BMW iX3 G08 2021 M Carbon Black bočný pohľad
iX3
Shop The Look
Cena69.950 €
Dojazdaž do 461 km*
Motor a typ palivaElektrina (BEV)

THE iX3

BMW iX3 G08 2021 M Carbon Black bočný pohľad

NOVÉ BMW iX3.

Cena69.950 €
Dojazdaž do 461 km*
Motor a typ palivaElektrina (BEV)

Vďaka štandardnému M Sport balíku s novým dizajnom vyzerá nové BMW iX3 športovejšie než kedykoľvek predtým. Aerodynamické prvky a modré akcenty jednoznačne zvýrazňujú elektrickú povahu vozidla. Či už dlhé alebo krátke jazdy, s dojazdom až do 461 km* a nízkou spotrebou elektrickej energie je nové BMW iX3 ideálne vhodné na každú trasu.

BMW iX3:
Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km: 18,9−18,5 
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 0

Zistiť viac

THE iX3.

POROVNAŤ MODELY BMW iX3.

MODEL IMPRESSIVE.

Na 100 % elektrický: Doplnkový model „Impressive“ je nadstavbou pre štandardný model „Inspiring“ pre ešte výraznejšie umocnenie exkluzívnosti a jazdného komfortu vášho BMW.
 • 20-palcové M aerodynamické kolesá 890 M Bicolour
 • Harman Kardon Surround Sound systém a BMW IconicSounds Electric
 • množstvo ďalšej doplnkovej výbavy
BMW iX3 G08 2021 Model M Sport Impressive metalíza M Carbon Black predobočný pohľad

MODEL INSPIRING.

Na 100 % elektrický: Štandardný model „Inspiring“ obsahuje pozoruhodný balík výbavy na vylepšenie komfortu, bezpečnosti a radosti z jazdy, napríklad:
 • M Sport balík s M koženým volantom, M Shadow Line, M strešné lišty Shadow Line a osvetlené prahy dverí
 • 19-palcové aerodynamické kolesá 842 Bicolour
 • BMW Live Cockpit Professional, BMW Intelligent Personal Assistant a služby Connected Charging
 • Tepelná predpríprava a automatická klimatizácia s 3-zónovou reguláciou
 • Panoramatická sklenená strecha a športové predné sedadlá
 • Adaptívny podvozok a Parkovací asistent
 • Driving Assistant Professional
 • Automatické ovládanie dverí batožinového priestoru a priechodný batožinový systém
 • Nabíjací kábel a ročná karta BMW Charging Card
BMW iX3 G08 2021 Model M Sport Inspiring Phytonic Blue predobočný pohľad
 • MODEL IMPRESSIVE.
 • MODEL INSPIRING.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

Preskúmajte dojazd iX3.

Zvoliť model
 • iX3

  453 - 461 km WLTP 0 g/km CO2

Estimated Range could not be calculated.

Jazdný profil
Okresná cestaDiaľnice
Vonkajšia teplota
-10°35°
Konfigurácia a cenaTechnické údaje

Estimated Range could not be calculated.

Jazdný profil
Okresná cestaDiaľnice
Vonkajšia teplota
-10°35°
Konfigurácia a cenaTechnické údaje

Používaním služby Google Maps sa na používateľov vzťahujú dodatočné zmluvné podmienky Google Maps/Google Earth (vrátane pravidiel Ochrany osobných údajov spoločnosti Google).
Pozrieť dodatočné zmluvné podmienky služby Google Maps/Google Earth a pravidlá Ochrany osobných údajov spoločnosti Google..

ZAŽITE EXTERIÉR BMW iX3 VO VIDEU.

BMW iX3 G08 2021

TO NAJLEPŠIE Z EXTERIÉRU BMW iX3.

BMW iX3 G08 2021 predný pohľad

Predný dizajn.

Takmer kompletne uzavreté obličky BMW i tvoria centrálny vizuálny prvok markantnej prednej časti. Spolu so vzduchovými vstupmi farby BMW i Blue v tvare L podčiarkujú čisto elektrický charakter nového BMW iX3. Štíhle Adaptívne LED predné svetlomety s novým dizajnom udeľujú prednej časti BMW iX sústredený výzor.
BMW iX3 G08 2021 bočný pohľad

Bočný pohľad.

Veľkoryso dimenzované proporcie lemov blatníkov sebavedomo prezentujú 20-palcové M aerodynamické kolesá 890 M Jet Black s hliníkovými akcentmi. Výduchy Air Breather v dizajne BMW M na bokoch za prednými kolesami optimalizujú prúdenie vzduchu.
BMW iX3 G08 2021 zadný pohľad

Zadný dizajn.

V kombinácii s vertikálnymi výduchmi Air Breather garantujú LED zadné svetlá s trojrozmernými krytmi a horizontálnymi smerovkami výzor s maximálnou dávkou koncentrácie. Difúzory v modrej farbe kompletizujú zadné partie nad cestou. Zdobenie uprostred má vysoko kvalitný vzhľad v spracovaní Frozen Grey.

ZAŽITE INTERIÉR BMW iX3 VO VIDEU.

BMW iX3 G08 2021

TO NAJLEPŠIE Z INTERIÉRU BMW iX3.

Kokpit BMW iX3 G08 2021

Kokpit.

BMW Live Cockpit Professional kombinuje 12,3-palcový plne digitálny prístrojový displej s 12,3-palcovým dotykovým iDrive displejom. BMW Live Cockpit Professional kombinuje 12,3-palcový plne digitálny prístrojový displej s 12,3-palcovým dotykovým iDrive displejom. Akcenty vo farbe BMW i Blue, napríklad na start/stop tlačidle, zvýrazňujú pohonný systém BMW iX3 s nulovými emisiami.
Panoramatická sklenená strecha BMW iX3 G08 2021

Panoramatická sklenená strecha.

Keď je Panoramatická sklenená strecha otvorená, vytvorí v interiéri príjemnú svetlom zaplavenú atmosféru s množstvom čerstvého povetria. Otvára a zatvára sa plne automaticky na povel tlačidla, ako aj kľúčom od vozidla a je vybavená funkciou nadvihnutia, odsunutia, slnečnou roletou a veterným deflektorom.
Športové sedadlá BMW iX3 G08 2021

Športové sedadlá.

O vysoký komfort v interiéri BMW iX3 sa postarajú aj športové sedadlá čalúnené perforovaným jemným materiálom Sensatec. M kožený volant s multifunkčnými tlačidlami a logom M má trojramenný dizajn. Interiérové lišty Aluminium Rhombicle Dark pridávajú ďalšie športové akcenty.

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO PRE BMW iX3.

19-palcové BMW aerodynamické koleso Double-spoke style 842 Bicolour BMW iX3 G08 2021

19-palcové BMW aerodynamické koleso Double-spoke style 842 Bicolour.

19-palcové BMW aerodynamické koleso Double-spoke style 842 Bicolour. Kompletné zimné koleso so senzorom merania tlaku a runflat pneumatikou, veľkosť 8J x 19.
Ísť na produkt
BMW koberčeky do každého počasia predné BMW iX3 G08 2021

BMW koberčeky do každého počasia predné.

Dokonalo rozmerovo pasujúce a odolné BMW koberčeky do každého počasia chránia predný priestor pre nohy pred vlhkosťou a znečistením. V čiernej farbe, s označením X3 z nehrdzavejúcej ocele.
Ísť na produkt
BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0 BMW iX3 G08 2021

BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0.

Ľahký a pevný BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0 pre dva klasické alebo elektrické bicykle. Maximálne prípustné zaťaženie 60 kg, možnosť kompaktného zloženia.
Ísť na produkt

BMW iX3 S VÝKONOM 210 kW (286 k).

BMW iX3 G08 2021

ELEKTRIZUJÚCA JAZDNÁ DYNAMIKA NOVÉHO BMW iX3.

Dynamickejšia, efektívnejšia a inovatívnejšia než kedykoľvek predtým: Piata generácia technológie BMW eDrive v BMW iX3. V kombinácii s novo vyvinutou vysokonapäťovou batériou a adaptívnym podvozkom umožňuje tomuto SAV ponúkať elektrizujúcu jazdnú dynamiku a akceleráciu na každom metri.

Adaptívny podvozok BMW iX3 G08 2021

Adaptívny podvozok.

Adaptívny podvozok umožňuje prispôsobovať charakteristiku tlmenia každej jazdnej situácii, pre zvýšenie komfortu pruženia aj dynamiky. Okrem štandardného režimu COMFORT, optimalizovaného pre komfortnú jazdu, ponúka aj režim SPORT s dynamicky tuhším nastavením tlmičov.
Elektrická pohonná sústava BMW iX3 G08 2021

Motor BMW eDrive.

Vysoko integrovaná pohonná jednotka kombinuje elektrický motor, prevodovku a riadiacu elektroniku v spoločnom hliníkovom puzdre, pre úsporu priestoru aj hmotnosti. Priama spontánna reakcia na povely akcelerátorom zaistí pre BMW typickú radosť z jazdy. Vďaka konštrukcii bez vzácnych chemických prvkov je elektromotor obzvlášť udržateľný.
Systém rekuperácie BMW iX3 G08

Systém rekuperácie.

Systém rekuperácie mení kinetickú energiu, generovanú pri spomaľovaní a brzdení, na elektrickú, ktorou následne dobíja vysokonapäťovú batériu pohonu, s cieľom predĺžiť dojazd. Možnosť prispôsobenia miery rekuperácie v štyroch stupňoch umožňuje zvýšenú individualizáciu a podstatný nárast komfortu.
BMW IconicSounds Electric BMW iX3 G08 2021

BMW IconicSounds Electric.

BMW IconicSounds Electric vám umožní ešte viac zvýrazniť emotívny zážitok z čisto elektrickej jazdy. Zvuková produkcia vám poskytne okamžitú akustickú spätnú väzbu pre každý konkrétny jazdný manéver. Zvukový výstup do kabíny zabezpečuje audio systém vozidla a navonok ho produkujú komponenty akustickej ochrany pre chodcov.

OBJAVTE DOJAZDY BMW iX3.

Preskúmajte dlhé dojazdy BMW iX3! Využite možnosti nastavenia a uvidíte, ako prekvapivo ďaleko sa dostanete, ak vezmete do úvahy iba pár faktorov.
Zvoliť model
  • Prečo sa dojazdy líšia?
  • Podrobne
  • Všeobecná špecifikácia dojazdu a hodnoty dojazdu v tomto indikátore
  • Z akých predpokladov vychádzajú nastavenia jazdného štýlu?

  DOJAZD DO 461 KM* S BMW iX3.

  BMW iX3 G08 2021 M Carbon Black predobočný pohľad jazdný

  Vďaka súhre efektívnej pohonnej koncepcie, aerodynamického dizajnu a výkonnej vysokonapäťovej batérie dosahuje BMW iX3 dlhý dojazd až do 461 kilometrov*. Inovatívne technológie, ako napríklad rekuperácia brzdnej energie, pomáhajú predlžovať dojazd a znižovať spotrebu elektrickej energie.

  ČASY NABÍJANIA PRE DOJAZD 100 KM.

  Vaše BMW iX3 a BMW Charging vám prinášajú výhody množstva na mieru šitých ponúk nabíjania doma, v práci aj na cestách, spolu s obdivuhodným nabíjacím výkonom až do 150 kW. Súčasťou vozidla je aj nabíjacia sada, v ktorej sú Flexibilná rýchlonabíjačka pre flexibilné a mobilné nabíjanie doma, ako aj nabíjací kábel pre verejné nabíjanie a karta BMW Charging Card.

  Kalkulácia berie do úvahy spotrebu a nabíjací výkon. Údaje platia pre teplotu batérie pri štarte 29-33° C a pre vonkajšiu teplotu s certifikačnými hodnotami nezahŕňajúcimi doplnkové spotrebiče, ako je vyhrievanie sedadiel, displeje a klimatizácia. Konkrétne reálne spotreby sa môžu líšiť (napr. v závislosti od jazdného profilu, teploty a okolitých podmienok), čo platí aj pre konkrétne reálne nabíjacie výkony (napr. v závislosti od stavu nabitia batérie a klimatizácie vozidla). Spotreba vychádza z najlepších hodnôt WLTP. Nabíjací výkon je založený na maximálnom nabíjacom výkone (v závislosti od typu nabíjania a vozidla).

  Zistiť viac

  VEREJNÉ NABÍJANIE S BMW CHARGING: 12 MESIACOV BEZ ZÁKLADNÉHO POPLATKU**.

  BMW iX3 G08 2021 elektrické SAV nabíjanie na vysokovýkonnej nabíjacej stanici

  Karta BMW Charging Card, ako súčasť výbavy vozidla, je vaším kľúčom k rastúcej sieti verejných nabíjacích staníc. V tarife Active môžete nabíjať za obzvlášť atraktívnych podmienok v celej Európe a počas prvých 12 mesiacov nebudete platiť základný poplatok. S novým BMW iX3 získate aj balík IONITY Plus s prvým rokom bez základného poplatku, čo vám umožní využívať ultra rýchle nabíjanie na niektorej z mnohých vysokovýkonných nabíjacích staníc IONITY.

  DIGITÁLNE SLUŽBY V BMW iX3.

  BMW iX3 G08 2021 M Carbon Black zadný pohľad na vysokovýkonnej nabíjacej stanici

  Inovatívne služby ako aplikácia My BMW, BMW Maps, Connected Charging a Connected navigácia vám pomôžu zvýšiť efektívnosť využitia dojazdu vášho BMW iX3 a zlepšiť plánovanie vašich trás. Tieto služby môžete ovládať jednoduchou komunikáciou s vaším BMW. BMW Intelligent Personal Assistant cestuje spolu s vami a umožňuje vám ovládať rozličné funkcie vozidla hlasom.

  TECHNOLÓGIE V BMW iX3.

  Nové BMW iX3 vám poskytne arzenál digitálnych služieb aj inovatívnych asistenčných systémov vodiča. Parkovací asistent, osobný hlasový asistent – tieto a ďalšie inovatívne technológie zvyšujú komfort a bezpečnosť jazdy.
  BMW Intelligent Personal Assistant BMW iX3 G08 2021 iDrive displej interiér

  BMW Intelligent Personal Assistant.

  Nebolo by úžasné, keby vaše BMW bolo zároveň vaším osobných expertom na vozidlo? Komunikujte so svojím vozidlom pomocou systému BMW Intelligent Personal Assistant. Používajte hlasové povely na ovládanie mnohých funkcií vozidla. Zároveň vám dokáže vysvetliť množstvo tém o vašom vozidle a pomôže vám pochopiť vaše BMW ešte lepšie.

  Connected Charging BMW iX3 G08 2021 iDrive displej interiér

  BMW Maps - Connected Charging.

  S digitálnymi službami Connected Charging dokážete efektívne využiť dojazd vášho modelu BMW i, pri zachovaní flexibilnosti za každých okolností. Systém vám pomôže nájsť verejné nabíjacie stanice a v predstihu vám o nich poskytne dôležité informácie. Aplikácia vám poskytne prehľad aj o relevantných údajoch vozidla.
  Digital Key BMW iX3 G08 2020

  BMW Digital Key.

  BMW Digital Key premení váš kompatibilný smartfón* na kľúč od vozidla. Pre odomknutie stačí pridržať smartfón pri kľučke dverí a pred naštartovaním vášho BMW položiť smartfón na jeho odkladacie miesto. Okrem toho môžete poslať Digital Key až piatim ďalším osobám a napríklad im obmedziť maximálnu rýchlosť, čo je ideálne pre vodičov nováčikov.

  *BMW Digital Key je kompatibilný iba s vybranými smartfónmi. Zoznam kompatibilných smartfónov nájdete na adrese bmw.com/digitalkey. Použitie BMW Digital Key si vyžaduje výbavu Teleservices.

  Driving Assistant Professional BMW iX3 G08 2021

  Driving Assistant Professional.

  Driving Assistant Professional ponúka optimálny komfort a bezpečnosť počas kritických alebo monotónnych dopravných situácii. Okrem obsahu balíka výbavy Driving Assistant zahŕňa aj prvky ako Asistent riadenia a jazdného pruhu s rozšírenou funkčnosťou, Asistent núdzového zastavenia a Asistent udržiavania jazdného pruhu s aktívnou ochranou pred bočným nárazom.
  Parkovací asistent BMW iX3 G08 2021

  Parkovací asistent.

  Parkovací asistent zjednodušuje parkovanie. Cúvacia kamera poskytne lepší pohľad na oblasť za vozidlom. Funkcia Active PDC zvýši ochranu pred poškodením vozidla pri parkovaní. Parkovací asistent zaparkuje vozidlo automaticky, na pozdĺžne aj priečne parkovacie miesta a dokáže tiež vyviezť vozidlo z pozdĺžneho parkovacieho miesta. Asistent cúvania pomáha vodičovi pri jazde na spiatočku, napríklad v úzkych priestoroch.
  Active Navigation BMW iX3 G08 2021

  Active Navigation.

  Active Navigation je doplnková funkcia Asistenta riadenia a jazdného pruhu, ktorá dokáže odporučiť preradenie do vedľajšieho pruhu, ak je potrebné pre sledovanie navigačnej trasy. Za týmto účelom funkcia identifikuje vhodnú medzeru medzi vozidlami vo vedľajšom pruhu a následne vás upozorní na preradenie.

  TECHNICKÉ ÚDAJE BMW iX3.

  Motory BMW iX3.

  Výkon v kW (k) pri ot/min:

  210 (286)

  Krútiaci moment v Nm:  

  400

  Zrýchlenie 0–100 km/h v sek:

  6,8

  Elektrický dojazd v km (WLTP):

  do 461*

  Maximálny nabíjací výkon:  

  10-minútové nabíjanie môže pridať až do 90 km
  (vysokovýkonná nabíjacia stanica)

  BMW iX3 G08 technické údaje skica
  BMW kolesá a pneumatiky – detailný pohľad na EU štítky

  BMW KOLESÁ A PNEUMATIKY.

  Pneumatiky pre naše vozidlá podrobujeme prísnym testom, ktoré zahŕňajú až do 50 kritérií, čiže podstatne viac, než predpisuje celoeurópsky platné zákonné označovanie pneumatík štítkami. Tu nájdete všetky informácie o vlastnostiach pneumatík, použitých na vozidlách BMW.

  BMW FINANCIAL SERVICES PRE BMW iX3.

  BMW iX3 G08 2021 M Carbon Black predobočný pohľad

  Dosiahnite svoj cieľ rýchlo a flexibilne s na mieru šitými produktmi financovania od BMW Financial Services. Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam. Zistite viac o atraktívnych možnostiach úveru alebo o výhodných ponukách lízingu pre vaše BMW iX3.

  BMW SERVICE INCLUSIVE PRE BMW iX3.

  BMW iX3 G08 2021 Pracovník BMW servisu zdraví zákazníka

  #whateverhappens. Všestranne bezstarostná jazda: Tento balík vám ponúka 100-percentnú transparentnosť a jednoduché plánovanie na vami vybraný časový alebo kilometrový rozsah.

  • Kontrola vozidla v súlade so špecifikáciami BMW
  • Servis mikrofiltrov
  • Servis brzdovej kvapaliny

  Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

  Spotreba elektrickej energie a emisie CO2 pre BMW iX3.

  *Údaje sú vypočítané podľa metodiky merania WLTP.

   

  ** Trhovo špecifická ponuka, platná pre nové vozidlá od pobočiek a predajcov BMW v Európe v sieti BMW Charging.

  BMW iX3:
  Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km: 14,8 - 24,1*
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 0


  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.  Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

  Zistiť viac

  Spotreba elektrickej energie a emisie CO₂ pre BMW iX3.

  • *Údaje sú vypočítané podľa metodiky merania WLTP.

   ** Trhovo špecifická ponuka, platná pre nové vozidlá od pobočiek a predajcov BMW v Európe v sieti BMW Charging.

   BMW iX3:
   Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 18,5–18,9
   Emisie CO2 v g/km (kombinované): 0

   Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia.  Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.