Stage

ELEKTRIZUJÚCO NEKONVENČNÉ.

BMW 530e plug-in hybrid.

ELEKTRIZUJÚCO NEKONVENČNÉ.BMW 530e plug-in hybrid.

Myslieť kreatívne a sledovať pulz doby. To sú dva nevyhnutné komponenty udržateľného úspechu. BMW 530e iPerformance ich oba dokonalo implementuje a vytvára si náskok pred vývojom trendov. Spolieha sa na elektrizujúcu radosť z jazdy a vďaka plug-in hybridnému pohonu vidí ďaleko do budúcnosti.
 

BMW 530e iPerformance:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,9–2,1
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 44–49
Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 13,1–14,1

Zistiť viac

KONCEPCIA VOZIDLA.

KONCEPCIA VOZIDLA.

BMW 530e iPerformance kombinuje elektrický motor a benzínový 4-valcový motor BMW TwinPower Turbo do vysoko efektívneho plug-in hybridného pohonného systému BMW eDrive. To umožňuje čisto elektrickú jazdu s nulovými lokálnymi emisiami na kratšie trasy, spolu s vysokou jazdnou dynamikou a dojazdom v kombinácii s benzínovým 4-valcom aj na dlhšie vzdialenosti.

Zistiť viac

POHONNÝ SYSTÉM.

POHONNÝ SYSTÉM.

Hlavnými komponentmi pohonu sú benzínový 4-valcový motor s technológiou BMW TwinPower Turbo a výkonom 135 kW (184 k), elektromotor s výkonom 70 kW (95 k) a vysokonapäťová lítium-iónová batéria s kapacitou 9,2kWh. Vozidlo disponuje čisto elektrickým dojazdom do 45 km a elektrickou maximálnou rýchlosťou 140 km/h.

Zistiť viac

INTELIGENTNÝ MANAŽMENT ENERGIE.

INTELIGENTNÝ MANAŽMENT ENERGIE.

Inteligentný manažment energie optimalizuje pomer výkonu a efektivity hybridného pohonu predvídavou voľbou adekvátneho motora. Napríklad sa využívajú navigačné údaje, aby sa v predstihu identifikovali úseky cesty a jazdné situácie, ktoré sú najviac vhodné pre elektrický pohon alebo pre nabíjanie vysokonapäťovej batérie.

Zistiť viac

ZÁŽITOK Z JAZDY.

ZÁŽITOK Z JAZDY.

BMW 530e iPerformance disponuje sebavedomým výzorom s nezameniteľnou eleganciou, aj vďaka obličkám dvojitej mreže chladiča s lištami v typickom farebnom spracovaní BMW i Blue. K tomu pridáva logo BMW i na prednom bočnom paneli aj logá eDrive na C-stĺpiku a prahových lištách.

Zistiť viac

DIZAJN.

BMW 530e iPerformance presvedčí mimoriadne sebavedomým vzhľadom a nezameniteľným biznis imidžom s lištami v obličkách dvojitej mreže chladiča vo farbe BMW i Blue. K tomu pridáva aj logo BMW i na prednom bočnom paneli a logá eDrive na C-stĺpikoch a prahových lištách.

KONEKTIVITA.

Aplikácia My BMW Remote pre plug-in hybridy pre iOS aj Android zobrazí podrobné informácie o aktuálnom statuse BMW 530e iPerformance – napríklad stav nabitia batérie a zostávajúci dojazd. Diaľkovým ovládaním je tiež možné naplánovať nabíjanie pomocou týždňového časovača.*
 

* Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

KOMFORTNÉ NABÍJANIE.

KOMFORTNÉ NABÍJANIE.

Batéria vozidla sa jednoducho nabíja z domácej zásuvky štandardne dodávaným káblom alebo na verejných nabíjacích staniciach pomocou kábla, ktorý je dostupný v rámci BMW príslušenstva. Navigačný systém a aplikácia BMW Remote poskytujú informácie o umiestnení a dostupnosti vhodných nabíjacích staníc. Fakturácia môže prebiehať napríklad pomocou karty BMW ChargeNow.*


* Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

Zistiť viac

Spotreba paliva, elektrickej energie a emisie CO₂.

  • Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.