VO VYNIKAJÚCEJ FORME.

Dizajn BMW radu 5 Sedan.

VO VYNIKAJÚCEJ FORME.

Dizajn BMW radu 5 Sedan.

Športové a štýlové pre každú príležitosť: BMW radu 5 Sedan má vždy náskok pred konkurenciou aj vďaka svojmu vzhľadu. Úspech však rozhodne nie je dielom náhody a nestačí, aby bol v génoch, musíte ho nájsť v precíznosti vypracovania každého najmenšieho detailu.

BMW 540i Sedan:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,5–6,9
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 149–159

VO VYNIKAJÚCEJ FORME.Dizajn BMW radu 5 Sedan.

Športové a štýlové pre každú príležitosť: BMW radu 5 Sedan má vždy náskok pred konkurenciou aj vďaka svojmu vzhľadu. Úspech však rozhodne nie je dielom náhody a nestačí, aby bol v génoch, musíte ho nájsť v precíznosti vypracovania každého najmenšieho detailu.

BMW 540i Sedan:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,5–6,9
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 149–159

EXTERIÉR.

BMW radu 5 budí mimoriadne dynamický dojem aj vtedy, keď nehybne stojí. Siedma generácia najšportovejšieho prémiového sedanu vyššej strednej triedy po prvýkrát v histórii priamo prepája obličky dvojitej mreže chladiča s prednými svetlometmi. Nízka línia strechy, splývajúca smerom dozadu, dodáva svalnatej karosérii siluetu v štýle kupé. A široké zadné partie k tomu pridávajú zvýraznenie vysokovýkonného potenciálu BMW radu 5.

1
2
3
4

BOWERS & WILKINS DIAMOND SURROUND SOUND SYSTÉM.

Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound systém s dvoma diamantovými vysokotónovými reproduktormi disponuje vynikajúcou štúdiovou kvalitou zvuku pre každé sedadlo vo vozidle. 16 starostlivo rozmiestnených reproduktorov je zárukou očarujúceho zvukového zážitku. Reproduktory sú podsvietené a aj vizuálne tak zvýrazňujú vynikajúcu zvukovú kvalitu systému.

VŽDY SA DÁ VIAC.

VŽDY SA DÁ VIAC.

Rozhodnite sa pre ešte viac dynamiky, ešte viac exkluzivity, ešte viac individuality. Atraktívne výbavové línie a modely vám zabezpečia miesto na čele štartového poľa.

MODEL SPORT LINE.

Vďaka dizajnovým prvkom vo vysokolesklom čiernom spracovaní dodá výbava modelu Sport Line poriadnu dávku dynamiky. Detaily ako napríklad podsvietené nápisy „Sport Line“ a exkluzívne dostupné športové sedadlá výrazne oživia interiér.

MODEL LUXURY LINE.

Model Luxury Line obdarí BMW radu 5 eleganciou vysokolesklých chrómovaných dizajnových prvkov a s nimi zladených kolies. V interiéri sa o mimoriadne štýlovú atmosféru postarajú napríklad pre túto výbavu exkluzívne čalúnenia s kontrastným prešívaním a lemovaním, ako aj dekoratívne lišty z pravého dreva, doplnené ozdobnými lištami Pearl Chrome. Palubná doska čalúnená koženkou je hodnotným zavŕšením celku.

MODEL M ŠPORT.

Vo výbave modelu M Šport zreteľne vystupuje do popredia nadšenie pre dynamiku. Napríklad v podobe neprehliadnuteľných mohutných vzduchových vstupov. Exkluzívne lišty Aluminium Rhombicle a strop BMW Individual Anthracite patria k prvkom, ktoré naladia na športovú nôtu aj interiér.

KOLEKCIA BMW INDIVIDUAL.

Kolekcia BMW Individual ponúka pestrú paletu výbavy pre náročných zákazníkov. Lišty z ušľachtilého dreva s dokonalou kresbou, vyberané z celého sveta. Dokonalo vypracovanú a neodolateľne mäkkú kožu od najlepších garbiarskych majstrov. Farby karosérie, ktoré ohromia sýtosťou, žiarivosťou a vizuálnym efektom, v palete, ktorá svojou šírkou nesleduje čas, ale priam stanovuje jeho tok. Skombinujte tieto prvky a premeňte svoje BMW na súčasť vašej osobnosti.

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO.

Pripravte sa na každý bod vášho bohatého programu. Originálne BMW príslušenstvo vybaví vaše BMW radu 5 Sedan presne podľa vašich želaní. Objavte svet Originálneho BMW príslušenstva.

 • Preprava

  Moderný strešný box s bočnými panelmi v spracovaní Titanium Silver má objem 520 litrov a je kompatibilný so všetkými strešnými nosičmi BMW. Vďaka obojstrannému otváraniu s trojitým centrálnym zamykaním na oboch stranách sa ľahko nakladá a je bezpečne chránený proti krádeži.

  Protišmyková presne tvarovaná rohož do batožinového priestoru s lemovaním je vodotesná a mimoriadne odolná. Čiernou farbou sa výborne hodí k štandardnej výbave BMW a je doplnená o atraktívnu ozdobu v podobe číslice „5“ z nehrdzavejúcej ocele a uchom pre jednoduchú manipuláciu a vyberanie.

 • Príslušenstvo pre exteriér a interiér

  BMW disky kolies z ľahkej zliatiny v 19-palcových aj 20-palcových rozmeroch nielen dokonalo zapadajú do dizajnového celku vozidla, ale tiež vyhovujú najvyšším požiadavkám na kvalitu. Sú vyvinuté pre použitie s pneumatikami s núdzovým dojazdom (runflat), vrátane špeciálneho tvaru ráfika, ktorý zabráni zvlečeniu pneumatiky aj po úplnej strate tlaku, dokonca aj v zákrutách.

  Efektívne nezávislé kúrenie v predstihu vytvorí v interiéri príjemnú teplotu, vrátane rozmrazenia a odhmlenia okien. Dá sa naprogramovať cez iDrive, alebo ovládať priamo. V závislosti od výbavy je možné ho aktivovať aj samostatne dostupným doplnkovým kľúčom BMW Display Key alebo cez iPhone aplikáciu.  

 • Informácie a komunikácia

  Praktický univerzálny držiak je nastaviteľný a namontuje sa jednoduchým zakliknutím na samostatne dostupný základný držiak systému Travel & Comfort. Následne poskytne bezpečné uchytenie pre tablety Apple alebo Samsung, vrátane bezpečnostného puzdra Travel & Comfort od 7 do 11 palcov a vďaka rámu, otočnému o 360°, s možnosťou zmeny sklonu, ho vždy dokážete nastaviť do ideálnej pozície.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • Údaje o spotrebe paliva, emisiách CO2 a spotrebe elektrickej energie závisia od použitého rozmeru diskov kolies a pneumatík. Hodnoty spotreby boli stanovené v súlade s jazdným cyklom ECE.

  Dojazd závisí od množstva faktorov, predovšetkým od osobného vodičského štýlu, zvolenej trasy, počasia, použitia kúrenia/klimatizácie alebo predklimatizácie.

  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice "'New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland.