BMW M PERFORMANCE DIELY.

Vďaka našim BMW M Performance dielom vaše BMW vynikne spôsobom, ktorý je emocionálny a zároveň jedinečný. Široký výber príslušenstva vylepšuje vzhľad, posilňuje zvuk a robí vaše BMW ešte dynamickejším.

Zistiť viac

Model M2 s BMW M Performance dielmi.

BMW M Performance diely video BMW M2 Coupé G87

Nové BMW M2 Coupé[1] je neodolateľnou kombináciou úchvatnej dynamiky, sily a agilnosti, ktoré vždy ponúka radosť z jazdy. Exkluzívne BMW M Performance diely sú ideálnym doplnkom, ktorý ešte viac podčiarkuje športový charakter a radosť z jazdy.

Zistiť viac
BMW M Performance diely čelný pohľad z troch štvrtín

OBJAVTE DIELY BMW M PERFORMANCE.

Diely BMW M Performance prinášajú na cesty vzrušujúci pocit z motoristického športu. S exkluzívnym príslušenstvom si môžete individuálne navrhnúť vaše vlastné BMW. Ponúkajú najvyššiu kvalitu pre optimálny výkon a výrazný športový dizajn spolu s maximálnou bezpečnosťou a odolnosťou.

Model M3 Competition Touring s BMW M Performance dielmi.

BMW M Performance diely video BMW M3 Touring G81

Prvé BMW M3 Competition Touring s M a xDrive kombinuje výnimočný výkon BMW M3 s flexibilitou a funkčnosťou modelu BMW Touring. Vďaka využitiu technológií používaných v motoristickom športe sú vynikajúci výkon a dynamika samozrejmosťou. Exkluzívne, na mieru šité BMW M Performance diely sú čerešničkou na torte. 

Zistiť viac

Objavte RAD 3.

BMW radu 3 Sedan G20 BMW M Performance diely dizajn exteriéru
BMW radu 3 Touring G21 Diely BMW M Performance dizajn exteriéru

V momente, keď vyrazia na cestu, BMW radu 3 Sedan a BMW radu 3 Touring kombinujú atletický dizajn a jazdnú dynamiku na najvyššej úrovni s každodennou praktickosťou. BMW M Performance diely dokonale zapadajú do atletickej DNA a optimalizujú aerodynamické vlastnosti.

RAD 3 s BMW M Performance dielmi.

Zažite pocit z motoristického športu.

M Performance zadný difúzor BMW M Performance diely detailný pohľad

Zadný difúzor M Performance, z uhlíkových vlákien.

100-percentná špičková technika. 100-percentný charakter motoristického športu. 100 percent entuziazmu. Zadný difúzor M Performance z karbónu je starostlivo ručne vyrobený. Dodáva ešte modernejší vzhľad – a ďalej zvýrazňuje športový vzhľad vozidla.

Zistiť viac
M Performance zadné krídlo BMW M Performance diely detailný pohľad

Zadné krídlo M Performance, z uhlíkových vlákien.

Proti prúdu. M Performance zadný spojler s aerodynamickým výrezom je vyrobený zo 100 % vysokokvalitných uhlíkových vlákien a dodáva zadnej časti vozidla výrazný motoršportový vzhľad. Vďaka optimalizovanej aerodynamike vytvára výrazne atletickejšie jazdné vlastnosti. Dynamika vo svojej najjedinečnejšej podobe.

Zistiť viac
M Performance strešný spojler BMW M Performance diely detailný pohľad

M Performance strešný spojler v čiernej lesklej farbe.

Pohyblivý dizajn. M Performance strešný spojler je vyrobený z vysokolesklého čierneho PUR materiálu a predstavuje elegantný športový akcent pre zadnú časť vozidla. Zároveň prispieva k optimalizácii aerodynamiky. Spojler je dokonale zladený s dizajnom vozidla a môže byť lakovaný aj vo farbe karosérie.

Zistiť viac
19“ M Performance disky kolies z ľahkej zliatiny 898 M BMW M Performance diely detailný pohľad

19“ M Performance disky kolies z ľahkej zliatiny Y-spoke style 898 M vo farbe Frozen Gunmetal Grey, kompletná sada zimných kolies.

Športové 19“ M Performance disky kolies z ľahkej zliatiny Y-spoke style 898 M vo farbe Frozen Gunmetal Grey a s nápisom M Performance. Kompletná sada zimných kolies so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách a pneumatikami run-flat, rozmer diskov 8J x 19 s rozmerom pneumatík 225/40 R19 93H XL RSC vpredu a 8,5J x 19 s rozmerom pneumatík 255/35 R19 96H XL RSC vzadu.

Zistiť viac
19“ M disky kolies z ľahkej zliatiny 791 M BMW M Performance diely detailný pohľad

19“ M disky kolies z ľahkej zliatiny Double-spoke style 791 M Bicolor (vo farbe Jet Black, leštené), kompletná sada letných kolies.

Vysoko kvalitné 19“ disky kolies BMW z ľahkej zliatiny Double-spoke style 791 M s dizajnom Bicolor Jet Black, leštené. Kompletná sada letných kolies so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách a pneumatikami run-flat, rozmer diskov 8J x 19 s rozmerom pneumatík 225/40 R19 93Y XL vpredu a 8,5J x 19 s rozmerom pneumatík 255/35 R19 96Y XL vzadu.

Zistiť viac
20“ M Performance kované disky kolies 795 M BMW M Performance diely detailný pohľad

20“ M Performance kované disky kolies Y-spoke style 795 M Bicolor (v matnej farbe Ferric Grey, frézované na lesklo), kompletná sada letných kolies.

Vysokokvalitné 20“ M Performance kované disky Y-spoke style 795 M sú navrhnuté v matnej farbe Bicolor Ferric Grey, sú lesklo frézované a majú farebné logo M a vyfrézované nápisy M Performance. Kompletná sada letných kolies so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách a pneumatikami run-flat, rozmer diskov 8J x 20 s rozmerom pneumatík 225/35 R20 90Y XL RSC vpredu a 8,5J x 20 s rozmerom pneumatík 255/30 R20 92Y XL RSC vzadu.

Zistiť viac
18“ M Performance disky kolies z ľahkej zliatiny 796 M BMW M Performance diely detailný pohľad

18“ M Performance disky kolies z ľahkej zliatiny Double-spoke style 796 M v matnej farbe Jet Black, kompletné zimné kolesá.

Vysoko kvalitné 18“ M Performance disky kolies z ľahkej zliatiny Double-spoke style 796 M v matnej farbe Jet Black s farebným logom M, kompatibilné so snehovými reťazami. Kompletné zimné koleso so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách a pneumatikou run-flat, rozmer disku 7,5J x 18 s rozmerom pneumatík 225/45 R18 95H XL.

Zistiť viac
M Performance operadlo BMW M Performance diely detailný pohľad

M Performance operadlo.

M Performance kryty operadiel dodávajú sedadlám vysoko kvalitný pretekársky športový vzhľad. Čalúnenie opierok hlavy z uhlíkových vlákien bolo povrchovo upravené polyuretánovou farbou a vyleštené do vysokého lesku. Zostávajúca časť zadného panelu tvorí jemná alkantara. S integrovaným hliníkovým znakom M Performance.

Zistiť viac

BMW M Performance diely pre ďalšie modely.

Z motoristického športu do bežného života.

BMW X7 G07 Diely BMW M Performance dizajn exteriéru

RAD X7.

BMW X7 fascinuje kombináciou výkonu, luxusného komfortu a odvážneho dizajnu. V kombinácii s vysokokvalitnými, v niektorých prípadoch ručne vyrábanými BMW M Performance dielmi vzniká individuálne vozidlo kategórie SAV so silným charakterom. 

Kryty vonkajších spätných zrkadiel z uhlíkových vlákien M Performance BMW M Performance diely detailný pohľad

Kryty vonkajších spätných zrkadiel z uhlíkových vlákien M Performance.

Nápadné kryty vonkajších spätných zrkadiel M Performance, starostlivo ručne vyrobené z uhlíkových vlákien, podčiarkujú high-tech rodokmeň vozidla. Ich dynamický dizajn zaručuje pútavý prémiový vzhľad a dodáva im individuálny športový nádych.

Ísť na produkt
M Performance koncovky výfuku, čierne matné BMW M Performance diely detailný pohľad

M Performance koncovky výfuku, čierne matné.

Nastavte výrazné akcenty: Vďaka vysokokvalitnej, čiernej matnej chrómovanej nehrdzavejúcej oceli pôsobia koncovky výfuku M Performance v zadnej časti vozidla ešte atletickejšie. 

Ísť na produkt
M Performance mriežka chladiča, čierna BMW M Performance diely detailný pohľad

M Performance mriežka chladiča, čierna.

Silný charakter: Mriežka chladiča M vyrobená z lamiel uzavretých v ráme je celá čierna a s vysokým leskom. Dodáva prednej časti vozidla ešte mohutnejší a asertívnejší charakter. Pre jedinečný vzhľad, ktorý vytvára jasný dojem. 

Ísť na produkt
22“ M disky kolies z ľahkej zliatiny V-spoke style 755 M v matnej farbe Jet Black BMW M Performance diely detailný pohľad

22“ M disky kolies z ľahkej zliatiny V-spoke style 755 M v matnej farbe Jet Black, zimné kolesá s pneumatikami.

Športové 22“ M disky kolies z ľahkej zliatiny V-spoke style 755 M v matnej farbe Jet Black zaisťujú mimoriadne športový vzhľad. Zimné kolesá s pneumatikami so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách, rozmer diskov 9,5J x 22 s rozmerom pneumatík 275/40 R22 107V XL vpredu a 10,5J x 22 s rozmerom pneumatík 315/35 R22 111V XL vzadu.

Ísť na produkt
21“ M disky kolies z ľahkej zliatiny Double-spoke style 754 M Bicolor BMW M Performance diely detailný pohľad

21“ M disky kolies z ľahkej zliatiny Double-spoke style 754 M Bicolor (vo farbe Orbit Grey, leštené), kompletné zimné kolesá.

Vysokokvalitné 21“ M disky kolies z ľahkej zliatiny Double-spoke style 754 M vo farbe Bicolor Orbit Grey s leštenou povrchovou úpravou dodávajú svojim exkluzívnym dizajnom vozidlu mimoriadne športový vzhľad. Kompletné zimné koleso so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách a pneumatikou run-flat, rozmer disku 9,5J x 21 s rozmerom pneumatík 285/45 R21 113V XL RSC.

Ísť na produkt
M Performance volant BMW M Performance diely detailný pohľad

M Performance volant.

Rukolapné fakty: Veniec M Performance volantu potiahnutý Alcantarou ponúka obzvlášť príjemný pocit na dotyk a priľnavosť – pre ešte priamejší pocit z riadenia. Jeho špecifický dizajn a stredová značka z červenej kože zvýrazňujú štýl motoršportu.

Ísť na produkt
BMW radu 7 Sedan G70 Diely BMW M Performance dizajn exteriéru

RAD 7.

Číra elegancia a multizmyslová zábava premenia jazdu v novom BMW radu 7 Sedan[2] na skutočne prémiový zážitok. Ak chcete pridať štipku motoršportu, objavte individuálne možnosti dizajnu BMW M Performance dielov.

21“ M aerodynamické disky kolies 909 M vo farbe Bicolour BMW M Performance diely detailný pohľad

21“ M aerodynamické disky kolies 909 M vo farbe Bicolour, kompletné zimné kolesá.

Vysokokvalitné 21“ M aerodynamické disky kolies 909 M vo farbe Bicolour (leštená Jet Black) prepožičiava svojím rafinovaným vzhľadom vášmu vozidlu veľmi exkluzívny nádych. Kompletné zimné kolesá so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách, rozmer diskov 9J x 21 s rozmerom pneumatík 255/40 R21 102H XL vpredu a 10,5J x 21 s rozmerom pneumatík 285/35 R21 105H XL vzadu.

Ísť na produkt
20“ M Performance disky kolies z ľahkej zliatiny Y-spoke style 911 M v matnej farbe Jet Black BMW M Performance diely detailný pohľad

20“ disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Y-spoke style 911 M v matnej farbe Jet Black, kompletná sada letných kolies.

Vysoko kvalitné 20“ disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Y-spoke style 911 M v matnej farbe Jet Black. Kompletná sada letných kolies so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách, rozmer diskov 9J x 20 s rozmerom pneumatík 255/45 R20 105Y XL vpredu a 10,5J x 20 s rozmerom pneumatík 285/40 R20 108Y XL vzadu. 

Ísť na produkt
BMW M8 Gran Coupé F93 BMW M Performance diely dizajn exteriéru

M8.

BMW M8 Gran Coupé spája M gény s najvyššou úrovňou exkluzivity. Tvary vytvorené v rámci avantgardného dizajnu definujú nový vzhľad štvordverových luxusných športových vozidiel. Exkluzívny vzhľad dotvárajú na mieru vyrábané diely z karbónu a ďalších ušľachtilých materiálov.

M nasávanie vzduchu z uhlíkových vlákien BMW M Performance diely detailný pohľad

M nasávanie vzduchu, z uhlíkových vlákien.

Na jednej strane atletické. Na druhej strane individuálne. M nasávanie vzduchu je vyrobený z prémiových uhlíkových vlákien. Elegantné vizuálne prvky na bočných stranách vozidla.

Ísť na produkt
Predný nadstavec difúzora M Performance z uhlíkových vlákien BMW M Performance diely detailný pohľad

Predný nadstavec difúzora M Performance z uhlíkových vlákien.

Vyšlite jasný odkaz: Predný spojler M vyrobený zo 100 % uhlíkových vlákien zvýrazňuje mužný vzhľad vozidla veľmi exkluzívnym spôsobom. Unikátny vzhľad motoršportu pre každého, kto odmieta kompromisy. 

Ísť na produkt
Mriežka chladiča M Performance z uhlíkových vlákien BMW M Performance diely detailný pohľad

Mriežka chladiča M Performance, z uhlíkových vlákien.

Ukážte svoj štýl: Rám mriežky chladiča M Performance je ručne vyrobený zo 100 % prémiových uhlíkových vlákien a dekoračné lamely sú vyrobené z mimoriadne odolného plastu. Vizuálny prvok, ktorý prednej časti vozidla dodá mimoriadne elegantný, športový a individuálny vzhľad. S logom M8.

Ísť na produkt
Mriežka chladiča M Performance z uhlíkových vlákien BMW M Performance diely detailný pohľad

Zadný spojler M z uhlíkových vlákien.

Ešte pozoruhodnejší: Zadný spojler M z uhlíkových vlákien zdôrazňuje prémiovú kvalitu a dynamický vzhľad vozidla. Vďaka high-tech materiálu z uhlíkových vlákien je mimoriadne ľahký a zároveň veľmi robustný. Dôsledná ručná výroba z vysokokvalitných uhlíkových vlákien a dokonalé zladenie s dizajnom vozidla, rovnako ako v prípade ostatných komponentov M vyrobených z uhlíkových vlákien.

Ísť na produkt
M kryty vonkajších spätných zrkadiel z uhlíkových vlákien BMW M Performance diely detailný pohľad

M kryty vonkajších spätných zrkadiel z uhlíkových vlákien.

Nastavte správny tón vďaka najmodernejšej konštrukcii. Kryty vonkajších spätných zrkadiel M sú vyrobené zo 100 % uhlíkových vlákien a sú dôkladne ručne prepracované. Ich dynamický, prémiový dizajn okamžite volá: individualita je všetko.

Ísť na produkt
20“ M Performance kované disky kolies Y-spoke style 863 M v matnej farbe Ferric Grey BMW M Performance diely detailný pohľad

20“ M Performance kované disky kolies Y-spoke style 863 M v matnej farbe Ferric Grey, kompletná sada letných kolies.

Vysokokvalitné 20“ M Performance kované disky kolies Y-spoke style 863 M v matnej farbe Ferric Grey s farebným logom M dodávajú vozidlu veľmi športový vzhľad. Kompletná sada letných kolies so systémom TPMS, rozmer diskov 9,5J x 20 s rozmerom pneumatík 275/35 ZR20 (102Y) XL vpredu a 10,5J x 20 s rozmerom pneumatík 285/35 ZR20 (104Y) XL vzadu.

Ísť na produkt
BMW M Performance diely zamestnanec BMW radí zákazníkovi

VÁŠ SERVISNÝ PARTNER BMW VÁM RÁD PORADÍ.

Váš servisný partner BMW vám rád osobne poradí so všetkými produktmi, službami a M Performance dielmi pre vaše BMW. Kontaktujte servisného partnera BMW vo vašej oblasti hneď teraz!

Spotreba paliva a emisie CO2.

BMW M2 Coupé[3]:
Kombinovaná spotreba paliva podľa WLTP v l/100 km: 10,2 – 9,6
Kombinované emisie CO2 podľa WLTP v g/km: 231 – 218

BMW M3 Competition Touring:
Kombinovaná spotreba paliva podľa WLTP v l/100 km: 10,4 – 10,1
Kombinované emisie CO2 podľa WLTP v g/km: 235 – 229

BMW radu 3 Sedan:
Kombinovaná spotreba paliva podľa WLTP v l/100 km: 8,5 – 1,3
Kombinované emisie CO2 podľa WLTP v g/km: 192 – 29

BMW radu 3 Touring:
Kombinovaná spotreba paliva podľa WLTP v l/100 km: 8,8 – 1,4
Kombinované emisie CO2 podľa WLTP v g/km: 197 – 31

BMW X7:
Kombinovaná spotreba paliva podľa WLTP v l/100 km: 12,9 – 7,7
Kombinované emisie CO2 podľa WLTP v g/km: 292 – 203

BMW radu 7 Sedan:
Kombinovaná spotreba paliva podľa WLTP v l/100 km: 6,8 – 1,0
Kombinované emisie CO2 podľa WLTP v g/km: 178 – 22

BMW M8 Gran Coupé:
Kombinovaná spotreba paliva podľa WLTP v l/100 km: 11,0 – 6,7
Kombinované emisie CO2 podľa WLTP v g/km: 251 – 174

Oficiálne údaje o spotrebe paliva, emisiách CO2, spotrebe elektrickej energie a dojazde na elektrinu boli stanovené v súlade s predpísaným postupom merania a sú v súlade s nariadením (EÚ) č. 715/2007 v platnom znení. Údaje WLTP zohľadňujú všetky prvky voliteľnej výbavy v prípade typových radov. Pre vozidlá s novým typovým schválením od 1.1.2021 existujú oficiálne špecifikácie len podľa WLTP. Ďalšie informácie o metódach merania NEDC a WLTP nájdete na stránke www.bmw.de/wltp.

Zistiť viac