Muž za volantom s navigáciou BMW Maps na iDrive displeji

BMW MAPS.

BMW Maps výrazne zjednoduší vašu každodennú mobilitu praktickými službami ako sú napríklad Connected Navigation alebo Connected Charging.

BMW Maps – dokonalý spoločník pre každú cestu. Vďaka pestrému arzenálu dostupných služieb bude jazda vo vašom BMW ešte osobnejšia a ešte komfortnejšia. Connected Navigation svojím plne intuitívnym ovládaním umožňuje prekročiť zvyčajné možnosti moderných navigačných systémov, napríklad zadávaním cieľa cez free-textové vyhľadávanie, tak ako je to bežné na internetových vyhľadávačoch. Navyše, dynamická kalkulácia trasy na báze cloudu okamžite prispôsobí odporúčanú trasu každej zmene v dopravnej situácii a poskytuje presnú predpoveď času dojazdu. . . . Ako vodič elektrického alebo plug-in hybridného BMW môžete využívať Connected Charging pre navedenie k najbližšej verejnej nabíjacej stanici na vašej trase, vrátane vyhľadávania bodov záujmu (POI). Zároveň dostanete v predstihu informácie o jej dostupnosti a ponuke jej nabíjacích prúdov.

Zistiť viac
BMW MAPS.BMW Maps výrazne zjednoduší vašu každodennú mobilitu praktickými službami ako sú napríklad Connected Navigation alebo Connected Charging.
Žena používa BMW Maps službu Connected Navigation na smartfóne

BMW MAPS – CONNECTED NAVIGATION.

Ovládanie navigačného systému smartfónového typu, s komfortom typickým pre BMW: BMW Maps – Connected Navigation vás navedie do cieľa s vysokou presnosťou, extrémne rýchlym výpočtom trasy a zohľadnením zmien v dopravnej situácii – a dokonca aj keď neviete presnú adresu, nájdete ju free-textovým vyhľadávaním, presne tak ako ste zvyknutí v navigačných aplikáciách na vašom smartfóne. Dynamická kalkulácia trasy na báze cloudu je charakteristická vysokou rýchlosťou a neustálym prispôsobovaním odporúčanej trasy. Kalkulácia trasy prebehne v predstihu, vrátane zohľadnenia napr. zvyčajnej hustoty premávky na trase, s cieľom presného odhadu času príjazdu do cieľa. Podrobné údaje o premávke sú k dispozícii už aj pre menšie cesty. To umožní systému odporučiť najrýchlejšiu trasu, čo sa prejaví aj pozoruhodne presnou predpoveďou času príchodu do cieľa cesty.

Prehľad benefitov:

 • Intuitívne ovládanie, na aké ste zvyknutí z vášho smartfónu
 • Možnosť zadávania cieľa free-textovým vyhľadávaním
 • Dynamická kalkulácia trasy na báze cloudu
 • Rýchle prepočítavanie trasy na základe meniacej sa dopravnej situácie
 • Presná predpoveď očakávaného času dojazdu
 • Vždy najnovšia databáza vďaka mapovým aktulizáciám
 • Real Time Traffic Information
 • Mapová aktualizácia
BMW Maps Connected Charging elektrický dojazd na BMW iDrive displeji

BMW MAPS – CONNECTED CHARGING.

BMW Maps – Connected Charging vám ponúka paletu praktických služieb, pre ešte výraznejšie zjednodušenie a spríjemnenie jazdy vo vašom elektrickom BMW i alebo plug-in hybridnom BMW. Patrí k nim napríklad plánovač trasy s odporúčaním zastávok na dobíjanie, ako aj asistent, ktorý vám ponúkne dostupné parkovacie miesta, vybavené nabíjacími stanicami, v blízkosti vášho cieľa cesty. K dispozícii dostanete adresu, otváracie hodiny a nabíjacie výkony každej stanice. . Obzvlášť chytré: Funkcia eRoute* automaticky vypočíta zastávky na nabíjanie na vašej trase, ak sa jej cieľ nachádza za hranicou vášho dojazdu. Využiť môžete aj výhodu filtra, ktorý vyberie iba vysokovýkonné nabíjacie stanice, alebo praktickú funkciu Range Circle, ktorá vám znázorní dojazd vášho BMW na mape vo forme kruhu.

*K dispozícii pre modely BMW i, počínajúc BMW iX3.

Prehľad benefitov:

 • Plánovanie trasy vrátane zastávok na nabíjanie
 • Prehľad parkovísk s nabíjacími stanicami v blízkosti vášho cieľa
 • Informácie o nabíjacích staniciach
 • Odporúčania zaujímavých miest (POI) v blízkosti nabíjacej stanice
 • Filtrovanie rýchlonabíjacích staníc
Navigácia BMW Maps inštruktážne video

Zistite viac o výbave BMW Maps a jej navigačnej funkcii vrátane navádzania na základe vyhľadávania cieľov, v našom inštruktážnom videu.

POŽIADAVKY PRE BMW MAPS.

BMW Maps so službami Connected Navigation a Connected Charging je súčasťou doplnkovej výbavy Connected Package Professional (6C3) a dá sa využiť iba v kombinácii s výbavou Live Cockpit Plus (6U2) alebo Live Cockpit Professional (6U3). Vaše vozidlo musí mať BMW Operating System 7 alebo novší.

Zistiť viac

BMW CONNECTED DRIVE: ĎALŠIE INFORMÁCIE A ODKAZY.

Žena používa aplikáciu My BMW od BMW ConnectedDrive na smartfóne pred bielym BMW X5

APLIKÁCIA My BMW.

Pred, počas aj po jazde: Aplikácia My BMW podporí váš každodenný mobilný život mnohými inteligentnými funkciami.
BMW ConnectedDrive digitálne služby prehľad žena so smartfónom pred BMW

SPÄŤ NA PREHĽAD.

Chcete preskúmať ďalšie produkty a služby od BMW ConnectedDrive? Kliknite sem pre návrat na prehľad.
BMW ConnectedDrive FAQ často kladené otázky žena so smartfónom pri okne

FAQ.

Naša sekcia často kladených otázok (FAQ) vám poskytne informácie o mnohých témach, súvisiacich so službami a produktmi BMW ConnectedDrive.
BMW ConnectedDrive Zákaznícka podpora

ZÁKAZNÍCKA PODPORA BMW.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky ohľadom služieb a produktov BMW ConnectedDrive, stačí sa obrátiť na zákaznícku podporu BMW.
BMW Driver’s Guide aplikácia digitálny manuál k vozidlu smartfón

BMW DRIVER’S GUIDE.

BMW Driver’s Guide je digitálna užívateľská príručka k vozidlu pre vybrané modely BMW – vrátane detailov o vozidle, výbave, vyhľadávania obrázkov a vysvetľujúcich animácií.