NOVÉ BMW X1

NOVÉ BMW X1

Športový vzhľad, silný charakter a špičkové výkony robia modely BMW X ozaj unikátnymi.

NOVÉ BMW X1Športový vzhľad, silný charakter a špičkové výkony robia modely BMW X ozaj unikátnymi.

Nové BMW X1 je vozidlo, ktoré s ľahkosťou kombinuje športový luxus s pozoruhodnou variabilnosťou. 

Tento vysokovýkonný automobil zaujme tak dizajnom, ako aj všestrannými schopnosťami. Jeho expresívny exteriér, z ktorého vyžaruje atletické sebavedomie, je podporený aj moderným interiérom, vyrobeným z vysoko kvalitných materiálov a plným inovatívnych riešení. Nové BMW X1 zažiari tak na uliciach ako aj v rušných mestách či mimo spevnených ciest, ako skvelý partner. Jeho športové línie, atletické tvary a bohatá výbava rozprávajú príbeh fúzie inteligentných riešení a estetiky, ktorých výsledkom je vozidlo, spoľahlivé v každom ohľade.

 

  SILNÝ PLUG-IN HYBRID

  Nabíjanie nového BMW X1

  Nová sila plug-in hybridu BMW X1 spočíva aj v jeho praktickosti - jeho plné nabitie trvá iba 3,2 hodiny. V čisto elektrickom režime dokáže prekonať vzdialenosti až do 72 km, samozrejme, s možnosťou kedykoľvek zapnúť benzínový motor pre kompletný jazdný zážitok. Vďaka tomu všetkému je nové BMW X1 ozaj efektívne, zatiaľ čo disponuje celkovým výkonom až do 327 koní. Niet divu, že dokáže akcelerovať z pokoja na 100 km/h iba za 6,9 sekundy. S novým BMW X1 naplno využijete hybridný talent vďaka technológii BMW eDrive a systému nabíjania, ktorý je nielen veľmi prirodzený, ale tiež jednoduchý, pri hľadaní nabíjacej stanice alebo pri regulovaní miery nabitia.

  ŠPIČKOVÝ VÝKON

  Nové BMW X1 je najagilnejším SAV/SUV v prémiovom segmente kompaktnej triedy a je vzorom pre ostatných.

  Všetko sa dá zlepšiť ešte viac. Preto je v novom BMW X1 ešte viac komfortu, interiér je ešte priestrannejší a dizajn ešte atraktívnejší. Modernizovaná verzia vyzerá ešte dynamickejšie a expresívnejšie a všetko, čo sľubuje vzhľadom, aj reálne dodrží. V novom BMW X1 velí váš hlas a váš dotyk. A keď je vozidlo takéto intuitívne, znamená to ďalší nárast komfortu. Nie je preto náhoda, že vozidlá ako nové BMW X1, formujú moderný automobilizmus.
  Obličky nového BMW X1

  PRVÉ DOJMY

  Sebaistejší postoj, veľké a takmer štvorcové obličky, línie v tvare X a povrchy vyžarujúce z obličiek smerom von, zvýrazňujú dynamický dojem z predných partií. K tomu sa pridávajú po prvýkrát dostupné 20-palcové kolesá, ako ďalší z identifikátorov novej sily dizajnu.

  LED predné svetlomety

  EŠTE VIAC SVETLA

  Atraktívny, vysoko technický a okamžite rozpoznateľný dizajn - to sú LED predné svetlomety, ktoré sú štandardnou výbavou BMW X1. Veľké trojrozmerné zadné svetlá so štylizovaným tvarom písmena L sú doplnkovo dostupné s LED technológiou.

  Pracovisko vodiča a BMW Curved Display

  MENEJ OVLÁDAČOV, LEPŠIE OVLÁDANIE

  Moderný interiér nového BMW X1 obsahuje BMW Curved Display a systém iDrive 8 s mnohými intuitívnymi technickými funkciami. Športový kožený volant s multifunkčnými tlačidlami a možnosť ovládania dotykom alebo hlasom prispievajú k modernému a nekomplikovanému jazdnému zážitku. 

  BMW režimy My Modes

  VÁŠ REŽIM

  Na personalizáciu svojho vozidla môžete použiť viac než len svoje BMW ID. Pomocou BMW režimov My Modes teraz dokážete vytvoriť unikátnu a výnimočnú jazdnú atmosféru presne pre seba. Vyberte si z pestrej palety režimov, ktoré môžu pridať extra korenie do vášho každodenného života.

  Balíky Connected

  INTEGROVANÉ S VAMI

  Váš digitálny život môže byť zmapovaný vo vašom vozidle. BMW Operating System 8 umožňuje jednotlivé objednanie mnohých rozličných digitálnych služieb, prípadne si môžete vybrať z hotových Connected balíkov zostavených z prvkov tejto príplatkovej výbavy, pri konfigurovaní vášho vozidla.

  BMW Maps a Connected Navigation

  MAPA V REÁLNOM ČASE

  BMW Maps a Connected Navigation sledujú situáciu v premávke takmer v reálnom čase, informujú vás o dopravných zápchach či prácach na ceste a vždy vám nájdu najrýchlejšiu trasu do cieľa vašej cesty. A vďaka Remote Software Upgrade je vaše BMW v aktuálnom stave.

  NÁVRHY KONFIGURÁCIÍ PRE NOVÉ BMW X1.

  Pokračujte v konfigurácii a nakonfigurujte si vaše vysnívané BMW X1.

  Pokračujte v konfigurácii
  BMW X1 sDrive18i

  ESENCIA

  BMW X1 sDrive18i
  46.457
  • Balík Premium
  • Komfortný vstup a štartovanie
  • Adaptívne LED svetlomety

   

   

  Pokračujte v konfigurácii
  BMW X1 sDrive18d

  ROVNOVÁHA

  BMW X1 sDrive18d
  57.542
  • Prevedenie xLine
  • Koža Vernasca Oyester/Black
  • Ťažné zariadenie s vysúvateľnou hlavou

  Pokračujte v konfigurácii
  BMW X1 xDrive23d

  OSOBITOSŤ

  BMW X1 xDrive23d
  67.187
  • Balík M Sport
  • Balík Innovation
  • HiFi reprosústava Harman/Kardon

  OBJAVIŤ VIAC MOŽNOSTÍ

  Nové BMW iX1 a BMW X1

  Každý člen tejto silnej rodiny má čo povedať. Zistite viac o modeloch BMW X a ich rozsiahlych možnostiach. Ktorý z nich vám poskytne to, čo hľadáte?

  PONUKA BMW FINANCIAL SERVICES SLOVAKIA S.R.O.

  Úver 1,99%

  BMW X1
  X1 sDrive18i

  Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

  Zistiť viac

  Právne vyhlásenie

  • * Hodnoty spotreby paliva, emisií CO₂, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO₂, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.