NOVÉ BMW RADU 3

NOVÉ BMW RADU 3

Originálny športový sedan, ktorý prináša silu do každodenného života.

Atraktívny dizajn, inovatívne prvky a agilita robia z tohto sedanu športovú ikonu. A teraz je ešte lepší.

 

Je pastvou pre oko, pretože jednoznačne priťahuje pozornosť. Nové BMW radu 3 Sedan je športové a štýlové, s množstvom inovácií, vďaka ktorým pôsobí ešte dynamickejšie. V priebehu uplynulých desaťročí sa predalo viac než 16 miliónov exemplárov po celom svete, čím sa stalo jedným z najvyhľadávanejších vozidiel. Teraz prichádzajú nové modely s niečím, čo vidí iba oko majiteľa - revolučnými zmenami v interiéri. Úplne nový dizajn obsahuje prvky ako sú BMW Curved Display a BMW Operating System 8, ktoré tiež prispievajú k tomu, že je toto vozidlo atlétom svojej kategórie.

Zistiť viac
NOVÉ BMW RADU 3Originálny športový sedan, ktorý prináša silu do každodenného života.

DYNAMIKA EKOLÓGIE

NOVÉ BMW radu 3 - BMW Charging

S novým BMW radu 3 zažijete ekologickú mobilitu a vzrušujúcu jazdnú dynamiku. Akcelerácia z pokoja na 100 km/h za 4,4 sekundy a motory s rozpätím výkonu od 90 do 275 kW (122 až 374 k) poskytujú celkovo obdivuhodne športový zážitok z jazdy. Prepínanie pri plug-in hybridnom pohone na čisto elektrický režim je automatické a plynulé, zatiaľ čo môžete aktivovať spaľovací motor vždy, keď chcete. Vďaka pohonu BMW eDrive môžete jazdiť až do 60 km elektricky, teda s nulovými lokálnymi emisiami. BMW Charging vám navyše umožní zažiť, ako komfortne sa dá nabíjať na verejných miestach.

  O KROK VPREDU

  Niektoré vozidlá budú vždy v čele. Presne tak ako BMW radu 3.

  Či už je to prístup cez váš smartfón, BMW Intelligent Personal Assistant alebo nový dizajnový jazyk, všetko v prípade BMW radu 3 je vytvorené s dôrazom na vaše potreby. Čistá radosť z jazdy je viditeľnejšia než kedykoľvek predtým - a dizajn to zdôrazňuje.
  Predná časť nového BMW radu 3 s novým dizajnom svetiel a obličiek

  PREDNÉ SVETLÁ PO NOVOM

  Nový dizajn predných svetlometov nielen zvýrazňuje šírku prednej časti BMW radu 3, ale aj jeho modifikované obličky. Podobne ako pri BMW radu 4 môžu predné svetlá prevziať funkciu smeroviek. Ich tvar, farba a celková funkčnosť ich pasujú na výrazne špecifický komponent nového BMW radu 3.

  Nové BMW radu 3 - stredová konzola

  MINIMALISTA

  Nový interiér očarí svojou eleganciou - ovládacie prvky na stredovej konzole boli upratané a klasická voliaca páka má teraz minimalistickejší dizajn. Všetky modely sú štandardne vybavené radiacimi pádlami na volante.

  Priestranný interiér nového BMW radu 3

  PRIESTOR PRE ZÁŽITKY

  Vysoká stredová konzola nového BMW radu 3 ponúka športový zážitok zo sedenia s jednoznačne oddelenými zónami pre vodiča a predného spolujazdca. Dimenzie interiéru sa však nezmenili, takže si vozidlo stále môžete vychutnať s celkovým počtom 5 osôb na palube.

  Curved Display a 14,9-palcová dotyková obrazovka s vysokým rozlíšením

  VŽDY PRIPOJENÍ

  Nové BMW radu 3 je pionierom nielen po stránke vzhľadu, ale aj v oblasti systémov. BMW Operating System 8 a BMW Live Cockpit s 12,3-palcovým info displejom a 14,9-palcovým dotykovým displejom s vysokým rozlíšením urobia váš život v interiéri oveľa jednoduchším a vaše vozidlo zmenia na ešte intuitívnejšie.

  Interiér s pracoviskom vodiča

  AKTUÁLNE

  Zostaňte v spojení s hudbou, platobnými možnosťami, navigáciou a množstvom ďalších funkcií, ktoré vám umožnia reagovať včas a mať prehľad o všetkom. Ponuka digitálnych služieb obsahuje okrem iného BMW Maps Connected Navigation, Apple CarPlay® alebo Spotify.

  18-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 848 M Bicolour so zmiešanými pneumatikami

  POD KONTROLOU

  Aplikácia My BMW je vybavená novým prvkom, ktorý ponúka digitálnu diagnostiku pneumatík, aby bolo vaše vozidlo vždy tak dokonalo pod kontrolou ako najlepší športovci. Umelá inteligencia odhaľuje opotrebovanie pneumatík aj pomalú stratu tlaku, vďaka BMW serverom porovná prijaté dáta a zobrazí najbližšie servisné miesta.

  Už ste dosť dlho čakali na svoje vlastné BMW.

  ODPORÚČANÉ KONFIGURÁCIE PRE NOVÉ BMW RADU 3.

  Pokračujte v konfigurácii
  320d Sedan

  ESENCIA.

  Pokračujte v konfigurácii
  330e Sedan

  ROVNOVÁHA.

  Pokračujte v konfigurácii
  M340i xDrive Sedan

  OSOBITOSŤ.

  OBJAVIŤ VIAC MOŽNOSTÍ

  BMW radu 3

  Tu sa hra nekončí. Zistite viac o novom BMW radu 3 a jeho úžasných možnostiach. Ktoré bude vaším víťazom?

  PONUKA BMW FINANCIAL SERVICES SLOVAKIA S.R.O.

  Úver 1,99%

  BMW radu 3 Sedan
  318i

  Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

  Zistiť viac

  Právne vyhlásenie.

  • * Hodnoty spotreby paliva, emisií CO₂, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO₂, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.