BMW Apps BMW služby mobility BMW výbava

SLUŽBY MOBILITY A VÝBAVA.

SLUŽBY MOBILITY A VÝBAVA.
BMW Apps BMW Connected

BMW CONNECTED: VÁŠ OSOBNÝ ASISTENT MOBILITY.

BMW Connected vás ideálne prepojí s vaším BMW. Či už si plánujete akciu v neznámom meste, alebo sa pripravujete na ďalšiu cestu, táto aplikácia vám zjednoduší každodenný život. Vyhnite sa hustej premávke, zdieľajte váš čas príchodu so svojimi kontaktmi a sledujte okolie vášho BMW na diaľku. Aplikácia BMW Connected si zapamätá časté ciele ciest a navrhne vhodné časy odjazdu na stretnutia. Funkcie BMW Connected môžete využiť všade kde ste a na rozličných mobilných zariadeniach, na cestách so svojím BMW, alebo aj mimo neho, cez smartfón, hodinky smartwatch alebo partnerské služby, napríklad Amazon Echo.

  • Prehľad benefitov
BMW Apps BMW Connected Classic

CONNECTED CLASSIC: VÁŠ OSOBNÝ ASISTENT MOBILITY.

Plánujte cesty, vyhýbajte sa hustej premávke a odomykajte svoje BMW na diaľku – vychutnajte si všetky tieto a ďalšie služby pomocou aplikácie BMW Connected Classic. Táto aplikácia vám umožní využívať všeobecné aj s vozidlom súvisiace funkcie bezpečne a komfortne pred, počas aj po jazde s vaším BMW.*

* Pre využitie je potrebné BMW s dátumom výroby júl 2013 alebo novším, ktoré má doplnkovú výbavu "Apps" alebo "ConnectedDrive Services" (v závislosti od trhu a modelu). Výnimku tvoria nasledujúce modely, vyrábané aj po júli 2013: rad 1 Cabrio, rad 1 Coupé, rad 3 Cabrio (model od roku 2010), X1 (model od roku 2009), X5 (model od roku 2006), X6 (model od roku 2008) a Z4 (model od roku 2009).

Informácie o kompatibilných smartfónoch nájdete na www.bmw.com/bluetooth.

  • Prehľad benefitov
BMW Apps BMW iV

BMW IV: VAŠE ELEKTRICKÉ VOZIDLO VO VAŠICH RUKÁCH.

BMW iV je nová aplikácia pre využitie v rámci vašej domácej siete, schopná diaľkovo ovládať nabíjanie vášho elektrického alebo hybridného vozidla cez BMW i Wallbox alebo Connect. Zároveň vám umožňuje nabíjať vozidlo vtedy, keď je to najvýhodnejšie a najefektívnejšie.

  • Prehľad benefitov
BMW Apps BMW Advanced Car Eye 2.0

ADVANCED CAR EYE 2.0: VÁŠ SPOĽAHLIVÝ OČITÝ SVEDOK.

BMW Advanced Car Eye 2.0 pozostáva z dvoch vysoko kvalitných širokouhlých Full HD kamier do interiéru vášho vozidla. Využíva radarové a vibračné senzory na stanovenie kritickej situácie a vytvorenie záznamu ako dôkazu. Aplikácia Advanced Car Eye 2.0 je obrazovkou a ovládacím centrom kamier. Môžete sledovať a sťahovať nahraté videá a obrázky, ako aj manuálne nahrávať videá a obrázky. Navyše, cez aplikáciu Advanced Car Eye dokážete ovládať všetky nastavenia:

Režimy záznamu

Kritériá záznamu

Informácie o videách / obrázkoch

  • Prehľad benefitov
BMW Apps BMW India BMW Customer

BMW CUSTOMER.

Pre zákazníkov BMW India teraz existuje jednoduchší spôsob nielen pre objednanie servisu vozidla, ale aj pre prístup k množstvu ďalších benefitov a služieb od BMW. Predstavujeme vám aplikáciu BMW Customer, intuitívnu aplikáciu od BMW India, ktorá sa stane vaším jediným cieľom pre všetko, súvisiace s BMW. Takže ak ste majiteľom BMW, stiahnite si aplikáciu BMW Customer a rezervujte si najbližší servis iba niekoľkými dotykmi displeja vášho mobilu. Pomocou tejto aplikácie tiež dokážete sledovať BMW servis od momentu, keď dorazíte do BMW servisného centra, až do momentu, keď vám vrátime kľúče. Tu sa však benefity ešte nekončia. Až budete najbližšie potrebovať pomoc na ceste, jednoducho siahnite po svojom mobile a pomocou aplikácie BMW Customer si vyžiadajte Roadside Assistance v priebehu pár sekúnd. Toto sú iba niektoré z mnohých spôsobov, ktorými aplikácia BMW Customer zodvihne váš zážitok z vlastníctva BMW na ešte vyššiu úroveň. Stiahnite si hneď teraz, pre začiatok vášho zážitku.

  • Prehľad benefitov
BMW Apps 24/7 Service

24/7 SERVICE.

Aplikácia 24/7 Service bola vyvinutá tak, aby zvýšila jednoduchosť, rýchlosť a flexibilnosť vášho servisného termínu u vášho oficiálneho BMW alebo MINI predajcu. Svoj termín si môžete rezervovať kedykoľvek a kdekoľvek, alebo iba komunikujte so svojím predajcom digitálne. Vyhnite sa hustej premávke privezením alebo odvezením vášho vozidla mimo otváracích hodín. Všetky informácie o vašom predajcovi, servisnej zmluve a aktuálnom termín nájdete iba niekoľkými kliknutiami. Aplikácia 24/7 Service vás plynulo prevedie každým termínom a bude vás aktuálne informovať.

  • Prehľad benefitov
BMW Apps BMW Loyality+

LOYALITY+.

To najlepšie z digitalizácie. Objavujte, sledujte a využívajte našu novú mobilnú aplikáciu, vytvorenú pre maximálne uľahčenie života v pohybe. Získajte najaktuálnejšie informácie o podujatiach, privilegovaných benefitoch a výhodnosti BMW financovania, ktoré je tu vždy pre vás a vašu jazdu.

  • Prehľad benefitov