BMW radu 5 Sedan G30 Facelift 2020 muž stojaci za zaparkovaným BMW

THE 5

BMW RADU 5 SEDAN: PONUKY A SLUŽBY

Vaše BMW radu 5 Sedan je u nás v najlepších rukách. Naša rozsiahla ponuka Originálneho BMW príslušenstva dodá vášmu BMW dotyk osobitosti, zatiaľ čo BMW M Performance diely prinesú autentický pocit motoršportu na každú cestu. Atraktívna ponuka služieb BMW zaručí celoročnú ochranu v prípade núdze, spolu s pokrytím údržby a servisu, vďaka čomu sa vy môžete plne zamerať na radosť z jazdy.

Zistiť viac
THE 5 BMW RADU 5 SEDAN: PONUKY A SLUŽBY

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO PRE BMW RADU 5 SEDAN.

Ten dobre známy príjemný pocit.

Všetci vodiči BMW si vychutnávajú radosť z jazdy ako štandard. Originálne BMW príslušenstvo existuje preto, aby splnilo vaše špeciálne požiadavky. Ponúkame bohatý výber individuálnych doplnkov a extra prvkov, dokonalo zladených s vaším vozidlom po stránke kvality, dizajnu aj výkonu, so zárukou maximálnej pridanej hodnoty – nech už máte na mysli čokoľvek.

BMW radu 5 Sedan G30 a BMW strešný box 520
BMW strešný box 520 BMW radu 5 Sedan G30

BMW strešný box 520.

Moderný BMW strešný box v čiernej farbe s titánovo striebornými bočnými panelmi má úložný objem 520 litrov a je kompatibilný so všetkými systémami strešných nosičov BMW. Možnosť otvárania z oboch strán zvyšuje komfort nakladania a trojité centrálne zamykanie sa postará o ochranu pred krádežou.
20-palcové disky z ľahkej zliatiny Cross-spoke style 636 Bicolour BMW radu 5 Sedan G30

20-palcové disky z ľahkej zliatiny Cross-spoke style 636 Bicolour, jedno koleso bez pneumatiky.

Prémiovo kvalitné 20-palcové disky z ľahkej zliatiny sú v spracovaní Bicolour Orbit Grey, leštené na viditeľnej strane, s valcovanými ráfikmi. Jedno predné koleso, rozmer disku 8 J x 20, bez pneumatiky.
20-palcové disky z ľahkej zliatiny Cross-spoke style 636 Liquid Black BMW radu 5 Sedan G30

20-palcové disky z ľahkej zliatiny Cross-spoke style 636 Liquid Black.

Vysoko kvalitné 20-palcové disky z ľahkej zliatiny v exkluzívnom dizajne Liquid Black majú valcované ráfiky. Kompletná sada so zmiešanými runflat pneumatikami, vpredu 8 J x 20, pneumatiky 245/35 R20 95Y XL RSC, vzadu 9 J x 20, pneumatiky 275/30 R20 97Y XL RSC.
BMW rohož do batožinového priestoru BMW radu 5 Sedan G30

BMW rohož do batožinového priestoru.

Odolná, protišmyková a vodovzdorná rohož s vyvýšenými okrajmi na všetkých stranách a presne tvarovaným dizajnom chráni batožinový priestor pred vlhkosťou a znečistením. S čiernym dizajnom a aplikáciou z nehrdzavejúcej ocele dokonalo pasuje do interiéru.
BMW univerzálny držiak pre bezpečnostné puzdro, Travel & Comfort BMW radu 5 Sedan G30

BMW univerzálny držiak pre bezpečnostné puzdro, Travel & Comfort.

Univerzálny držiak je veľkostne nastaviteľný a pripevňuje sa k samostatne dostupnému základnému držiaku alebo k doplnkovej výbave „Travel & Comfort“. Poskytuje bezpečné ukotvenie pre širokú paletu tabletov Apple alebo Samsung s BMW bezpečnostným puzdrom od 7 do 11 palcov. Dá sa otáčať o 360° a zamknúť v akomkoľvek želanom náklone.
BMW koberčeky do každého počasia predné BMW radu 5 Sedan G30

BMW koberčeky do každého počasia predné.

Dokonalo rozmerovo pasujúce a odolné koberčeky do každého počasia s vyvýšeným okrajom a elegantným dizajnom chránia predný priestor pre nohy pred vlhkosťou a znečistením. Sú čierne a obsahujú ozdobu z nehrdzavejúcej ocele.

Objavte ďalšie BMW príslušenstvo pre BMW radu 5 Sedan v rozličných kategóriách.

BMW SERVICES.

Neberte si so sebou starosti na cesty.

BMW stanovuje štandardy služieb a vždy je vám k dispozícii. Pomoc pri poruche a nehode umožní našim odborníkom nonstop disponibilitu pre núdzové situácie – 365 dní v roku. Vďaka inovatívnym službám BMW Teleservices vaše BMW automaticky upozorní vášho BMW servisného partnera na poruchy alebo nutnosť údržby, aby vás mohol následne priamo kontaktovať. BMW Service Inclusive finančne pokrýva tieto a ďalšie služby na časové obdobie podľa vášho výberu. Zaistite si viac času pre dôležité veci vo vašom živote: Vďaka bohatému arzenálu služieb v ponuke BMW je o vás vždy bezpečne postarané.

Muž za volantom, pozerajúci sa cez čelné sklo BMW radu 5 Sedan G30

BMW Service Inclusive.

Uvoľnite sa a myslite na to, čo je pre vás ozaj dôležité – na radosť z jazdy. BMW Service Inclusive vám to umožní. V jednorazovej platbe máte zahrnuté všetky služby a údržbu na obdobie podľa vášho vlastného výberu.
Žena vystupuje z BMW a pozerá sa na smartfón BMW radu 5 Sedan G30

BMW Teleservices.

Inovatívnymi službami Teleservices od BMW ConnectedDrive vám vaše BMW pomôže zbaviť sa starostí: Keď je potrebná údržba alebo sa vyskytne porucha, pošle vášmu preferovanému BMW servisnému partnerovi relevantné dáta o vozidle. Váš servisný partner vás následne bude kontaktovať a dohodne si s vami termín. Takto sa môžete spoľahnúť na rýchly a jednoduchý servis bez toho, aby ste na všetko museli myslieť sami. Jediné podmienky: Vaše vozidlo musí byť zaregistrované online na BMW ConnectedDrive portáli a musíte mať zvoleného servisného partnera. Objavte hneď teraz spôsoby, akými môžu BMW Teleservices vniesť viac komfortu do vášho života.
Muž stojaci pri batožinovom priestore BMW so smartfónom a výstražným trojuholníkom BMW radu 5 Sedan G30

BMW Roadside Assistance.

Bezplatná asistenčná služba BMW Roadside Assistance je k dispozícii pre všetkých BMW vodičov nonstop, 365 dní v roku. Stačí jediný telefonát a naši odborníci vám pomôžu buď po telefóne, alebo aj priamo na mieste, ak si to situácia vyžiada.

BMW M PERFORMANCE DIELY PRE BMW RADU 5 SEDAN.

Ukážte charakter.

BMW radu 5 Sedan kombinuje eleganciu a športovosť: Vysoko kvalitné BMW M Performance diely podčiarkujú dynamický charakter tohto špičkového sedanu.

BMW M Performance diely BMW radu 5 Sedan G30
M Performance rám obličiek z karbónu BMW radu 5 Sedan G30

M Performance rám obličiek z karbónu.

Ukážka charakteru: Rám obličiek M Performance pozostáva z vysoko kvalitného dôkladne ručne vypracovaného karbónu, s lištami obličiek vyrobenými z mimoriadne odolného plastu. Táto vizuálna vychytávka dodá prednej časti vozidla obzvlášť elegantný, športový a individuálny vzhľad.
M Performance predný splitter z karbónu BMW radu 5 Sedan G30

M Performance predný splitter z karbónu.

Dynamika na prvý pohľad: M Performance predný splitter z karbónu poskytuje optimálnu aerodynamiku a zvýrazní mužný štýl vozidla vysoko exkluzívnym spôsobom. Unikátny vzhľad v štýle motoršportu nepripúšťa žiadne kompromisy.
20-palcové kované M Performance disky Multi-spoke style 732 M Bicolour BMW radu 5 Sedan G30

20-palcové kované M Performance disky Multi-spoke style 732 M Bicolour.

Vysoko kvalitné 20-palcové kované M Performance disky z ľahkej zliatiny Multi-spoke style 732 M majú dizajn Bicolour Night Gold, sú leštené frézovaním a vyzdobené farebným logom M. Kompletná letná sada so senzormi merania tlaku a runflat pneumatikami, vpredu 8 J x 20, pneumatiky 245/35 R20 95Y XL RSC, vzadu 9 J x 20, pneumatiky 275/30 R20 97Y XL RSC.
20-palcové BMW M Performance disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 669 M Bicolour BMW radu 5 Sedan G30

20-palcové BMW M Performance disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 669 M.

Vysoko kvalitné 20-palcové M Performance disky z ľahkej zliatiny sú kované, v spracovaní Bicolour Orbit Grey, s exkluzívnou kombináciou frézovania a leštenia na viditeľnej strane a logom M. Kompletná sada kolies so senzormi merania tlaku a zmiešanými runflat pneumatikami. Vpredu 8 J x 20, pneumatiky 245/35 R20 95Y XL RSC, vzadu 9 J x 20, pneumatiky 275/30 R20 97Y XL RSC.
M Performance kožený volant BMW radu 5 Sedan G30

M Performance kožený volant.

Presvedčivé argumenty v ruke: Vďaka vencu potiahnutému Alcantarou sa M Performance volant obzvlášť príjemne a pevne drží – pre ešte priamejší pocit z riadenia. Jeho špecifické farby a stredová značka z červenej kože ešte viac zvýrazňujú individuálny vzhľad motoršportu.

BMW CONNECTED DRIVE SERVICES & APPS.

Vždy o krok vpredu.

V obchode BMW ConnectedDrive Store nájdete množstvo inovatívnych aplikácií a digitálnych služieb, ktoré vás prepoja s vaším BMW a so svetom. Kliknite na tlačidlo dolu a uvidíte prehľad bohatej ponuky BMW ConnectedDrive. Objavte praktické aplikácie ako napríklad Real Time Traffic Information s aktuálnymi na minútu presnými správami o premávke, alebo Remote Services, ktoré vám umožnia na diaľku ovládať vaše BMW cez smartfón. Preštudujte si dostupnosť jednotlivých služieb BMW ConnectedDrive pre vaše vozidlo, vrátane možnosti obnovenia. Váš benefit: Aj keď už ste majiteľom BMW, služby a aplikácie si komfortne môžete dokúpiť aj dodatočne, prostredníctvom obchodu BMW ConnectedDrive Store.

Zistiť viac

SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO₂.

 • BMW 530e Sedan:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,3–1,7
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 30–39

  BMW 540i Sedan:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,5-8,4
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 170-191

  BMW 520d xDrive Sedan:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,3-6,0
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 139-158

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

  Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.