BMW radu 5 Sedan G30 Facelift 2020 Phytonic Blue predobočný pohľad jazdný
Cena52.950 €
Spotreba paliva, kombinovaná1,3–11,0 l/100 km
Motor a typ palivaBenzínDieselPlug-in Hybrid

THE 5

BMW RADU 5 SEDAN

Cena52.950 €
Spotreba paliva, kombinovaná1,3–11,0 l/100 km
Motor a typ palivaBenzínDieselPlug-in Hybrid

BMW radu 5 Sedan je stelesnením športového sedanu prémiovej vyššej strednej triedy. Hneď na prvý pohľad vytvára dojem atletickej štýlovosti, vyjadrenej predovšetkým dynamickou siluetou a zdržanlivejším dizajnovým jazykom. Čisté povrchy a precízne kontúry udeľujú elegantnému exteriéru modernú technickú atmosféru. Elegantný a funkčný interiér kompletizuje inovatívne ambície vozidla na budúcnosť orientovanými technológiami a športovými prvkami. V kombinácii s pozoruhodnou jazdnou dynamikou a inovatívnymi technológiami poskytuje BMW radu 5 Sedan komfort, sebaistotu a predovšetkým najvyššiu možnú mieru radosti z jazdy na krátkych aj dlhých cestách.

THE 5

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

DIZAJN BMW RADU 5 SEDAN.

BMW radu 5 Sedan opäť raz zvyšuje štandardy športovosti a sebaistoty – hlavne vďaka pre BMW typickým proporciám s dlhým rázvorom, predĺženou prednou kapotou a splývajúcou líniou strechy. Precízne kontúry poskytujú fascinujúci kontrast k úsporným, aerodynamicky účinným povrchom, vytvárajúcim moderný puristický vzhľad. Predovšetkým BMW obličky a svetlá BMW Laserlight dodávajú predným partiám dynamický a inovatívny charakter. Predné svetlomety sú plynulo prepojené s obličkami, čo ešte viac zvýrazňuje šírku vozidla a generuje výnimočnú eleganciu aj majestátnosť, zachovanú až po koncovky výfuku voľného tvaru v zadnom nástavci. Výsledkom je štýlový, zároveň však športový celkový dojem.

Zistiť viac

PLUG-IN HYBRIDNÉ MODELY BMW RADU 5 SEDAN.

Flotila BMW PHEV v pohybe, BMW radu 2 Active Tourer F45 LCI, BMW radu 3 Sedan G20, BMW radu 3 Touring G21, BMW radu 5 Sedan G30 LCI, BMW radu 5 Touring G31 LCI, BMW radu 7 Sedan G11/G12 LCI, BMW X1 LCI F48, BMW X2 F39, BMW X3 G01 LCI, BMW X5 G05 LCI

PLUG-IN HYBRIDNÉ MODELY BMW RADU 5 SEDAN – TO NAJLEPŠIE.

Objavte benefity a technické vychytávky modelov BMW radu 5 Sedan s inovatívnym hybridným pohonom: 520e, 530e, 530e xDrive a 545e xDrive.

To najlepšie z oboch svetoch: Plug-in hybridy BMW radu 5 Sedan, teda BMW 520e**, BMW 530e**, BMW 530e xDrive** a BMW 545e xDrive**, umožnia zažiť udržateľnú mobilitu a efektívnu jazdnú dynamiku. Preskúmajte množstvo výhod týchto inovatívnych hybridných vozidiel BMW a zistite viac o ich pohonnej koncepcii, jazdnej dynamike, programe BMW Charging a praktických digitálnych službách od BMW ConnectedDrive.
BMW radu 5 Sedan plug-in hybrid 2021 G30 bočný pohľad so zariadením BMW Wallbox

Viac o plug-in hybridnom pohone BMW

Harmonicky zladený pár: Plug-in hybridy BMW radu 5 Sedan, čiže BMW 520e**, BMW 530e**, BMW 530e xDrive** a BMW 545e xDrive** Sedan, kombinujú elektrickú pohonnú technológiu BMW eDrive s výkonným spaľovacím motorom BMW. Tieto dve jednotky spolu produkujú jazdné zážitky, ktoré zjednocujú maximálnu efektivitu so špičkovou jazdnou dynamikou – a v závislosti od režimu pohonu umožňujú takmer nehlučnú jazdu s nulovými lokálnymi emisiami alebo vzrušujúco energický ťah a dostatočné rezervy dojazdu aj pre dlhé trasy. Pohon všetkých kolies BMW xDrive je extra zárukou optimálnej dynamiky a trakcie v modeloch BMW 530e xDrive** a BMW 545e xDrive**. Takzvaná rekuperácia, pri ktorej sa kinetická energia transformuje na elektrickú energiu a dobíja sa ňou batéria počas brzdenia, je ďalším cenným príspevkom k efektívnejšiemu jazdnému zážitku.
Plug-in hybridná pohonná technológia BMW podrobnejšie
BMW radu 5 Sedan plug-in hybrid 2021 G30 predobočný pohľad jazda na ceste

Režimy pohonu pre plug-in hybridy BMW radu 5 Sedan.

Čisto elektricky a bez emisií cestou do práce alebo dynamicky a s dostatočným dojazdom pre víkendové výlety – plug-in hybridy BMW 520e**, 530e**, 530e xDrive** a 545e xDrive** Sedan nechajú otvorené obe možnosti. Využite benefity inteligentných režimov pohonu, ktoré sa postarajú o optimálnu súhru spaľovacieho motora a elektromotora pre každú situáciu – a zažite fascináciu z futuristicky orientovanej technológie a unikátneho jazdného zážitku.
Viac o inteligentných režimoch pohonu
BMW radu 5 Sedan plug-in hybrid 2021 G30 predobočný pohľad počas nabíjania

Nabíjanie pre plug-in hybridy BMW radu 5 Sedan.

Doma aj na cestách: BMW Charging vám ponúka na mieru šité riešenia pre nabíjanie vášho plug-in hybridného BMW radu 5 Sedan. Okrem štandardného nabíjacieho kábla (Mode 2) pre bežné domáce elektrické zásuvky, dodávaného spolu s vozidlom, je k dispozícii aj BMW Wallbox, ktorý vám poskytne extrémne komfortné, bezpečné a rýchle nabíjanie. Smart Wallbox od nášho partnera k tomu pridáva ďalšie služby pre inteligentné nabíjanie. O správnu a bezproblémovú montáž zariadenia sa postará inštalačný servis. Flexibilná rýchlonabíjačka je k dispozícii pre maximálnu flexibilnosť nabíjania doma a umožňuje vám nabíjať vaše plug-in hybridné BMW okrem bežnej domácej zásuvky aj z priemyselnej zásuvky, vďaka rozličným adaptérom. Okrem štandardného nabíjacieho kábla (Mode 2) obsahuje program dodávok pre plug-in hybridy BMW radu 5 Sedan kábel Mode 3 pre verejné nabíjanie a kartu BMW Charging Card s atraktívnymi podmienkami verejného nabíjania*. Čas nabitia pre plug-in hybridy BMW 520e**, BMW 530e**, BMW 530e xDrive** a BMW 545e xDrive** Sedan z 0 na 100 % kapacity je približne 3,6 hodiny pri nabíjacom výkone 3,7 kW (BMW Wallbox, Flexibilná rýchlonabíjačka, verejné nabíjacie stanice) a približne 6,0 hodiny pri nabíjacom výkone 2,3 kW (domáca zásuvka). * Ponuky na jednotlivých trhoch sa môžu líšiť, presné informácie vám poskytne váš predajca BMW.
Viac o BMW Charging
Plug-in hybrid BMW radu 5 Sedan 2021 G30 navigačný systém detailný pohľad

Digitálne služby pre plug-in hybridy BMW radu 5 Sedan.

Získajte maximum z každého jedného metra jazdy: BMW vám ponúka inovatívne digitálne služby, ktoré ešte viac zjednodušia váš každodenný život s vaším plug-in hybridným 520e**, 530e**, 530e xDrive** a 545e xDrive** Sedan. BMW Connected Charging vás spoľahlivo zavedie k najbližšej nabíjacej stanici na vašej trase a poskytne vám dodatočné podrobné informácie, napríklad ktorá nabíjacia stanica je voľná, koľko vás na nej bude stáť nabíjanie alebo kde môžete v blízkosti stráviť čas nabíjania. Pomocou aplikácie My BMW máte k dispozícii plnú transparentnosť miery nabitia aj posledných nabíjacích cyklov. Napríklad vám príde push notifikácia hneď ako bude vaše vozidlo plne nabité. Ďalšie digitálne služby, ako napríklad BMW Intelligent Personal Assistant alebo Integrácia smartfónu, ešte výraznejšie uľahčia vašu každodennú mobilitu – pre pohodovú radosť z jazdy vo vašom BMW radu 5 Sedan s plug-in hybridným pohonom.
Viac informácií o digitálnych službách

TECHNOLÓGIE BMW RADU 5 SEDAN.

Info displej BMW radu 5 Sedan G30 Facelift 2020 interiér kokpit
Driving Assistant Professional BMW radu 5 Sedan G30 Facelift 2020 interiér kokpit

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional ponúka optimálny komfort a bezpečnosť počas kritických alebo monotónnych dopravných situácii. Okrem obsahu balíka výbavy Driving Assistant zahŕňa aj prvky ako Asistent riadenia a jazdného pruhu s rozšírenou funkčnosťou, Asistent núdzového zastavenia a Asistent udržiavania jazdného pruhu s aktívnou ochranou pred bočným nárazom.
Asistent cúvania BMW radu 5 Sedan G30 Facelift 2020 interiér kokpit

Asistent cúvania.

Asistent cúvania uloží posledných 50 m jazdy vpred rýchlosťou do 35 km/h, aby v prípade potreby dokázal zacúvať späť. Vodič vďaka tomu nemusí točiť volantom a môže sa koncentrovať na sledovanie okolia vozidla.
BMW Laserlight BMW radu 5 Sedan G30 Facelift 2020 Phytonic Blue detailný predný pohľad

BMW Laserlight.

V laserovom režime diaľkových svetiel predĺži BMW Laserlight ich dosah až do 650 m, teda takmer na dvojnásobok v porovnaní s konvenčnými svetlami. Lepšia viditeľnosť v tme výrazne zvyšuje bezpečnosť. Modré zvýraznenie a nápis „BMW Laser“ na predných svetlometoch aj vizuálne podčiarknu technologické štandardy a športovosť vozidla.
BMW Live Cockpit Professional BMW radu 5 Sedan G30 Facelift 2020 interiér kokpit

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional s navigačnou funkciou obsahuje dve vysoko kvalitné zobrazovacie jednotky, vrátane 12,3-palcového displeja systému iDrive s dotykovým ovládaním a plne digitálneho 12,3-palcového prístrojového displeja. BMW Operating System 7 sa riadi aj pomocou ovládača iDrive Touch Controller.
BMW Intelligent Personal Assistant BMW radu 5 Sedan G30 Facelift 2020 interiér kokpit

BMW Intelligent Personal Assistant.

Nebolo by skvelé, keby sa vaše BMW správalo ako váš osobný expert na vozidlo? Komunikujte so svojím vozidlom pomocou systému BMW Intelligent Personal Assistant. Využívajte hlasové povely na ovládanie rozličných funkcií vozidla. Nechajte si vysvetliť všetko o vozidle, čo vám pomôže ešte lepšie spoznať vaše BMW.
Remote Software Upgrade BMW radu 5 Sedan G30 Facelift 2020 interiér kokpit

Remote Software Upgrade.

Vždy najnovšia verzia softvéru na palube. Remote Software Upgrade sa postará o to, aby bolo vaše BMW vždy ako nové. Stačí stiahnuť aktualizácie cez aplikáciu My BMW alebo cez SIM kartu zabudovanú vo vozidle a nainštalovať ich. Takýmto spôsobom sa dajú aktivovať aj ďalšie dostupné funkcie vo vašom vozidle.
Integrácia smartfónu BMW radu 5 Sedan G30 Facelift 2020 interiér kokpit

Integrácia smartfónu.

Prečo by ste sa mali vzdať funkcií svojho smartfónu vo vašom BMW, keď ich tam môžete využívať ako zvyčajne? Integrácia smartfónu umožní vášmu vozidlu podporovať Apple CarPlay a Android Auto pomocou jeho bezdrôtového spojenia s vozidlom. Vďaka tomu môžete komfortne využívať známe funkcie a rozličné aplikácie aj vo vozidle.

JAZDNÁ DYNAMIKA BMW RADU 5 SEDAN.

Prehľad technológií pohonu a podvozka.

Viac sily, viac kontroly. Od výnimočne hospodárneho naftového 4-valcového motora až po vysokootáčkový charakter a pozoruhodný krútiaci moment benzínového 6-valca. BMW radu 5 Sedan dodá športovú dynamiku každej jazde. S dokonalo vyladenými technológiami podvozka a pohonu ako sú Adaptívny podvozok, Integrálne aktívne riadenie alebo inteligentný pohon všetkých kolies xDrive, je zaručená optimálna trakcia aj maximálna radosť z jazdy.
Mild-hybrid technológia BMW radu 5 Sedan G30 podvozok

Mild-hybrid technológia BMW radu 5 Sedan.

Mild-hybrid technológia slúži na rekuperáciu kinetickej energie počas brzdenia a podporuje spaľovací motor pri zrýchľovaní. To znižuje spotrebu paliva aj emisie a zároveň poskytuje dynamickú výhodu. Mild hybrid technológia tiež urýchľuje a zvyšuje komfort funkcie Auto Start/Stop.
BMW radu 5 Sedan G30 Facelift 2020 metalíza Phytonic Blue predobočný pohľad jazdný na ceste

Adaptívny podvozok.

Adaptívny podvozok umožňuje ideálne prispôsobovať charakteristiku tlmenia každej jazdnej situácii, pre zvýšenie komfortu pruženia aj dynamiky. Okrem štandardného režimu COMFORT, optimalizovaného pre komfortnú jazdu, ponúka aj režim SPORT s dynamicky tuhším nastavením tlmičov.
Integrálne aktívne riadenie BMW radu 5 Sedan G30 Facelift 2020 zadobočný pohľad jazdný

Integrálne aktívne riadenie.

Integrálne aktívne riadenie kombinuje podporu, založenú na variabilnom pomere riadenia prednej nápravy, s natáčaním kolies zadnej nápravy. Pri nižších rýchlostiach sa zadné kolesá natáčajú opačne než predné, čo výrazne zvyšuje agilitu a manévrovacie schopnosti. Od rýchlosti približne 60 až 80 km/h sa zadné kolesá natáčajú v rovnakom smere ako predné, čím sa zvyšuje stabilita aj komfort jazdy.
BMW xDrive BMW radu 5 Sedan G30 Facelift 2020

BMW xDrive.

Inteligentný systém pohonu všetkých kolies BMW xDrive plynulo a variabilne rozdeľuje hnaciu silu motora medzi prednú a zadnú nápravu, pre extra trakciu, jazdnú dynamiku a bezpečnosť v každej situácii. Elektronicky riadené prerozdeľovanie pohonu dokáže už v zárodku eliminovať nedotáčavosť alebo pretáčavosť a zlepšiť tak agilitu aj stabilitu.

BMW RADU 5 SEDAN.

BMW radu 5 Sedan

BMW radu 5 Sedan 540i G30 2020 základná výbava Sophisto Grey predobočný pohľad

Luxury Line

BMW radu 5 Sedan 520d xDrive G30 2020 Luxury Line Bernina Grey predobočný pohľad

M Sport balík

BMW radu 5 Sedan 520d xDrive G30 2020 M Sport balík Alpine White predobočný pohľad
 • BMW radu 5 Sedan
 • Luxury Line
 • M Sport balík

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO A BMW M PERFORMANCE DIELY PRE BMW RADU 5 SEDAN.

Ten dobre známy príjemný pocit.

Všetci vodiči BMW si vychutnávajú radosť z jazdy ako štandard. Originálne BMW príslušenstvo existuje preto, aby splnilo vaše špeciálne požiadavky. Ponúkame bohatý výber individuálnych doplnkov a extra prvkov, dokonalo zladených s vaším BMW radu 5 Sedan stránke kvality, dizajnu aj výkonu, so zárukou maximálnej pridanej hodnoty – nech už máte na mysli čokoľvek.
BMW radu 5 Sedan G30 a BMW strešný box 520

BMW strešný box 520.

Moderný BMW strešný box v čiernej farbe s titánovo striebornými bočnými panelmi má objem 520 litrov a je kompatibilný so všetkými systémami strešných nosičov BMW. Možnosť otvárania z oboch strán zvyšuje komfort nakladania a trojité centrálne zamykanie sa postará o ochranu pred krádežou.
Ísť na produkt
BMW rohož do batožinového priestoru BMW radu 5 Sedan G30

BMW rohož do batožinového priestoru.

Odolná, protišmyková a vodovzdorná rohož s vyvýšenými okrajmi na všetkých stranách a presne tvarovaným dizajnom chráni batožinový priestor pred vlhkosťou a znečistením. S čiernym dizajnom a aplikáciou z nehrdzavejúcej ocele dokonalo pasuje do interiéru.
Ísť na produkt
BMW univerzálny držiak pre bezpečnostné puzdro, Travel & Comfort BMW radu 5 Sedan G30

BMW univerzálny držiak pre bezpečnostné puzdro, Travel & Comfort.

Univerzálny držiak je veľkostne nastaviteľný a pripevňuje sa k samostatne dostupnému základnému držiaku alebo k doplnkovej výbave „Travel & Comfort“. Poskytuje bezpečné ukotvenie pre širokú paletu tabletov Apple alebo Samsung s BMW bezpečnostným puzdrom od 7 do 11 palcov. Dá sa otáčať o 360° a zamknúť v akomkoľvek želanom náklone.
Ísť na produkt
M Performance predný splitter z karbónu BMW radu 5 Sedan G30

M Performance predný splitter z karbónu.

Na pohľad jasné signály: M Performance predný splitter z karbónu poskytuje optimálnu aerodynamiku a zvýrazní mužný štýl vozidla vysoko exkluzívnym spôsobom. Unikátny vzhľad v štýle motoršportu nepripúšťa žiadne kompromisy.
Ísť na produkt
20-palcové BMW M Performance disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 669 M BMW radu 5 Sedan G30

20-palcové BMW M Performance disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 669 M.

Vysoko kvalitné 20-palcové M Performance disky z ľahkej zliatiny sú kované, v spracovaní Bicolour Orbit Grey, s exkluzívnou kombináciou frézovania a leštenia na viditeľnej strane a logom M. Kompletná sada kolies so senzormi merania tlaku a zmiešanými runflat pneumatikami. Vpredu 8 J x 20, pneumatiky 245/35 R20 95Y XL RSC, vzadu 9 J x 20, pneumatiky 275/30 R20 97Y XL RSC.
Ísť na produkt
M Performance kožený volant BMW radu 5 Sedan G30

M Performance volant.

Rukolapné argumenty: Vďaka vencu potiahnutému Alcantarou sa M Performance volant obzvlášť príjemne a pevne drží – pre ešte priamejší pocit z riadenia. Jeho špecifické farby a stredová značka z červenej kože ešte viac zvýrazňujú individuálny vzhľad motoršportu.
Ísť na produkt

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW RADU 5 SEDAN.

BMW 530e Sedan.

Výkon v kW (k) pri ot/min:

135 (184) / 5000-6500

 

Zrýchlenie 0–100 km/h v sek:

5,9

Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná):


20,7 - 24,4

Emisie CO₂ v g/km (kombinované):

30 - 41

 

BMW radu 5 Sedan G30 technické údaje

CENY A FINANCOVANIE PRE BMW RADU 5 SEDAN.

BMW FINANCIAL SERVICES PRE BMW RADU 5 SEDAN.

BMW radu 5 Sedan (G30), metalíza Phytonic Blue, na parkovisku s osobou v popredí

Dosiahnite svoj cieľ rýchlo a flexibilne s na mieru šitými produktmi financovania od BMW Financial Services. Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam. Zistite viac o atraktívnych možnostiach úveru alebo o výhodných ponukách lízingu pre vaše BMW radu 5 Sedan.

BMW SERVICES.

SERVIS A ASISTENČNÉ SLUŽBY PRE BMW RADU 5 SEDAN.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: Všestranná a bezstarostná jazda pre elektrické vozidlá: Tento balík vám ponúka plnú transparentnosť a jednoduché plánovanie. Sami si zvolíte dĺžku 4 alebo 6 rokov – prípadne 3 roky ak máte vozidlo na lízing. Obsah servisného balíka:
 • Servis kontroly vozidla
 • Servis mikrofiltrov
 • Servis brzdovej kvapaliny
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

Inovatívne služby Teleservices od BMW ConnectedDrive pre váš automobil BMW vám pomôžu zbaviť sa starostí: Keď je nutná údržba, alebo keď sa objaví porucha, poskytnú vášmu vybranému BMW servisnému partnerovi všetky relevantné údaje vozidla. Váš servisný partner vás následne bude kontaktovať a dohodne si s vami termín. Takto sa môžete spoľahnúť na rýchly a jednoduchý servis bez toho, aby ste na všetko museli myslieť sami. Jediné podmienky: Vaše vozidlo musí byť zaregistrované online na BMW ConnectedDrive portáli a musíte mať zvoleného servisného partnera. Objavte hneď teraz spôsoby, akými môžu BMW Teleservices vniesť viac komfortu do vášho života.
Zistite viac o BMW Teleservices
BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance.

Bezplatná asistenčná služba BMW Roadside Assistance je k dispozícii pre všetkých BMW vodičov nonstop, 365 dní v roku. Stačí jediný telefonát a naši odborníci vám pomôžu buď po telefóne, alebo aj priamo na mieste, ak si to situácia vyžiada.
Zistite viac o BMW Roadside Assistance
Pracovník BMW radí zákazníkovi

MÁTE ZÁUJEM O OSOBNÚ KONZULTÁCIU?

Ak máte otázky, požadujete ďalšie informácie, alebo si prajete špecifické ponuky na BMW radu 5 Sedan, prosím kontaktujte BMW partnera vo vašej oblasti. Náš odborný BMW servisný personál vám ochotne poskytne individuálne poradenstvo telefonicky, ale aj priamo na mieste.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO2.

BMW 530e**:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,3–1,7
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 30–39

 

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

 

** Pri teplotách pod bodom mrazu nebude čisto elektrický pohon tohto plug-in-hybridu k dispozícii kým sa batéria nezohreje na prevádzkovú teplotu, po absolvovaní prvých pár kilometrov jazdy.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW 530e**:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 20,7 - 24,4
  Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 30 - 41


  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO₂, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.
  Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO₂, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.


  ** Pri teplotách pod bodom mrazu nebude čisto elektrický pohon tohto plug-in-hybridu k dispozícii kým sa batéria nezohreje na prevádzkovú teplotu, po absolvovaní prvých pár kilometrov jazdy.