PRE DOKONALÝ KONTAKT S OKOLITÝM SVETOM.

Digital Services a asistenčné systémy vodiča v BMW radu 5 Sedan.

PRE DOKONALÝ KONTAKT S OKOLITÝM SVETOM.

Digital Services a asistenčné systémy vodiča v BMW radu 5 Sedan.

PRE DOKONALÝ KONTAKT S OKOLITÝM SVETOM.Digital Services a asistenčné systémy vodiča v BMW radu 5 Sedan.

Víťazstvo v každej situácii si žiada predovšetkým jedno: prvotriednu výbavu. Nespočet funkcií Digital Services a asistenčných systémov vodiča v BMW radu 5 je zárukou dokonalého kontaktu s okolitým svetom, zatiaľ čo prirodzené intuitívne ovládanie zaručí maximálny komfort, bezpečnosť, ale aj najvyššiu produktivitu.

Zistiť viac

BMW CONNECTED.

BMW Connected* sa postará o mobilitu každodenného života. Informácie ako napríklad odporúčanie optimálneho času odjazdu, sú k dispozícii mimo vozidla cez iPhone alebo Apple Watch a vďaka BMW Connected Onboard aj vo vozidle. Navyše umožní na diaľku zobraziť bezprostredné okolie zaparkovaného vozidla.

* Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

Zistiť viac

PLNE VYUŽITÝ POTENCIÁL.

  • Príprava pre Apple CarPlay®

    Príprava pre Apple CarPlay® podporuje komfortné bezdrôtové využitie vybraných funkcií zariadenia iPhone® vo vozidle. To umožňuje zobraziť a ovládať pomocou užívateľského rozhrania a hlasového ovládania vozidla (svetovými jazykmi) obsah smartfónu vrátane hudby, textových správ, správ iMessages, telefonovania, Siri aj vybraných externých aplikácií.*

    * Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

DOKONALÝ POMOCNÍK.

DOKONALÝ POMOCNÍK.

Vo výbave Driving Assistant Plus nájdete dokonalého pomocníka. Bez obáv ho môžete poveriť dôležitými, ale pre vás monotónnymi úlohami. V určitých situáciách, napríklad v hustej premávke s pomaly sa pohybujúcou kolónou, alebo na dlhých trasách, dokonca umožňuje automatizovanú jazdu.* V dobrých rukách budete aj pri zmene jazdného pruhu.

* Bezpečnostné asistenčné systémy vozidiel BMW nepreberajú plnú autonómnu kontrolu nad vozidlom bez nutnosti zásahov vodiča. Pôsobia ako preventívne systémy na zmiernenie účinkov prípadnej kolízie a vodič v každom prípade aspoň čiastočne musí ovládať vozidlo.

Zistiť viac

TAKMER ZÁZRAČNÉ PARKOVANIE.

TAKMER ZÁZRAČNÉ PARKOVANIE.

Funkcia Diaľkovo ovládané parkovanie umožňuje vodičovi pohodlne vystúpiť z vozidla a následne ho pomocou diaľkového ovládania prednou časťou zaparkovať do tesnej garáže alebo na úzke miesto a následne s ním aj vycúvať von. Diaľkovým ovládačom na aktivovanie parkovania z priestoru mimo vozidla je kľúč BMW Display Key.

BMW 540i Sedan:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,1–9,0
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 184–205

Zistiť viac

PARKOVACÍ ASISTENT PLUS VRÁTANE 3D VIEW.

Balík výbavy Parkovací asistent Plus zjednodušuje parkovanie a manévrovanie s vozidlom. Obsahuje systém Surround View s funkciami Top View, PDC a Parkovací asistent s lineárnym navádzaním, ktorý dokáže vozidlo zaparkovať priečne aj pozdĺžne, plne automaticky. Systém počas jazdy nízkou rýchlosťou okolo zaparkovaných vozidiel premeriava potenciálne voľné miesta.

BMW HEAD-UP DISPLEJ.

Plnofarebný BMW Head-Up displej premieta pre jazdu relevantné informácie priamo do zorného poľa vodiča, čo mu umožní lepšie sa sústrediť na riadenie vozidla. Zobrazia sa informácie ako napríklad rýchlosť jazdy, navigačné pokyny, údaje od systému Speed Limit Info s indikáciou zákazu predbiehania, zoznamy položiek telefónneho adresára či zábavného systému, ako aj informácie a upozornenia od rozličných asistenčných systémov vodiča.

BMW TELESERVICE VOLANIE PRI NEHODE.

Rýchlejšie, jednoduchšie, komfortnejšie: Inovatívne BMW Teleservice volanie pri nehode ponúka okamžitú podporu pre nehody pri nižšej rýchlosti. Senzory vo vašom BMW dokážu odhaliť kolíziu pri jazde nižšou rýchlosťou, automaticky zobrazia varovné hlásenie na displeji systému iDrive a ponúknu vodičovi priame spojenie s BMW asistenciou pre nehody. Jediné stlačenie ovládača systému iDrive prepojí vodiča so špecialistom BMW asistencie pre nehody, ktorý následne poskytne profesionálnu podporu na základe prenesených dát, relevantných pre vozidlo, na diaľku alebo na mieste.

SPOJENIE S TECHNOLÓGIOU ZAJTRAJŠKA.

SPOJENIE S TECHNOLÓGIOU ZAJTRAJŠKA.

BMW ConnectedDrive znamená inteligentnú interakciu medzi vozidlom, vodičom a okolitým svetom. Vychutnajte si viac komfortu, zábavy a pocitu bezpečnosti na každej ceste. Alebo jednoduchšie povedané: Užite si radosť z jazdy.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.