BMW M PERFORMANCE DIELY.

  Vďaka našim BMW M Performance dielom vaše BMW vynikne spôsobom, ktorý je emocionálny a zároveň jedinečný. Široký výber príslušenstva vylepšuje vzhľad, posilňuje zvuk a robí vaše BMW ešte dynamickejším.

  Zistiť viac

  THE i5 s BMW M Performance dielmi.

  BMW i5 G60 2023 BMW M Performance diely vonkajší dizajn

  Prvé BMW i5 nastavuje latku: elegantný komfort biznis sedanu so šprintérskym výkonom elektrického pohonu. Exkluzívne BMW M Performance diely, vrátane ľahkých karbónových komponentov, vnútorne odvetrávaných bŕzd alebo koberčekov nesúcich logo BMW M, povyšujú športový charakter nového BMW i5 na novú úroveň.

  Zistiť viac

  CHARAKTER: ELEKTRICKÝ. VZHĽAD: DYNAMICKÝ.

  BMW M Performance diely 2023 BMW i5 G60 M Performance predný spojler, karbónový, stredový

  M Performance predný spojler, karbónový, stredový.


  Vyjadrite jasné stanovisko: M Performance stredový predný spojler z karbónu zvýrazňuje svalnatý vzhľad
  vozidla mimoriadne exkluzívnym spôsobom. Jedinečný športový vzhľad pre každého, kto odmieta kompromisy.

  Zistiť viac
  BMW M Performance diely 2023 BMW i5 G60 M Performance zadný difúzor, aramid

  M Performance zadný difúzor, aramid.


  100% najmodernejšia technológia. 100% športový charakter. 100% nadšenie. Zadný difúzor M Performance vyrobený z aramidu vytvára ešte modernejší vzhľad – a pôsobivo zvýrazňuje športový vzhľad vozidla. Bezdotykové otváranie dverí batožinového priestoru je stále možné použiť.

  Zistiť viac
  BMW M Performance diely 2023 BMW i5 G60 M Performance rozšírenie bočného prahu, karbónové, ľavé

  M Performance rozšírenie bočného prahu, karbónové, ľavé.


  Dynamická elegancia sa stretáva s individualizovanou atletikou: Karbónové M Performance rozšírenie bočného prahu jasne zvýrazňuje športový vzhľad vozidla. Tiež sa môže pochváliť nízkou hmotnosťou, vysokou rozmerovou stabilitou a perfektným prispôsobením.

  Zistiť viac
  BMW M Performance diely 2023 BMW i5 G60 M Performance 20“ brzdový systém

  M Performance 20“ brzdový systém.


  Pre krátke brzdné vzdialenosti - aj pri veľkom tepelnom zaťažení: 20“ M Performance brzdový systém obsahuje ventilované, odľahčené, športové brzdové kotúče. Zahŕňa šesťpiestikové, pevne osadené, hliníkové brzdové strmene na predných kolesách a jednopiestikové, plávajúce, hliníkové brzdové strmene na zadných kolesách. Dodávané v červenej farbe M Performance. S farebným logom M.

  Zistiť viac
  BMW M Performance diely 2023 BMW i5 G60 21" M Performance disk z ľahkej zliatiny Cross-spoke style 943 M Bicolour

  21“ M Performance disk kolesa z ľahkej zliatiny Cross-spoke style 943 M.


  Kvalitné, 21“ M Performance disky kolies z ľahkej zliatiny Cross-spoke style 943 M, vo farbe Bicolor Jet Black, leštené, s logom M Performance. Kompletné letné koleso s monitorovaním tlaku v pneumatikách, veľkosť disku 8,5J x 21 s pneumatikou s rozmermi 255/35 R21 101Y XL vpredu a 9,5J x 21 s pneumatikou s rozmermi HL 285/30 R21 103Y XL vzadu.

  Zistiť viac
  BMW M Performance diely 2023 BMW i5 G60 M Performance podlahové rohože

  M Performance podlahové rohože.


  Prémiový vzhľad, dokonalá priľnavosť: M Performance podlahové rohože dodávajú priestoru pre nohy individuálny atletický nádych a celému vozidlu prepožičiavajú dynamickejší vzhľad. S vyšívaným nápisom M Performance. Prémiový dizajn dotvárajú lemy z umelej kože s dekoratívnym prešívaním v kontrastných farbách a páskou vo farbách M.

  Zistiť viac

  Model M2 s BMW M Performance dielmi.

  BMW M Performance diely video BMW M2 Coupé G87

  Nové BMW M2 Coupé[1] je neodolateľnou kombináciou úchvatnej dynamiky, sily a obratnosti, ktorá vždy ponúka radostný zážitok z jazdy. Exkluzívne BMW M Performance diely sú ideálnym doplnkom, ktorý ešte viac podčiarkne atletický charakter a radosť z jazdy. Ďalší vrchol, vynikajúci športový dizajn volantu so stredovým zámkom založeným na motoristickom športe, preteky doslova prenáša z trate na cestu.

  Zistiť viac
  BMW M Performance diely čelný pohľad z troch štvrtín

  OBJAVTE DIELY BMW M PERFORMANCE.

  Diely BMW M Performance prinášajú na cesty vzrušujúci pocit z motoristického športu. S exkluzívnym príslušenstvom si môžete individuálne navrhnúť vaše vlastné BMW. Ponúkajú najvyššiu kvalitu pre optimálny výkon a výrazný športový dizajn spolu s maximálnou bezpečnosťou a odolnosťou.

  Model M3 Competition Touring s BMW M Performance dielmi.

  BMW M Performance diely video BMW M3 Touring G81

  Prvé BMW M3 Competition Touring s M a xDrive kombinuje výnimočný výkon BMW M3 s flexibilitou a funkčnosťou modelu BMW Touring. Vďaka využitiu technológií používaných v motoristickom športe sú vynikajúci výkon a dynamika samozrejmosťou. Exkluzívne, na mieru šité BMW M Performance diely sú čerešničkou na torte. 

  Zistiť viac

  BMW M Performance diely pre ďalšie modely.

  Z motoristického športu do bežného života.

  BMW X7 G07 Diely BMW M Performance dizajn exteriéru

  RAD X7.

  BMW X7 fascinuje kombináciou výkonu, luxusného komfortu a odvážneho dizajnu. V kombinácii s vysokokvalitnými, v niektorých prípadoch ručne vyrábanými BMW M Performance dielmi vzniká individuálne vozidlo kategórie SAV so silným charakterom. 

  Kryty vonkajších spätných zrkadiel z uhlíkových vlákien M Performance BMW M Performance diely detailný pohľad

  Kryty vonkajších spätných zrkadiel z uhlíkových vlákien M Performance.

  Nápadné kryty vonkajších spätných zrkadiel M Performance, starostlivo ručne vyrobené z uhlíkových vlákien, podčiarkujú high-tech rodokmeň vozidla. Ich dynamický dizajn zaručuje pútavý prémiový vzhľad a dodáva im individuálny športový nádych.

  Ísť na produkt
  M Performance koncovky výfuku, čierne matné BMW M Performance diely detailný pohľad

  M Performance koncovky výfuku, čierne matné.

  Nastavte výrazné akcenty: Vďaka vysokokvalitnej, čiernej matnej chrómovanej nehrdzavejúcej oceli pôsobia koncovky výfuku M Performance v zadnej časti vozidla ešte atletickejšie. 

  Ísť na produkt
  M Performance mriežka chladiča, čierna BMW M Performance diely detailný pohľad

  M Performance mriežka chladiča, čierna.

  Silný charakter: Mriežka chladiča M vyrobená z lamiel uzavretých v ráme je celá čierna a s vysokým leskom. Dodáva prednej časti vozidla ešte mohutnejší a asertívnejší charakter. Pre jedinečný vzhľad, ktorý vytvára jasný dojem. 

  Ísť na produkt
  22“ M disky kolies z ľahkej zliatiny V-spoke style 755 M v matnej farbe Jet Black BMW M Performance diely detailný pohľad

  22“ M disky kolies z ľahkej zliatiny V-spoke style 755 M v matnej farbe Jet Black, zimné kolesá s pneumatikami.

  Športové 22“ M disky kolies z ľahkej zliatiny V-spoke style 755 M v matnej farbe Jet Black zaisťujú mimoriadne športový vzhľad. Zimné kolesá s pneumatikami so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách, rozmer diskov 9,5J x 22 s rozmerom pneumatík 275/40 R22 107V XL vpredu a 10,5J x 22 s rozmerom pneumatík 315/35 R22 111V XL vzadu.

  Ísť na produkt
  21“ M disky kolies z ľahkej zliatiny Double-spoke style 754 M Bicolor BMW M Performance diely detailný pohľad

  21" M disk z ľahkej zliatiny Double-spoke style 754 M.

  Vysokokvalitné 21“ M disky kolies z ľahkej zliatiny Double-spoke style 754 M vo farbe Bicolor Orbit Grey s leštenou povrchovou úpravou dodávajú svojim exkluzívnym dizajnom vozidlu mimoriadne športový vzhľad. Kompletné zimné koleso so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách a pneumatikou run-flat, rozmer disku 9,5J x 21 s rozmerom pneumatík 285/45 R21 113V XL RSC.

  Ísť na produkt
  M Performance volant BMW M Performance diely detailný pohľad

  M Performance volant.

  Rukolapné fakty: Veniec M Performance volantu potiahnutý Alcantarou ponúka obzvlášť príjemný pocit na dotyk a priľnavosť – pre ešte priamejší pocit z riadenia. Jeho špecifický dizajn a stredová značka z červenej kože zvýrazňujú štýl motoršportu.

  Ísť na produkt
  BMW M8 Gran Coupé F93 BMW M Performance diely dizajn exteriéru

  M8.

  BMW M8 Gran Coupé spája M gény s najvyššou úrovňou exkluzivity. Tvary vytvorené v rámci avantgardného dizajnu definujú nový vzhľad štvordverových luxusných športových vozidiel. Exkluzívny vzhľad dotvárajú na mieru vyrábané diely z karbónu a ďalších ušľachtilých materiálov.

  M nasávanie vzduchu z uhlíkových vlákien BMW M Performance diely detailný pohľad

  M nasávanie vzduchu, z uhlíkových vlákien.

  Na jednej strane atletické. Na druhej strane individuálne. M nasávanie vzduchu je vyrobený z prémiových uhlíkových vlákien. Elegantné vizuálne prvky na bočných stranách vozidla.

  Ísť na produkt
  Predný nadstavec difúzora M Performance z uhlíkových vlákien BMW M Performance diely detailný pohľad

  Predný nadstavec difúzora M Performance z uhlíkových vlákien.

  Vyšlite jasný odkaz: Predný spojler M vyrobený zo 100 % uhlíkových vlákien zvýrazňuje mužný vzhľad vozidla veľmi exkluzívnym spôsobom. Unikátny vzhľad motoršportu pre každého, kto odmieta kompromisy. 

  Ísť na produkt
  Mriežka chladiča M Performance z uhlíkových vlákien BMW M Performance diely detailný pohľad

  Mriežka chladiča M Performance, z uhlíkových vlákien.

  Ukážte svoj štýl: Rám mriežky chladiča M Performance je ručne vyrobený zo 100 % prémiových uhlíkových vlákien a dekoračné lamely sú vyrobené z mimoriadne odolného plastu. Vizuálny prvok, ktorý prednej časti vozidla dodá mimoriadne elegantný, športový a individuálny vzhľad. S logom M8.

  Ísť na produkt
  Mriežka chladiča M Performance z uhlíkových vlákien BMW M Performance diely detailný pohľad

  Zadný spojler M z uhlíkových vlákien.

  Ešte pozoruhodnejší: Zadný spojler M z uhlíkových vlákien zdôrazňuje prémiovú kvalitu a dynamický vzhľad vozidla. Vďaka high-tech materiálu z uhlíkových vlákien je mimoriadne ľahký a zároveň veľmi robustný. Dôsledná ručná výroba z vysokokvalitných uhlíkových vlákien a dokonalé zladenie s dizajnom vozidla, rovnako ako v prípade ostatných komponentov M vyrobených z uhlíkových vlákien.

  Ísť na produkt
  M kryty vonkajších spätných zrkadiel z uhlíkových vlákien BMW M Performance diely detailný pohľad

  M kryty vonkajších spätných zrkadiel z uhlíkových vlákien.

  Nastavte správny tón vďaka najmodernejšej konštrukcii. Kryty vonkajších spätných zrkadiel M sú vyrobené zo 100 % uhlíkových vlákien a sú dôkladne ručne prepracované. Ich dynamický, prémiový dizajn okamžite volá: individualita je všetko.

  Ísť na produkt
  20“ M Performance kované disky kolies Y-spoke style 863 M v matnej farbe Ferric Grey BMW M Performance diely detailný pohľad

  20“ M Performance kované disky kolies Y-spoke style 863 M v matnej farbe Ferric Grey, kompletná sada letných kolies.

  Vysokokvalitné 20“ M Performance kované disky kolies Y-spoke style 863 M v matnej farbe Ferric Grey s farebným logom M dodávajú vozidlu veľmi športový vzhľad. Kompletná sada letných kolies so systémom TPMS, rozmer diskov 9,5J x 20 s rozmerom pneumatík 275/35 ZR20 (102Y) XL vpredu a 10,5J x 20 s rozmerom pneumatík 285/35 ZR20 (104Y) XL vzadu.

  Ísť na produkt
  BMW M Performance diely zamestnanec BMW radí zákazníkovi

  VÁŠ SERVISNÝ PARTNER BMW VÁM RÁD PORADÍ.

  Váš servisný partner BMW vám rád osobne poradí so všetkými produktmi, službami a M Performance dielmi pre vaše BMW. Kontaktujte servisného partnera BMW vo vašej oblasti hneď teraz!

  Spotreba paliva a emisie CO2.


  BMW i5 eDrive40:
  Spotreba energia, kombinovaná podľa normy WLTP v kWh/100 km: 18,9-15,9
  Elektrický dojazd, podľa normy WLTP v km: 497-582

  BMW M2 Coupé:
  Kombinovaná spotreba paliva podľa WLTP v l/100 km: 10,2 – 9,6
  Kombinované emisie CO2 podľa WLTP v g/km: 231 – 218


  BMW M3 Competition Touring:
  Kombinovaná spotreba paliva podľa WLTP v l/100 km: 10,4 – 10,1
  Kombinované emisie CO2 podľa WLTP v g/km: 235 – 229

  BMW X7 M60i:
  Kombinovaná spotreba paliva podľa WLTP v l/100 km: 12,9 – 12,1
  Kombinované emisie CO2 podľa WLTP v g/km: 292 – 273

  BMW M8 Gran Coupé:
  Kombinovaná spotreba paliva podľa WLTP v l/100 km: 11,6-11,2
  Kombinované emisie CO2 podľa WLTP v g/km: 265-256

  Oficiálne údaje o spotrebe paliva, emisiách CO2, spotrebe elektrickej energie a dojazde na elektrinu boli stanovené v súlade s predpísaným postupom merania a sú v súlade s nariadením (EÚ) č. 715/2007 v platnom znení. Údaje WLTP zohľadňujú všetky prvky voliteľnej výbavy v prípade typových radov. Pre vozidlá s novým typovým schválením od 1.1.2021 existujú oficiálne špecifikácie len podľa WLTP. Ďalšie informácie o metódach merania NEDC a WLTP nájdete na stránke www.bmw.de/wltp.

  Zistiť viac