045
Celková hmotnosť v kg 2500
Užitočná hmotnosť v kg 530
Povolené zaťaženie nápravy prednej/zadnej v kg 1185/1425
Objem batožinového priestoru v min. (vyklopené sedadlá alebo zatvorená strecha) v l 550
Objem batožinového priestoru v min. (sklopené sedadlá alebo otvorená strecha) v l 1600
Celková hmotnosť prívesu (nebrzdeného) v kg 750
Celková hmotnosť prívesu 8% (brzdeného) v kg 2500
Celková hmotnosť prívesu 12% (brzdeného) v kg 2500

Motor

Valce/ventily 6/4
Zdvihový objem v cm³ 2993
Zdvih/vŕtanie v mm 90,0/84,0
Výkon v kW (k) pri ot./min. 375 (510)/6250
Krútiaci moment v Nm pri ot./min. 600/2600-5950
Kompresný pomer :1 9.3

Výkon

Max. rýchlosť v km/h 250 (285)
Zrýchlenie 0-100 km/h v sek. 4.1

Spotreba paliva

Nízka rýchlosť (režim mesta) v l/100 km -
Stredná rýchlosť (mesto + dochádzanie) l/100 km -
Vysoká rýchlosť (mimo mesta) v l/100km -
Extra vysoká rýchlosť (diaľnica) v l/100km -
Kombinovaná v l/100 km -
Kombinované emisie CO₂ v g/km -
Objem nádrže v litroch, pribl. 65

Kolesá

Rozmer pneumatík vpredu 255/40 ZR21
Rozmer pneumatík vzadu 265/40 ZR21
Disky kolies a materiál vpredu 9.5 J x 21 palcov, EH2 ľahká zliatina
Disky kolies a materiál vzadu 10 J x 20 palcov, EH2 ľahká zliatina