Jeho misia: stanoviť nové štandardy. BMW radu 5 je stelesnením moderného prémiového sedanu vyššej strednej triedy. Vďaka dynamickému, zároveň však elegantnému zjavu, presvedčivo spĺňa očakávania dnešnej doby od vozidla tohto segmentu: estetickú športovosť a radosť z jazdy, garantovanú najmodernejšou technológiou.

Myslite kreatívne. Kráčajte s duchom doby. Pretože to sú dva podstatné komponenty udržateľnosti. BMW 530e Plug-in Hybrid uplatňuje oba tieto prístupy s dokonalosťou, ktorou predbieha svoju dobu. Spolieha sa na elektrizujúcu radosť z jazdy a vďaka plug-in hybridnému pohonu môže už dnes smelo privítať budúcnosť.

Husia koža: M Performance model z ponuky BMW radu 5 Sedan posunie limity nečakane vysoko. Je to čistý adrenalín a ostrý charakter, ktorý mení šport na motoršport. Pretože nikdy nie je dosť.

Vynikajúca jazdná dynamika, športový dizajn, maximálny komfort – BMW radu 5 Touring je skutočným majstrom svojej triedy. Disponuje špičkovou technológiou, najvyššou možnou funkčnosťou a značnou dávkou športového ducha. Bohatý arzenál služieb Digital Services a asistenčných systémov vodiča spolu garantujú maximálny komfort, bezpečnosť a najvyššiu možnú produktivitu. Je lídrom praktického biznisu, ktorý ponúka množstvo priestoru pre všetky aktivity, s batožinovou kapacitou až do 1700 litrov. Je garantom radosti z jazdy, ktorý povyšuje prácu aj zábavu na novú úroveň.

Či už hľadáte nové alebo jazdené vozidlo BMW radu 5, tu nájdete všetky informácie, testy a ponuky lízingu, úveru aj poistenia pre aktuálne modely BMW radu 5. A samozrejme aj predajcov, na dohodnutie vašej skúšobnej jazdy.

Zistiť viac