ÚPLNE NOVÉ BMW RADU 5.

Zrodené pre úspech.

ÚPLNE NOVÉ BMW RADU 5.

Zrodené pre úspech.

ÚPLNE NOVÉ BMW RADU 5.Zrodené pre úspech.

Zrýchlenie 0-100 km/h v sek. (BMW 540i Sedan)

5,1

Kombinovaná spotreba paliva v l/100 km (BMW 540i Sedan)

6,5–6,9

Kombinované emisie v g/km (BMW 540i Sedan)

149–159

Jeho misia: stanovenie nových štandardov. BMW radu 5 je stelesnením moderného prémiového sedanu vyššej strednej triedy. Vďaka svojmu dynamickému, zároveň však elegantnému vzhľadu, presvedčivo spĺňa predpoklady, ktoré sa dnes kladú na vozidlá jeho kategórie: atletická estetika a radosť z jazdy s najmodernejšou technológiou.

 all-time high

NAJDYNAMICKEJŠIE V DEJINÁCH.

NAJDYNAMICKEJŠIE V DEJINÁCH.

Silné motory BMW TwinPower Turbo, inteligentná odľahčená konštrukcia a Integrálne aktívne riadenie pre prvotriedny handling, spolu s režimom Adaptive: BMW radu 5 bolo vytvorené pre ultimatívne športové jazdné zážitky – aby si stále zachovalo rozhodujúci náskok pred konkurenciou.

„BMW radu 5 predvádza dynamiku na diaľnici a eleganciu v dokonalej rovnováhe. Vďaka tomu je ideálnym business sedanom.“
Adrian van Hooydonk, riaditeľ dizajnu BMW Group
„Vyberané materiály, vysoká úroveň komfortu a intuitívne koncepcie ovládania sú zárukou uvoľnenej jazdy.“
Karim Habib, riaditeľ dizajnu automobilov BMW

DOKONALÝ POMOCNÍK.

DOKONALÝ POMOCNÍK.

Vo výbave Driving Assistant Plus nájdete dokonalého pomocníka. Bez obáv ho môžete poveriť dôležitými, ale pre vás monotónnymi úlohami. V určitých situáciách, napríklad v hustej premávke s pomaly sa pohybujúcou kolónou, alebo na dlhých trasách, dokonca umožňuje automatizovanú jazdu. V dobrých rukách budete aj pri zmene jazdného pruhu.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW M550i xDrive Sedan:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,9–9,2*
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 204–209*

  * Tieto hodnoty sú predbežné a zatiaľ neboli oficiálne potvrdené. Údaje o spotrebe paliva a emisiách CO2 pre BMW 520d EfficientDynamics Edition ešte nie sú k dispozícii.

  Údaje o spotrebe paliva, emisiách CO2 a spotrebe elektrickej energie závisia od použitého rozmeru diskov kolies a pneumatík. Hodnoty spotreby boli stanovené v súlade s jazdným cyklom ECE.

  Dojazd závisí od množstva faktorov, predovšetkým od osobného vodičského štýlu, zvolenej trasy, počasia, použitia kúrenia/klimatizácie alebo predklimatizácie.

  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice "'New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland.