BMW jarné a letné príslušenstvo BMW vozidlá pred jazerom a horskou krajinou

„NAŠA KOMFORTNÁ ZÓNA: NA SLNKU.“

Originálne BMW príslušenstvo na jar a leto.

„NAŠA KOMFORTNÁ ZÓNA: NA SLNKU.“Originálne BMW príslušenstvo na jar a leto.

Bude to vaše leto. S originálnym BMW príslušenstvom, letnými kolesami a pneumatikami, servisom a nabíjaním.

Leto je tu a so slnečným počasím prichádzajú aj nové príležitosti na spoznávanie prírody a krajiny. Čakajú len na to, aby ste ich objavili. Vychutnajte si kľukaté cesty, čerstvý vzduch a výhľad na krajinu s originálnym BMW príslušenstvom. BMW kolesá a pneumatiky zaisťujú optimálny zážitok z jazdy. Spolu s BMW servisom a BMW nabíjaním vás v absolútnej bezpečnosti privedú do vašich letných cieľov. Pretože každý letný okamih by ste si mali naplno vychutnať v absolútnej pohode, aby ste si celé leto dokonale užili.

Zistiť viac

„VŽDY SME PRIPRAVENÍ NA SLNKO.“

Originálne BMW letné príslušenstvo pre interiér a exteriér.

Ak si chcete leto dokonale užiť, mali by ste byť dobre pripravení. Plánovanie trasy a dostatok úložného priestoru na všetky veci vašej obľúbenej letnej aktivity. Vychutnajte si našu širokú škálu BMW originálneho príslušenstva pre interiér a exteriér, vďaka ktorému vaše BMW dokonale zapadne do vášho leta.
BMW jarné a letné príslušenstvo Muž sediaci v BMW s otvorenými dverami
BMW jarné a letné príslušenstvo BMW adaptérový kábel pre Apple iPhone/iPod™

BMW adaptérový kábel pre Apple iPhone/iPod™

Adaptérový kábel s celokovovými konektormi umožňuje individualizované potešenie z počúvania hudby vo vozidle. Kompatibilné modely Apple iPod™ alebo iPhone™ možno integrovať do automobilu a súčasne ich nabíjať. USB adaptér umožňuje ľahké prehrávanie hudby dostupnej v zariadení prostredníctvom reproduktorov vozidla. Externé zdroje hudby je možné ovládať pomocou ovládača iDrive Controller, multifunkčných tlačidiel na volante alebo rádia.
K produktu
BMW jarné a letné príslušenstvo BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 je vysoko citlivá Full-HD kamera, ktorá zaznamenáva situáciu pred a za vozidlom, aj keď je zaparkované. V prípade otrasov a mimoriadneho pohybu okolo vozidla kamera automaticky zaznamená situáciu, aby zdokumentovala prípadné nehody alebo (pokus o) vlámanie do vozidla.
K produktu
BMW jarné a letné príslušenstvo BMW dvojitý USB nabíjací adaptér pre typ A a C

BMW dvojitý USB nabíjací adaptér pre typ A a C.

Dvojitý nabíjací USB adaptér sa jednoducho vloží do zapaľovača cigariet. To umožňuje jednoduché a pohodlné nabíjanie dvoch externých mobilných zariadení súčasne. Vysoký nabíjací prúd s maximálnou hodnotou 2 x 3 A s maximálnym výkonom 2 x 18 W umožňuje extrémne rýchle nabíjanie. Prehrievaniu bráni integrovaná elektronika. Vďaka technológii nabíjania má USB port typu C rôzne profily, ktoré dokážu so zariadením odkomunikovať dostupné prúdy a napätia. Táto technológia umožňuje čo najlepšie nabíjanie a súčasne chráni batériu.
K produktu
BMW jarné a letné príslušenstvo BMW predné podlahové rohože do každého počasia

BMW podlahové rohože do každého počasia, predné.

Tvarovo presné, odolné BMW podlahové rohože do každého počasia so zvýšeným okrajom a elegantným dizajnom chránia priestor pre nohy vpredu pred vlhkosťou a nečistotami. Sú čierne a majú kvalitnú vložku z nehrdzavejúcej ocele.
K produktu
BMW jarné a letné príslušenstvo BMW univerzálna bezdrôtová nabíjacia stanica

BMW univerzálna bezdrôtová nabíjacia stanica.

Bezdrôtové nabíjanie, kedykoľvek a kdekoľvek: Vďaka BMW univerzálnej bezdrôtovej nabíjacej stanici môžete svoj smartfón nabíjať pohodlne a efektívne vo vozidle bez použitia kábla. Mobilný telefón je uložený v stabilnej a bezpečnej polohe. Mimoriadna inteligencia: Integrovaný zdroj Powerbank je vyberateľný a umožňuje bezdrôtové nabíjanie aj mimo vozidla.
K produktu
BMW jarné a letné príslušenstvo BMW taška na operadlo antracitová/modrá

BMW taška na operadlo antracitová/modrá.

Ideálne na cestovanie s deťmi. Vysoko kvalitná taška je pripevnená k operadlu predného sedadla a poskytuje veľa úložných možností pre cestujúcich vzadu, vďaka čomu sú viditeľné a ľahko dostupné všetky potrebné veci na cestovanie. Má vrecká rôznych veľkostí, z ktorých niektoré je možné uzavrieť, priehradku na fľašu a tiež umožňuje pripevnenie krabice s papierovými vreckovkami. Taška na operadlo je vyrobená z odolnej, ľahko čistiteľnej polyesterovej tkaniny. Svojim škvrnitým čierno-sivým prémiovým dizajnom a modrými dizajnovými zipsami dokonale zapadá do vysokokvalitného interiéru BMW. Mimo vozidla sa dá ľahko zložiť alebo pohodlne prenášať.
K produktu
BMW jarné a letné príslušenstvo BMW bezpečnostné puzdro pre 11-palcový Apple iPad Pro™ pre systém Travel & Comfort

BMW bezpečnostné puzdro pre 11-palcový Apple iPad Pro™ pre systém Travel & Comfort.

Bezpečnostné puzdro ponúka optimálnu ochranu pre všetky 10,5“ zariadenia Apple iPad™ Pro. Čierny silikónový kryt spoľahlivo chráni tablet pred poškriabaním a nárazmi a pri použití s pribalenou fóliou displeja chráni tablet aj pred striekajúcou vodou. Ak sa používa spolu s univerzálnym držiakom systému Travel & Comfort (k dispozícii samostatne), je možné ho pripevniť vo vnútri vozidla nastaviteľným a pohodlným spôsobom, pričom v prípade nárazu zostane bezpečný.
*k dispozícii aj pre 7,9'' Apple iPad mini 4, 10,5“ Apple iPad Pro, 9,7" Apple iPad Air 1, 9,7“ Apple iPad Air 2, 9,7" Apple iPad Pro, 9,7“ Samsung Galaxy Tab A, 9,7" Samsung Galaxy Tab S2
K produktu
BMW jarné a letné príslušenstvo BMW strešný box 420 čierny/titánový strieborný

BMW strešný box 420 čierny/titánový strieborný.

Moderný, uzamykateľný BMW strešný box v čiernej farbe poskytuje ďalších 420 litrov. Veľkoryso dimenzovaný strešný box sa ľahko montuje na strešný nosič a je kompatibilný so všetkými strešnými nosičmi BMW. Jeho obal je vyrobený z vysoko odolného a UV stabilného ABS plastu. Box sa dá otvoriť z oboch strán a na každej strane je vybavený trojitým centrálnym uzamykaním, vďaka čomu sa ľahko nakladá a je chránený proti odcudzeniu. Strešný box váži 19 kg a spĺňa vysoké bezpečnostné štandardy značky BMW v oblasti bezpečnosti pri náraze, prevádzkovej bezpečnosti a dlhodobého bezpečného používania.
K produktu
BMW jarné a letné príslušenstvo BMW strešný nosič

BMW strešný nosič.

Multifunkčný systém strešného nosiča sa dá kombinovať so všetkými upevneniami strešných nosičov a strešnými boxmi BMW. Mimoriadne ľahko sa montuje a spĺňa najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti vďaka svojej odolnej konštrukcii a uzamykaciemu systému s ochranou proti
odcudzeniu. So svojim charakteristickým BMW dizajnom dopĺňa strešný nosič vzhľad a dizajn vozidla.
K produktu
BMW jarné a letné príslušenstvo BMW rohož do batožinového priestoru

BMW rohož do batožinového priestoru.

Perfektne tvarovaná BMW rohož do batožinového priestoru účinne chráni batožinový priestor pred znečistením a vlhkosťou. Zvýšené okraje zo všetkých strán a vynikajúca kvalita robustného, protišmykového a vodotesného materiálu poskytuje optimálnu ochranu. V čiernej farbe a s elegantným dizajnom dokonale zapadá do interiéru batožinového priestoru. Vysoko kvalitná vložka z nehrdzavejúcej ocele s logom BMW dodáva ďalšie zvýraznenie. Rohož podčiarkuje individuálny charakter vozidla a perfektne dopĺňa samostatne dostupné BMW podlahové rohože do každého počasia.
K produktu
BMW jarné a letné príslušenstvo BMW zadný nosič bicyklov Pro 2.0

BMW zadný nosič bicyklov Pro 2.0.

BMW zadný nosič bicyklov Pro 2.0 bol vyvinutý na bezpečnú prepravu dvoch bicyklov/e-bicyklov na ťažnej gule BMW ťažného zariadenia. Tento ľahký, ale odolný systém z ocele a hliníka má maximálnu nosnosť 60 kg a unesie bicykle s rázvorom osí kolies až 130 cm. Ďalej je nosič bicyklov vybavený systémom s guľovou hlavou s ovládaním jednou rukou, odnímateľnými opornými ramenami a západkovým systémom na zaistenie kolies, ktorý sa veľmi ľahko používa. Funkcia sklápania nosiča umožňuje ľahký prístup do batožinového priestoru. Zadný nosič bicyklov Pro 2.0 spĺňa aj najvyššie bezpečnostné štandardy a dá sa kompaktne zložiť, ak sa nepoužíva. K dispozícii je aj nástavec na stojan pre tretí bicykel a prepravná taška. Celkovo je stojan na bicykle dokonalým spoločníkom, či už na dovolenku vášho života alebo na krátky výlet s vašim BMW.
K produktu
BMW jarné a letné príslušenstvo BMW WaterBlade

BMW WaterBlade.

BMW WaterBlade je stierač čelného skla s inovatívnou technológiou. Čistiaca kvapalina sa vystrekuje priamo na čelné sklo cez trysky v lištách stieračov. To zvyšuje čistiaci výkon, redukuje zníženie viditeľnosti pri aplikácii a zaisťuje nižšiu spotrebu kvapaliny. Precízna aplikácia kvapaliny súčasne znižuje znečistenie vozidla. A: BMW Waterblade si nevyžaduje tak častú výmenu ako bežné lišty stieračov.
K produktu
BMW jarné a letné príslušenstvo Čistiaci prostriedok na sklo s extraktom z bio zázvoru

BMW ČISTIACI PROSTRIEDOK NA SKLO S EXTRAKTOM Z BIO ZÁZVORU.

S týmto čistiacim prostriedkom na sklo s extraktom z bio zázvoru, ktorý obsahuje iba jemné zložky, ide o veľmi silný a účinný čistiaci prostriedok na okná a iné sklenené povrchy, ktorý nezanecháva šmuhy. Spôsob použitia: Čistiaci prostriedok na sklo rovnomerne nastriekajte na špinavé povrchy a potom ich zotrite handričkou, ktorá nepúšťa vlákna. Tento bio zázvorový extrakt odstráni aj odolné škvrny bez rozmazania. Nepoužívajte na horúce povrchy a chráňte pred mínusovými teplotami.

„MOJE KOLESÁ: UPRAVENÉ NA LETO.“

Kvalitné originálne BMW letné kolesá a pneumatiky a príslušenstvo.

S originálnymi BMW kompletnými kolesami zvládnete každú prekážku na ceste alebo mimo nej. Sú ušité presne na mieru vášmu BMW, spĺňajú najvyššie požiadavky na kvalitu a boli vyvinuté v úzkej spolupráci s poprednými výrobcami pneumatík (napr. Bridgestone, Dunlop, Goodyear a Pirelli). Každé kompletné koleso je navyše vybavené pneumatikami runflat označenými hviezdičkou a snímačmi RDC. Takže vždy zostanú na správnej ceste, aj mimo vychodených koľají.

BMW disky kolies z ľahkej zliatiny nielen perfektne dopĺňajú vzhľad a dizajn vozidla, ale spĺňajú aj najvyššie kvalitatívne požiadavky. Sú špeciálne navrhnuté pre použitie s pneumatikami typu run-flat a vyznačujú sa vyvýšenými bokmi, ktoré zabraňujú skĺznutiu prázdnych pneumatík z diskov kolies, a to ani pri prejazde zákrut. Okrem optimálnej životnosti sa vyznačujú aj absolútnou koncentricitou. Aby sa zabezpečilo dlhodobé udržanie tejto vynikajúcej kvality, kolesá sú podrobené komplexným skúškam a testom v súlade s vysokými bezpečnostnými normami BMW.

BMW jarné a letné príslušenstvo Muž so psom opierajúci sa o BMW
20’’ M disky kolies z ľahkej zliatiny 748 M v čiernej matnej Jet Black, kompletné letné koleso

20" M Star-spoke style 748 M.

Vysoko kvalitné 20’’ M disky kolies Star-spoke 748 M v čiernej matnej Jet Black s farebným logom M. TPMS kompletné letné koleso so zmiešanými pneumatikami typu run-flat, veľkosť disku 9J x 20 s pneumatikou s rozmermi 275/45 R20 110Y XL RSC vpredu a 10.5J x 20 s pneumatikou s rozmermi 305/40 R20 112Y XL RSC vzadu.
K produktu
22“ M Performance disk kolesa z ľahkej zliatiny Star-spoke style 749 M Bicolor

22" M Performance Star-spoke style 749 M.

Kvalitné, hmotnostne optimalizované 22“ BMW M Performance disky kolies z ľahkej zliatiny Star-spoke style 749 M, vo farbe Bicolor Jet Black, leštené s nápisom M Performance a farebným logom M. Letná kompletná sada kolies s TPMS, predné kolesá: 9,5J x 22 s pneumatikami 275/35 R22 104Y XL, zadné kolesá: 10,5J x 22 s pneumatikami 315/30 R22 107Y XL.
K produktu
21’’ M BMW disky kolies z ľahkej zliatiny Y-spoke style 741 M Bicolor (Night Gold, leštené), kompletné letné koleso

21" M Y-spoke style 741 M Bicolor.

Vysoko kvalitné 21“ M BMW disky kolies z ľahkej zliatiny Y-spoke style 741 M v lesklej čiernej farbe Bicolor Night Gold. Kompletné letné koleso s monitorovaním tlaku a pneumatikami typu run-flat, veľkosť disku 9,5J x 21 s pneumatikou s rozmermi 275/40 R21 107Y XL RSC vpredu a 10,5J x 21 s pneumatikou s rozmermi 315/35 R21 111Y XL RSC vzadu.
K produktu
19’’ M disk kolesa z ľahkej zliatiny Y-spoke style 898 M v sivej Frozen Gunmetal Grey, kompletné letné koleso

19" M Performance Y-spoke style 898 M.

Vysoko kvalitný 19’’ M Performance disk kolesa z ľahkej zliatiny Y-spoke style 898 M v sivej Frozen Gunmetal Grey s nápisom M Performance. Kompletné letné koleso s monitorovaním tlaku a pneumatikami typu run-flat, veľkosť disku 8J x 19 s pneumatikou s rozmermi 225/40 R19 93Y XL vpredu a 8,5J x 19 s pneumatikou s rozmermi 255/35 R19 96Y XL vzadu.
K produktu
18’’ M Performance disk kolesa z ľahkej zliatiny Double-spoke style 796 M v čiernej matnej Jet Black, kompletné letné koleso

18" M Performance Double-spoke style 796 M.

Vysoko kvalitné 18’’ M Performance disky kolies Double-spoke 796 M v čiernej matnej Jet Black s farebným logom M. Kompletné letné koleso s monitorovaním tlaku a pneumatikami typu run-flat, veľkosť disku 7,5J x 18 s pneumatikou s rozmermi 225/45 R18 95Y RSC vpredu a 8,5J x 18 s pneumatikou s rozmermi 255/40 R18 99Y RSC vzadu.
K produktu
19“ BMW disk kolesa z ľahkej zliatiny Double-spoke style 793 Bicolor Night Gold

19“ BMW disk kolesa z ľahkej zliatiny Double-spoke style 793 Bicolor Night Gold.

Vysoko kvalitné 19“ BMW disky kolies z ľahkej zliatiny Double-spoke style 793 v lesklej farbe Bicolor Night Gold. Kompletné letné koleso s monitorovaním tlaku a pneumatikami typu run-flat, veľkosť disku 8J x 19 s pneumatikou s rozmermi 225/40 R19 93Y XL RSC vpredu a 8,5J x 19 s pneumatikou s rozmermi 255/35 R19 96Y XL RSC vzadu.
K produktu
BMW príslušenstvo pre kolesá a pneumatiky BMW plávajúci kryt náboja

BMW plávajúci kryt náboja.

BMW plávajúci kryt náboja pozostáva z loga BMW, ktoré sa neotáča spolu s kolesom, ale zostáva statické. Kryt náboja sa dá namontovať na všetky BMW disky kolies z ľahkej zliatiny s priemerom rozstupovej kružnice 112 mm.
K produktu
BMW príslušenstvo pre kolesá a pneumatiky BMW krytky ventilov s logom

BMW krytky ventilov s logom.

Vysoko kvalitné BMW krytky ventilov vyrobené z hliníka účinne chránia hliníkové ventily TPMS pred znečistením a vlhkosťou. Zároveň vylepšujú vzhľad pneumatiky. Sada štyroch kusov krytiek ventilov. S logom BMW.
K produktu
BMW príslušenstvo pre kolesá a pneumatiky BMW krytky ventilov s logom M

BMW krytky ventilov s logom M.

Vysoko kvalitné BMW krytky ventilov vyrobené z hliníka účinne chránia hliníkové ventily TPMS pred znečistením a vlhkosťou. Zároveň vylepšujú vzhľad pneumatiky. S logom M.
K produktu
BMW príslušenstvo pre kolesá a pneumatiky M Performance obaly na pneumatiky

M Performance obaly na pneumatiky.

Exkluzívny pretekársky pocit v garáži: M Performance obaly na pneumatiky chránia vodiča a vozidlo pred znečistením. Silnejšia rukoväť zaisťuje pohodlnú prepravu kolies a vďaka špeciálnemu označeniu je možné jednotlivé pneumatiky kedykoľvek rýchlo a jedinečne identifikovať. Obaly sa ľahko a rýchlo namontujú a sú navrhnuté vo výraznom dizajne M Performance. Kompletné letné aj zimné kolesá sú tak zabalené bezpečne a exkluzívne v športovom obale až do ďalšej výmeny kolies.
K produktu
BMW jarné a letné príslušensťvo Muž kráčajúci vedľa BMW pred horskou scenériou

BMW SERVIS KOLIES A PNEUMATÍK.

Vaše zimné a letné pneumatiky nielen vymieňame, ale profitujete aj z kontroly hĺbky dezénu a kontroly bŕzd. Ponúkame výmenu kolies a pneumatík (vrátane vyváženia) a prvotriednu hodnotu za peniaze. Vykonávame kontrolu a údržbu s maximálnou starostlivosťou a odbornosťou. A vďaka nášmu profesionálnemu skladovaniu kolies (vrátane umývania a vyváženia) sa vyhnete stresu a ušetríte priestor.

„NABITÝ LETNÝMI POCITMI: MÔJ VÝLET.“

Originálne BMW nabíjacie príslušenstvo.

Ak chcete byť pripravení na leto, nemali by ste byť nabití iba príslušenstvom, ale mali by ste byť aj plne nabití. Pozrite si naše originálne BMW nabíjacie príslušenstvo, ktoré sa perfektne hodí pre váš elektromobil. Vďaka tomu bude leto vaše.

Zistiť viac
BMW nabíjacie produkty BMW nabíjací kábel 5 m pre verejné nabíjacie stanice

BMW nabíjací kábel 5 m pre verejné nabíjacie stanice.

BMW nabíjací kábel je dlhý 5 m a umožňuje rýchle a jednoduché nabíjanie na verejných nabíjacích staniciach, ktoré podporujú režim 3. Elektrické vozidlá BMW a hybridné vozidlá BMW sa môžu nabíjať jednofázovo, teda výrazne rýchlejšie ako dodávaným štandardným nabíjacím káblom. Toto je možné v celej Európe vďaka zástrčke so štandardom ECE. Kábel je dokonale zladený s dizajnom zariadenia BMW Wallbox a spĺňa vysoké štandardy kvality BMW. Postriebrené kontakty odolné voči korózii zaisťujú optimálny prenos sily a dlhú životnosť.

Zistiť viac
BMW nabíjacie produkty BMW Wallbox

BMW Wallbox.

Ako čerpacia stanica u vás doma. Vďaka pevne nainštalovanému BMW Wallboxu sa BMW nabíja rýchlo, spoľahlivo a pohodlne až do výkonu 22 kW. Okrem svojich kompaktných rozmerov s dizajnom BMW ponúka BMW Wallbox aj pohodlné vedenie káblov, vrátane zástrčky a držiaka kábla. Aktuálny stav BMW Wallbox je možné kedykoľvek skontrolovať na stavovom displeji. Integrovaná detekcia zvyškového prúdu a servisná aplikácia umožňujú optimálne a nákladovo efektívnu inštaláciu.

Zistiť viac
BMW nabíjacie produkty BMW flexibilná rýchlonabíjačka

BMW flexibilná rýchlonabíjačka.

BMW flexibilná rýchlonabíjačka je mobilná domáca nabíjačka pre všetky elektrické vozidlá. S touto sadou možno na domácich zásuvkách dosiahnuť maximálnu nabíjaciu kapacitu až 2,3 kW (typ E+F (CEE 7/7), Schuko, 10 A). Rýchle nabíjanie umožňujú voliteľne dostupné adaptérové káble, ktoré je možné použiť na nabíjanie v priemyselných zásuvkách do 11 kW. Flexibilná rýchlonabíjačka vždy automaticky prispôsobí nabíjací výkon zvolenému zdroju napájania a v prípade poruchy alebo prehriatia sa automaticky vypne. Jeho kompaktné rozmery, šesť metrov dlhý nabíjací kábel a vodotesné prevedenie z neho robia dokonalého spoločníka v každom ohľade. Doma sa stane mobilným wallboxom v jednom vďaka voliteľne dostupnému držiaku na stenu. Dá sa použiť v nasledujúcich krajinách: Rakúsko, Belgicko, Bulharsko, Chorvátsko, Česká republika, Estónsko, Nemecko,  Grécko, Maďarsko, Taliansko, Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Holandsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko a Turecko.

Zistiť viac

„MÔJ ŠPECIÁLNY LETNÝ AKCENT.“

BMW M Performance diely pre vašu jar a leto.

Je to vaše leto a váš čas zažiariť. S BMW M Performance dielmi dodáte vášmu BMW maximálnu úroveň individuality a originálny pretekársky charakter. Premeňte svoje BMW na skutočný skvost a urobte z tohto leta svoje leto - bez kompromisov.

Zistiť viac
BMW M Performance diely 20“ M disk kolesa z ľahkej zliatiny Star-spoke style 748 M v matnej farbe Jet Black

BMW 20“ M disk kolesa z ľahkej zliatiny Star-spoke style 748 M v matnej farbe Jet Black


Vysoko kvalitné 20’’ M disky kolies z ľahkej zliatiny Star-spoke 748 M v matnej čiernej Jet Black prepožičiavajú vozidlu mimoriadne športový vzhľad. TPMS kompletné koleso s pneumatikou typu all-terrain, veľkosť disku kolesa 9J x 20 s pneumatikou s rozmermi 275/45 R20 110V XL, vhodné pre jazdu v teréne a kompatibilné so snehovými reťazami.


BMW disky kolies z ľahkej zliatiny nielen perfektne dopĺňajú vzhľad a dizajn vozidla, ale spĺňajú aj najvyššie kvalitatívne požiadavky. Sú špeciálne navrhnuté pre použitie s pneumatikami typu run-flat a vyznačujú sa vyvýšenými bokmi, ktoré zabraňujú skĺznutiu prázdnych pneumatík z diskov kolies, a to ani pri prejazde zákrut. Okrem optimálnej životnosti sa vyznačujú aj absolútnou koncentricitou. Aby sa zabezpečilo dlhodobé udržanie tejto vynikajúcej kvality, kolesá sú podrobené komplexným skúškam a testom v súlade s vysokými bezpečnostnými normami BMW.

Zistiť viac
BMW M Performance diely M Performance mriežka chladiča v karbónovej úprave

BMW M Performance mriežka chladiča v karbónovej úprave.

Ukážte svoj štýl: Rám M Performance mriežky chladiča je vyrobený z ručne vyrábaného karbónu prémiovej kvality a dekoračné lišty sú vyrobené z mimoriadne odolného plastu. Charakteristický vizuálny prvok prednej časti vozidla pre mimoriadne elegantný, športový a individuálny vzhľad.

Zistiť viac
BMW M Performance diely M Performance podlahové rohože

BMW M Performance podlahové rohože.

Prémiový vzhľad, dokonalá priľnavosť: M Performance podlahové rohože dodávajú priestoru pre nohy individuálny atletický nádych a celému vozidlu prepožičiavajú dynamickejší vzhľad. S M logom a nápisom M Performance. Prémiový dizajn dotvárajú lemy z umelej kože s dekoratívnym prešívaním v kontrastných farbách a páskou vo farbách M.

Zistiť viac
BMW M Performance diely M Performance kryty vonkajších spätných zrkadiel v karbónovej úprave

BMW M Performance kryty vonkajších spätných zrkadiel v karbónovej úprave.

Výrazné kryty vonkajších spätných zrkadiel, ktoré sú vyrobené z karbónu náročným procesom ručnej výroby, podčiarkujú high-tech pôvod vozidla. Ich dynamický dizajn poskytuje pútavý prémiový vzhľad a individuálny atletický akcent.

Zistiť viac
BMW M Performance diely M Performance predný prívod vzduchu v karbónovej úprave

BMW M Performance predný prívod vzduchu v karbónovej úprave.

Priestor na dýchanie: Ušľachtilé otvory pre nasávanie vzduchu vyrobené z karbónu dodávajú prednej časti vozidla výrazný športový nádych. Ich vysoko kvalitný vzhľad podčiarkuje celkový športový a exkluzívny vzhľad vozidla. Kryty sú perfektne zladené s dizajnom nárazníka a sú v dokonalej harmónii s inými exteriérovými komponentami z karbónu.

Zistiť viac
BMW M Performance diely M Performance nálepka s označením

BMW M Performance nálepka s označením.

M Performance nálepka s označením perfektne dopĺňa lepiacu fóliu bočných prahov vo farbe Frozen Black alebo doplnok bočného prahu v lesklom čiernom prevedení. Predstavuje ďalšie vizuálne zvýraznenie a vylepšuje individuálny vzhľad bočnej časti vozidla.

Zistiť viac

BMW SERVIS.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW jarné a letné príslušenstvo Muž opierajúci sa o BMW pred horskou scenériou


Uvoľnite sa a sústreďte sa len na to, na čom skutočne záleží – radosť z jazdy. S balíkom BMW Service Inclusive si to môžete dovoliť. Jednorazovou platbou získate všetky servisné a údržbárske služby na vami zvolenú dobu.

Vaše výhody:

 • Finančná úspora v porovnaní s nákupom jednotlivých služieb.
 • Úplná kontrola nákladov a transparentnosť.
 • Rôzne balíky pre rôzne potreby a pre nové a ojazdené vozidlá.
 •  Servisní špecialisti s odbornosťou BMW a originálnymi BMW náhradnými dielmi.
 • Služba automaticky prechádza na nových vlastníkov, čím sa zvyšuje hodnota vozidla pri ďalšom predaji.
 • Platí u zúčastnených BMW servisných partnerov na celom svete.

BMW TELESERVICES.

BMW jarné a letné príslušenstvo Žena sediaca na móle a sledujúca svoj smartfón

Vďaka inovatívnym službám BMW Teleservices v rámci BMW ConnectedDrive vám vaše BMW pomôže zbaviť sa zbytočných starostí: v prípade potreby údržby alebo v prípade poruchy poskytne vášmu preferovanému BMW servisnému partnerovi všetky relevantné údaje o vozidle. Váš servisný partner vás potom bude kontaktovať a dohodne si s vami termín. Takže sa môžete spoľahnúť na rýchlu a priamu službu a nemusíte myslieť na všetko sami. Jediná požiadavka: registrácia vášho vozidla online na portáli BMW ConnectedDrive a výber servisného partnera. Objavte hneď teraz, ako môžu služby BMW Teleservices priniesť do vášho života viac pohodlia.

BEZKONTAKTNÝ BMW SERVIS.

BMW jarné a letné príslušenstvo Muž sediaci v BMW a sledujúci svoj smartfón


Vďaka službe My BMW Service vám v dnešnej dobe uľahčujeme život. Dohodnite si termín online alebo dovezte svoje BMW, nechajte nám kľúče a na obdržanom odkaze môžete sledovať servisnú konzultáciu kedy budete chcieť. Pozrite si rôzne dostupné ponuky.

Vaše výhody:

 • Online plánovanie termínu
 • Personalizované servisné video
 • Digitálna platba
 • Asistenčná služba
 • Vyzdvihnutie a dodanie.

BMW VALUE SERVICE.

BMW jarné a letné príslušenstvo Muži sediaci na móle a hladiaci na seba


Najazdili ste so svojim BMW množstvo kilometrov a zažili ste toľko dobrodružstiev, že svoje BMW poznáte do najmenšieho detailu. Preto ho milujete. Aby ste si boli istí, že táto láska pretrvá čo najdlhšie, potrebujete servisného partnera, ktorý pozná vaše BMW a vaše požiadavky rovnako dobre. Práve na to je tu BMW Value Service: prémiová služba za atraktívnu a transparentnú cenu „all inclusive“. Takže presne viete, čo môžete očakávať.

Vaše výhody: 

 • Vysoko kvalitný, pohodlný a nákladovo efektívny servis od odborníkov spoločnosti BMW s použitím originálnych náhradných dielov BMW.
 • Všetky diely a služby sú zahrnuté v cene „all-inclusive“.
 • Ceny sú vždy transparentné, otvorené a zrozumiteľné.
 • BMW Value Service ponúka vhodný servis pre každý model BMW.
BMW jarné a letné príslušenstvo BMW vozidlá pred budovou s BMW servisným poradenstvom

BMW SERVIS.

Vy a vaše BMW ste v najlepších možných rukách so svojím BMW servisným partnerom. Od dlhodobých servisných balíkov, ako napríklad BMW Service Inclusive, cez atraktívne all-inclusive ceny v rámci služby BMW Value Service, cez naše bezkontaktné služby alebo originálny BMW motorový olej a mnoho ďalších individuálnych služieb, máme pre vás vždy optimálne riešenie - pre každý model BMW, pre vaše individuálne potreby a pre množstvo bezstarostných kilometrov, ktoré sú stále pred vami.