Originálne príslušenstvo BMW na jar a leto, BMW X1 U11 stojace na piesku pred pobrežím s 2 ľuďmi

STVORENÉ NA LETO.

Originálne BMW príslušenstvo na jar a leto.

STVORENÉ NA LETO.Originálne BMW príslušenstvo na jar a leto.

Nech je to vaše leto. S originálnym BMW príslušenstvom, letnými kolesami a pneumatikami, službami BMW Service a BMW Charging.

Leto je tu a so slnečným počasím prichádzajú aj nové možnosti spoznávania prírody. Čaká len na to, kým ju objavíte. Vychutnajte si zákruty na ceste, čerstvý vzduch a výhľad na krajinu s originálnym príslušenstvom BMW. Kolesá a pneumatiky BMW zaisťujú optimálny zážitok z jazdy. Spolu so službami BMW Service a BMW Charging vás zavedú v maximálnom bezpečí do vašich letných destinácií. Pretože každú chvíľku v lete si treba naplno užívať bez prerušenia a vychutnať si vaše leto.

Zistiť viac

ORIGINÁLNE BMW LETNÉ PRÍSLUŠENSTVO A PRODUKTY STAROSTLIVOSTI O VOZIDLO.

„Vždy sme pripravení na slnko.“

Ak si chcete užiť leto, mali by ste sa dobre pripraviť. Naplánujte si cestu a pripravte si dostatok úložného priestoru na vybavenie pre vašu obľúbenú letnú aktivitu. Vychutnajte si našu širokú škálu originálneho BMW príslušenstva pre interiér a exteriér, aby tak vaše BMW bolo perfektne pripravené na leto.

Originálne BMW letné príslušenstvo a produkty starostlivosti o vozidlo, BMW X1 U11 stojace s tromi ženami na slnku
Interiér BMW G07, BMW držiak tabletu Pro pre systém Travel & Comfort

BMW držiak tabletu Pro pre systém Travel & Comfort.

BMW držiak tabletu Pro sa upevňuje k voliteľnej výbave systému „Travel & Comfort“ alebo k samostatne dostupnému základnému nosiču. Dá sa flexibilne nastaviť do rôznych polôh, nakloniť a otáčať o 360°. Držiak je vybavený výsuvnou svorkou, ktorá ponúka bezpečné uchytenie pre tablety s bezpečnostným puzdrom BMW od 7 do 13 palcov.

Interiér BMW U11, Ochranné puzdro BMW pre 11“ zariadenia Apple iPad Pro pre systém Travel & Comfort

Ochranné puzdro BMW pre 11“ zariadenia Apple iPad Pro pre systém Travel & Comfort.

Ochranné puzdro BMW ponúka optimálnu ochranu pre všetky 11“ zariadenia Apple iPad™ Pro. Čierny silikónový kryt spoľahlivo chráni tablet pred poškriabaním a nárazmi a pri použití s ​​pribalenou fóliou displeja chráni tablet aj pred striekajúcou vodou. Používa sa spolu s univerzálnym držiakom systému Travel & Comfort (dostupný samostatne). Dá sa upevniť do interiéru vozidla nastaviteľným a pohodlným spôsobom, pričom zostane v bezpečí aj v prípade nehody.

Interiér BMW U11, BMW vešiak na odevy pre systém Travel & Comfort

BMW vešiak na odevy pre systém Travel & Comfort.

BMW vešiak na odevy umožňuje ich zavesenie za zadnou stranou predného operadla. Vďaka nasúvacej spojke sa dá jednoducho a nárazuvzdorne upevniť na samostatne dostupný základný nosič alebo na voliteľnú výbavu „Travel & Comfort“. Vďaka hotelovej funkcii (štandardný vešiak) sa dá využiť aj mimo vozidla.

Interiér BMW U11, BMW skladací stolík pre systém Travel & Comfort

BMW skladací stolík pre systém Travel & Comfort.

Skladací stolík systému Travel & Comfort, ktorý je vybavený ochranou proti preťaženiu, sa dá jednoducho a nárazuvzdorne pripevniť na samostatne dostupný základný nosič alebo na voliteľnú výbavu systému „Travel & Comfort“ na operadlá predných sedadiel pomocou nasúvacej spojky. Výška a uhol sklonu sa dajú nastaviť a je vybavený aj sklopným držiakom nápojov.

Interiér BMW U11, predné podlahové rohože BMW do každého počasia

Predné podlahové rohože BMW do každého počasia.

Dokonalo tvarované a odolné podlahové rohože BMW do každého počasia so zvýšeným okrajom a elegantným dizajnom chránia predný priestor pre nohy pred vlhkosťou a nečistotami. Dokonalo tvarované podlahové rohože BMW do každého počasia chránia predný priestor pre nohy pred vlhkosťou a nečistotami. V čiernej farbe, s nápisom BMW.

Interiér BMW U11, Obojstranná rohož do batožinového priestoru BMW s upevňovacími bodmi na batožinu

Obojstranná rohož do batožinového priestoru BMW s upevňovacími bodmi na batožinu.

Obojstrannú rohož do batožinového priestoru BMW s upevňovacími bodmi na batožinu môžete použiť podľa potreby. Predmety pripevníte na vrchnú stranu s kobercom a nečistoty na prvý pohľad takmer nebude vidieť. Druhá strana rohože je naopak vhodná na prepravu vlhkého a znečisteného nákladu.  Ako taká je rohož navrhnutá pre ľahké čistenie vodou.

Interiér BMW G20, Puzdro na kľúč BMW Crystal Clarity

Puzdro na kľúč BMW Crystal Clarity.

Vysokokvalitné puzdro na kľúč BMW vyrobené z kože napa s ligotavými kryštálmi premení kľúč od vášho BMW na pútavý doplnok. Všetky funkcie kľúča zostávajú ľahko dostupné. Ak potrebujete z akéhokoľvek dôvodu vybrať kľúč, napríklad kvôli výmene batérie, vďaka praktickému upevňovaciemu popruhu je to jednoduché.

Interiér BMW G20, Uzamykacie tlačidlo BMW Crystal Clarity

Uzamykacie tlačidlo BMW Crystal Clarity.

Uzamykacie tlačidlo Crystal Clarity je dokonalým doplnkom vysokokvalitného interiéru vášho vozidla. Integrovaný kryštál od značky Swarovski je viditeľný aj zvonku vozidla a robí z uzamykacieho tlačidla skutočný pútač. Vysokokvalitný komponent z tmavosivého eloxovaného hliníka sa namontuje v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Exteriér BMW U11, BMW strešný box ICE 520 vo farbe black/titanium silver

BMW strešný box 520 vo farbe Black/Titanium Silver.

Moderný strešný box v čiernej farbe s titánovo striebornými bočnými panelmi má objem 520 litrov a je kompatibilný so všetkými systémami strešných nosičov BMW. Možnosť otvárania z oboch strán zvyšuje komfort nakladania a trojité centrálne zamykanie na každej strane sa postarajú o ochranu pred krádežou.

Exteriér BMW G20, BMW strešný box 420 vo farbe black/titanium silver

BMW strešný box 420 vo farbe black/titanium silver.

Moderný BMW strešný box v čiernej farbe s titánovo striebornými bočnými panelmi má úložný objem 420 litrov a je kompatibilný so všetkými systémami strešných nosičov BMW. Možnosť otvárania z oboch strán zvyšuje komfort nakladania a trojité centrálne zamykanie na každej strane sa postarajú o ochranu pred krádežou.

Exteriér BMW G20, BMW LED projektory vo dverách

BMW LED projektory vo dverách.

Inovatívne BMW LED projektory vo dverách sa automaticky aktivujú pri otvorení dverí a premietajú na zem vedľa vozidla obraz cez vymeniteľné diapozitívy. Na výber je niekoľko motívov, ktoré dokonale osvetlia vstupný priestor v individuálnom štýle.

Exteriér BMW U11, BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0

BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0.

BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0 je ľahký, ale odolný, s nosnosťou až do 60 kg. Pozoruhodne jednoduchá manipulácia a možnosť prepraviť dva klasické alebo elektrické bicykle (s možnosťou rozšírenia pre tri bicykle). Funkcia odklápania kedykoľvek umožňuje jednoduchý prístup do batožinového priestoru.

Exteriér BMW, Rozširujúca súprava na tretí bicykel BMW pre zadný nosič bicyklov Pro 2.0

Rozširujúca súprava na tretí bicykel BMW pre zadný nosič bicyklov Pro 2.0.

Rozširujúca súprava BMW dopĺňa zadný nosič na bicykle Pro 2.0 pre ťažné zariadenie a uľahčuje prepravu tretieho bicykla. Prepravný systém pozostáva z prídavnej lišty na bicykel spolu s oporným ramenom, ktoré spája rámy druhého a tretieho bicykla.

Elektronika BMW, BMW G20, Predná kamera BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro

Predná kamera BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro.

BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro má vysoko kvalitnú QHD kameru, ktoré monitorujú dianie pred vozidlom a za ním, a to aj keď je vozidlo zaparkované. Ak systém zaznamená vibrácie a nezvyčajný pohyb mimo vozidla, automaticky udalosť uloží, aby zdokumentoval možné nehody alebo (pokusy o) vlámanie.

Elektronika BMW, BMW G20, Predná kamera BMW Advanced Car Eye 3.0

Predná kamera BMW Advanced Car Eye 3.0.

BMW Advanced Car Eye 3.0 obsahuje má vysoko kvalitnú QHD kameru, ktoré monitorujú dianie pred vozidlom a za ním, a to aj keď je vozidlo zaparkované. Ak systém zaznamená vibrácie mimo vozidla, automaticky udalosť uloží, aby zdokumentoval možné nehody alebo (pokusy o) vlámanie.

Elektronika BMW, Zadná kamera BMW Advanced Car Eye 3.0

Zadná kamera BMW Advanced Car Eye 3.0.

Vysokokvalitná full HD kamera dopĺňa systém BMW Advanced Car Eye 3.0 a zaznamenáva, čo sa deje za vozidlom, ak zaznamená vibrácie – aj keď je vozidlo zaparkované. Ak systém zaznamená vibrácie mimo vozidla, automaticky udalosť uloží, aby zdokumentoval možné nehody alebo (pokusy o) vlámanie.

Elektronika BMW, BMW adaptérový kábel pre zariadenie Apple iPhone/iPod

BMW adaptérový kábel pre zariadenie Apple iPhone/iPod.

Pre individualizovaný pôžitok z počúvania si do operačného systému vozidla môžete integrovať kompatibilné zariadenie Apple iPod™ alebo iPhone™ a zároveň ho nabíjať pomocou BMW adaptérového kábla. Zariadenie sa dá ovládať pomocou ovládača iDrive, multifunkčných tlačidiel na volante alebo rádia.

Elektronika BMW, BMW duálny nabíjací adaptér USB pre typ A a C

BMW duálny nabíjací adaptér USB pre typ A a C.

Duálny nabíjací adaptér USB sa jednoducho vloží do zapaľovača cigariet. To umožňuje jednoduché a pohodlné nabíjanie dvoch externých mobilných zariadení súčasne. Vysoký prúd umožňuje veľmi rýchle nabíjanie zariadení, ako sú smartfóny a tablety.

BMW produkty starostlivosti o vozidlo, Náplň Relaxing Ocean BMW Natural Air

Náplň Relaxing Ocean BMW Natural Air.

S náplňou z radu vôní Relaxing Ocean BMW Natural Air si môžete kedykoľvek počas cesty vychutnať príjemnú vôňu v interiéri vozidla. Vôňa Relaxing Ocean vyžaruje harmóniu upokojujúcej scenérie oceánu a osviežujúcich citrusových tónov. Balenie obsahuje tri samostatne balené náhradné vonné tyčinky.

BMW produkty starostlivosti o vozidlo, Tkanina na čistenie displejov BMW

Tkanina na čistenie displejov BMW.

Dokonalá starostlivosť o váš interiér: So špeciálne vyvinutou tkaninou na čistenie displejov BMW môžete displeje a povrchy s vysokým leskom čistiť bez obáv zo spôsobenia škrabancov, šmúh alebo zanechania vlákien. Nečistoty a odtlačky prstov sa dajú šetrne odstrániť bez použitia čistiacich prostriedkov. Vizuálne pôsobivé: Logo BMW na tkanine a praktické úložné vrecko.

BMW produkty starostlivosti o vozidlo, BMW koncentrovaný prípravok na čistenie okien

BMW koncentrovaný prípravok na čistenie okien.

BMW koncentrovaný prípravok na čistenie okien pôsobí ako vysoko koncentrovaná čistiaca prísada do ostrekovačov čelného skla a svetlometov. Spoľahlivo a bez šmúh odstraňuje nečistoty, zvyšky hmyzu, umývacie vosky a mastné nečistoty.

Štartovacia sada BMW Natural Air rock in surf

ŠTARTOVACIA SADA BMW NATURAL AIR.

So štartovacou sadou BMW Natural Air si môžete kedykoľvek počas cesty vychutnať príjemnú vôňu v interiéri vozidla. Sada sa skladá z nastaviteľného držiaka vône a vymeniteľnej vonnej tyčinky z osviežujúceho radu vôní Mountain View. Jednoducho pripevnite držiak vône na ventilačnú mriežku vášho vozidla.

ORIGINÁLNE BMW LETNÉ KOLESÁ, PNEUMATIKY A PRÍSLUŠENSTVO.

„Moje kolesá: prispôsobené na leto.“

Presne tak, ako to máte radi: Náš široký sortiment BMW originálnych letných kompletných kolies ponúka exkluzívne dizajnové možnosti vo všetkých veľkostiach. Vaše BMW získa nielen vynikajúce vizuálne vylepšenie, ale aj vyššiu hodnotu pri ďalšom predaji. V závislosti od konkrétnych kolies si dokonca užijete zlepšenie dynamickej reakcie vďaka najmodernejším výrobným procesom, zníženiu hmotnosti a testom bezpečnosti a jazdnej dynamiky špecifickým pre daný model.

Originálne BMW letné kolesá, pneumatiky a príslušenstvo, Žena so psom opretá o BMW na pláži
BMW G20, 19-palcové disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Y-spoke style 898 M vo farbe Frozen Gunmetal Grey, sada kompletných letných kolies

19-palcové disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Y-spoke style 898 M vo farbe Frozen Gunmetal Grey, kompletná sada letných kolies.

Vysoko kvalitné 19-palcové disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Y-spoke style 898 M vo farbe Frozen Gunmetal Grey s nápisom M Performance. Kompletná sada letných kolies so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách a pneumatikami run-flat, rozmer kolies 8J x 19 s rozmerom pneumatík 225/40 R19 93Y XL vpredu a 8,5J x 19 s rozmerom pneumatík 255/35 R19 96Y XL vzadu.

Ísť na produkt
BMW G20, 19-palcové disky kolies BMW z ľahkej zliatiny Double-spoke style 793 Bicolor (Night Gold, leštené), kompletná sada letných kolies

19-palcové disky kolies BMW z ľahkej zliatiny Double-spoke style 793 Bicolor (Night Gold, leštené), kompletná sada letných kolies.

Vysoko kvalitné 19-palcové disky kolies BMW z ľahkej zliatiny Double-spoke style 793 vo farbe Bicolor Night Gold, leštené. Kompletná sada letných kolies so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách a pneumatikami run-flat, rozmer kolies 8J x 19 s rozmerom pneumatík 225/40 R19 93Y XL RSC vpredu a 8,5J x 19 s rozmerom pneumatík 255/35 R19 96Y XL RSC vzadu.

Ísť na produkt
BMW G20, 18-palcové disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Double-spoke style 796 M v matnej farbe Jet Black, kompletná sada letných kolies

18-palcové disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Double-spoke style 796 M v matnej farbe Jet Black, kompletná sada letných kolies.

Vysoko kvalitné 18-palcové disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Double-spoke style 796 M v matnej farbe Jet Black s farebným logom M. Kompletná sada letných kolies so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách a pneumatikami run-flat, rozmer kolies 7,5J x 18 s rozmerom pneumatík 225/45 R18 95Y vpredu a 8,5J x 18 s rozmerom pneumatík 255/40 R18 99Y vzadu.

Ísť na produkt
BMW U11, 21-palcové disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Double-spoke style 877 M Bicolour (vo farbe Jet Black, leštené), kompletná sada letných kolies

21-palcové disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Double-spoke style 877 M Bicolour (vo farbe Jet Black, leštené), kompletná sada letných kolies.

Vysoko kvalitné 21-palcové disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Double-spoke style 877 M vo farbe Bicolour Jet Black uni, leštené. Kompletná sada letných kolies so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách, rozmer disku 8J x 21 s rozmerom pneumatík 245/35 R21 96Y XL.

Ísť na produkt
BMW G70, 20-palcové disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Y-spoke 911 M v matnej farbe Jet Black, kompletná sada letných kolies

20-palcové disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Y-spoke 911 M v matnej farbe Jet Black, kompletná sada letných kolies.

Vysoko kvalitné 20-palcové disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Y-spoke style 911 M v matnej farbe Jet Black. Kompletná sada letných kolies so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách, rozmer kolies 9J x 20 s rozmerom pneumatík 255/45 R20 105Y XL vpredu a 10,5J x 20 s rozmerom pneumatík 285/40 R20 108Y XL vzadu.

Ísť na produkt
BMW kolesá, pneumatiky, príslušenstvo, BMW plávajúci kryt náboja

BMW plávajúci kryt náboja.

BMW plávajúci kryt náboja kolesa pozostáva z loga BMW, ktoré sa neotáča spolu s kolesom, ale zostáva v rovine. Kryt náboja kolesa sa dá namontovať na všetky disky kolies BMW z ľahkej zliatiny s rozstupom 112 mm.

Ísť na produkt
BMW kolesá, pneumatiky, príslušenstvo, Tašky na pneumatiky M Performance

M Performance tašky na pneumatiky.

Exkluzívna pretekárska atmosféra v garáži: M Performance tašky na pneumatiky ochránia vodiča aj vozidlo pred nečistotou. Pevnejšia rukoväť prispeje ku komfortnej preprave kolies. Vďaka špeciálnemu označeniu si každá pneumatika vždy rýchlo nájde svoje miesto. V športovom M Performance dizajne.

Ísť na produkt
BMW kolesá, pneumatiky, príslušenstvo, BMW kryty ventilov s logom

BMW kryty ventilov s logom.

Vysokokvalitné hliníkové kryty ventilov BMW účinne chránia hliníkové ventily systému TPMS pred nečistotami a vlhkosťou. Zároveň vylepšujú vzhľad pneumatiky. Sada štyroch krytov ventilov. S logom BMW.

Ísť na produkt
BMW kolesá, pneumatiky, príslušenstvo, BMW kryty ventilov s logom M

BMW kryty ventilov s logom M.

Vysokokvalitné hliníkové kryty ventilov BMW účinne chránia hliníkové ventily systému TPMS pred nečistotami a vlhkosťou. Zároveň vylepšujú vzhľad pneumatiky. Sada štyroch krytov ventilov. S logom M.

Ísť na produkt
BMW servis kolies a pneumatík, BMW X1 U11 s dvoma ľuďmi na vozidle BMW so slnkom v pozadí

SERVIS KOLIES A PNEUMATÍK BMW.

Nielenže vám prezujeme zimné a letné pneumatiky, ale skontrolujeme vám tiež hĺbku dezénu a brzdy. Ponúkame výmenu kolies a pneumatík (vrátane ich vyváženia) a prvotriedny pomer kvality a ceny. Kontrolu a údržbu vykonávame s maximálnou starostlivosťou a absolútnou odbornosťou. A vďaka nášmu profesionálnemu uskladneniu kolies (vrátane ich umývania a vyváženia) sa vyhnete zbytočnému stresu a ušetríte miesto.

BMW ORIGINÁLNE NABÍJACIE PRÍSLUŠENSTVO.

„Nabití letnými pocitmi: môj výlet.“

Ak chcete byť pripravení na leto, mali by ste byť nielen vybavení príslušenstvom, ale aj plne nabití. Pozrite si naše originálne nabíjacie príslušenstvo BMW, ktoré dokonale vyhovuje potrebám vášho elektrického vozidla. Takže si môžete vychutnať leto.

Zistiť viac
Originálne nabíjacie príslušenstvo BMW, BMW G20 BMW Wallbox

BMW Wallbox.

Čerpacia stanica priamo u vás doma. S permanentne nainštalovaným zariadením BMW Wallbox sa vozidlo BMW nabíja rýchlo, spoľahlivo a pohodlne výkonom až 22 kW. Prístup k zariadeniu BMW Wallbox môžete spravovať aj cez aplikáciu My BMW.

Zistiť viac
Originálne nabíjacie príslušenstvo BMW, BMW G20, Štartovacia súprava flexibilnej rýchlonabíjačky BMW

Štartovacia súprava flexibilnej rýchlonabíjačky BMW.

Flexibilná rýchlonabíjačka BMW je mobilná domáca nabíjačka pre všetky elektrické vozidlá. S touto sadou môžete v zásuvkách v domácnosti dosiahnuť maximálny nabíjací výkon až 2,3 kW (typ E+F, Schuko, 10 A). Rýchle nabíjanie umožňujú voliteľne dostupné adaptérové káble, ktoré možno použiť na nabíjanie v priemyselných zásuvkách s výkonom až 11 kW.

Zistiť viac
Originálne nabíjacie príslušenstvo BMW, BMW U11, BMW nabíjací kábel (režim 3, 1-fázový)

BMW nabíjací kábel (režim 3, 1-fázový).

BMW nabíjací kábel je dlhý 5 m a umožňuje rýchle a jednoduché nabíjanie na verejných nabíjacích staniciach, ktoré podporujú režim 3. Elektrické a hybridné vozidlá BMW sa dajú nabíjať jednou fázou, a teda výrazne rýchlejšie ako s dodávaným štandardným nabíjacím káblom. To je možné v celej Európe vďaka zástrčke štandardu ECE.

Zistiť viac

DIELY BMW M PERFORMANCE PRE VAŠU JAR A LETO.

„Môj špeciálny akcent v lete.“

Je to vaše leto a váš čas zažiariť. S dielmi BMW M Performance* dodáte vášmu BMW maximálnu úroveň individuality a skutočného pretekárskeho charakteru. Premeňte teda vaše BMW na kúsok, ktorý bude pútať pozornosť, a urobte si z tohto leta svoje leto – bez kompromisov.

 

*Nie všetky zobrazené diely vozidla sú dostupné v čase uvedenia na trh. Zobrazená fólia nie je súčasťou programu dielov M Performance.

Zistiť viac
Diely BMW M Performance, BMW G87, Predný difúzor M Performance, karbónový, ľavý

Predný difúzor M Performance, karbónový, ľavý.

Urobte dôrazné vyhlásenie: Predný karbónový difúzor M Performance zvýrazňuje nápadný vzhľad vozidla obzvlášť exkluzívnym spôsobom.

Zistiť viac
Diely BMW M Performance BMW G87, Výfukový systém M Performance, titánový

Titánový výfukový systém M Performance.

Výfukový systém M Performance fascinuje svojou nekompromisnou akustikou ako v motoristickom športe. Modul tlmiča a športových koncoviek je vyrobený výlučne z titánu pretekárskej kvality.

Zistiť viac
Diely BMW M Performance, BMW G87, Nadstavec prahu M Performance, karbónový, pravý

Nadstavec prahu M Performance, karbónový, pravý.

Dynamická elegancia sa snúbi s individualizovanou atletikou: Karbónové bočné nadstavce prahov M Performance typicky zvýrazňujú športový vzhľad vozidla. Tiež sa môžu pochváliť nízkou hmotnosťou, vysokou rozmerovou stabilitou a dokonalým prispôsobením.

Zistiť viac
Diely BMW M Performance BMW G87, Volant M Performance Pro

Volant M Performance Pro.

S rohmi a uhlami je dokonale zaoblený: Volant M Performance Pro vytvára v kokpite nezameniteľnú atmosféru motoršportu. Jeho atraktívny tvar a typický veniec potiahnutý Alcantarou je pozoruhodný nielen na pohľad, ale poskytuje aj priamejší zážitok z riadenia. So prúžkom vychádzajúcim z motoršportu zo svetlo modrej kože.

Zistiť viac

BMW SERVIS.

PLNÝ ROZSAH SERVISU BMW.

Servis BMW, Zamestnanec BMW radí zákazníkovi

Preskúmajte naše ďalšie atraktívne servisné ponuky a nájdite dokonalý servis – pre váš model BMW, pre vaše individuálne potreby a pre bezstarostný pôžitok z jazdy.

BALÍK BMW SERVICE INCLUSIVE.

Balík BMW Service Inclusive, BMW G26, Muž stojaci na kamennom okraji s vozidlom BMW v pozadí

Ponuky na mieru pre služby dlhodobej údržby za fixnú cenu.

BALÍK BMW FIT SERVIS

Balík BMW Value Service, BMW X2 G05, Muž a žena stojaci vedľa vozidla BMW na príjazdovej ceste do garáže

Atraktívne ponuky pre modely BMW staršie ako päť rokov.

Aplikácia My BMW.

Aplikácia My BMW, BMW iX i20, Žena kráčajúca pred vozidlom BMW so smartfónom v ruke

Jednoduchý spôsob, ako spravovať termíny údržby a servisu pomocou aplikácie My BMW.

Príslušenstvo BMW na jar a leto, Vozidlá BMW pred budovou so servisným poradenstvom BMW

BMW SERVIS.

Vy a vaše BMW ste v najlepších možných rukách u vášho servisného partnera BMW. Od balíkov dlhodobých služieb, ako je BMW Service Inclusive, cez atraktívne all-inclusive ceny balíkov BMW Value Service, až po naše bezkontaktné služby alebo originálny motorový olej BMW a mnoho ďalších individuálnych služieb, vždy máme pre vás optimálne riešenie – pre každý model BMW, pre vaše individuálne potreby a pre množstvo bezstarostných kilometrov, ktoré máte ešte pred sebou.

MÁME ODPOVEDE NA VAŠE OTÁZKY O PNEUMATIKÁCH.

  • Aký je správny tlak v pneumatikách?
  • Kedy a ako často je potrebné kontrolovať tlak v pneumatikách?
  • Aké sú pneumatiky BMW označené hviezdičkou?
  • Ako nájdem správne pneumatiky pre moje vozidlo?
  • Kedy je čas na letné pneumatiky?
  • Mám si pneumatiky nechať alebo ich vymeniť?