V POHYBE. ELEKTRICKY.

Elektromobilita od BMW.

Elektrická radosť z jazdy pre všetky trasy a každý jazdný štýl: To je elektromobilita od BMW. S technológiou eDrive vám zaručí udržateľnú prevádzku vozidla s nízkymi emisiami. BMW ponúka tak plne elektrické, ako aj plug-in hybridné vozidlá, ktoré poskytujú neobmedzené pôžitky so všetkými výhodami elektrickej jazdy.

Read more

BMW eDrive.

BMW eDrive.

BMW eDrive je stelesnením priekopníckej mobility. Inovatívne technológie BMW EfficientDynamics kombinuje do vizionárskych koncepcií elektrického pohonu. Ultimatívnu dynamiku spája s maximálnou efektivitou, inšpirujúcu agilitu s mimoriadne nízkou hlučnosťou a nulovými emisiami. Zistite viac o pohone BMW eDrive v najmodernejšom technologickom balíku pre udržateľnú radosť z jazdy.

Read more

BMW radu 7 plug-in hybrid.

BMW radu 7 iPerformance s BMW EfficientDynamics technológiou eDrive kombinuje dojazd a dynamiku motora BMW TwinPower Turbo s efektivitou elektromotora. Výsledkom je podstatne nižšia spotreba paliva s adekvátne redukovanými emisiami.

Spotreba paliva, emisie CO2 a spotreba energie pre BMW 740e iPerformance(1):
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,0 až 2,2
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 45 až 50
Spotreba energie v kWh/100 km (kombinovaná): 12,5 až 13,3

BMW radu 2 Active Tourer plug-in hybrid.

Vďaka kombinácii pohonu BMW eDrive s motorom BMW TwinPower Turbo ponúka BMW 225xe iPerformance Active Tourer tak zážitok z elektrickej jazdy, ako aj neobmedzenú mobilitu – atribúty, ktoré sú dokonalým doplnkom ku všestrannému a dynamickému charakteru BMW radu 2 Active Tourer. Inteligentná súhra oboch pohonných systémov zároveň vytvára elektrický pohon všetkých kolies xDrive, pre optimálnu trakciu.

Spotreba paliva, emisie CO2 a spotreba energie pre BMW 225xe iPerformance Active Tourer(3):
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,3–2,7
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 51–62
Spotreba energie v kWh/100 km (kombinovaná): 13,4–14,2

BMW radu 3 plug-in hybrid.

To najlepšie z oboch svetov: BMW 330e iPerformance kombinuje inovatívnu koncepciu BMW eDrive so športovosťou a eleganciou BMW radu 3 Sedan. Plug-in hybridný pohonný systém garantuje vysoko efektívnu jazdnú dynamiku a ekologickú prevádzku vďaka jazde s nulovými miestnymi emisiami na krátke trate. Táto vizionárska konštrukcia pohonu je bezchybne zladená s tými najvyššími štandardmi BMW radu 3 Sedan.

Spotreba paliva, emisie CO2 a spotreba energie pre BMW 330e iPerformance(3):
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,9 až 2,1
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 44 až 49
Spotreba energie v kWh/100 km (kombinovaná): 11,0 až 11,9

BMW X5 plug-in hybrid.

BMW X5 predstavuje maximálny komfort, všestrannosť a luxus. BMW X5 xDrive40e iPerformance ponúka tieto kvality v každom ohľade. Toto inovatívne Sports Activity Vehicle, vybavené technológiou BMW eDrive, disponuje všetkými výhodami BMW X5. Je to plug-in hybridný automobil, ktorý presvedčí neporaziteľnou kombináciou špičkovej dynamiky, neobmedzenej mobility a jazdy s nulovými emisiami.

Spotreba paliva, emisie CO2 a spotreba energie pre BMW X5 xDrive40e iPerformance(1):
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 3,3 až 3,4
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 77 až 78
Spotreba energie v kWh/100 km (kombinovaná): 15,3 až 15,4

BMW i3.

BMW i3 predstavuje udržateľnú mobilitu s nulovými emisiami. Jeho vizionársky dizajn, konštrukcia a inovatívny pohonný systém eDrive poskytujú bezkonkurenčný a takmer nehlučný zážitok z jazdy. A stanovujú novú definíciu automobilu budúcnosti – už dnes.
 

Spotreba paliva, emisie CO2 a spotreba energie pre BMW i3(3):
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 0
Spotreba energie v kWh/100 km (kombinovaná): 13,1-13,6

BMW i8.

Najprogresívnejší športový automobil našich čias. Nízka spotreba paliva BMW i8 je výsledkom dokonalej synchronizácie elektrického a spaľovacieho motora, ktorá sa neomylne prejaví počas jazdy maximálnou efektivitou aj dynamikou.
 

Spotreba paliva, emisie CO2 a spotreba energie pre BMW i8(3):
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,9
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 42
Spotreba energie v kWh/100 km (kombinovaná): 14,0

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Tu uvedené hodnoty spotreby paliva, energie a emisií CO2 boli stanovené na základe smernice EC 715/2007, vo verzii platnej k termínu schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlá so štandardnou výbavou vo verzii, vyrobenej pre trh v Nemecku. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje doplnkovú výbavu a rozličné rozmery diskov kolies a pneumatík.

    (1) Tieto hodnoty platili do 15.4.2018. Prosím overte si dostupnosť u vášho predajcu BMW.

    Hodnoty vozidiel označených indexom (3) už vychádzajú z novej smernice WLTP, sú však prevedené späť do hodnôt ekvivalentných pre normu NEDC, aby bolo možné porovnanie medzi vozidlami. [S ohľadom na tieto vozidlá, pre dane z vozidiel alebo iné poplatky, súvisiace (okrem iného aj) s emisiami CO2, sa hodnoty CO2 môžu od tu uvedených líšiť, v závislosti od zákonov na jednotlivých národných trhoch.]

    Hodnoty efektivity CO2 boli stanovené podľa smernice EC 1999/94 a podľa smernice Pkw-EnVKV a vychádzajú z hodnôt spotreby paliva, energie a emisií CO2, stanovených podľa testovacieho cyklu NEDC.

    Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.