Muž s telefónom a žena s batohom stoja pred BMW iX.

VYRAZTE ZA SLNKOM.

OBJAVTE ROZMANITOSŤ ORIGINÁLNEHO PRÍSLUŠENSTVA A SLUŽIEB BMW.

VYRAZTE ZA SLNKOM.OBJAVTE ROZMANITOSŤ ORIGINÁLNEHO PRÍSLUŠENSTVA A SLUŽIEB BMW.

Teplejšie obdobie je tu a so slnečným počasím prichádzajú aj nové možnosti spoznávania krajiny. Čaká len na vás, kedy ju objavíte. Užite si zákruty na cestách, čerstvý vzduch a výhľad na krajinu s originálnym príslušenstvom BMW. Kolesá a pneumatiky BMW zaisťujú optimálny zážitok z jazdy a spolu so službou BMW servis a BMW nabíjanie vás bezpečne dopravia do cieľa. Pretože každý okamih si treba užívať naplno a bez prerušenia, aby ste z neho mohli urobiť to vaše dobrodružstvo.

Zistiť viac

ORIGINÁLNE LETNÉ PRÍSLUŠENSTVO BMW.

„Vždy sme pripravení na slnko.“

Ak si chcete užiť leto, mali by ste sa dobre pripraviť. Naplánujte si cestu a pripravte si dostatok úložného priestoru na vybavenie pre vašu obľúbenú letnú aktivitu. Vychutnajte si našu širokú škálu originálneho príslušenstva BMW pre interiér a exteriér, aby tak vaše BMW bolo perfektne pripravené na leto.

BMW iX s príslušenstvom a BMW M440i stojace pred moderným domom.
Muž sediaci vo vozidle s nohami na podlahovej rohoži do každého počasia. Detailný pohľad na podlahovú rohož.

BMW koberčeky do každého počasia, predné.

Dokonalo rozmerovo pasujúce a odolné BMW koberčeky do každého počasia s vyvýšeným okrajom a elegantným dizajnom chránia predný priestor pre nohy pred vlhkosťou a znečistením. Sú čierne a obsahujú vysoko kvalitnú dekoráciu z nehrdzavejúcej ocele.
Ísť na produkt
Príslušenstvo BMW na jar a leto Návlek na operadlo BMW v antracitovej/modrej

Návlek na operadlo BMW v antracitovej/modrej.

Ideálne na cestovanie s deťmi. Návlek má utierateľný povrch s ochranou proti okopaniu a je pripevnený k zadnej strane operadla predného sedadla. S rôznymi uzatvárateľnými vreckami a samostatnou priehradkou na fľašu ponúka veľké množstvo úložného priestoru pre všetky druhy cestovných predmetov. Ľahko sa prenáša a dá sa poskladať.
Ísť na produkt
Detailný pohľad na BMW držiak na tablet a puzdro, Travel & Comfort.

Ochranné puzdro BMW pre 11-palcové zariadenie Apple iPad Pro™ pre systém Travel & Comfort.

Ochranné puzdro BMW ponúka optimálnu ochranu pre všetky 11“ zariadenia Apple iPad™ Pro. Čierny silikónový kryt spoľahlivo chráni tablet pred poškriabaním a nárazmi a pri použití s ​​pribalenou fóliou displeja chráni tablet aj pred striekajúcou vodou. Ak sa používa spolu s univerzálnym držiakom systému Travel & Comfort (k dispozícii samostatne), je možné pripevniť ho vo vnútri vozidla nastaviteľným a pohodlným spôsobom, pričom v prípade nárazu zostane bezpečný. *k dispozícii aj pre zariadenia 7,9“ Apple iPad mini 4, 10,5“ Apple iPad Pro, 9,7“ Apple iPad Air 1, 9,7“ Apple iPad Air 2, 9,7“ Apple iPad Pro, 9,7“ Samsung Galaxy Tab A, 9,7“ Samsung Galaxy Tab S2.
Ísť na produkt
Detailný pohľad na BMW vešiak na šaty, Travel & Comfort.

BMW vešiak na odevy pre Travel & Comfort systém.

BMW vešiak na odevy umožňuje ich zavesenie za zadnou stranou predného operadla. Vďaka zaklikávaciemu spojeniu sa jednoducho a bezpečne pripevňuje k samostatne dostupnému základnému držiaku alebo k doplnkovej výbave „Travel & Comfort“. Vďaka hotelovej funkcii (štandardný vešiak) sa dá využiť aj mimo vozidla.
Ísť na produkt
Príslušenstvo BMW na jar a leto BMW rohož do batožinového priestoru

BMW rohož do batožinového priestoru.

Dokonale tvarovaná rohož do batožinového priestoru BMW účinne chráni batožinový priestor pred nečistotami a vlhkosťou. Zvýšený okraj na všetkých stranách a výnimočná kvalita robustného, protišmykového a vodotesného materiálu ponúka optimálnu ochranu. Rohož v čiernej farbe a s elegantným dizajnom dokonale zapadne do interiéru batožinového priestoru. Vložka z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele s logom BMW ešte zvýrazňuje celkový dojem. Tvarovaná rohož podčiarkuje individuálny charakter vozidla a dokonale dopĺňa samostatne dostupné rohože BMW do každého počasia.
Ísť na produkt
Príslušenstvo BMW na jar a leto Adaptérový kábel BMW pre zariadenia Apple iPhone/iPod™

Adaptérový kábel BMW pre zariadenia Apple iPhone/iPod™.

Kábel adaptéra s robustnými kovovými konektormi uľahčuje individualizovaný pôžitok z počúvania vo vozidle. Kompatibilné modely Apple iPod™ alebo iPhone™ sa dajú integrovať do vozidla a súčasne nabíjať. Adaptér USB tak umožňuje jednoduché prehrávanie hudby zo zariadení cez reproduktory vozidla. Externé zdroje hudby sa dajú ovládať pomocou ovládača iDrive, multifunkčných tlačidiel na volante alebo rádia.
Ísť na produkt
Príslušenstvo BMW na jar a leto BMW Advanced Car Eye 3.0

BMW Advanced Car Eye 3,0.

BMW Advanced Car Eye 3.0 pozostáva z kvalitnej QHD kamery, ktorá monitoruje dianie pred vozidlom aj keď je zaparkované. Ak systém zaznamená vibrácie mimo vozidla, automaticky udalosť uloží, aby zdokumentoval potenciálne nehody alebo (pokusy o) vlámanie.
Ísť na produkt
Príslušenstvo BMW na jar a leto BMW duálny nabíjací adaptér USB pre typ A a C

BMW duálny nabíjací adaptér USB pre typ A a C.

Duálny nabíjací adaptér USB sa jednoducho vloží do zapaľovača cigariet. To umožňuje jednoduché a pohodlné nabíjanie dvoch externých mobilných zariadení súčasne. Vysoký nabíjací prúd maximálne 2 x 3 A s maximálnym výkonom 2 x 18 W umožňuje extrémne rýchle nabíjanie. Prehriatiu bráni integrovaná elektronika. Vďaka technológii nabíjania Power Delivery má port USB typu C rôzne profily, ktoré dokážu so zariadením odkomunikovať možné prúdy a napätia. Táto technológia umožňuje najlepšie možné nabíjanie a zároveň chráni batériu.
Ísť na produkt
Príslušenstvo BMW na jar a leto Univerzálna bezdrôtová nabíjacia stanica BMW

Univerzálna bezdrôtová nabíjacia stanica BMW.

Bezdrôtové nabíjanie, kedykoľvek a kdekoľvek: BMW bezdrôtová nabíjacia stanica univerzálna umožňuje komfortné a efektívne nabíjanie smartfónu vo vozidle bez použitia kábla. Mobilný telefón je pritom stabilne a bezpečne uložený. Obzvlášť inteligentné: Integrovaný powerbank sa jednoducho vyberá a umožňuje bezdrôtové nabíjanie aj mimo vozidla.
Ísť na produkt
Muž ukladá tašku do strešného boxu na BMW iX.

BMW strešný box 420 Black/Titanium Silver.

Moderný uzamykateľný strešný box BMW v čiernej farbe vytvára dodatočný úložný priestor s objemom 420 litrov. Veľkoryso dimenzovaný strešný box sa dá jednoducho namontovať na strešný nosič a je kompatibilný so všetkými systémami strešných nosičov BMW. Jeho plášť je vyrobený z mimoriadne nárazuvzdorného a UV stabilizovaného ABS plastu. Box sa dá otvárať z oboch strán a na každej strane je vybavený trojitým centrálnym zamykaním, čo uľahčuje nakladanie a chráni ho pred krádežou. Strešný box váži 19 kg a spĺňa náročné bezpečnostné štandardy BMW z hľadiska reakcie na náraz, prevádzkovej bezpečnosti a dlhodobého výkonu.
Ísť na produkt
Bočný pohľad na hornú časť BMW iX so strešným boxom.

BMW strešný nosič.

Multifunkčný systém strešného nosiča je možné kombinovať so všetkými držiakmi strešných nosičov a strešnými boxmi BMW. Jeho inštalácia je výnimočne jednoduchá a vďaka svojej robustnej konštrukcii a uzamykaciemu systému proti krádeži spĺňa najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti. Strešný nosič so svojím charakteristickým dizajnom BMW tiež dopĺňa vzhľad a dizajn vozidla.
Ísť na produkt
Muž ukladá batožinu do batožinového priestoru svojho BMW iX so zadným nosičom bicyklov.

BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0.

BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0 bol vyvinutý na bezpečnú prepravu dvoch bicyklov/e-bicyklov na ťažnom zariadení BMW. Tento ľahký, ale robustný oceľovo/hliníkový systém nosiča má maximálnu nosnosť 60 kg a dokáže prepravovať bicykle s rázvorom až 130 cm. Nosič bicyklov je navyše vybavený systémom guľovej hlavice s ovládaním jednou rukou, odnímateľnými opornými ramenami a rohatkovým systémom na zaistenie kolies, ktorý sa veľmi ľahko používa. Funkcia naklonenia zadného nosiča umožňuje kedykoľvek ľahký prístup do batožinového priestoru. Zadný nosič na bicykle Pro 2.0 zároveň spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy a dá sa kompaktne zložiť, keď ho nepoužívate. K dispozícii je aj nástavec nosiča pre tretí bicykel a prepravný vak. Celkovo je nosič bicyklov dokonalým spoločníkom, či už na dovolenku vášho života alebo krátky výlet s BMW.
Ísť na produkt
Žena ide k BMW iX so zadným nosičom bicyklov a vedľa nej je ďalší bicykel.

Rozširujúca súprava na tretí bicykel BMW pre zadný nosič bicyklov Pro 2.0.

Rozširujúca súprava BMW dopĺňa zadný nosič na bicykle Pro 2.0 pre ťažné zariadenie a uľahčuje prepravu tretieho bicykla. Prepravný systém pozostáva z prídavnej lišty na bicykel spolu s oporným ramenom, ktoré spája rámy druhého a tretieho bicykla.
Ísť na produkt
Príslušenstvo BMW na jar a leto Čistič skiel s organickým výťažkom zo zázvoru

BMW ČISTIČ SKIEL S ORGANICKÝM VÝŤAŽKOM ZO ZÁZVORU.

BMW čistič skiel s organickým výťažkom zo zázvoru je súčasťou udržateľnej rady starostlivosti Pure Care inšpirovanej BMW i. Obsahuje prírodné zložky a účinne odstraňuje aj nepoddajné nečistoty zo sklených povrchov a okien bez zanechania akýchkoľvek stôp.

ORIGINÁLNE LETNÉ KOLESÁ A PNEUMATIKY A PRÍSLUŠENSTVO BMW.

„Moje kolesá: prispôsobené na leto.“

Podľa vášho osobného vkusu: S našou širokou ponukou originálnych dielov BMW získa vaše BMW nielen vizuálnu modernizáciu, ale aj tie najvyššie štandardy kvality. Sú presne prispôsobené vášmu BMW a boli vyvinuté v úzkej spolupráci s poprednými výrobcami pneumatík (napr. Bridgestone, Pirelli a Michelin). V závislosti od bicykla si dokonca môžete vychutnať lepší výkon: Vďaka najnovším výrobným metódam, zníženej hmotnosti a testom bezpečnosti a jazdnej dynamiky špecifickým pre daný model ste vždy na slnečnej strane života.
BMW M440i na reflexnom a mokrom povrchu.
20-palcové M disky z ľahkej zliatiny Star-spoke style 748 M v matnej farbe Jet Black, kompletná letná sada kolies

20-palcové M disky Star-spoke style 748 M.

Vysoko kvalitné 20-palcové M disky kolies z ľahkej zliatiny Star-spoke style 748 M v matnej farbe Jet Black s farebným logom M. Kompletná letná sada kolies TPMS so zmiešanými pneumatikami run-flat, rozmer kolies 9J x 20 s rozmerom pneumatík 275/45 R20 110Y XL RSC vpredu a 10,5J x 20 s rozmerom pneumatík 305/40 R20 112Y XL RSC vzadu.
Štítok pneumatiky EÚ
22-palcové disky z ľahkej zliatiny M Performance Star-spoke style 749 M Bicolor

22-palcové disky M Performance Star-spoke style 749 M.

Vysoko kvalitné 22-palcové disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Star-spoke style 749 M vo farbe Bicolor Jet Black, leštené s nápisom M Performance a farebným logom M. Kompletná letná sada kolies s TPMS, predné kolesá: 9,5J x 22 s pneumatikami 275/35 R22 104Y XL, zadné kolesá: 10,5J x 22 s pneumatikami 315/30 R22 107Y XL.
Štítok pneumatiky EÚ
21-palcové disky kolies BMW M z ľahkej zliatiny Y-spoke 741 M Bicolor (Night Gold, leštené), kompletná sada letných kolies

21-palcové M disky Y-spoke style 741 M Bicolor.

Vysoko kvalitné 21-palcové disky kolies BMW M z ľahkej zliatiny Y-spoke style 741 M vo farbe Bicolor Night Gold, leštené. Kompletná letná sada kolies s monitorovaním tlaku v pneumatikách a pneumatikami run-flat, rozmer kolies 9,5J x 21 s rozmerom pneumatík 275/40 R21 107Y XL RSC vpredu a 10,5J x 21 s rozmerom pneumatík 315/35 R21 111Y XL RSC vzadu.
Štítok pneumatiky EÚ
19-palcové disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Y-spoke style 898 M vo farbe Frozen Gunmetal Grey, kompletná letná sada kolies

19-palcové disky M Performance Y-spoke style 898 M.

Vysoko kvalitné 19-palcové disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Y-spoke style 898 M vo farbe Frozen Gunmetal Grey s nápisom M Performance. Kompletná letná sada kolies s monitorovaním tlaku v pneumatikách, rozmer kolies 8J x 19 s rozmerom pneumatík 225/40 R19 93Y XL vpredu a 8,5J x 19 s rozmerom pneumatík 255/35 R19 96Y XL vzadu.
Štítok pneumatiky EÚ
18-palcové disky M Performance z ľahkej zliatiny Double-spoke style 796 M v matnej farbe Jet Black, kompletná letná sada kolies

18-palcové disky M Performance Double-spoke style 796 M.

Vysoko kvalitné 18-palcové M Performance disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 796 M sú v dizajne Jet Black matnom s farebným logom M. Kompletná letná sada kolies s monitorovaním tlaku v pneumatikách a pneumatikami run-flat, rozmer kolies 7,5J x 18 s rozmerom pneumatík 225/45 R18 95Y RSC vpredu a 8,5J x 18 s rozmerom pneumatík 255/40 R18 99Y RSC vzadu.
Štítok pneumatiky EÚ
19-palcové disky BMW z ľahkej zliatiny Double-spoke style 793 Bicolor Night Gold

19-palcové disky BMW z ľahkej zliatiny Double-spoke style 793 Bicolor Night Gold.

Vysoko kvalitné 19-palcové disky kolies BMW z ľahkej zliatiny Double-spoke style 793 vo farbe Bicolor Night Gold, leštené. Kompletná letná sada kolies s monitorovaním tlaku v pneumatikách a pneumatikami run-flat, rozmer kolies 8J x 19 s rozmerom pneumatík 225/40 R19 93Y XL RSC vpredu a 8,5J x 19 s rozmerom pneumatík 255/35 R19 96Y XL RSC vzadu.
Štítok pneumatiky EÚ
Kolesá, pneumatiky, príslušenstvo BMW BMW plávajúci kryt náboja

BMW plávajúci kryt náboja.

Plávajúci kryt náboja BMW pozostáva z loga BMW, ktoré sa neotáča spolu s kolesom, ale zostáva vo vodorovnej polohe. Kryt náboja kolesa sa dá namontovať na všetky BMW disky kolies z ľahkej zliatiny s rozstupom 112 mm.
Ísť na produkt
Detailný pohľad na BMW kryt ventilu.

BMW krytky ventilov s logom.

Vysokokvalitné hliníkové kryty ventilov BMW účinne chránia hliníkové ventily systému TPMS pred nečistotami a vlhkosťou. Zároveň vylepšujú vzhľad pneumatiky. Sada štyroch krytov ventilov. S logom BMW.
Ísť na produkt
Kolesá, pneumatiky, príslušenstvo BMW BMW kryty ventilov s logom M

BMW krytky ventilov s logom M.

Vysokokvalitné hliníkové kryty ventilov BMW účinne chránia hliníkové ventily systému TPMS pred nečistotami a vlhkosťou. Zároveň vylepšujú vzhľad pneumatiky. S logom M.
Ísť na produkt
Kolesá, pneumatiky, príslušenstvo BMW Tašky na pneumatiky M Performance

M Performance obaly na pneumatiky.

Exkluzívna pretekárska atmosféra v garáži: M Performance tašky na pneumatiky ochránia vodiča aj vozidlo pred nečistotou. Lepšie uchopenie poskytuje pohodlnú prepravu kolies. Vďaka špeciálnemu označeniu sa jednotlivé pneumatiky dajú kedykoľvek rýchlo a jedinečne zosúladiť. Tašky sa jednoducho a rýchlo montujú a sú navrhnuté v charakteristickom dizajne M Performance. Letné aj zimné kompletné kolesá sú teda zabalené bezpečným a exkluzívnym športovým spôsobom až do ďalšej výmeny kolies.
Ísť na produkt
Muž vychádzajúci z moderného domu smerom k BMW iX stojacemu pred ním.

BMW SERVIS KOLIES/PNEUMATÍK.

Získajte tie správne pneumatiky na ďalšiu cestu. Vymeňte vaše letné pneumatiky a nechajte si skontrolovať a optimalizovať tlak v pneumatikách našimi odborníkmi – s prvotriednym pomerom ceny a výkonu.

ORIGINÁLNE NABÍJACIE PRÍSLUŠENSTVO BMW.

„Nabitie letnými pocitmi: môj výlet.“

Ak chcete byť pripravení na leto, mali by ste byť nielen vybavení príslušenstvom, ale aj plne nabití. Pozrite si naše originálne nabíjacie príslušenstvo BMW, ktoré dokonale vyhovuje potrebám vášho elektrického vozidla. Takže si môžete urobiť vaše leto.

Zistiť viac
BMW nabíjacie produkty BMW nabíjací kábel 5 m pre verejné nabíjacie stanice

BMW nabíjací kábel 5 m pre verejné nabíjacie stanice.

BMW nabíjací kábel je dlhý 5 m a umožňuje rýchle a jednoduché nabíjanie na verejných nabíjacích staniciach, ktoré podporujú režim 3. Elektrické a hybridné vozidlá BMW môžete nabíjať podstatne rýchlejšie ako pomocou dodávaného štandardného nabíjacieho kábla. Vďaka štandardizovanej zástrčke ECE je to možné v celej Európe.

Zistiť viac
BMW iX sa nabíja vedľa zariadenia wallbox.

BMW Wallbox.

Čerpacia stanica u vás doma. Vďaka pevne nainštalovanému zariadeniu BMW Wallbox sa BMW nabíja rýchlo, spoľahlivo a pohodlne až do výkonu 22 kW. K dispozícii máte tiež možnosť spravovania prístupu k zariadeniu BMW Wallbox cez aplikáciu My BMW.

Zistiť viac
Príslušenstvo BMW flexibilnej rýchlonabíjačky.

.

BMW flexibilná rýchlonabíjačka je mobilná domáca nabíjačka pre všetky elektrické vozidlá. S touto sadou môžete nabíjať doma aj na cestách pomocou domácich a priemyselných zásuviek. Celková dĺžka kábla je 6 m. Maximálny nabíjací výkon až 2,3 kW (Typ E+F, Schuko, 10 A).

Zistiť viac

DIELY BMW M PERFORMANCE PRE VAŠU JAR A LETO.

„Môj špeciálny akcent v lete.“

Je to vaše leto a váš čas zažiariť. S dielmi BMW M Performance dodáte vášmu BMW maximálnu úroveň individuality a skutočný pretekársky charakter. Premeňte teda vaše BMW na vozidlo, za ktorým sa budú všetci otáčať, a urobte si z tohto leta vaše leto – bez kompromisov.

Zistiť viac
Diely BMW M Performance 20-palcové M disky z ľahkej zliatiny Star-spoke style 748 M v matnej farbe Jet Black

20-palcové M disky z ľahkej zliatiny Star-spoke style 748 M v matnej farbe Jet Black.

Vysoko kvalitné 20-palcové M disky kolies z ľahkej zliatiny Star-spoke style 748 M v matnej farbe Jet Black s farebným logom M. Kompletná letná sada kolies TPMS so zmiešanými pneumatikami run-flat, rozmer kolies 9J x 20 s rozmerom pneumatík 275/45 R20 110Y XL RSC vpredu a 10,5J x 20 s rozmerom pneumatík 305/40 R20 112Y XL RSC vzadu.

Zistiť viac
Diely BMW M Performance Mriežka chladiča z uhlíkových vlákien M Performance

Mriežka chladiča z uhlíkových vlákien BMW M Performance.

Ukážte váš štýl: rám mriežky chladiča M Performance je ručne vyrábaný z prémiových uhlíkových vlákien a ozdobné lamely pozostávajú z extra odolného plastu. Táto vizuálna vychytávka dodá prednej časti vozidla obzvlášť elegantný, športový a individuálny vzhľad.

Zistiť viac
Diely BMW M Performance Podlahové rohože M Performance

Podlahové rohože BMW M Performance.

Prémiový vzhľad, vysoká praktickosť: M Performance koberčeky pridávajú vo vozidle individuálny atletický vzhľad priestorom pre nohy a celkovo dynamickejší výzor S logom M a nápisom M Performance. Prémiový dizajn kompletizuje lemovanie s koženým vzhľadom, dekoratívne prešívanie v kontrastných farbách a pás vo farbách M.

Zistiť viac
Diely BMW M Performance Kryty vonkajších spätných zrkadiel z uhlíkových vlákien M Performance

Kryty vonkajších spätných zrkadiel z uhlíkových vlákien BMW M Performance.

Nápadné kryty vonkajších zrkadiel, starostlivo ručne vyrobené z karbónu, podčiarkujú high-tech rodokmeň vozidla. Ich dynamický dizajn je zárukou atraktívneho prémiového vzhľadu a pridáva ďalšie športové korenie.

Zistiť viac
Diely BMW M Performance Predné nasávanie vzduchu z uhlíkových vlákien M Performance

Predné nasávanie vzduchu.

Priestor na dýchanie: Jemné otvory na nasávanie vzduchu vyrobené z uhlíkových vlákien dodávajú prednej časti vozidla osobitý nádych motoristického športu. Ich vysokokvalitný vzhľad podčiarkuje celkový športový, exkluzívny dojem z vozidla. Lišty sú dokonale zladené s dizajnom nárazníka a sú v dokonalej harmónii s ostatnými komponentmi exteriéru vyrobenými z uhlíkových vlákien.

Zistiť viac
Diely BMW M Performance Nálepka s označením M Performance

Nálepka s označením.

Nálepka s označením M Performance dokonale dopĺňa nálepku na bočnom prahu vo farbe Frozen Black alebo nástavec na bočný prah v lesklej čiernej farbe. Poskytuje dodatočný vizuálny prvok a zvýrazňuje individuálny vzhľad bočnej strany vozidla.

Zistiť viac

BMW SERVIS.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Žena šoférujúca BMW M440i s mužom sediacim vedľa nej vo vozidle.

Zaregistrujte sa raz. Šetrite dlhodobo. S balíkom BMW Service Inclusive. Užite si veľké úspory s našim servisným balíkom za atraktívny jednorazový poplatok. Náš atraktívny servisný balík zahŕňa všetky originálne služby BMW za jednorazový poplatok a ponúka veľké úspory v porovnaní s individuálne platenými službami.

SLUŽBY BMW TELESERVICE.

Muž s telefónom a žena s batohom stoja pred BMW iX.

So službami BMW Teleservice si užívate maximálnu bezpečnosť a pohodlie, pokiaľ ide o otázky servisu. Od drobnej údržby až po rýchlu pomoc pri nehodách a poruchách – vďaka službám BMW Teleservice a BMW ConnectedDrive nemusíte vyvinúť veľké úsilie, aby ste vždy získali tú správnu podporu v správnom čase. Vaše BMW automaticky rozpozná potrebu a odošle všetky dôležité údaje o vozidle našim špecialistom. Tým zaistí, aby sa vždy urobili tie správne opatrenia.

MY BMW SERVICE.

Telefón so spustenou aplikáciou My BMW a modelom iX s príslušenstvom na pozadí.

Služba My BMW Service vám ponúka širokú škálu služieb, ktoré vám uľahčia život. Počnúc on-line rezerváciou termínu v servise, cez prepojenie vášho BMW, najmä s aplikáciou My BMW, až po bezkontaktný príjem do servisu, aby ste sa vyhli čakaniu, a inteligentnú video komunikáciu pre maximálnu transparentnosť servisných prác. Naše ponuky digitálnych služieb sú prispôsobené vašim potrebám a želaniam.

BALÍK BMW VALUE SERVICE.

Muž ide do BMW iX pred domom.

Niečo, s čím môžete počítať: BMW Value Service. Či už ide o brzdy, olej alebo mikrofilter, jedna vec je jasná: so službou BMW Value Service sú diely a servisné hodiny zahrnuté v jednej atraktívnej a transparentnej cene. Táto špičková ponuka platí pre všetky modely BMW staršie ako päť rokov – pretože čím staršie je vaše vozidlo, tým sú naše servisné podmienky atraktívnejšie.

BMW servis – Ruka otvárajúca kapotu.

BMW SERVICES.

Vy a vaše BMW ste v najlepších možných rukách u vášho servisného partnera BMW. Od balíkov dlhodobých služieb, ako je BMW Service Inclusive, cez atraktívne all inclusive ceny balíkov BMW Value Service, až po naše bezkontaktné služby alebo originálny motorový olej BMW a mnoho ďalších individuálnych služieb, vždy máme pre vás optimálne riešenie – pre každý model BMW, pre vaše individuálne potreby a pre množstvo bezstarostných kilometrov, ktoré máte ešte pred sebou.

MÁME ODPOVEDE NA VAŠE OTÁZKY O PNEUMATIKÁCH.

  • Aký je správny tlak v pneumatikách?
  • Kedy a ako často je potrebné kontrolovať tlak v pneumatikách?
  • Aké sú pneumatiky BMW označené hviezdičkou?
  • Ako nájdem správne pneumatiky pre moje vozidlo?
  • Kedy je čas na letné pneumatiky?
  • Mám si pneumatiky nechať alebo ich vymeniť?