BMW na lesnej ceste s mužom a s dievčaťom

„V DAŽDI ALEBO NA SNEHU: NAŠE PNEUMATIKY NIČ NEZASTAVÍ.“

Originálne BMW disky kolies a pneumatiky s označením hviezdičkou.

Ste na výlete, z reproduktorov znie hudba a náhle začne pršať? Prevezmite kontrolu a rozhodnite sa pre originálne BMW disky kolies a pneumatiky s označením hviezdičkou. Absolútne spoľahlivé – vyššia bezpečnosť v zlom počasí, za každej jazdnej situácie a na akomkoľvek povrchu cesty. Radosť z jazdy a bezpečnosť – pre celkový dobrý pocit.

Zistiť viac
„V DAŽDI ALEBO NA SNEHU: NAŠE PNEUMATIKY NIČ NEZASTAVÍ.“Originálne BMW disky kolies a pneumatiky s označením hviezdičkou.

TRI PRESVEDČIVÉ ARGUMENTY.

Aby ste cestovali uvoľnene: BMW disky kolies a pneumatiky s označením hviezdičkou.

Otáčajúci sa disk kolesa s blatníkom, BMW M
Otáčajúci sa disk kolesa s blatníkom, BMW M
Detail označenia hviezdičkou, BMW pneumatika
Detail označenia hviezdičkou, BMW pneumatika
Otáčajúci sa disk kolesa s logom BMW
Otáčajúci sa disk kolesa s logom BMW

„VŠETKO OTESTUJEME, ABY STE VY NEMUSELI TESTOVAŤ ŠŤASTIE.“

Originálne BMW disky kolies a pneumatiky s označením hviezdičkou.

Označenie pneumatiky hviezdičkou hovorí o tom, že pneumatika bola vyrobená špeciálne pre BMW, v súlade s najvyššími normami. Vývoj pneumatík, ktorý trvá až tri roky a končí rozsiahlymi skúškami, sa začína v počiatočnej fáze vývoja vozidla. Pneumatiky označené hviezdičkou sa testujú v šiestich hlavných oblastiach: bezpečnosť, opotrebenie, pohodlie, účinnosť a - charakteristika BMW - v dvoch oblastiach potešenia z jazdy (ovládateľnosť a športový charakter). Vyrábajú sa v spolupráci s vybranými prémiovými výrobcami pneumatík (napr. Dunlop, Goodyear, Michelin a Pirelli). Požiadajte svojho servisného partnera BMW o pneumatiky označené hviezdičkou - dokonale bezpečné pre Vás a Vaše BMW.

BMW pneumatika označená hvieždičkou, detail
Muž s dievčaťom v lese so zdvihnutými rukami

Vyrobené na mieru.

Všetky originálne BMW disky kolies a pneumatiky boli vyvinuté individuálne pre dynamiku jazdy a dizajnový jazyk každého špecifického modelu BMW.
Snímka muža a dievčaťa v lese zozadu

Testované.

Každá pneumatika bola podrobená prísnym testom s až 50 rôznymi kritériami kvality (EÚ označenie pneumatiky si vyžaduje len tri kritériá).
Usmievajúce sa dievča pred panorámou hôr

Bezpečné.

Pneumatiky s označením hviezdičkou vás presvedčia svojou mimoriadne dlhou životnosťou, najvyššími hodnoteniami z hľadiska bezpečnosti a pokrokovou technológiou Runflat.

BEZPEČNÉ A ŠTÝLOVÉ.

Originálne BMW kompletné kolesá.

Prečo by ste si mali vyberať, keď môžete mať všetko? S originálnymi BMW kompletnými kolesami ide bezpečnosť ruka v ruke s dokonalým štýlom. Originálne BMW kompletné kolesá sa podrobujú nekompromisným testom: V rozsiahlych simuláciách a v najtvrdších podmienkach musia vo všetkých aspektoch dokázať, že si titul „Original BMW“ zaslúžia. Rôznorodosť dizajnových štýlov ponúka každému zákazníkovi to správne kompletné koleso.
BMW disk kolesa, detail
20'' M Performance kované disky kolies Y-spoke 795 M

795 M.

Kvalitné 20“ M Performance kované disky kolies Y-spoke 795 M v matnej farbe Jet Black. Sada kompletných letných kolies s RDC so zmiešaným obutím s technológiou Runflat.
EÚ štítok
20" BMW M Performance disk kolesa z ľahkej zliatiny

624 M.

20" BMW M Performance disky kolies z ľahkej zliatiny, kované, dvojfarebne čierne, matné a frézované. S logom BMW M. Sada kompletných kolies so zmiešaným obutím a technológiou Runflat.
EÚ štítok
20" BMW M Performance disk kolesa z ľahkej zliatiny

669 M.

20" BMW M Performance disky kolies z ľahkej zliatiny, kované, dvojfarebné matné čierne, z vonkajšej strany frézované a leštené. Sada kompletných kolies so zmiešaným obutím a technológiou Runflat.
EÚ štítok
20" M Performance kované disky kolies Multi-spoke 732 M

732 M.

Kvalitné 20“ M Performance kované disky kolies Multi-spoke 732 M, dvojfarebné vo farbe Night Gold, leštené. Sada kompletných letných kolies s RDC a kombinovaným obutím a technológiou Runflat.
EÚ štítok
22'' M Performance disk kolesa z ľahkej zliatiny Star-spoke 749 M

749 M.

Hmotnostne optimalizované 22“ M Performance disky kolies z ľahkej zliatiny Star-spoke 749 M, dvojfarebné vo farbe Jet Black, leštené. Sada kompletných letných kolies s RDC a kombinovaným obutím.
EÚ štítok
18'' M Performance disk kolesa z ľahkej zliatiny Double-spoke 796 M

796 M.

18'' M Performance disk kolesa z ľahkej zliatiny Double-spoke 796 M, vhodný pre snehové reťaze, v matnej farbe Jet Black. Kompletné zimné koleso s RDC a kombinovaným obutím s technológiou Runflat.
EÚ štítok
20“ disk kolesa z ľahkej zliatiny Double-spoke 648 M

648 M.

Kvalitný 20“ M disk kolesa z ľahkej zliatiny Double-spoke 648 M, dvojaferbný vo farbe Orbit Grey, leštený. Kompletné zimné koleso s RDC a kombinovaným obutím s technológiou Runflat.
EÚ štítok
19“ M Performance kované disky kolies Double-spoke 786 M

786 M.

19“ M Performance kovaný disk kolesa Double-spoke 786 M v matnej farbe Jet Black s pneumatikou s technológiou Runflat, vhodný pre snehové reťaze. Kompletné zimné koleso s RDC.
EÚ štítok
19“ M disk kolesa z ľahkej zliatiny Double-spoke 727 M

727 M.

Kvalitný 19'' M disk kolesa z ľahkej zliatiny Double-spoke 727 M, dvojfarebný vo farbe Orbit Grey, leštený. Kompletné zimné koleso s RDC a zmiešaným obutím s technológiou Runflat.
EÚ štítok
20“ M disk kolesa z ľahkej zliatiny Star-spoke 748 M

748 M.

Kvalitný 20'' M disk kolesa z ľahkej zliatiny Star-spoke 748 M v matnej farbe Jet Black. Vhodný pre snehové reťaze. Kompletné zimné koleso s RDC a technológiou Runflat.
EÚ štítok
BMW kryty ventilov z hliníka

Kryty ventilov.

Kvalitné kryty ventilov z hliníka pre účinnú ochranu hliníkových ventilov RDC. S logom BMW.
Kryt náboja kolesa

Kryt náboja kolesa.

Plávajúci kryt náboja kolesa pozostáva z loga BMW, ktoré sa neotáča spolu s kolesom, ale zostáva stáť vo vodorovnej polohe.
Poistka skrutky kolesa

Poistka skrutky kolesa.

Kvalitná, mimoriadne spoľahlivá poistka skrutky kolesa obsahuje štyri poistné skrutky kolies so špeciálnym frézovaným kódovaním BMW.
Snehové reťaze

Snehové reťaze.

Snehové reťaze „Disc“ sa vďaka flexibilnému oceľovému strmeňu a automatickému uzáveru dajú namontovať mimoriadne jednoducho a rýchlo.
 • Výhody kompletného kolesa
 • Výhody diskov kolies z ľahkej zliatiny

TAK, AKO SI ŽELÁTE.

Nekonečné možnosti: Rozhodnite sa teraz pre vhodný štýl kolesa a pneumatiky a urobte vaše BMW jedinečným.

Zistiť viac
Muž a dievča skáču na lúke v horskom údolí, pohľad zozadu

BEZPEČNOSŤ SPOJENÁ S DYNAMIKOU.

Originálne BMW kompletné kolesá a pneumatiky.

Keď ide o ovládateľnosť na akomkoľvek povrchu cesty, všetci sa zhodujú v jednom: Najdôležitejšia je maximálna priľnavosť. Na to však neexistuje žiadne univerzálne riešenie. Každý model sa správa inak a vyžaduje si rozdielny prístup. Len BMW podrobne pozná jedinečnú fyziku jazdy a dizajnový jazyk každého modelu BMW a podľa toho zameriava svoj vývoj pneumatík. Čo môžete urobiť: Pravidelne meniť vaše pneumatiky. Váš servisný partner BMW vám je v prípade otázok kedykoľvek k dispozícii a poradí vám ohľadom vhodných servisných prác.

Zistiť viac

BEZPEČNOSŤ SPOJENÁ S DYNAMIKOU.

Originálne BMW kompletné kolesá a pneumatiky.

Profily letných pneumatík, detail

Letné pneumatiky.

Ideálne pneumatiky na teplé mesiace roka: Letné pneumatiky predstavujú optimum z hľadiska komfortu, akustiky a valivého odporu. Špeciálna štruktúra profilu pneumatík obsahuje zmes gumy, ktorá príliš nezmäkne ani pri veľmi vysokých teplotách. S väčšími blokmi profilu a menšou štruktúrou lamiel spoľahlivo zabraňujú akvaplaningu a aj pri vyšších rýchlostiach ponúkajú vyššiu smerovú stabilitu a presnosť riadenia. Vďaka tomu je vaša jazda nielen bezpečnejšia, ale aj pri vyšších rýchlostiach vám poskytuje prvotriedny komfort jazdy a vynikajúcu ovládateľnosť. Mali by ste vedieť: Keď teplota prekročí 7° C, mali by sa pneumatiky vymeniť za letné.

Zistiť viac
Zobrazenie dráhy zimných pneumatík a letných pneumatík

Zimné pneumatiky.

Perfektné pre zimné podmienky na cestách: Zimné pneumatiky sú vďaka špeciálnej gumovej zmesi bezpečnejšie v cestnej premávke už pri teplotách nižších ako 7° C. Naviac sú vybavené pozdĺžnymi a priečnymi lamelami, ktoré sa pri odvalení otvárajú. Tým sa vytvárajú účinné hrany, ktoré na snehu a blate zabezpečujú vysokú trakciu a udržanie stopy – rozhodujúci bezpečnostný faktor. Ďalšie plus z hľadiska bezpečnosti: skrátená brzdná dráha v porovnaní s letnými pneumatikami, ktorá je na mokrej ceste až o 10 % a na ľade a snehu až o 50 % kratšia.

Zistiť viac
Zobrazenia brzdnej dráhy rôznych profilov pneumatík

Brzdná dráha.

Značné rozdiely v brzdnej dráhe rovnakého modelu vznikajú nielen podľa vlastností výrobku, ale aj na základe stavu vozovky – brzdnú dráhu na klzkej vozovke môže predĺžiť až desaťnásobne. Aby bola brzdná dráha podľa možnosti čo najkratšia, doporučujeme sezónne originálne BMW kompletné kolesá a pneumatiky s označením hviezdičkou, ktoré sú ideálne prispôsobené vozidlám značky BMW. Pre vhodnosť pneumatiky je mimoriadne dôležitá hĺbka profilu: Odborníci radia vymeniť pneumatiky, keď hĺbka profilu pneumatiky klesne pod 4 mm.

Zistiť viac
Muž so slnečnými okuliarmi pred modrým BMW

36-MESAČNÉ BMW POISTENIE PNEUMATÍK, PRE VOZIDLÁ REGISTROVANÉ OD 1.3.2020.

Na všetky originálne BMW kompletné kolesá a pneumatiky s označením hviezdičkou, ktoré si zakúpite u niektorého servisného partnera BMW, obdržíte BMW poistenie pneumatík. Platí 36 mesiacov od dátumu zakúpenia a ponúka vám optimálnu ochranu s úhradou vzniknutých nákladov až do výšky 100 %.

 • Rozsah platnosti
 • Úhrada škody

BMW LEXIKON KOLIES A PNEUMATÍK.

Lexikon ponúka odpovede na všetky otázky týkajúce sa kolies a pneumatík.

 • Zloženie pneumatík
 • Bočnica pneumatiky
 • RDC snímače
 • Celoročné pneumatiky
 • Hĺbka profilu
 • Runflat
 • Typy pneumatík