BMW I HYDROGEN NEXT.

BMW i Hydrogen NEXT.

Spoločnosť BMW Group, ako jeden z priekopníkov elektrickej mobility, sa zaoberá množstvom výziev spojených s mobilitou budúcnosti. Dokazuje to aj model BMW i Hydrogen NEXT s palivovými článkami.

Zistiť viac

TO NAJLEPŠIE Z ESTETIKY MODERNÉHO KUPÉ BMW.

To najlepšie z estetiky moderného kupé BMW.

BMW Concept 4 predstavuje interpretáciu dlhodobého dizajnového jazyka značky BMW zameranú na budúcnosť. Spája emotívne nápaditý dizajn s prísľubom dynamiky, pridáva k nemu exkluzivitu a výnimočné jazdné vlastnosti a vystihuje tak to najlepšie z estetiky moderného kupé značky BMW.

Zistiť viac

X6 VANTABLACK ®

X6 Vantablack ®

Na autosalóne vo Frankfurte nad Mohanom, BMW predstavilo v poradí 3.generáciu obľúbeného SUV BMW X6, v naozaj netradičnej podobe. Nová X6-ka sa totiž stala prvým sériovým autom na svete, na ktoré bola aplikovaná špeciálna nanoštruktúra. 

Zistiť viac

VÝROBA ÚPLNE NOVÉHO BMW X5.

Závod BMW Spartanburg robí finálne prípravy na spustenie výroby úplne nového BMW X5.

V Spartanburgu, ktorý je kľúčovým strediskom produkcie modelov BMW X, sa blíži začiatok výroby BMW X5 štvrtej generácie.BMW X5 predstavuje viac než polovicu zo 4,4 milióna vozidiel vyrobených od otvorenia závodu v Spartanburgu v roku 1994.

Zistiť viac

VÝROBA NOVÉHO BMW RADU 8 COUPÉ.

Spustenie výroby nového BMW radu 8 Coupé v závode spoločnosti BMW Group v Dingolfingu

Spustenie výroby nového BMW radu 8 Coupé v závode spoločnosti BMW Group v Dingolfingu. Do výrobného procesu bolo integrované množstvo digitálnych inovácií vrátane samočinných prepravných systémov a smart zariadení.

Zistiť viac

MISSION IMPOSSIBLE - FALLOUT.

Mission Impossible

BMW bude exkluzívnym celosvetovým automobilovým partnerom ďalšieho pokračovania legendárnej filmovej série spoločností Paramount Pictures a Skydance Media, ktoré pod názvom Mission: Impossible – Fallout vstúpi 27. júla do kín.

Zistiť viac