THE 5 Sedan

Aktuálna ponuka

Teraz navyše získate:
  • Úver s 0% navýšením alebo operatívny leasing
  • Balík M Sport zdarma*
  • Balík doplnkovej výbavy vo výške 2 400 € s DPH
  • Balík Service Inclusive na 5 rokov / 100 000 km a podpora vyššej motorizácie pre verzie ≥3.0d/40i**
BMW radu 5 Sedan

Charakteristické prvky

  • Úplne nový dizajn prednej časti
  • Teraz s cloud navigáciou, inteligentným osobným asistentom a väčším centrálnym displejom
  • M High Performance Functional sedadlá a Asistent cúvania
BMW radu 5 Sedan
  • Aktuálna ponuka
  • Charakteristické prvky

*Podpora vo forme balíka výbavy platí aj pre LCI PHEV motorizáciu, avšak nie je možná jej kombinácia s podporou M Sport balíka. V prípade, ak sa pre LCI PHEV uplatní podpora M Sport balíka, tak ju nie je možné kombinovať s podporou vo forme balíka výbavy.
** podpora vyššej motorizácie neplatí pre motorizácie PHEV
 

Zistiť viac

THE 5

Sedan

BMW radu 5 Sedan je stelesnením športového sedanu prémiovej vyššej strednej triedy. Hneď na prvý pohľad vytvára dojem atletickej štýlovosti, vyjadrenej predovšetkým dynamickou siluetou a zdržanlivejším dizajnovým jazykom. Čisté povrchy a precízne kontúry udeľujú elegantnému exteriéru modernú technickú atmosféru. Elegantný a funkčný interiér kompletizuje inovatívne ambície vozidla na budúcnosť orientovanými technológiami a športovými prvkami. V kombinácii s pozoruhodnou jazdnou dynamikou a inovatívnymi technológiami poskytuje BMW radu 5 Sedan komfort, sebaistotu a predovšetkým najvyššiu možnú mieru radosti z jazdy na krátkych aj dlhých cestách.

 

 

BMW 530e Sedan(1):
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,4-1,9
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 31-44

 

 

BMW 540i Sedan:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,5–8,4
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 170–191

PONUKA FINANČNÉHO LEASINGU OD BMW FINANCIAL SERVICES S 0% NAVÝŠENÍM

518d
520d xDrive
530d xDrive

Reprezentatívny príklad financovania modelu BMW 520d xDrive: pri financovanej hodnote 27 600€ na 48 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu s 0% úrokom spolu so zákonným a havarijným poistením vo výške 697,36€. Poplatok za spracovanie obchodného prípadu je 0€, predajná cena je 1,20€, poplatok pri ukončení lízingovej zmluvy je 60€ a RPMN = 9,1 %. Celková čiastka, ktorú 48 splátkami zaplatíte bude 33 534,48€. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

 

Bližšie informácie o ponuke žiadajte u Vášho predajcu BMW. Zmeny vyhradené. Obrázky sú ilustračné. Všetky dáta, údaje a zobrazenia sú určené len na informačné účely a táto prezentácia nie je ponukou, resp. návrhom na uzatvorenie zmluvy. Vyhradzujeme si právo na zmenu ponuky. Všetky ceny sú vrátane DPH, pokiaľ nie je uvedené inak.

Zistiť viac

NÁJDITE SVOJHO BMW PREDAJCU.

NÁJDITE SVOJHO BMW PREDAJCU.